Kolarska złota jesień na horyzoncie, a wraz z nią impreza, która dla wielu stała się już kultowym sposobem na zakończenie sezonu.

18 września w podkrakowskich Niepołomicach odbędzie się kolejna edycja Wyścigu Tomasza Marczyńskiego. Na uczestników czeka piękna, w całości wyłączona z ruchu trasa (dwie wersje do wyboru – 37 i 112 kilometrów) poprowadzona asfaltami ukrytymi w Puszczy Niepołomickiej, a także legendarny, 2 kilometrowy segment szutrowy w stylu Strade Bianche. Uczestnicy powalczą zarówno w rywalizacji na całym dystansie, jak i na osobnych pomiarach czasu na segmentach.

Nie zabraknie też tego, z czego Wyścig słynie – luźnej atmosfery, pysznej kawy, dobrego jedzenia, wyścigu dla dzieci, Bike Expo z wystawcami prezentującymi nowości na 2022 rok i oczywiście samego Tomka Marczyńskiego, który tradycyjnie już będzie dopingował uczestników na trasie. Centrum Wyścigu i Bike Expo odbędą się na historycznym dziedzińcu Zamku Królewskiego w Niepołomicach. Po Wyścigu organizatorzy zapraszają również do Krakowa na słynne After Party z losowaniem nagród!

Dzień przed Wyścigiem Tomasz Marczyński przygotował kolejną niespodziankę. W Wieliczce odbędzie się oficjalna premiera rowerowej biografii tego jednego z najbardziej utytułowanych…i charakterystycznych kolarzy w polskim peletonie. Szykuje się rowerowy weekend pełen atrakcji – zapisy na Wyścig w Niepołomicach trwają na www.wyscig.cc. Limit miejsc na starcie wynosi 500.

guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Świętokrzyski Góral
Świętokrzyski Góral

Marczyński najbardziej utytułowanym polskim kolarzem 😯

Małopolski Góral
Małopolski Góral

wytatuowanym! 😉