Taco van der Hoorn
fot. Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux

W niedzielę podczas programu LIVE na naszym kanale YouTube NaszosieTV podsumowaliśmy tzw. opening weekend, czyli pierwszy weekend z belgijskimi klasykami. Zapraszamy do oglądania i słuchania! 

Sympatycy ścigania w belgijskich jednodniowych wyścigach doczekali się najpiękniejszego czasu w roku. W miniony weekend zostały rozegrane wyścigi Omloop Het Nieuwsblad (kobiet i mężczyzn), Kuurne-Bruksela-Kuurne oraz klasyk kobiet Omloop van het Hageland.

Podsumowaliśmy i przeanalizowaliśmy te wyścigi, a także rozmawialiśmy o UAE Tour, gdzie upragnione przez sponsorów zwycięstwo odniósł Tadej Pogačar, nowej hiszpańskiej „etapówce” Gran Camiño, która padła łupem niezniszczalnego Alejandro Valverde oraz wyścigu Tour du Rwanda, któremu warto przyglądać się chociażby z uwagi na zaplanowane tam mistrzostwa świata 2025.

Zapis LIVE’a można obejrzeć poniżej. 

Zapraszamy do polubienia tego video, obserwowania kanału NaszosieTV oraz do dyskusji w komentarzach pod filmem. Do zobaczenia wkrótce!

Poprzedni artykuł10 rzeczy do zapamiętania z Tour du Rwanda 2022
Następny artykułTom Pidcock: „Popełniłem w ten weekend zbyt wiele błędów”
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments