fot. A.S.O./Charly Lopez

Jeszcze dwa tygodnie temu ekipa Bahrain-Victorious informowała, o tym że Wout Poels opuści ten zespół wraz z końcem obecnego sezonu. Jednakże sytuacja diametralnie się zmieniła i Holender kolejny rok będzie się ścigać w barwach drużyny z Królestwa Bahrajnu.

Będzie to już trzeci sezon 34-letniego zawodnika spędzony w ekipie Bahrain-Victorious. W 2020 roku Poels zajął szóstą lokatę w wyścigu Vuelta a España. Ponadto, także w minionym sezonie Holender był ważną częścią swojego zespołu podczas Tour de France i hiszpańskiej Vuelty.

Sam zainteresowany jest bardzo szczęśliwy, że mimo przedłużających się negocjacji kontraktowych, był on w stanie dojść do porozumienia z zespołem Bahrain-Victorious w sprawie kontynuacji współpracy.

Cieszę się, że w końcu udało nam się dojść do porozumienia i mogę dalej ścigać się w barwach tego zespołu. W zeszłym sezonie nasza drużyna, jako kolektyw osiągnęła naprawdę imponujące wyniki. Czuję się tutaj, jak w domu. Pomiędzy kolarzami, a personelem zespołu panuje dobra atmosfera, która pomaga koncentrować się na występach 

– mówił Holender.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments