© Team DSM | Patrick Brunt

Ależ sensacyjna wiadomość dobiegła nas w to wtorkowe popołudnie! Tiesj Benoot nie będzie jednak kolarzem Team DSM w sezonie 2022. Belg zerwał swoje dotychczasowe porozumienie z ekipą i na ten moment jest wolnym kolarzem.

27-latek to miała być jedna z największych gwiazd niemieckiej formacji w zbliżającym się sezonie. Jak się jednak okazuje atmosfera w Team DSM nadal jest bardzo dziwna, a Tiesj Benoot to kolejny zawodnik, który postanowił zerwać przedwcześnie swój kontrakt i rozejrzeć się za nowym pracodawcą. Wcześniej na taki krok zdecydowali się m.in. Marc Hirschi czy Ilan Van Wilder.

Mam dobre wspomnienia z Team DSM, miałem tu wiele wspaniałych możliwości i sporo się nauczyłem. Fajnie było być częścią tego zespołu, ale było to również wymagające. Mam nadzieję, że moje odejście nie jest związane z negatywną atmosferą w zespole – wielu pracowników i specjalistów, a także koledzy z ekipy są naprawdę pełni pasji, dlatego zawodnicy mogą dawać z siebie aż tak wiele. Po prostu nie byłem w stanie w pełni realizować się ścigając się dalej w tej drużynie. Życzę zespołowi, moim koleżankom i kolegom z zespołu wszystkiego najlepszego

— napisał Tiesj Benoot w lakonicznym komunikacie ekipy.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments