Ethan Vernon (Wielka Brytania) wygrał po finiszu z peletonu czwarty etap francuskiego wyścigu dla młodzieżowców. Liderem pozostał Mick van Dijke (Holandia).

Czwarty etap Tour de l’Avenir liczył 186 kilometrów i prowadził z Provins do Bar-le-Duc. W końcowej części odcinka na kolarzy czekały dwa oznaczone podjazdy.

W pierwszą ucieczkę zabrali się: Johan PRICE-PEJTERSEN (Dania), Nurbergen NURLYKHASSYM (Kazachstan), Gwen LECLAINCHE (Bourgogne-Franche-Comté) oraz Philéas HANSART(Hauts-de-France/Grand-Est).

W pewnym momencie mieli oni nawet ponad sześć minut przewagi. Jako pierwszy z ucieczki odpadł Hansart. Niestety co chwilę mieliśmy jakieś upadki w peletonie i z rywalizacji wycofał się między innymi Arthur KLUCKERS (Luksemburg).

Kiedy kolarze w ucieczce podkręcili tempo odpadł z niej NURLYKHASSYM. Dwójka na 33 kilometry przed metą miała dwie minuty przewagi. Niestety w kolejnej kraksie ucierpiał Juan Ayuso (Hiszpania) i jeden z faworytów wycofał się z wyścigu.

Pierwszą górską premię Cote de Sommeville (2,8 km długości; średnie nachylenie 4,4 %) wygrał Leclainche. Jednak peleton nie zamierzał odpuszczać i na 15 kilometrów przed metą skasował ucieczkę.

Na Cote de Montplone (1,1 km długości; średnie nachylenie 4,9 %) zaatakował Georg Steinhauser. Niemiecki kolarz szybko wypracował sobie przewagę, ale peleton nie dawał za wygraną.

Steinhauser wjechał na ostatni kilometr z niewielkim zapasem, ale niestety dla niego duża grupa była nieubłagana. W sprinterskim pojedynku najszybszy okazał się Ethan Vernon (Wielka Brytania). Kolejne miejsca zajęli Jensen Plowright (Australia) i Lewis Askey (Wielka Brytania).

Liderem pozostał Mick van Dijke (Holandia).

Wyniki czwartego etapu:

1. VERNON Ethan GRANDE-BRETAGNE GBR les 183,9 km en 4h04’30” (moy. 45,129 km/h)
2. PLOWRIGHT Jensen AUSTRALIE AUS
3. * ASKEY Lewis GRANDE-BRETAGNE GBR ’
4. * GAROFOLI Gianmarco ITALIE ITA ’
5. * DE LIE Arnaud BELGIQUE BEL ’
6. RAUGEL Antoine HAUTS-DE-FRANCE/GRAND- FRA ’
7. EGGENBERG Ruben SUISSE SUI ’
8. VAN DEN BERG Marijn PAYS-BAS NED ’
9. * BITTNER Pavel REPUBLIQUE TCHEQUE CZE ’
10. * VAN UDEN Casper PAYS-BAS NED ’
11. * PAQUET Tom LUXEMBOURG LUX ’
12. KELEMEN Petr REPUBLIQUE TCHEQUE CZE ’
13. DRIZNERS Jarrad AUSTRALIE AUS ’
14. GAMPER Florian AUTRICHE AUT ’
15. VAN DIJKE Mick PAYS-BAS NED ’
16. * STEINHAUSER Georg ALLEMAGNE GER ’
17. * LAURANCE Axel FRANCE FRA ’
18. BRUSSENSKIY Gleb KAZAKHSTAN KAZ ’
19. JARC Aljaž SLOVENIE SLO ’
20. CORKERY Dillon IRLANDE IRL ’
21. HVIDEBERG Jonas Iversby NORVEGE NOR ’
22. JOHANNESSEN Tobias Halland NORVEGE NOR ’
23. * BERCKMOES Jenno BELGIQUE BEL ’
24. * PALENI Enzo HAUTS-DE-FRANCE/GRAND- FRA ’
25. * TOUPALÍK Jakub REPUBLIQUE TCHEQUE CZE ’
26. ZANA Filippo ITALIE ITA ’
27. * VAUQUELIN Kévin FRANCE FRA ’
28. VAN TRICHT Stan BELGIQUE BEL ’
29. * MIRZOJEV Artjom ESTONIE EST ’
30. JOHANNESSEN Anders Halland NORVEGE NOR ’
31. THIÉBAUD Valère SUISSE SUI ’
32. * UHIRIWE Byiza Renus CENTRE MONDIALE DU CYC RWA ’
33. * CHRISTEN Fabio SUISSE SUI ’
34. * RODRIGUEZ CANO Carlos ESPAGNE ESP ’
35. * HUBY Antoine HAUTS-DE-FRANCE/GRAND- FRA ’
36. HINDSGAUL MADSEN Jacob DANEMARK DEN ’
37. BRUN Nils SUISSE SUI ’
38. * BEREZNYAK Aleksandr RUSSIE RUS ’
39. HANSEN Marcus Sander DANEMARK DEN ’
40. * HEßMANN Michel ALLEMAGNE GER ’
41. * VERRE Alessandro ITALIE ITA ’
42. PLAMONDON Robin CANADA CAN ’
43. * BILYI Maksym UKRAINE UKR ’
44. DELBOVE Joris BOURGOGNE/FRANCHE-CO FRA ’
45. * PONOMAR Andrii UKRAINE UKR ’
46. DINHAM Matthew AUSTRALIE AUS ’
47. SEMENOV Alexandr KAZAKHSTAN KAZ ’
48. MESSNER Martin AUTRICHE AUT ’
49. NOVIKOV Savva RUSSIE RUS ’
50. * PARET PEINTRE Valentin FRANCE FRA ’
51. * TOUMIRE Hugo FRANCE FRA ’
52. HELLEMOSE Asbjørn DANEMARK DEN ’
53. * LOHINSKÝ Filip SLOVAQUIE SVK ’
54. LEEMREIZE Gijs PAYS-BAS NED ’
55. * WENZEL Mats LUXEMBOURG LUX 10”
56. * VINOKUROV Nicolas KAZAKHSTAN KAZ ’
57. MULUEBERHAN Henok CENTRE MONDIALE DU CYC ERI ’
58. LIPOWITZ Florian ALLEMAGNE GER ’
59. PARASHCHAK Yaroslav UKRAINE UKR ’
60. * GLOAG Thomas GRANDE-BRETAGNE GBR ’
61. LOPEZ GRANIZO Harold Martin EQUATEUR ECU ’
62. HEALY Ben IRLANDE IRL ’
63. PORTER Rudy AUSTRALIE AUS ’
64. * ROSERO ROJAS Nixon Efrain EQUATEUR ECU ’
65. HEINSCHKE Leon ALLEMAGNE GER ’
66. ROMO OLIVER Javier ESPAGNE ESP ’
67. * GARCIA PIERNA Raul ESPAGNE ESP ’
68. FRIGO Marco ITALIE ITA ’
69. HOOLE Daan PAYS-BAS NED 15”
70. TARLTON Alexander ALLEMAGNE GER ’
71. * PARISELLA Raphael CANADA CAN 46”
72. STEPANOV Andrei RUSSIE RUS ’
73. ARDILA ORDOÑEZ Andres Camilo COLOMBIE COL ’
74. HUERA MONTENEGRO Richard EQUATEUR ECU ’
75. LEBRETON Jacques AUVERGNE/RHONE-ALPES FRA 51”
76. * SCHMIDBAUER Maximilian AUTRICHE AUT 01’03”
77. CHANGIZI Sebastian Kolze DANEMARK DEN ’
78. KUBIŠ Lukáš SLOVAQUIE SVK ’
79. * TREIMUTH Henri ESTONIE EST ’
80. LECLAINCHE Gwen BOURGOGNE/FRANCHE-CO FRA ’
81. BLOUWE Louis BELGIQUE BEL ’
82. * LEVY William DANEMARK DEN ’
83. MURPHY Jack Bernard IRLANDE IRL ’
84. KIERNER Florian AUTRICHE AUT ’
85. KOIDE Itsuki 10020950869 JAPON JPN ’
86. GALVIS ATEHORTUA Oscar Dubian COLOMBIE COL ’
87. NAVARRO Gauthier BOURGOGNE/FRANCHE-CO FRA 01’07”
88. HANSART Philéas HAUTS-DE-FRANCE/GRAND- FRA ’
89. ŠTOCEK Matúš SLOVAQUIE SVK ’
90. PIRA PARADA Yesid COLOMBIE COL ’
91. JOALLAND Yael BOURGOGNE/FRANCHE-CO FRA ’
92. * ARRIETA LIZARRAGA Igor ESPAGNE ESP ’
93. DAUMONT Paul CENTRE MONDIALE DU CYC BUR ’
94. KURIANOV Sergei RUSSIE RUS ’
95. CHZHAN Igor KAZAKHSTAN KAZ ’
96. * HABIMANA Jean Eric CENTRE MONDIALE DU CYC RWA ’
97. PRITZEN Marc Oliver CENTRE MONDIALE DU CYC RSA ’
98. SHEVCHENKO Oleksandr UKRAINE UKR 01’33”
99. FUERTES Joel EQUATEUR ECU ’
100. * GLIVAR Gal SLOVENIE SLO 03’04”
101. HOCEVAR Kristjan SLOVENIE SLO ’
102. ABREHA Negasi Haylu CENTRE MONDIALE DU CYC ETH 03’06”
103. STEHLI Felix SUISSE SUI 03’30”
104. BELYAKOV Sergey RUSSIE RUS ’
105. * KHOTULOV Denys UKRAINE UKR ’
106. VOGEL Alex SUISSE SUI ’
107. SKOK Anže SLOVENIE SLO ’
108. SCHELLENBERG Thomas CANADA CAN ’
109. * VINOKUROV Alexandre KAZAKHSTAN KAZ ’
110. CURLEY Liam IRLANDE IRL 03’33”
111. * MCCAMBRIDGE Kevin IRLANDE IRL ’
112. CHARRIN Aloïs FRANCE FRA ’
113. GOMEZ JARAMILLO Nicolas David COLOMBIE COL ’
114. VAN DER BEKEN Aaron BELGIQUE BEL ’
115. TURNBULL Carter AUSTRALIE AUS ’
116. GARZON HERRERA Marlos David COLOMBIE COL 03’36”
117. AVADANIAN Lucas AUVERGNE/RHONE-ALPES FRA ’
118. WARD Adam IRLANDE IRL 03’37”
119. * SENICOURT Kylian HAUTS-DE-FRANCE/GRAND- FRA ’
120. * KAWASAKI Miori 10063225489 JAPON JPN 03’41”
121. * DONALDSON Robert GRANDE-BRETAGNE GBR ’
122. ÄRM Rait ESTONIE EST ’
123. * STAUNE-MITTET Johannes NORVEGE NOR 03’46”
124. * STOCKWELL Oliver GRANDE-BRETAGNE GBR ’
125. * KURITS Joonas ESTONIE EST 03’51”
126. * BAUDIN Alex AUVERGNE/RHONE-ALPES FRA 04’52”
127. * VERCHER Mattéo AUVERGNE/RHONE-ALPES FRA ’
128. LE CAM Brendan AUVERGNE/RHONE-ALPES FRA 04’55”
129. YATSENKO Ivan RUSSIE RUS ’
130. KOCKELMANN Raphaël LUXEMBOURG LUX ’
131. KARIER Rik LUXEMBOURG LUX ’
132. * BOUCEK Jakub REPUBLIQUE TCHEQUE CZE 05’23”
133. BARONCINI Filippo ITALIE ITA ’
134. COLNAGHI Luca ITALIE ITA 05’30”
135. GAMPER Mario AUTRICHE AUT ’
136. NIKULIN Daniil UKRAINE UKR 05’33”
137. PRICE PEJTERSEN Johan DANEMARK DEN 05’37”
138. * LEIJNSE Enzo PAYS-BAS NED ’
139. HOLTER Ådne NORVEGE NOR 05’43”
140. FOLTÁN Adam SLOVAQUIE SVK ’
141. CEMAŽAR Nik SLOVENIE SLO 08’25”
142. GOVEKAR Matevž SLOVENIE SLO ’
143. MILES Carson CANADA CAN 08’43”
144. * COQUERET Louis HAUTS-DE-FRANCE/GRAND- FRA ’
145. NURLYKHASSYM Nurbergen KAZAKHSTAN KAZ ’
146. RICHARD Maxime BOURGOGNE/FRANCHE-CO FRA 08’48”
147. KNECHT Noah AUVERGNE/RHONE-ALPES FRA ’
148. BRAZ AFONSO Clément BOURGOGNE/FRANCHE-CO FRA 08’49”
149. * OBANDO ROSAS Bryan Raul EQUATEUR ECU 10’40”
150. * ROOS Andre ESTONIE EST 15’21”
151. LAPEIRA Paul FRANCE FRA 19’52”
152. JUNEAU Francis CANADA CAN ’
153. KAKIZAKI Eugene JAPON JPN 20’04”
154. HIRAI Kosuke JAPON JPN 21’23”
155. * ROVDER Pavol SLOVAQUIE SVK 22’02”

Wycofali się:
RODRIGUEZ ROSERO Jordan EQUATEUR
AYUSO PESQUERA Juan ESPAGNE
TODOME Yuhi JAPON
KLUCKERS Arthur LUXEMBOURG

Klasyfikacja generalna po czwartym etapie:

1. VAN DIJKE Mick PAYS-BAS NED les 530,3 km en 12h06’22” (moy. 43,808 km/h)
2. VAN DEN BERG Marijn PAYS-BAS NED 07”
3. * VAN UDEN Casper PAYS-BAS NED 10”
4. JOHANNESSEN Tobias Halland NORVEGE NOR 47”
5. * DE LIE Arnaud BELGIQUE BEL 53”
6. VAN TRICHT Stan BELGIQUE BEL 59”
7. HOOLE Daan PAYS-BAS NED 01’04”
8. LEEMREIZE Gijs PAYS-BAS NED 01’39”
9. * RODRIGUEZ CANO Carlos ESPAGNE ESP 01’40”
10. HEALY Ben IRLANDE IRL 01’42”
11. DRIZNERS Jarrad AUSTRALIE AUS 01’47”
12. HVIDEBERG Jonas Iversby NORVEGE NOR 01’50”
13. * GAROFOLI Gianmarco ITALIE ITA 01’55”
14. HINDSGAUL MADSEN Jacob DANEMARK DEN 02’00”
15. * VAUQUELIN Kévin FRANCE FRA 02’01”
16. * BERCKMOES Jenno BELGIQUE BEL ’
17. ZANA Filippo ITALIE ITA 02’02”
18. * VERRE Alessandro ITALIE ITA 02’05”
19. FRIGO Marco ITALIE ITA 02’09”
20. HELLEMOSE Asbjørn DANEMARK DEN 02’15”
21. RAUGEL Antoine HAUTS-DE-FRANCE/GRAND-EST FRA 02’18”
22. KELEMEN Petr REPUBLIQUE TCHEQUE CZE 02’21”
23. * ASKEY Lewis GRANDE-BRETAGNE GBR ’
24. JOHANNESSEN Anders Halland NORVEGE NOR 02’22”
25. * TOUMIRE Hugo FRANCE FRA 02’26”
26. LIPOWITZ Florian ALLEMAGNE GER 02’31”
27. * PARET PEINTRE Valentin FRANCE FRA 02’38”
28. * CHRISTEN Fabio SUISSE SUI 02’39”
29. PORTER Rudy AUSTRALIE AUS 02’52”
30. DINHAM Matthew AUSTRALIE AUS ’
31. * TOUPALÍK Jakub REPUBLIQUE TCHEQUE CZE 03’10”
32. BRUSSENSKIY Gleb KAZAKHSTAN KAZ 03’11”
33. * BITTNER Pavel REPUBLIQUE TCHEQUE CZE ’
34. ROMO OLIVER Javier ESPAGNE ESP 03’30”
35. * GARCIA PIERNA Raul ESPAGNE ESP 03’31”
36. DELBOVE Joris BOURGOGNE/FRANCHE-COMTE FRA 03’35”
37. PLAMONDON Robin CANADA CAN 03’43”
38. MULUEBERHAN Henok CENTRE MONDIALE DU CYCLISM ERI ’
39. * HUBY Antoine HAUTS-DE-FRANCE/GRAND-EST FRA ’
40. * LAURANCE Axel FRANCE FRA 03’45”
41. MESSNER Martin AUTRICHE AUT 03’53”
42. BRUN Nils SUISSE SUI 04’07”
43. NOVIKOV Savva RUSSIE RUS 04’30”
44. * GLOAG Thomas GRANDE-BRETAGNE GBR 04’32”
45. MURPHY Jack Bernard IRLANDE IRL 04’51”
46. * SCHMIDBAUER Maximilian AUTRICHE AUT 04’59”
47. BLOUWE Louis BELGIQUE BEL ’
48. * STEINHAUSER Georg ALLEMAGNE GER 12h11’25” 05’03”
49. * UHIRIWE Byiza Renus CENTRE MONDIALE DU CYCLISM RWA 05’07”
50. * BILYI Maksym UKRAINE UKR 05’14”
51. * LEVY William DANEMARK DEN 05’31”
52. * PALENI Enzo HAUTS-DE-FRANCE/GRAND-EST FRA 05’35”
53. STEPANOV Andrei RUSSIE RUS 05’38”
54. ÄRM Rait ESTONIE EST 05’39”
55. ARDILA ORDOÑEZ Andres Camilo COLOMBIE COL 06’00”
56. * HEßMANN Michel ALLEMAGNE GER 06’10”
57. PARASHCHAK Yaroslav UKRAINE UKR 06’12”
58. ŠTOCEK Matúš SLOVAQUIE SVK 06’16”
59. PLOWRIGHT Jensen AUSTRALIE AUS 06’17”
60. HANSART Philéas HAUTS-DE-FRANCE/GRAND-EST FRA 06’21”
61. SEMENOV Alexandr KAZAKHSTAN KAZ 06’34”
62. HEINSCHKE Leon ALLEMAGNE GER 06’54”
63. * ARRIETA LIZARRAGA Igor ESPAGNE ESP 06’56”
64. BARONCINI Filippo ITALIE ITA 07’23”
65. VERNON Ethan GRANDE-BRETAGNE GBR 07’29”
66. STEHLI Felix SUISSE SUI 07’38”
67. THIÉBAUD Valère SUISSE SUI 07’46”
68. HANSEN Marcus Sander DANEMARK DEN 07’54”
69. HOCEVAR Kristjan SLOVENIE SLO 08’01”
70. * BAUDIN Alex AUVERGNE/RHONE-ALPES FRA 08’06”
71. JOALLAND Yael BOURGOGNE/FRANCHE-COMTE FRA 08’08”
72. * PONOMAR Andrii UKRAINE UKR 08’16”
73. AVADANIAN Lucas AUVERGNE/RHONE-ALPES FRA 08’17”
74. * GLIVAR Gal SLOVENIE SLO 08’21”
75. KUBIŠ Lukáš SLOVAQUIE SVK 08’30”
76. * SENICOURT Kylian HAUTS-DE-FRANCE/GRAND-EST FRA 08’33”
77. ABREHA Negasi Haylu CENTRE MONDIALE DU CYCLISM ETH 08’38”
78. * MIRZOJEV Artjom ESTONIE EST 08’41”
79. CURLEY Liam IRLANDE IRL 08’42”
80. JARC Aljaž SLOVENIE SLO 08’51”
81. * PARISELLA Raphael CANADA CAN 09’10”
82. * DONALDSON Robert GRANDE-BRETAGNE GBR 09’16”
83. VOGEL Alex SUISSE SUI 09’39”
84. CHARRIN Aloïs FRANCE FRA 09’41”
85. * WENZEL Mats LUXEMBOURG LUX 10’03”
86. * STAUNE-MITTET Johannes NORVEGE NOR 10’29”
87. GAMPER Florian AUTRICHE AUT 10’32”
88. GAMPER Mario AUTRICHE AUT 10’54”
89. GARZON HERRERA Marlos David COLOMBIE COL 11’03”
90. LECLAINCHE Gwen BOURGOGNE/FRANCHE-COMTE FRA 11’48”
91. CORKERY Dillon IRLANDE IRL 11’51”
92. TARLTON Alexander ALLEMAGNE GER 11’53”
93. * VERCHER Mattéo AUVERGNE/RHONE-ALPES FRA 12’01”
94. * STOCKWELL Oliver GRANDE-BRETAGNE GBR 12’15”
95. NURLYKHASSYM Nurbergen KAZAKHSTAN KAZ 12’37”
96. LOPEZ GRANIZO Harold Martin EQUATEUR ECU 12’54”
97. * LOHINSKÝ Filip SLOVAQUIE SVK 13’26”
98. LEBRETON Jacques AUVERGNE/RHONE-ALPES FRA 13’27”
99. GOVEKAR Matevž SLOVENIE SLO 13’44”
100. EGGENBERG Ruben SUISSE SUI 13’45”
101. DAUMONT Paul CENTRE MONDIALE DU CYCLISM BUR 13’46”
102. PIRA PARADA Yesid COLOMBIE COL 13’51”
103 . KOIDE Itsuki JAPON JPN 13’59”
104. MILES Carson CANADA CAN 14’16”
105. KARIER Rik LUXEMBOURG LUX 14’21”
106. RICHARD Maxime BOURGOGNE/FRANCHE-COMTE FRA 14’24”
107. HUERA MONTENEGRO Richard EQUATEUR ECU 14’32”
108. CHANGIZI Sebastian Kolze DANEMARK DEN 14’45”
109. TURNBULL Carter AUSTRALIE AUS 15’15”
110. * COQUERET Louis HAUTS-DE-FRANCE/GRAND-EST FRA 15’22”
111. CHZHAN Igor KAZAKHSTAN KAZ 15’26”
112. PRITZEN Marc Oliver CENTRE MONDIALE DU CYCLISM RSA 15’38”
113. * BEREZNYAK Aleksandr RUSSIE RUS ’
114. SHEVCHENKO Oleksandr UKRAINE UKR 15’41”
115. SKOK Anže SLOVENIE SLO 16’01”
116. * KURITS Joonas ESTONIE EST 16’38”
117. * VINOKUROV Alexandre KAZAKHSTAN KAZ 16’43”
118. SCHELLENBERG Thomas CANADA CAN 16’57”
119. * LEIJNSE Enzo PAYS-BAS NED 17’15”
120. VAN DER BEKEN Aaron BELGIQUE BEL 17’28”
121. NAVARRO Gauthier BOURGOGNE/FRANCHE-COMTE FRA ’
122. * ROSERO ROJAS Nixon Efrain EQUATEUR ECU 17’37”
123. * BOUCEK Jakub REPUBLIQUE TCHEQUE CZE 18’03”
124. * TREIMUTH Henri ESTONIE EST 18’09”
125. * KHOTULOV Denys UKRAINE UKR 18’57”
126. LE CAM Brendan AUVERGNE/RHONE-ALPES FRA 19’06”
127. * MCCAMBRIDGE Kevin IRLANDE IRL 19’25”
128. YATSENKO Ivan RUSSIE RUS 20’23”
129. CEMAŽAR Nik SLOVENIE SLO 20’31”
130. * PAQUET Tom LUXEMBOURG LUX 21’06”
131. WARD Adam IRLANDE IRL 21’11”
132. KOCKELMANN Raphaël LUXEMBOURG LUX 22’00”
133. COLNAGHI Luca ITALIE ITA 22’10”
134. LAPEIRA Paul FRANCE FRA 22’23”
135. * HABIMANA Jean Eric CENTRE MONDIALE DU CYCLISM RWA 23’07”
136. GALVIS ATEHORTUA Oscar Dubian COLOMBIE COL 23’08”
137. KIERNER Florian AUTRICHE AUT 23’41”
138. FUERTES Joel EQUATEUR ECU 24’15”
139. KURIANOV Sergei RUSSIE RUS 26’32”
140. FOLTÁN Adam SLOVAQUIE SVK 26’46”
141. JUNEAU Francis CANADA CAN 27’12”
142. GOMEZ JARAMILLO Nicolas David COLOMBIE COL 27’54”
143 . * KAWASAKI Miori JAPON JPN 28’33”
144. KNECHT Noah AUVERGNE/RHONE-ALPES FRA 28’48”
145. BRAZ AFONSO Clément BOURGOGNE/FRANCHE-COMTE FRA 30’30”
146. NIKULIN Daniil UKRAINE UKR 32’20”
147. PRICE PEJTERSEN Johan DANEMARK DEN 32’25”
148. * OBANDO ROSAS Bryan Raul EQUATEUR ECU 32’35”
149. * VINOKUROV Nicolas KAZAKHSTAN KAZ 32’53”
150. BELYAKOV Sergey RUSSIE RUS 33’33”
151. * ROOS Andre ESTONIE EST 33’51”
152. HIRAI Kosuke JAPON JPN 36’27”
153. * ROVDER Pavol SLOVAQUIE SVK 39’14”
154. HOLTER Ådne NORVEGE NOR 39’34”
155. KAKIZAKI Eugene JAPON JPN 52’10”

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments