Przed nami ostatni akt zmagań w flandryjskich mistrzostwach świata. Wyścig elity mężczyzn to najważniejsza część rywalizacji, a poniżej znajdą Państwo pełną listę startową tego widowiska. Polacy startują z numerami 117-122.
- France
- 1 ALAPHILIPPE Julian
- 2 CAVAGNA Rémi
- 3 COSNEFROY Benoît
- 4 DÉMARE Arnaud
- 5 LAPORTE Christophe
- 6 MADOUAS Valentin
- 7 RUSSO Clément
- 8 SÉNÉCHAL Florian
- 9 TURGIS Anthony
- Belgium
- 10 BENOOT Tiesj
- 11 CAMPENAERTS Victor
- 12 DECLERCQ Tim
- 13 EVENEPOEL Remco
- 14 LAMPAERT Yves
- 15 STUYVEN Jasper
- 16 TEUNS Dylan
- 17 VAN AERT Wout
- Slovenia
- 18 MEZGEC Luka
- 19 MOHORIČ Matej
- 20 NOVAK Domen
- 21 PER David
- 22 POGAČAR Tadej
- 23 POLANC Jan
- 24 ROGLIČ Primož
- 25 TRATNIK Jan
- Italy
- 26 BAGIOLI Andrea
- 27 BALLERINI Davide
- 28 COLBRELLI Sonny
- 29 DE MARCHI Alessandro
- 30 MOSCON Gianni
- 31 NIZZOLO Giacomo
- 32 TRENTIN Matteo
- 33 ULISSI Diego
- Great Britain
- 34 CAVENDISH Mark
- 35 HAYTER Ethan
- 36 PIDCOCK Thomas
- 37 ROWE Luke
- 38 STEWART Jake
- 39 SWIFT Ben
- 40 SWIFT Connor
- 41 WRIGHT Fred
- Netherlands
- 42 EENKHOORN Pascal
- 43 LANGEVELD Sebastian
- 44 MOLLEMA Bauke
- 45 RIESEBEEK Oscar
- 46 TEUNISSEN Mike
- 47 VAN BAARLE Dylan
- 48 VAN DER POEL Mathieu
- 49 VAN POPPEL Danny
- Denmark
- 50 ASGREEN Kasper
- 51 BJERG Mikkel
- 52 HONORÉ Mikkel Frølich
- 53 VALGREN Michael
- 54 KRON Andreas
- 55 CORT Magnus
- 56 PEDERSEN Mads
- 57 WÜRTZ SCHMIDT Mads
- Spain
- 58 ADRIÀ Roger
- 59 ARANBURU Alex
- 60 ERVITI Imanol
- 61 GARCÍA CORTINA Iván
- 62 IZAGIRRE Gorka
- 63 RODRIGUEZ Carlos
- 64 SERRANO Gonzalo
- 65 MAS Lluís
- Australia
- 66 DURBRIDGE Luke
- 67 EWAN Caleb
- 68 HAAS Nathan
- 69 MATTHEWS Michael
- 70 SCHULTZ Nick
- 71 SCOTSON Miles
- 72 STANNARD Robert
- 73 SWEENY Harry
- Colombia
- 74 CHAVES Esteban
- 75 GAVIRIA Fernando
- 76 HERNÁNDEZ José Tito
- 77 HIGUITA Sergio
- 78 HODEG Álvaro José
- 79 MOLANO Juan Sebastián
- 80 SOTO Nelson Andrés
- 81 URÁN Rigoberto
- Germany
- 82 ACKERMANN Pascal
- 83 ARNDT Nikias
- 84 DEGENKOLB John
- 85 POLITT Nils
- 86 SCHACHMANN Maximilian
- 87 ZIMMERMANN Georg
- Switzerland
- 88 BISSEGGER Stefan
- 89 DILLIER Silvan
- 90 HIRSCHI Marc
- 91 KÜNG Stefan
- 92 LIENHARD Fabian
- 93 SCHÄR Michael
- Portugal
- 94 ALMEIDA João
- 95 OLIVEIRA Nelson
- 96 OLIVEIRA Rui
- 97 REIS Rafael
- 98 CARVALHO Andre
- Norway
- 99 BYSTRØM Sven Erik
- 100 EIKING Odd Christian
- 101 HOELGAARD Markus
- 102 KRISTOFF Alexander
- 103 LAENGEN Vegard Stake
- 104 TILLER Rasmus
- Ecuador
- 105 BURBANO Joel Levi
- 106 GUAMÁ Byron
- 107 HARO Wilson
- 108 NOVOA Leonidas Sebastián
- 109 PITA Cristian David
- 110 QUINTEROS Alexis Benjamin
- Russia
- 111 BOEV Igor
- 112 CHERNETSKI Sergei
- 113 KOCHETKOV Pavel
- 114 NYCH Artem
- 115 RIKUNOV Petr
- 116 STRAKHOV Dmitry
- Poland
- 117 ANIOŁKOWSKI Stanisław
- 118 BENEDETTI Cesare
- 119 BODNAR Maciej
- 120 GOŁAŚ Michał
- 121 KWIATKOWSKI Michał
- 122 OWSIAN Łukasz
- United States
- 123 CARPENTER Robin
- 124 CRADDOCK Lawson
- 125 JORGENSON Matteo
- 126 MCNULTY Brandon
- 127 POWLESS Neilson
- 128 SIMMONS Quinn
- Canada
- 129 BOIVIN Guillaume
- 130 COTÉ Pier-André
- 131 DUCHESNE Antoine
- 132 HOULE Hugo
- 133 PERRY Benjamin
- 134 ZUKOWSKY Nickolas
- Austria
- 135 GAMPER Patrick
- 136 GOGL Michael
- 137 HALLER Marco
- 138 SCHÖNBERGER Sebastian
- New Zealand
- 139 ARCHBOLD Shane
- 140 BAUER Jack
- 141 BROWN Connor
- 142 SCULLY Tom
- Ireland
- 144 DUNBAR Eddie
- 145 MULLEN Ryan
- 146 TOWNSEND Rory
- South Africa
- 147 BASSON Gustav
- 148 GIBBONS Ryan
- 149 JANSE VAN RENSBURG Reinardt
- 150 JULIUS Jayde
- Estonia
- 151 LAAS Martin
- 152 LAUK Karl Patrick
- 153 NISU Oskar
- 154 VAHTRA Norman
- Kazakhstan
- 155 FOMINYKH Daniil
- 156 GIDICH Yevgeniy
- 157 GRUZDEV Dmitriy
- 158 NATAROV Yuriy
- Slovakia
- 159 BAŠKA Erik
- 160 SAGAN Juraj
- 161 SAGAN Peter
- 162 TYBOR Patrik
- Eritrea
- 163 BERHANE Natnael
- 164 EYOB Metkel
- 165 KUDUS Merhawi
- 166 YEMANE Dawit
- Czech Republic
- 167 ČERNÝ Josef
- 168 KUKRLE Michael
- 169 ŠTYBAR Zdeněk
- 170 VAKOČ Petr
- Ukraine
- 171 BUDYAK Anatoliy
- 172 KONONENKO Mykhaylo
- 173 KULYK Andriy
- 174 PREVAR Oleksandr
- Latvia
- 175 LIEPIŅŠ Emīls
- 176 NEILANDS Krists
- 177 PLUTO Mārtiņš
- 178 SKUJIŅŠ Toms
- Sweden
- 179 ERIKSSON Lucas
- 180 MAGNUSSON Kim
- Panama
- 181 ARCHIBOLD Franklin
- Luxembourg
- 182 GENIETS Kevin
- 183 KIRSCH Alex
- Hungary
- 184 PEÁK Barnabás
- Belarus
- 185 RIABUSHENKO Alexandr
- Romania
- 186 GROSU Eduard-Michael
- Lithuania
- 187 ŠIŠKEVIČIUS Evaldas
- Greece
- 188 TZORTZAKIS Polychronis
- Mexico
- 189 FRAYRE Eder
- Thailand
- 190 SIRIRONNACHAI Sarawut
- Mongolia
- 191 SAINBAYAR Jambaljamts
- Uruguay
- 192 FAGUNDEZ Eric Antonio
- Venezuela
- 193 AULAR Orluis
- Albania
- 194 SEFA Ylber
- Japan
- 195 ARASHIRO Yukiya