fot. EF Education-NIPPO

Po ataku w samej końcówce podjazdu Lagunas de Neila, Hugh Carthy (EF Education-NIPPO) został zwycięzcą ostatniego etapu wyścigu Vuelta a Burgos. Klasyfikacja generalna padła łupem Mikela Landy (Bahrain-Victorious).  

W sobotę rozegrano piąty i zarazem ostatni etap wyścigu Vuelta a Burgos. Kolarze zmierzyli się z królewskim odcinkiem z Comunero de Revenga do Lagunas de Neila o długości 146 kilometrów. Na trasie znajdowały się w sumie cztery górskie premie, ale oczywiście ta najważniejsza to finałowy podjazd kategorii specjalnej o długości 11,8 km i średnim nachyleniu 6,2%. Pierwsza część tego podjazdu była stosunkowo łatwa, natomiast druga wręcz przeciwnie, ponieważ maksymalne nachylenie sięga tam 18%.

Jako lider klasyfikacji generalnej przystąpił do tego etapu Romain Bardet (Team DSM) z 45 sekundami przewagi nad drugim Mikelem Landą (Bahrain-Victorious) oraz z minutą nad trzecim Davidem de la Cruzem (UAE Team Emirates) oraz Fabio Aru (Qhubeka NextHash).

Po około 30 kilometrach zawiązała się sześcioosobowa ucieczka dnia w składzie: Gonzalo Serrano (Movistar), Marcus Burghardt (BORA-hansgrohe), Lawson Craddock (EF Education-NIPPO), Sep Vanmarcke (Israel Start-Up Nation), Álvaro Cuadros (Caja Rural-Seguros RGA) oraz Mikel Bizkarra (Euskaltel-Euskadi). Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem z tego grona był Serrano z nieco ponad siedmioma minutami straty do lidera.

Początkowo przewaga uciekinierów wynosiła sześć minut, a następnie bardzo powoli się zmniejszała. Około 40 kilometrów przed metą prowadząca szóstka wciąż miała ponad cztery minuty zapasu czasowego, ale mniej więcej w tym momencie dość znacząco zaczęło wzrastać tempo w peletonie. Na czele pracowały przede wszystkim drużyny Bahrain-Victorious oraz Bike Exchange.

Harcownicy rozpoczęli podjazd Lagunas de Neila z przewagą około dwóch minut. Cała szóstka utrzymała się do tego momentu razem.

8,5 kilometra przed metą na atak z peletonu zdecydował się kolarz miejscowej drużyny Burgos-BH Oscar Cabedo, jednak 26-latek nie zdołał uciec narzucającej mocne tempo drużynie Mikela Landy, które zdecydowanie przejęła pałeczkę w najbardziej kluczowym momencie wyścigu. Warto przy okazji odnotować, że wielką pracę wykonywał drugi kolarz tegorocznego wyścigu Giro d’Italia Damiano Caruso.

W drugiej części podjazdu współpraca w czołówce przestała się układać, a w zamian za to rozpoczęły się dyskusje i wzajemne zachęcenie do pracy. W odpowiedzi na to zaatakować postanowił Vanmarcke, któremu na koło usiedli Craddock oraz Cuadros. 5 kilometrów przed metą mieli około minuty przewagi nad peletonem.

4200 metrów przed metą z powrotem dołączyli Serrano i Bizkarra, tymczasem doścignięty został zdecydowanie najgorszy góral z tego grona, czyli Marcus Burghardt. Kilkaset metrów później tzw. „poprawki” spróbował Serrano, ale także bezskutecznie. Tymczasem przewaga ucieczki coraz bardziej się zmniejszała i chwilę później została zlikwidowana.

Z peletonu kontratakował Mark Padun, co spowodowało szarpane i naprawdę bardzo szybkie tempo w peletonie. W rezultacie 2200 metrów przed metą zły moment zaczął przeżywać lider wyścigu Romain Bardet, który na domiar złego nie miał żadnych kolegów do pomocy. Dla Francuza oznaczało to de facto pożegnania z koszulką lidera klasyfikacji generalnej.

Ukrainiec, który wygrał dwa etapy w tegorocznej edycji wyścigu Criterium du Dauphine, został doścignięty w momencie, gdy rozpoczął się ostatni kilometr. Czołówkę stanowili Egan Bernal, Einer Rubio, lider klasyfikacji młodzieżowej Santiago Buitrago oraz Hugh Carthy. I to właśnie Brytyjczyk okazał się ostatecznie najsilniejszym kolarzem ostatniego etapu. Zaatakował kilkaset metrów przed metą i już żaden z rywali nie był w stanie na ten ruch odpowiedzieć.

W obliczu słabości Romaina Bardeta, do której ewidentnie przyczyniła się praca Mikela Landy i spółki, to właśnie Bask został triumfatorem klasyfikacji generalnej. Jest to jego pierwsze zwycięstwo po bardzo pechowym wyścigu Giro d’Italia, z którego wyeliminowała go kraksa.

Wyniki ostatniego etapu:

1 Hugh Carthy (GBr) EF Education-Nippo 3:23:53
2 Einer Rubio Reyes (Col) Movistar Team 0:00:05
3 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange 0:00:07
4 Egan Bernal Gomez (Col) Ineos Grenadiers 0:00:13
5 Jay Vine (Aus) Alpecin-Fenix 0:00:14
6 Mikel Landa Meana (Spa) Bahrain Victorious 0:00:16
7 Santiago Buitrago Sanchez (Col) Bahrain Victorious 0:00:29
8 Fabio Aru (Ita) Qhubeka NextHash 0:00:37
9 Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious 0:00:39
10 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:43
11 Adam Yates (GBr) Ineos Grenadiers
12 Pavel Sivakov (Rus) Ineos Grenadiers
14 Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ 0:00:46
15 Carlos Rodriguez Cano (Spa) Ineos Grenadiers 0:00:48
16 David de la Cruz (Spa) UAE Team Emirates 0:00:52
17 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team 0:01:04
18 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech 0:01:05
19 Mikel Nieve Iturralde (Spa) Team BikeExchange 0:01:10
20 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious 0:01:14
21 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team
22 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education-Nippo 0:01:17
23 Finn Fisher-Black (NZl) UAE Team Emirates 0:01:23
24 Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates 0:01:35
25 Jon Agirre Egaña (Spa) Equipo Kern Pharma 0:01:37
26 Victor de la Parte (Spa) TotalEnergies
27 Gino Mäder (Swi) Bahrain Victorious
28 Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana-Premier Tech
29 Joan Bou Company (Spa) Euskaltel-Euskadi
30 Harold Tejada Canacue (Col) Astana-Premier Tech 0:01:44
31 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Team Arkea-Samsic 0:01:46
32 Alvaro Cuadros Morata (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:01:50
33 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation
34 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Burgos-BH 0:01:54
35 Romain Bardet (Fra) Team DSM
36 James Piccoli (Can) Israel Start-up Nation
37 Andrey Zeits (Kaz) Team BikeExchange 0:01:58
38 Sep Vanmarcke (Bel) Israel Start-up Nation 0:02:04
39 Lars van den Berg (Ned) Groupama-FDJ 0:02:10
40 Roger Adria Oliveras (Spa) Equipo Kern Pharma
41 Julen Amezqueta Moreno (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:02:12
42 Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates 0:02:22
43 Matis Louvel (Fra) Team Arkea-Samsic
44 Oscar Cabedo Carda (Spa) Burgos-BH 0:02:24
45 Sergio Roman Martin Galan (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:02:32
46 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
47 Mikaël Cherel (Fra) AG2R Citroën Team 0:02:38
48 Mikel Iturria Segurola (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:46
49 Cristian Camilo Muñoz Lancheros (Col) UAE Team Emirates 0:02:52
50 Urko Berrade Fernandez (Spa) Equipo Kern Pharma 0:02:59
51 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana-Premier Tech
52 Reuben Thompson (NZL) Groupama-FDJ 0:03:05
53 Lilian Calmejane (Fra) AG2R Citroën Team 0:03:07
54 Jetse Bol (Ned) Burgos-BH
55 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:03:16
56 José Rojas (Spa) Movistar Team
57 Lawson Craddock (USA) EF Education-Nippo 0:03:18
58 Marlon Gaillard (Fra) TotalEnergies 0:03:30
59 Tobias Bayer (Aut) Alpecin-Fenix
60 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM
61 Ben Zwiehoff (Ger) Bora-Hansgrohe 0:03:35
62 Gotzon Martin Sanz (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:03:45
63 Yuriy Natarov (Kaz) Astana-Premier Tech 0:03:54
64 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Movistar Team 0:04:11
65 William Barta (USA) EF Education-Nippo 0:04:15
66 François Bidard (Fra) AG2R Citroën Team
67 Carlos Garcia Pierna (Spa) Equipo Kern Pharma 0:04:21
68 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe 0:04:38
69 Martijn Tusveld (Ned) Team DSM 0:04:43
70 Thymen Arensman (Ned) Team DSM 0:04:44
71 Unai Cuadrado Ruiz De Gauna (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:05:01
72 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:05:10
73 Patrick Gamper (Aut) Bora-Hansgrohe 0:05:16
74 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech 0:05:23
75 Jhonatan Narvaez Prado (Ecu) Ineos Grenadiers
76 Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation 0:05:27
77 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech 0:05:34
78 Jens Keukeleire (Bel) EF Education-Nippo 0:05:41
79 Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ 0:05:44
80 Jokin Murguialday (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:06:07
81 Matteo Trentin (Ita) UAE Team Emirates 0:06:22
82 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos-BH
83 Floris De Tier (Bel) Alpecin-Fenix 0:06:24
84 Alexander Cataford (Can) Israel Start-up Nation 0:06:31
85 Chad Haga (USA) Team DSM 0:06:46
86 Winner Anacona (Col) Team Arkea-Samsic 0:06:52
87 Lukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic 0:06:56
88 Johan Jacobs (Swi) Movistar Team 0:06:58
89 Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team 0:07:01
90 Hideto Nakane (Jpn) EF Education-Nippo 0:07:07
91 Kevin Ledanois (Fra) Team Arkea-Samsic 0:07:11
92 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Qhubeka NextHash 0:07:21
93 Simon Carr (GBr) EF Education-Nippo 0:07:36
94 Florian Maitre (Fra) TotalEnergies 0:08:16
95 Mario Aparicio Muñoz (Spa) Burgos-BH 0:08:19
96 Stephen Williams (GBr) Bahrain Victorious 0:08:48
97 Scott Thwaites (GBr) Alpecin-Fenix 0:09:06
98 Damien Touze (Fra) AG2R Citroën Team 0:09:20
99 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ 0:10:11
100 Bert-Jan Lindeman (Ned) Qhubeka NextHash 0:10:30
101 Dylan Sunderland (Aus) Qhubeka NextHash
102 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:10:51
103 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe 0:12:55
104 Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers
105 Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ
106 Alexys Brunel (Fra) Groupama-FDJ
107 Sergio Garcia Gonzalez (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team
108 Alejandro Ropero Molina (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team
109 Alex Jaime Fernandez (Spa) Equipo Kern Pharma
110 Márton Dina (Hun) Eolo-Kometa Cycling Team
111 Carlos Canal Blanco (Spa) Burgos-BH
112 Raul Garcia Pierna (Spa) Equipo Kern Pharma
113 Francisco Galvan Fernandez (Spa) Equipo Kern Pharma
114 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious
115 Sacha Modolo (Ita) Alpecin-Fenix 0:13:17
116 Edward Planckaert (Bel) Alpecin-Fenix 0:13:29
117 Damien Howson (Aus) Team BikeExchange 0:14:07
118 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:14:47
119 Oier Lazkano Lopez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
120 Thomas Boudat (Fra) Team Arkea-Samsic
121 Jordi Meeus (Bel) Bora-Hansgrohe 0:15:04
122 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe
123 Robert Stannard (Aus) Team BikeExchange 0:15:25
124 Christopher Lawless (GBr) TotalEnergies
125 Diego Pablo Sevilla Lopez (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team 0:17:00
126 Mikel Alonso Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:17:04
127 Itamar Einhorn (Isr) Israel Start-up Nation 0:19:29
DNS Gregor Mühlberger (Aut) Movistar Team
DNS Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
DNS Sander Armée (Bel) Qhubeka NextHash
DNS Domenico Pozzovivo (Ita) Qhubeka NextHash
DNS Jaakko Hänninen (Fin) AG2R Citroën Team
DNF Marc Sarreau (Fra) AG2R Citroën Team
DNF Alberto Dainese (Ita) Team DSM
DNF Nico Denz (Ger) Team DSM
DNF Damien Gaudin (Fra) TotalEnergies
DNF Adrien Petit (Fra) TotalEnergies

Ostateczna klasyfikacja generalna: 

1 Mikel Landa Meana (Spa) Bahrain Victorious 18:30:00
2 Fabio Aru (Ita) Qhubeka NextHash 0:00:36
3 Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious 0:00:43
4 Pavel Sivakov (Rus) Ineos Grenadiers 0:00:49
5 David de la Cruz (Spa) UAE Team Emirates 0:00:51
6 Romain Bardet (Fra) Team DSM 0:00:53
7 Einer Rubio Reyes (Col) Movistar Team 0:00:58
8 Santiago Buitrago Sanchez (Col) Bahrain Victorious 0:01:09
9 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team 0:01:21
10 Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ 0:01:39
11 Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates 0:02:42
12 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Team Arkea-Samsic 0:03:24
13 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious 0:03:56
14 Tobias Bayer (Aut) Alpecin-Fenix 0:04:40
15 Roger Adria Oliveras (Spa) Equipo Kern Pharma
16 Urko Berrade Fernandez (Spa) Equipo Kern Pharma 0:04:58
17 Jetse Bol (Ned) Burgos-BH 0:05:01
18 James Piccoli (Can) Israel Start-up Nation 0:05:07
19 Ben Zwiehoff (Ger) Bora-Hansgrohe 0:05:10
20 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Burgos-BH 0:05:22
21 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana-Premier Tech 0:05:41
22 Mikel Iturria Segurola (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:06:22
23 Thymen Arensman (Ned) Team DSM 0:06:28
24 Martijn Tusveld (Ned) Team DSM 0:06:35
25 Victor de la Parte (Spa) TotalEnergies 0:06:41
26 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:06:48
27 Lilian Calmejane (Fra) AG2R Citroën Team 0:07:07
28 Mikaël Cherel (Fra) AG2R Citroën Team 0:07:32
29 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation 0:08:51
30 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech 0:09:13
31 Joan Bou Company (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:09:14
32 Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team 0:09:26
33 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange 0:09:34
34 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech 0:09:56
35 Yuriy Natarov (Kaz) Astana-Premier Tech
36 Lars van den Berg (Ned) Groupama-FDJ 0:10:01
37 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech 0:10:04
38 Egan Bernal Gomez (Col) Ineos Grenadiers 0:10:10
39 Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ 0:10:11
40 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Movistar Team 0:10:18
41 Hugh Carthy (GBr) EF Education-Nippo 0:10:47
42 Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana-Premier Tech 0:10:51
43 Andrey Zeits (Kaz) Team BikeExchange 0:10:58
44 José Rojas (Spa) Movistar Team 0:11:01
45 Winner Anacona (Col) Team Arkea-Samsic 0:11:07
46 Unai Cuadrado Ruiz De Gauna (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:11:25
47 Jokin Murguialday (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:11:35
48 François Bidard (Fra) AG2R Citroën Team 0:11:54
49 Floris De Tier (Bel) Alpecin-Fenix 0:12:12
50 Carlos Garcia Pierna (Spa) Equipo Kern Pharma 0:12:44
51 Patrick Gamper (Aut) Bora-Hansgrohe 0:12:53
52 Mikel Nieve Iturralde (Spa) Team BikeExchange 0:13:01
53 Gotzon Martin Sanz (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:13:05
54 Matis Louvel (Fra) Team Arkea-Samsic 0:14:01
55 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team 0:14:23
56 Kevin Ledanois (Fra) Team Arkea-Samsic 0:14:30
57 Jens Keukeleire (Bel) EF Education-Nippo 0:14:59
58 Damien Touze (Fra) AG2R Citroën Team 0:16:15
59 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:16:23
60 Gino Mäder (Swi) Bahrain Victorious 0:16:27
61 Chad Haga (USA) Team DSM 0:16:32
62 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:16:51
63 Jon Agirre Egaña (Spa) Equipo Kern Pharma 0:17:00
64 Marlon Gaillard (Fra) TotalEnergies 0:17:32
65 Harold Tejada Canacue (Col) Astana-Premier Tech 0:17:44
66 Sep Vanmarcke (Bel) Israel Start-up Nation 0:17:59
67 Sergio Roman Martin Galan (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:18:02
68 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:18:56
69 Cristian Camilo Muñoz Lancheros (Col) UAE Team Emirates 0:18:57
70 Robert Stannard (Aus) Team BikeExchange 0:19:21
71 Lukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic 0:19:24
72 Johan Jacobs (Swi) Movistar Team 0:20:02
73 Julen Amezqueta Moreno (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:20:05
74 William Barta (USA) EF Education-Nippo 0:20:10
75 Lawson Craddock (USA) EF Education-Nippo 0:20:13
76 Finn Fisher-Black (NZl) UAE Team Emirates 0:20:24
77 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education-Nippo 0:20:28
78 Alvaro Cuadros Morata (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:20:49
79 Sergio Garcia Gonzalez (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team 0:21:23
80 Oscar Cabedo Carda (Spa) Burgos-BH 0:21:42
81 Matteo Trentin (Ita) UAE Team Emirates 0:21:43
82 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM 0:22:58
83 Reuben Thompson (NZL) Groupama-FDJ 0:23:14
84 Alexander Cataford (Can) Israel Start-up Nation 0:23:31
85 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Qhubeka NextHash 0:24:32
86 Francisco Galvan Fernandez (Spa) Equipo Kern Pharma 0:24:48
87 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe 0:25:12
88 Edward Planckaert (Bel) Alpecin-Fenix 0:25:51
89 Alejandro Ropero Molina (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team 0:25:58
90 Jhonatan Narvaez Prado (Ecu) Ineos Grenadiers 0:26:03
91 Oier Lazkano Lopez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:27:01
92 Alexys Brunel (Fra) Groupama-FDJ 0:27:11
93 Simon Carr (GBr) EF Education-Nippo 0:27:16
94 Carlos Rodriguez Cano (Spa) Ineos Grenadiers 0:27:18
95 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos-BH 0:27:24
96 Adam Yates (GBr) Ineos Grenadiers 0:27:42
97 Scott Thwaites (GBr) Alpecin-Fenix 0:28:39
98 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious 0:29:18
99 Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ 0:29:41
100 Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates
101 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe 0:30:11
102 Mario Aparicio Muñoz (Spa) Burgos-BH 0:30:22
103 Florian Maitre (Fra) TotalEnergies 0:30:24
104 Hideto Nakane (Jpn) EF Education-Nippo 0:30:34
105 Jay Vine (Aus) Alpecin-Fenix 0:30:52
106 Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers 0:32:35
107 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:33:14
108 Bert-Jan Lindeman (Ned) Qhubeka NextHash 0:33:26
109 Alex Jaime Fernandez (Spa) Equipo Kern Pharma 0:33:40
110 Márton Dina (Hun) Eolo-Kometa Cycling Team 0:33:43
111 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:35:01
112 Jordi Meeus (Bel) Bora-Hansgrohe 0:35:08
113 Carlos Canal Blanco (Spa) Burgos-BH 0:35:18
114 Stephen Williams (GBr) Bahrain Victorious 0:35:43
115 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ 0:36:00
116 Damien Howson (Aus) Team BikeExchange 0:36:19
117 Dylan Sunderland (Aus) Qhubeka NextHash 0:36:58
118 Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation 0:37:16
119 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe 0:37:18
120 Christopher Lawless (GBr) TotalEnergies 0:37:35
121 Thomas Boudat (Fra) Team Arkea-Samsic 0:38:23
122 Sacha Modolo (Ita) Alpecin-Fenix 0:39:20
123 Itamar Einhorn (Isr) Israel Start-up Nation 0:42:06
124 Raul Garcia Pierna (Spa) Equipo Kern Pharma 0:42:58
125 Mikel Alonso Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:46:40
126 Diego Pablo Sevilla Lopez (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team 0:48:03
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments