fot. ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław

We Włoszech rozegrany został dzisiaj wyścig Gran Premio della Liberazione. 31. edycję tej imprezy wygrała Silvia Persico przed swoją koleżanką z ekipy Valcar – Travel & Service Chiarą Consonni, a świetne, 5. miejsce zajęła Agnieszka Skalniak-Sójka z ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław.

Na panie czekało multum krótkich, lekko pofałdowanych rund, które składały się w sumie na dystans 136km. Do rywalizacji przystąpiło 77 zawodniczek w barwach13 ekip, a wśród nich polska drużyna ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław oraz Karolina Kumięga w zespole Valcar – Travel & Service.

O wygranej zadecydował finisz z 7-osobowej grupy, w której dublet ustrzeliły zawodniczki Valcar – Travel & Service. Wygrała Silvia Persico przed swoją koleżanką Chiarą Consonni, podium uzupełniła również Włoszka Maria Giulia Confalonieri (Ceratizit-WNT Pro Cycling). Po wysokie, 5. miejsce sięgnęła Polka Agnieszka Skalniak-Sójka, w peletonie, minutę i 20 sekund później do mety dotarły Karolina Kumięga oraz Katarzyna Wilkos i Monika Brzeźna.

Wyniki 31. Gran Premio della Liberazione:

Poprzedni artykułBike Maraton 2022. Miękinia odpalona!
Następny artykułCotygodniowy Quiz Kolarski #48
Niegdyś zapalony biegacz, dziś sędzia siatkówki z Pomorza, przy okazji aktywnie grający w jednej z trójmiejskich drużyn. Fan kolarskich statystyk i egzotycznych wyścigów. Marzenie związane z tą dyscypliną? Wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rwandy w 2025 roku.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments