Potwierdziły się doniesienia hiszpańskich mediów, że wiosną 2022 roku pojawi się trzeci sezon serialu o drużynie Movistar – „El Día Menos Pensado”. 

Oficjalną wiadomość na ten temat podał podczas oficjalnej prezentacji Movistaru José María Álvarez-Pallete, szef marki Telefónica, właściciela Movistaru.

– Wszyscy marzymy o tym, aby obejrzeć trzeci sezon serialu „El Día Menos Pensado”, aby przypomnieć sobie wszystkie najważniejsze momenty sezonu 2021. Będziemy mogli zajrzeć za kulisy takich wydarzeń jak drugie miejsce Enrica [Masa] w hiszpańskiej Vuelcie, zwycięstwo Annemiek [Van Vleuten] w Ronde van Vlaanderen czy triumf Alejandro na etapie w Dauphiné. Na Vuelcie na własne oczy widziałem emocjonujące zwycięstwo drużyny na najtrudniejszym etapie z metą na Gamoniteiru. To było zdumiewające, doceniłem jak wielki wysiłek włożyli w to wszyscy. Zapamiętałem słowa Eusebio Unzué, że kolarstwo to sport drużynowy, ale wygrywa zawsze jedna osoba

– mówił Álvarez-Pallete.

Uczestnicząc w prezentacji, w której wzięły udział przede wszystkim media hiszpańskojęzyczne, mogliśmy zobaczyć fragment trzeciego sezonu. Zapowiada się, że emocje będę nie mniejsze niż miało to miejsce w odcinkach, które mieliśmy już okazję obejrzeć. Nie zabraknie łez, śmiechu, nerwów, przekleństw czy przyjrzenia się bliżej ranom na ciele kolarzy, którzy zaliczyli poważne kraksy.

Warto odnotować, że tym razem serial będzie można obejrzeć tylko w sieci telekomunikacyjnej Movistar. Nie będzie dostępny na Netflixie. Nie poznaliśmy również jeszcze dokładnej daty premiery.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments