Fot. ©Tim De Waele/ Getty Images

Po dwóch latach ścigania się pod skrzydłami ekipy Patricka Lefevere’a, Ian Garrison zdecydował się dołączyć na sezon 2022 do kontynentalnej grupy L39ion of Los Angeles.

Amerykanin swoje pierwsze kroki w zawodowym peletonie stawiał w grupie kierowanej przez Axela Merckxa Hagens Berman Axeon w 2017 roku. Wyniki osiągnięte na przestrzeni sezonów 2017-2019, takie jak: srebro mistrzostw świata ITT dla kolarzy poniżej 23 roku życia, czy też mistrzostwo Stanów Zjednoczonych elity w tej samej specjalności zaowocowały jego transferem do ekipy Deceuninck Quick-Step.

W zespole „Watahy” w ciągu dwóch ostatnich sezonów Ian Garrison niestety nie odnosił indywidualnych sukcesów, na które mógłby ktoś zwrócić szczególną uwagę. Niestety wszystko wskazuje na to, że 23-latek nie otrzymał propozycji podpisania kontraktu z belgijską drużyną.

Jednakże wczoraj wyjaśniła się przyszłość rosłego Amerykanina. W kolejnym sezonie Ian Garrison będzie się ścigać w barwach ekipy kontynentalnej L39ion of Los Angeles. Być może po udanym powrocie do trzeciej dywizji, ten kolarz za rok, bądź dwa lata ponownie zagości w składzie jednej z drużyn z grona World Teams.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments