fot. UCI

Przed nami ostatni akt zmagań w flandryjskich mistrzostwach świata. Wyścig elity mężczyzn to najważniejsza część rywalizacji, a poniżej znajdą Państwo pełną listę startową tego widowiska. Polacy startują z numerami 117-122.

  • France
    • 1  ALAPHILIPPE Julian
    • 2  CAVAGNA Rémi
    • 3  COSNEFROY Benoît
    • 4  DÉMARE Arnaud
    • 5  LAPORTE Christophe
    • 6  MADOUAS Valentin
    • 7  RUSSO Clément
    • 8  SÉNÉCHAL Florian
    • 9  TURGIS Anthony
  • Belgium
    • 10  BENOOT Tiesj
    • 11  CAMPENAERTS Victor
    • 12  DECLERCQ Tim
    • 13  EVENEPOEL Remco
    • 14  LAMPAERT Yves
    • 15  STUYVEN Jasper
    • 16  TEUNS Dylan
    • 17  VAN AERT Wout
  • Slovenia
    • 18  MEZGEC Luka
    • 19  MOHORIČ Matej
    • 20  NOVAK Domen
    • 21  PER David
    • 22  POGAČAR Tadej
    • 23  POLANC Jan
    • 24  ROGLIČ Primož
    • 25  TRATNIK Jan
  • Italy
    • 26  BAGIOLI Andrea
    • 27  BALLERINI Davide
    • 28  COLBRELLI Sonny
    • 29  DE MARCHI Alessandro
    • 30  MOSCON Gianni
    • 31  NIZZOLO Giacomo
    • 32  TRENTIN Matteo
    • 33  ULISSI Diego
  • Great Britain
    • 34  CAVENDISH Mark
    • 35  HAYTER Ethan
    • 36  PIDCOCK Thomas
    • 37  ROWE Luke
    • 38  STEWART Jake
    • 39  SWIFT Ben
    • 40  SWIFT Connor
    • 41  WRIGHT Fred
  • Netherlands
    • 42  EENKHOORN Pascal
    • 43  LANGEVELD Sebastian
    • 44  MOLLEMA Bauke
    • 45  RIESEBEEK Oscar
    • 46  TEUNISSEN Mike
    • 47  VAN BAARLE Dylan
    • 48  VAN DER POEL Mathieu
    • 49  VAN POPPEL Danny
  • Denmark
    • 50  ASGREEN Kasper
    • 51  BJERG Mikkel
    • 52  HONORÉ Mikkel Frølich
    • 53  VALGREN Michael
    • 54  KRON Andreas
    • 55  CORT Magnus
    • 56  PEDERSEN Mads
    • 57  WÜRTZ SCHMIDT Mads
  • Spain
    • 58  ADRIÀ Roger
    • 59  ARANBURU Alex
    • 60  ERVITI Imanol
    • 61  GARCÍA CORTINA Iván
    • 62  IZAGIRRE Gorka
    • 63  RODRIGUEZ Carlos
    • 64  SERRANO Gonzalo
    • 65  MAS Lluís
  • Australia
    • 66  DURBRIDGE Luke
    • 67  EWAN Caleb
    • 68  HAAS Nathan
    • 69  MATTHEWS Michael
    • 70  SCHULTZ Nick
    • 71  SCOTSON Miles
    • 72  STANNARD Robert
    • 73  SWEENY Harry
  • Colombia
    • 74  CHAVES Esteban
    • 75  GAVIRIA Fernando
    • 76  HERNÁNDEZ José Tito
    • 77  HIGUITA Sergio
    • 78  HODEG Álvaro José
    • 79  MOLANO Juan Sebastián
    • 80  SOTO Nelson Andrés
    • 81  URÁN Rigoberto
  • Germany
    • 82  ACKERMANN Pascal
    • 83  ARNDT Nikias
    • 84  DEGENKOLB John
    • 85  POLITT Nils
    • 86  SCHACHMANN Maximilian
    • 87  ZIMMERMANN Georg
  • Switzerland
    • 88  BISSEGGER Stefan
    • 89  DILLIER Silvan
    • 90  HIRSCHI Marc
    • 91  KÜNG Stefan
    • 92  LIENHARD Fabian
    • 93  SCHÄR Michael
  • Portugal
    • 94  ALMEIDA João
    • 95  OLIVEIRA Nelson
    • 96  OLIVEIRA Rui
    • 97  REIS Rafael
    • 98  CARVALHO Andre
  • Norway
    • 99  BYSTRØM Sven Erik
    • 100  EIKING Odd Christian
    • 101  HOELGAARD Markus
    • 102  KRISTOFF Alexander
    • 103  LAENGEN Vegard Stake
    • 104  TILLER Rasmus
  • Ecuador
    • 105  BURBANO Joel Levi
    • 106  GUAMÁ Byron
    • 107  HARO Wilson
    • 108  NOVOA Leonidas Sebastián
    • 109  PITA Cristian David
    • 110  QUINTEROS Alexis Benjamin
  • Russia
    • 111  BOEV Igor
    • 112  CHERNETSKI Sergei
    • 113  KOCHETKOV Pavel
    • 114  NYCH Artem
    • 115  RIKUNOV Petr
    • 116  STRAKHOV Dmitry
  • Poland
    • 117  ANIOŁKOWSKI Stanisław
    • 118  BENEDETTI Cesare
    • 119  BODNAR Maciej
    • 120  GOŁAŚ Michał
    • 121  KWIATKOWSKI Michał
    • 122  OWSIAN Łukasz
  • United States
    • 123  CARPENTER Robin
    • 124  CRADDOCK Lawson
    • 125  JORGENSON Matteo
    • 126  MCNULTY Brandon
    • 127  POWLESS Neilson
    • 128  SIMMONS Quinn
  • Canada
    • 129  BOIVIN Guillaume
    • 130  COTÉ Pier-André
    • 131  DUCHESNE Antoine
    • 132  HOULE Hugo
    • 133  PERRY Benjamin
    • 134  ZUKOWSKY Nickolas
  • Austria
    • 135  GAMPER Patrick
    • 136  GOGL Michael
    • 137  HALLER Marco
    • 138  SCHÖNBERGER Sebastian
  • New Zealand
    • 139  ARCHBOLD Shane
    • 140  BAUER Jack
    • 141  BROWN Connor
    • 142  SCULLY Tom
  • Ireland
    • 144  DUNBAR Eddie
    • 145  MULLEN Ryan
    • 146  TOWNSEND Rory
  • South Africa
    • 147  BASSON Gustav
    • 148  GIBBONS Ryan
    • 149  JANSE VAN RENSBURG Reinardt
    • 150  JULIUS Jayde
  • Estonia
    • 151  LAAS Martin
    • 152  LAUK Karl Patrick
    • 153  NISU Oskar
    • 154  VAHTRA Norman
  • Kazakhstan
    • 155  FOMINYKH Daniil
    • 156  GIDICH Yevgeniy
    • 157  GRUZDEV Dmitriy
    • 158  NATAROV Yuriy
  • Slovakia
    • 159  BAŠKA Erik
    • 160  SAGAN Juraj
    • 161  SAGAN Peter
    • 162  TYBOR Patrik
  • Eritrea
    • 163  BERHANE Natnael
    • 164  EYOB Metkel
    • 165  KUDUS Merhawi
    • 166  YEMANE Dawit
  • Czech Republic
    • 167  ČERNÝ Josef
    • 168  KUKRLE Michael
    • 169  ŠTYBAR Zdeněk
    • 170  VAKOČ Petr
  • Ukraine
    • 171  BUDYAK Anatoliy
    • 172  KONONENKO Mykhaylo
    • 173  KULYK Andriy
    • 174  PREVAR Oleksandr
  • Latvia
    • 175  LIEPIŅŠ Emīls
    • 176  NEILANDS Krists
    • 177  PLUTO Mārtiņš
    • 178  SKUJIŅŠ Toms
  • Sweden
    • 179  ERIKSSON Lucas
    • 180  MAGNUSSON Kim
  • Panama
    • 181  ARCHIBOLD Franklin
  • Luxembourg
    • 182  GENIETS Kevin
    • 183  KIRSCH Alex
  • Hungary
    • 184  PEÁK Barnabás
  • Belarus
    • 185  RIABUSHENKO Alexandr
  • Romania
    • 186  GROSU Eduard-Michael
  • Lithuania
    • 187  ŠIŠKEVIČIUS Evaldas
  • Greece
    • 188  TZORTZAKIS Polychronis
  • Mexico
    • 189  FRAYRE Eder
  • Thailand
    • 190  SIRIRONNACHAI Sarawut
  • Mongolia
    • 191  SAINBAYAR Jambaljamts
  • Uruguay
    • 192  FAGUNDEZ Eric Antonio
  • Venezuela
    • 193  AULAR Orluis
  • Albania
    • 194  SEFA Ylber
  • Japan
    • 195  ARASHIRO Yukiya
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments