fot. Movistar

Hiszpańskie media donoszą, że w czwartek (20 stycznia) podczas oficjalnej prezentacji i konferencji prasowej drużyny Movistar zostanie zapowiedziany trzeci sezon serialu „El Día Menos Pensado”, w którym poznamy kulisy kontrowersyjnego wycofania się Miguela Ángela Lópeza.

O tym, że w czwartek drużyna Movistar zapowie trzeci sezon serialu „El Día Menos Pensado” poinformował dziennikarz Radia Marca Joan Prats.

Według jego informacji, tym razem serial nie będzie dostępny na platformie Netflix (tak jak dwa poprzednie sezony), a na kanale Movistar Plus (po uprzednio wykupionej subskrypcji). Ma się ukazać pod koniec marca i liczyć cztery odcinki po około 30 minut każdy.

Po raz pierwszy serial, którego tytuł w wolnym tłumaczeniu na polski brzmi „Najmniej spodziewany/oczekiwany dzień”, ukazał się w 2020 roku. Pozwolił nam zajrzeć do autobusu drużyny Movistar, podsłuchać rozmowy o porażkach, zwycięstwach i konfliktach wewnątrz zespołu, a także dowiedzieć się chociażby o takich rzeczach jak ta, że przyczyną słabszych występów w sezonie 2020 była nie tylko pandemia koronawirusa, ale również problemy z nowym sprzętem.

Teraz można się spodziewać, że dowiemy się więcej o budzącym spore kontrowersje i zarazem zainteresowanie wycofaniu się Miguela Ángela Lópeza z ubiegłorocznej hiszpańskiej Vuelty. Przypomnijmy, że Kolumbijczyk wygrał królewski etap z metą na Altu d’El Gamoniteiru, a dzień później, zajmując trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej, zszedł z roweru po niedomówieniach z kierownictwem zespołu co do strategii na etapie. Teraz „Superman” jest już kolarzem drużyny Astana Qazqstan.

Portal Naszosie.pl będzie brał udział w konferencji drużyny Movistar, a więc niedługo później przekażemy najważniejsze informacje z tego wydarzenia.   

Poprzedni artykułPeter Sagan dołączył do swoich kolegów z drużyny TotalEnergies
Następny artykułTrenujący w Kolumbii kolarze INEOS Grenadiers o włos uniknęli wypadku [video]
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Pablo
Pablo

Prawda leży po środku, przeważnie. A tutaj pewnie dostaniemy stronniczą informację od Movistaru.