Podobnie jak w minionych czterech latach Tomasz Marczyński zaprasza na cykl swoich kolarskich imprez w Małopolsce. 

Kolarska emerytura „Mańka” zaowocowała nowymi pomysłami na popularne Wyścigi. W tym roku na uczestników czeka sporo zmian – podczas Wyścigu w Starym Sączu 6 sierpnia uczestnicy zmierzą się z nową trasą. Oprócz kultowej już Przehyby pojawi się dodatkowy podjazd, co sprawi że na niespełna 12-kilometrowej trasie startujący zmierzą się z 1000 metrów przewyższenia.

Wyścig w Niepołomicach w sezonie 2022 będzie imprezą dwudniową – ściganie w Puszczy Niepołomickiej zaplanowano na 1 października, jednak dzień wcześniej uczestnicy podczas krótkiej czasówki będą ścigać się na ulicach pobliskiej historycznej Wieliczki.

Również sama trasa w Puszczy została nieco zmieniona, a zwłaszcza jeśli chodzi o znak rozpoznawczy Wyścigu, czyli odcinki rodem ze słynnego toskańskiego klasyku Strade Bianche.

Poza walką o nagrody na mecie uczestnicy biorący udział we wszystkich edycjach Wyścigu 2022 wezmą udział w losowaniu nagród specjalnych. Będą nimi rower marki RONDO oraz wyjazd do kolarskiego hotelu Helios w andaluzyjskim Almuñecar. Podczas samych imprez nie zabraknie też zawodów dla najmłodszych, a także bogatych pakietów startowych i smacznego cateringu.

Zapisy na Wyścig już czekają na stronie internetowej www.wyscig.cc

Więcej informacji możecie znaleźć również na Facebooku Wyścigu

Poprzedni artykułTour of the Alps 2022: Lennard Kämna wygrywa z odjazdu
Następny artykułStrzała Walońska 2022: Dylan Teuns najszybszy na Mur de Huy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments