fot. Zwift

Dnia 19 października, grupową jazdą, Zwift Polska rozpocznie zimowy sezon na trenażerach. Pierwszy wyścig, przyciągający na start setki kolarzy amatorów z całego świata, odbędzie się tydzień później we wtorek – 26 października. Oba wydarzenia startują o godzinie 19:30.

19.10.2021 r. – 19:30

W tym terminie na trasie, która jest wirtualnym odwzorowaniem Pól Elizejskich odbędzie się pierwsza grupowa jazda sezonu 2021/2022 prowadzona przez tak zwanego lidera, który wydaje polecania i odpowiada za przeprowadzenie całego wydarzenia
w ciekawy i optymalny sposób dla zróżnicowanej poziomem sportowym grupy. Przejazd będzie liczył trzy okrążenia trasy. Poza standardową, pozytywną interakcją z innymi sporym urozmaiceniem będzie rozdanie trzech wentylatorów Wahoo Kickr Headwind. Co trzeba zrobić by mieć szansę na taki upominek? Tutaj przytoczmy regulamin wydarzenia:

Upominki powędrują do 3 uczestników, którzy znajdą się w chwili komunikatu lidera „TERAZ” prowadzącego jazdę, który pojawi się w grze na ekranie każdego z uczestników, jedną pozycję powyżej lidera. O zaliczeniu pracy konkursowej decyduje zdjęcie/screen wykonany przez lidera.

Link do zapisu

26.10.2021 r. – 19:30

Rozpoczęcie sezonu wyścigowego! Dodatkowa adrenalina związana z rywalizacją z pewnością przyciągnie przed ekrany setki walczących. Poza naturalnymi rozstrzygnięciami sportowymi na wirtualnych szosach Yorkshire, ponownie do wygrania są dodatkowe upominki w postaci dwóch wentylatorów Wahoo. Tym razem by mieć szansę należy, cytując regulamin:

Upominki powędrują do 1 mężczyzny oraz 1 kobiety, którzy podczas trwania zawodów wykonają pracę konkursową polegającą na: wykonaniu zdjęcia stanowiska treningowego po zakończonym lub w jego trakcie wyścigu. Laureatem zostaną te osoby, których stanowisko będzie najbardziej „mokre” świadczące o przelanym pocie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i życzymy powodzenia!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments