1 Polak, 3 Polki, a do tego mnóstwo gwiazd – organizatorzy Strade Bianche podali wstępne listy startowe swojego wyścigu.
Jeśli nic się nie zmieni, to jedynym polskim zawodnikiem, który przystąpi do wyścigu po białych drogach będzie Michał Kwiatkowski. To właśnie Polak będzie najbardziej utytułowanym spośród wszystkich uczestników tegorocznego wyścigu. W końcu jedynym obok niego kolarzem, który wygrał Strade Bianche więcej niż raz, jest Fabian Cancellara, który już od dawna cieszy się urokami emerytury.
Tyle że Polak nie będzie głównym faworytem zaplanowanej na sobotę imprezy. Wprawdzie zabraknie w niej ostatniego zwycięzcy – Mathieu van der Poela (o czym organizatorzy informowali już wcześniej), nie będzie też jego wielkiego rywala i poprzednika na sienejskim tronie – Wouta Van Aerta, ale wielkich postaci i tak nie zabraknie.
Będzie Julian Alaphilippe, który od momentu debiutu w tej imprezie, tylko raz, w specyficznej edycji z 2020 roku, zszedł z podium. Będzie Tadej Pogacar, który niczym Eddy Merckx z najlepszych czasów, chce wygrywać wszystko i wszędzie. Będą wreszcie tacy kolarze jak Asgreen, Benoot, Wellens, Moscon i cała paleta innych kolarzy mogących powalczyć o końcowy sukces.
Nawet w ekipie Polaka są inni, o których można to powiedzieć. Geraint Thomas, Richard Carapaz, Tom Pidcock… lista kolarzy, którzy wystartują w „Białych Drogach” wygląda naprawdę imponująco. Szkoda tylko, że tego samego nie można powiedzieć o ich startach w tym sezonie. Podobnie jak Kwiatkowski, żaden z nich nie zdołał jeszcze w 2022 zanotować choćby jednego godnego uwagi wyniku (chyba że liczyć zwycięstwo Carapaza w słabo obsadzonych mistrzostwach Ekwadoru w jeździe na czas). Oprócz nich na liście startowej znajduje się jednak także Carlos Rodriguez, który sezon rozpoczął zdecydowanie lepiej od nich.
Wśród pań natomiast zobaczymy trzy biało-czerwone flagi. Znajdą się one przy nazwiskach Katarzyny Niewiadomej, Marty Jaskulskiej oraz Marty Lach. Na liście rezerwowych znajduje się natomiast Karolina Kumięga, która na włoskich trasach pojawi się tak, czy inaczej, ponieważ na niedzielę ma zaplanowany start w Trofeo Oro in Euro.
Na trasie nie zabraknie także największych gwiazd z Annemiek Van Vleuten, Marianne Vos i Elisą Balsamo na czele…
Nie zabraknie także naszego wysłannika – Kacpra Krawczyka, który będzie nadsyłać do nas materiały z uczestnikami wyścigu.
Wstępne listy startowe Strade Bianche 2022
- Mężczyźni:
ACT | AG2R CITROEN TEAM | FRA | BOH | BORA – HANSGROHE | GER | ||||
1 | VAN AVERMAET Greg | BEL | 51 | KÄMNA Lennard | GER | ||||
2 | CALMEJANE Lilian | FRA | 52 | GAMPER Patrick | AUT | ||||
3 | COSNEFROY Benoit | FRA | 53 | HIGUITA GARCIA Sergio Andres | COL | ||||
4 | GALL Felix | AUT | 54 | HINDLEY Jai | AUS | ||||
5 | SCHÄR Michael | SUI | 55 | KONRAD Patrick | AUT | ||||
6 | VENDRAME Andrea | ITA | 56 | SCHELLING Ide | NED | ||||
7 | VENTURINI Clement | FRA | 57 | ZWIEHOFF Ben | GER | ||||
D.S. | DESSEL Cyril | FRA | D.S. | ALDAG Rolf | GER | ||||
D.S. | JANNEL Didier | FRA | D.S. | GASPAROTTO Enrico | SUI | ||||
AFC | ALPECIN-FENIX | BEL | DRA | DRONE HOPPER – ANDRONI GIOCATTOLI | ITA | ||||
11 | DE TIER Floris | BEL | 61 | ALBA BOLIVAR Juan Diego | COL | ||||
12 | GOGL Michael | AUT | 62 | BAIS Mattia | ITA | ||||
13 | MEURISSE Xandro | BEL | 63 | MERCHAN CARDONA Didier Norberto | COL | ||||
14 | OLDANI Stefano | ITA | 64 | RAVANELLI Simone | ITA | ||||
15 | STANNARD Robert | AUS | 65 | RESTREPO VALENCIA Jhonatan | COL | ||||
16 | THWAITES Scott | GBR | 66 | ROJAS VEGA Brandon Alejandro | COL | ||||
17 | VERMEERSCH Gianni | BEL | 67 | ZARDINI Edoardo | ITA | ||||
D.S. | LEYSEN Bart | BEL | D.S. | CHEULA Gian Paolo | ITA | ||||
D.S. | ROODHOOFT Christophe | BEL | D.S. | SPEZIALETTI Alessandro | ITA | ||||
AST | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | KAZ | EFE | EF EDUCATION – EASYPOST | USA | ||||
21 | MOSCON Gianni | ITA | 71 | HUNDAHL Michael Valgren | DEN | ||||
22 | BASSO Leonardo | ITA | 72 | CAICEDO Jonathan | ECU | ||||
23 | BATTISTELLA Samuele | ITA | 73 | GUERREIRO Ruben Antonio | POR | ||||
24 | BOARO Manuele | ITA | 74 | HEALY Ben | IRL | ||||
25 | GAZZOLI Michele | ITA | 75 | NAKANE Hideto | JPN | ||||
26 | LOPEZ MORENO Miguel Angel | COL | 76 | SCULLY Tom | NZL | ||||
27 | VELASCO Simone | ITA | 77 | VAN DEN BERG Marijn | NED | ||||
D.S. | MARTINELLI Giuseppe | ITA | D.S. | BRESCHEL Matti | DEN | ||||
D.S. | ZANINI Stefano | ITA | D.S. | VANMARCKE Ken | BEL | ||||
TBV | BAHRAIN VICTORIOUS | BRN | EOK | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | ITA | ||||
31 | MOHORIC Matej | SLO | 81 | ALBANESE Vincenzo | ITA | ||||
32 | BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello | ESP | 82 | BEVILACQUA Simone | ITA | ||||
33 | HAUSSLER Heinrich | AUS | 83 | DINA Márton | HUN | ||||
34 | OSORIO CARVAJAL Alejandro | COL | 84 | FANCELLU Alessandro | ITA | ||||
35 | PERNSTEINER Hermann | AUT | 85 | GARCIA GONZALEZ Sergio | ESP | ||||
36 | TRATNIK Jan | SLO | 86 | RIVI Samuele | ITA | ||||
37 | ZAMBANINI Edoardo | ITA | 87 | SEVILLA LOPEZ Diego Pablo | ESP | ||||
D.S. | ŠTANGELJ Gorazd | SLO | D.S. | HERNANDEZ Jesus | ESP | ||||
D.S. | VOLPI Alberto | ITA | D.S. | ZANATTA Stefano | ITA | ||||
BCF | BARDIANI CSF FAIZANE’ | ITA | CGF | GROUPAMA – FDJ | FRA | ||||
41 | VISCONTI Giovanni | ITA | 91 | ASKEY Lewis | GBR | ||||
42 | CAÑAVERAL VARGAS Johnatan | COL | 92 | DUCHESNE Antoine | CAN | ||||
43 | COVILI Luca | ITA | 93 | LIENHARD Fabian | SUI | ||||
44 | GABBURO Davide | ITA | 94 | LUDVIGSSON Tobias | SWE | ||||
45 | TONELLI Alessandro | ITA | 95 | PACHER Quentin | FRA | ||||
46 | ZANA Filippo | ITA | 96 | VALTER Attila | HUN | ||||
47 | ZOCCARATO Samuele | ITA | 97 | VAN DEN BERG Lars | NED | ||||
D.S. | DONATI Alessandro | ITA | D.S. | MADIOT Yvon | FRA | ||||
D.S. | REVERBERI Roberto | ITA | D.S. | PINOT Julien | FRA | ||||
IGD | INEOS GRENADIERS | GBR | QST | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | BEL | ||||
101 | PIDCOCK Thomas | GBR | 161 | ALAPHILIPPE Julian | FRA | ||||
102 | CARAPAZ Richard | ECU | 162 | ASGREEN Kasper | DEN | ||||
103 | KWIATKOWSKI Michal | POL | 163 | DECLERCQ Tim | BEL | ||||
104 | RODRIGUEZ CANO Carlos | ESP | 164 | DEVENYNS Dries | BEL | ||||
105 | THOMAS Geraint | GBR | 165 | HONORÉ Mikkel | DEN | ||||
106 | TULETT Ben | GBR | 166 | SCHMID Mauro | SUI | ||||
107 | TURNER Ben | GBR | 167 | VANSEVENANT Mauri | BEL | ||||
D.S. | BOGAERTS Kurt | BEL | D.S. | BRAMATI Davide | ITA | ||||
D.S. | TOSATTO Matteo | ITA | D.S. | LODEWYCK Klaas | BEL | ||||
IWG | INTERMARCHÉ – WANTY – GOBERT MATÉRIAUX | BEL | ARK | TEAM ARKEA – SAMSIC | FRA | ||||
111 | HERMANS Quinten | BEL | 171 | BARGUIL Warren | FRA | ||||
112 | BAKELANTS Jan | BEL | 172 | DELAPLACE Anthony | FRA | ||||
113 | DELACROIX Théo | FRA | 173 | FLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo | COL | ||||
114 | PETILLI Simone | ITA | 174 | GESBERT Elie | FRA | ||||
115 | POZZOVIVO Domenico | ITA | 175 | HARDY Romain | FRA | ||||
116 | ROTA Lorenzo | ITA | 176 | RIOU Alan | FRA | ||||
117 | VAN DER HOORN Taco | NED | 177 | RUSSO Clément | FRA | ||||
D.S. | PIVA Valerio | ITA | |||||||
D.S. | VEUCHELEN Frederik | BEL | |||||||
IPT | ISRAEL – PREMIER TECH | ISR | BEX | TEAM BIKEEXCHANGE – JAYCO | AUS | ||||
121 | FUGLSANG Jakob | DEN | 181 | MATTHEWS Michael | AUS | ||||
122 | BERWICK Sebastian | AUS | 182 | BAUER Jack | NZL | ||||
123 | BIERMANS Jenthe | BEL | 183 | BEWLEY Samuel | NZL | ||||
124 | CLARKE Simon | AUS | 184 | KONYCHEV Alexander | ITA | ||||
125 | HOLLENSTEIN Reto | SUI | 185 | MAAS Jan | NED | ||||
126 | NEILANDS Krists | LAT | 186 | SCOTSON Callum | AUS | ||||
127 | SAGIV Guy | ISR | 187 | SOBRERO Matteo | ITA | ||||
D.S. | COZZI Claudio | ITA | D.S. | ALGERI Vittorio | ITA | ||||
D.S. | SØRENSEN Nicki | DEN | D.S. | BATES Gene | AUS | ||||
TJV | JUMBO-VISMA | NED | DSM | TEAM DSM | NED | ||||
131 | BENOOT Tiesj | BEL | 191 | BARDET Romain | FRA | ||||
132 | BOUWMAN Koen | NED | 192 | BRENNER Marco | GER | ||||
133 | DUMOULIN Tom | NED | 193 | COMBAUD Romain | FRA | ||||
134 | GESINK Robert | NED | 194 | HAMILTON Christopher | AUS | ||||
135 | KUSS Sepp | USA | 195 | HEINSCHKE Leon | GER | ||||
136 | ROOSEN Timo | NED | 196 | NIEUWENHUIS Joris | NED | ||||
137 | VADER Milan | NED | 197 | TUSVELD Martijn | NED | ||||
D.S. | VAN DONGEN Arthur | NED | D.S. | BROEKHUIZEN Wilbert | NED | ||||
D.S. | WYNANTS Maarten | BEL | D.S. | WINSTON Matthew | GBR | ||||
LTS | LOTTO SOUDAL | BEL | TFS | TREK – SEGAFREDO | USA | ||||
141 | WELLENS Tim | BEL | 201 | BRAMBILLA Gianluca | ITA | ||||
142 | CAMPENAERTS Victor | BEL | 202 | BARONCINI Filippo | ITA | ||||
143 | KRON Andreas | DEN | 203 | CATALDO Dario | ITA | ||||
144 | SWEENY Harrison | AUS | 204 | KAMP Alexander | DEN | ||||
145 | VAN GILS Maxim | BEL | 205 | MOSCA Jacopo | ITA | ||||
146 | VAN MOER Brent | BEL | 206 | SIMMONS Quinn | USA | ||||
147 | VERMEERSCH Florian | BEL | 207 | SKUJINS Toms | LAT | ||||
D.S. | AERTS Mario | BEL | D.S. | BAFFI Adriano | ITA | ||||
D.S. | DAVIS Allan | AUS | D.S. | POPOVYCH Yaroslav | UKR | ||||
151 | MAS BONET Luis Guillermo | ESP | 211 | POGACAR Tadej | SLO | ||||
152 | GONZÁLEZ RIVERA Abner | PUR | 212 | BJERG Mikkel | DEN | ||||
153 | HOLLMANN Juri | GER | 213 | COVI Alessandro | ITA | ||||
154 | OLIVEIRA Nelson | POR | 214 | FORMOLO Davide | ITA | ||||
155 | RANGEL COSTA Vinicius | BRA | 215 | LAENGEN Vegard Stake | NOR | ||||
156 | RUBIO Einer Augusto | COL | 216 | SOLER Marc | ESP | ||||
157 | SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo | ESP | 217 | ULISSI Diego | ITA | ||||
D.S. | SCIANDRI Maximilian | GBR | D.S. | HAUPTMAN Andrej | SLO | ||||
D.S. | MORI Manuele | ITA | |||||||
- Kobiety:
SDW | TEAM SD WORX | ITA |
1 | VAN DEN BROEK-BLAAK Chantal | NED |
2 | FISHER-BLACK Niamh | NZL |
3 | KOPECKY Lotte | BEL |
4 | MOOLMAN-PASIO Ashleigh | RSA |
5 | SHACKLEY Anna | GBR |
6 | VOLLERING Demi | NED |
R | CECCHINI Elena | ITA |
R | MAJERUS Christine | LUX |
DS* | STAM Danny | NED |
VAI | AROMITALIA BASSO BIKES VAIANO | ITA |
11 | LELEIVYTE Rasa | LTU |
12 | BALDUCCI Francesca | ITA |
13 | BARONI Francesca | ITA |
14 | CESULIENE Inga | LTU |
15 | DEL SARTO Milena | ITA |
16 | SERNISSI Gemma | ITA |
R | MARCHESINI Giulia | ITA |
R | SCARSELLI Lara | ITA |
DS* | BALDI Paolo | ITA |
DS* | FERRARI Matteo | ITA |
BPK | BEPINK | ITA |
21 | ZANARDI Silvia | ITA |
22 | DRUMMOND Michaela | NZL |
23 | HAJKOVA Markéta | CZE |
24 | QUAGLIOTTO Nadia | ITA |
25 | TEOLIS Jade | FRA |
26 | VITILLO Matilde | ITA |
R | CRESTANELLO Lara | ITA |
R | ESCURSELL VALERO Elisabeth | ESP |
R | SAVI Prisca | ITA |
DS* | FILIPPONI Matteo | ITA |
DS* | ZINI Walter | ITA |
BTW | BORN TO WIN G20 AMBEDO | ITA |
31 | CASASOLA Sara | ITA |
32 | CHILI Anna | ITA |
33 | CHILI Tatiana | ITA |
34 | CLERICI Sofia | ITA |
35 | LUCIANI Giulia | ITA |
36 | SIMONI Giorgia | ITA |
R | MAGRI Silvia | ITA |
R | SGRISLERI Martina | ITA |
DS* | AGOSTINELLI Samuel | ITA |
DS* | CESARI Pietro | ITA |
CSR | CANYON//SRAM RACING | BLR |
41 | NIEWIADOMA Katarzyna | POL |
42 | AMIALIUSIK Alena | BLR |
43 | CHABBEY Elise | SUI |
44 | CROMWELL Tiffany | AUS |
45 | HARVEY Mikayla | NZL |
46 | PALADIN Soraya | ITA |
R | HARRIS Ella | NZL |
R | ROOIJAKKERS Pauliena | NED |
DS* | LAUKE Ronny | GER |
WNT | CERATIZIT – WNT PRO CYCLING TEAM | ITA |
51 | CONFALONIERI Maria Giulia | ITA |
52 | ALESSIO Camilla | ITA |
53 | ASENCIO Laura | FRA |
54 | LACH Marta | POL |
55 | NILSSON Hanna | SWE |
56 | VIECELI Lara | ITA |
R | SCHWEINBERGER Kathrin | AUT |
R | SEIDEL Clea | GER |
DS* | BALDINGER Dirk | GER |
TIB | EF EDUCATION – TIBCO – SVB | GBR |
61 | BANKS Elizabeth | GBR |
62 | BORGHESI Letizia | ITA |
63 | NEWSOM Emily | USA |
64 | POIDEVIN Sara | CAN |
65 | SHAPIRA Omer | ISR |
66 | SMITH Abi | GBR |
R | EWERS Veronica | USA |
R | HAMMES Kathrin | GER |
R | VALLIERES MILL Magdeleine | CAN |
DS* | HARRIS Tim | GBR |
FDJ | FDJ NOUVELLE-AQUITAINE FUTUROSCOPE | NOR |
71 | LUDWIG Cecilie Uttrup | DEN |
72 | BORGLI Stine | NOR |
73 | CAVALLI Marta | ITA |
74 | CHAPMAN Brodie | AUS |
75 | GUILMAN Victorie | FRA |
76 | LE NET Marie | FRA |
R | BROWN Grace | AUS |
R | FAHLIN Emilia | SWE |
R | GUAZZINI Vittoria | ITA |
DS* | BARRE Cédric | FRA |
HPW | HUMAN POWERED HEALTH | NED |
81 | YONAMINE Eri | JPN |
82 | BUIJSMAN Nina | NED |
83 | MALCOTTI Barbara | ITA |
84 | RAAIJMAKERS Marit | NED |
85 | SCHMID Kaia | USA |
86 | WILLIAMS Lily | USA |
R | CHRISTIE Henrietta | NZL |
DS* | CARNEY Jonas | USA |
DS* | KIESANOWSKI Joanne | NZL |
SBT | ISOLMANT – PREMAC – VITTORIA | ESP |
91 | REALINI Gaia | ITA |
92 | ALBERT BOSCH Ainara | ESP |
93 | CAPASSO Alice | ITA |
94 | EREMITA Noemi Lucrezia | ITA |
95 | GASPARINI Alice | ITA |
96 | ZONTONE Asia | ITA |
R | ZANETTI Emanuela | ITA |
DS* | CISOTTO Massimo | ITA |
DS* | FIDANZA Giovanni | ITA |
LIV | LIV RACING XSTRA | ITA |
101 | STULTIENS Sabrina | NED |
102 | DEMEY Valerie | BEL |
103 | JASKULSKA Marta | POL |
104 | KOREVAAR Jeanne | NED |
105 | MCGOWAN Ayesha | USA |
106 | RAGUSA Katia | ITA |
R | BARBIERI Rachele | ITA |
R | SMULDERS Silke | NED |
R | TON Quinty | NED |
DS* | BRONZINI Giorgia | ITA |
DS* | STROETINGA Wim | NED |
MOV | MOVISTAR TEAM WOMEN | NOR |
111 | VAN VLEUTEN Annemiek | NED |
112 | AALERUD Katrine | NOR |
113 | BIANNIC Aude | FRA |
114 | GONZALEZ BLANCO Alicia | ESP |
115 | MARTIN MARTIN Sara | ESP |
116 | PATIÑO BEDOYA Paula Andrea | COL |
R | GUTIERREZ RUIZ Sheyla | ESP |
R | OYARBIDE JIMENEZ Lourdes | ESP |
R | RODRIGUEZ SANCHEZ Gloria | ESP |
DS* | LASTRAS GARCIA Pablo | ESP |
PHV | PARKHOTEL VALKENBURG | NED |
121 | GERRITSE Femke | NED |
122 | LIMPENS Pien | NED |
123 | SCHOENS Quinty | NED |
124 | VAN BOKHOVEN Julia | NED |
125 | VAN DER WOLF Rosalie | NED |
126 | VAN ROOIJEN Anne | NED |
R | BREDEWOLD Mischa | NED |
R | DE JONG Demi | NED |
DS* | FAES Bart | NED |
PLP | PLANTUR-PURA | NED |
131 | CANT Sanne | BEL |
132 | EIBL Ronja | GER |
133 | GHEKIERE Justine | BEL |
134 | KASTELIJN Yara | NED |
135 | SÜßEMILCH Laura | GER |
136 | VAN DE VELDE Julie | BEL |
R | CRABBÉ Kiona | BEL |
R | DE BAAT Kim | BEL |
R | VAN DER HEIJDEN Inge | NED |
DS* | VAN DE VYVER Heidi | BEL |
CGS | ROLAND COGEAS EDELWEISS SQUAD | GER |
141 | ZABELINSKAYA Olga | UZB |
142 | CANTERA CARRASCO Ines | ESP |
143 | DRONOVA Tamara | RUS |
144 | KHATUNTSEVA Gulnaz | RUS |
145 | KLIMOVA Diana | RUS |
146 | SEITZ Aline | SUI |
R | BUCH Hannah | GER |
R | STERN Lea | SUI |
R | STIASNY Petra | SUI |
DS* | KLIMOV Sergey | RUS |
SER | SERVETTO – MAKHYMO – BELTRAMI TSA | ITA |
151 | IVANIUK Maryna | UKR |
152 | BARBIERI Isotta | ITA |
153 | BARBIERI Sofia | ITA |
154 | BORTOLOTTI Silvia | ITA |
155 | MELNYCHUK Viktoriia | UKR |
156 | PEDRELLI Chia | ITA |
R | MARTINI Sara | ITA |
R | POTOKINA Anna | RUS |
DS* | ROSSINO Dario | ITA |
BEX | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | AUS |
161 | SPRATT Amanda | AUS |
162 | ALLEN Jessica | AUS |
163 | FAULKNER Kristen | USA |
164 | ROSEMAN-GANNON Ruby | AUS |
165 | SANTESTEBAN GONZALEZ Ane | ESP |
166 | WILLIAMS Georgia | NZL |
R | FIDANZA Arianna | ITA |
R | TAN Chelsie | SIN |
R | ZIGART Urska | SLO |
DS* | GONZALEZ-TABLAS Alejandro | ESP |
DS* | SMITH Andrew | RSA |
DSM | TEAM DSM | ITA |
171 | KIRCHMANN Leah | CAN |
172 | CURINIER Léa | FRA |
173 | KOCH Franziska | GER |
174 | LABOUS Juliette | FRA |
175 | LIPPERT Liane | GER |
176 | MACKAIJ Floortje | NED |
R | BARALE Francesca | ITA |
R | GEORGI Pfeiffer | GBR |
R | UIJEN Elise | NED |
DS* | DUYN Huub | NED |
JVW | TEAM JUMBO-VISMA | NED |
181 | VOS Marianne | NED |
182 | BEEKHUIS Teuntje | NED |
183 | HENDERSON Anna | GBR |
184 | KOSTER Anouska | NED |
185 | LABECKI Coryn | USA |
186 | RIEDMANN Linda | GER |
R | KRAAK Amber | NED |
R | RÜEGG Noemi | SUI |
R | SOET Aafke | NED |
DS* | SMALL Carmen | USA |
DS* | TROMP Esra | NED |
MDS | TEAM MENDELSPECK | ITA |
191 | CANVELLI Vania | ITA |
192 | COSENTINO Caris | ITA |
193 | GATSCHER Eva Maria | ITA |
194 | ORO Angela | ITA |
195 | PISCIALI Francesca | ITA |
196 | POZZOBON Beatrice | ITA |
R | AFFOLATI Irene | ITA |
R | LUGLI Elisa | ITA |
R | MISSIAGGIA Alessia | ITA |
DS* | PIRRONE Renato | ITA |
TOP | TOP GIRLS FASSA BORTOLO | ITA |
201 | GUDERZO Tatiana | ITA |
202 | BARIANI Giorgia | ITA |
203 | MARTURANO Greta | ITA |
204 | MICHIELETTO Vanessa | ITA |
205 | SILVESTRI Debora | ITA |
206 | VETTORELLO Giorgia | ITA |
R | MONTICOLO Iris | ITA |
R | PALAZZI Alice | ITA |
R | TONETTI Cristina | ITA |
R | VIGILIA Alessia | ITA |
DS* | GANI Davide | ITA |
DS* | RIGATO Lucio | ITA |
TFS | TREK – SEGAFREDO | GBR |
211 | BALSAMO Elisa | ITA |
212 | BRAND Lucinda | NED |
213 | DIDERIKSEN Amalie | DEN |
214 | LONGO BORGHINI Elisa | ITA |
215 | VAN ANROOIJ Shirin | NED |
216 | WILES Tayler | USA |
R | DEIGNAN Elizabeth | GBR |
DS* | SLONGO Paolo | ITA |
UAD | UAE TEAM ADQ | UAE |
221 | BASTIANELLI Marta | ITA |
222 | BERTIZZOLO Sofia | ITA |
223 | BOOGAARD Maaike | NED |
224 | BUJAK Eugenia | SLO |
225 | GARCIA CAÑELLAS Margarita Victo | ESP |
226 | MAGNALDI Erica | ITA |
R | IVANCHENKO Alena | ITA |
R | NOVOLODSKAIA Mariia | RUS |
R | ZANETTI Linda | SUI |
DS* | DEVOTI Michele | ITA |
DS* | LACQUANITI Fortunato | ITA |
UXT | UNO-X PRO CYCLING TEAM | FIN |
231 | BARNES Hannah | GBR |
232 | KOERNER Rebecca | DEN |
233 | LETH Julie | DEN |
234 | LUDWIG Hannah | GER |
235 | OLAUSSON Wilma | SWE |
236 | OTTESTAD Mie Bjørndal | NOR |
R | LOWDEN Joscelin | GBR |
R | LUTRO Amalie | NOR |
DS* | GREENFIELD Alexandra | GBR |
VAL | VALCAR – TRAVEL & SERVICE | ITA |
241 | PERSICO Silvia | ITA |
242 | ARZUFFI Alice Maria | ITA |
243 | BARIL Olivia | CAN |
244 | CARBONARI Anastasia | ITA |
245 | PIRRONE Elena | ITA |
246 | SANGUINETI Ilaria | ITA |
R | CIPRESSI Carlotta | ITA |
R | GASPARRINI Eleonora Camilla | ITA |
R | KUMIEGA Karolina | POL |
DS* | ARZENI Davide | ITA |
DS* | CAMPOLUNGHI Enrico | ITA |
Mam prośbę. Nieustającą!
Po raz kolejny w artykule zapowiadającym wyścig nie podajecie daty.
Trzeba tego szukać, Nie każdy żyje tym na co dzień.