fot. Team DSM

Wczoraj po południu nadeszła informacja o zakończeniu współpracy, między zespołem Team DSM, a Tiesjem Benootem. Belg ostatecznie podpisał dwuletni kontrakt z ekipą Jumbo-Visma.

Już kilka tygodni temu portal Wielerflits donosił o chęciach zespołu Jumbo-Visma na pozyskanie kolarza pochodzącego z Gandawy. Te informacje stały się rzeczywistością. 27-letni Benoot będzie ogromnym wsparciem dla holenderskiej drużyny, zwłaszcza w kontekście wiosennych klasyków, gdzie ma on pomagać swojemu przyjacielowi, którym jest Wout van Aert.

Sam Tiesj Benoot nie krył swojego zadowolenia z możliwości dołączenia do ekipy Jumbo-Visma, w rozmowie z biurem prasowym swojego nowego zespołu.

Nie sądzę, że osiągnąłem szczyt swoich możliwości. Myślę, że w drużynie Jumbo-Visma mogę zrobić krok naprzód. Od kilku lat podziwiam ten zespół. Znam kilku zawodników z tej ekipy, więc mogłem się zorientować, jak to wszystko działa. Przemawia do mnie profesjonalny sposób pracy zespołu

– stwierdził Belg.

Poprzedni artykułMichał Kwiatkowski potrenuje wraz z kibicami na platformie Zwift!
Następny artykułJulien Vermote przedłużył kontrakt z zespołem Alpecin-Fenix
Kolarstwem interesuje się od ponad 6 lat. Obecny student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Amatorsko jeździ na rowerze szosowym. Od 2014 roku nie wyobraża sobie wakacji spędzonych gdzieś indziej niż przy trasie Tour de Pologne.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments