Po ataku w samej końcówce podjazdu Lagunas de Neila, Hugh Carthy (EF Education-NIPPO) został zwycięzcą ostatniego etapu wyścigu Vuelta a Burgos. Klasyfikacja generalna padła łupem Mikela Landy (Bahrain-Victorious).
W sobotę rozegrano piąty i zarazem ostatni etap wyścigu Vuelta a Burgos. Kolarze zmierzyli się z królewskim odcinkiem z Comunero de Revenga do Lagunas de Neila o długości 146 kilometrów. Na trasie znajdowały się w sumie cztery górskie premie, ale oczywiście ta najważniejsza to finałowy podjazd kategorii specjalnej o długości 11,8 km i średnim nachyleniu 6,2%. Pierwsza część tego podjazdu była stosunkowo łatwa, natomiast druga wręcz przeciwnie, ponieważ maksymalne nachylenie sięga tam 18%.
Jako lider klasyfikacji generalnej przystąpił do tego etapu Romain Bardet (Team DSM) z 45 sekundami przewagi nad drugim Mikelem Landą (Bahrain-Victorious) oraz z minutą nad trzecim Davidem de la Cruzem (UAE Team Emirates) oraz Fabio Aru (Qhubeka NextHash).
Po około 30 kilometrach zawiązała się sześcioosobowa ucieczka dnia w składzie: Gonzalo Serrano (Movistar), Marcus Burghardt (BORA-hansgrohe), Lawson Craddock (EF Education-NIPPO), Sep Vanmarcke (Israel Start-Up Nation), Álvaro Cuadros (Caja Rural-Seguros RGA) oraz Mikel Bizkarra (Euskaltel-Euskadi). Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem z tego grona był Serrano z nieco ponad siedmioma minutami straty do lidera.
Początkowo przewaga uciekinierów wynosiła sześć minut, a następnie bardzo powoli się zmniejszała. Około 40 kilometrów przed metą prowadząca szóstka wciąż miała ponad cztery minuty zapasu czasowego, ale mniej więcej w tym momencie dość znacząco zaczęło wzrastać tempo w peletonie. Na czele pracowały przede wszystkim drużyny Bahrain-Victorious oraz Bike Exchange.
Harcownicy rozpoczęli podjazd Lagunas de Neila z przewagą około dwóch minut. Cała szóstka utrzymała się do tego momentu razem.
8,5 kilometra przed metą na atak z peletonu zdecydował się kolarz miejscowej drużyny Burgos-BH Oscar Cabedo, jednak 26-latek nie zdołał uciec narzucającej mocne tempo drużynie Mikela Landy, które zdecydowanie przejęła pałeczkę w najbardziej kluczowym momencie wyścigu. Warto przy okazji odnotować, że wielką pracę wykonywał drugi kolarz tegorocznego wyścigu Giro d’Italia Damiano Caruso.
W drugiej części podjazdu współpraca w czołówce przestała się układać, a w zamian za to rozpoczęły się dyskusje i wzajemne zachęcenie do pracy. W odpowiedzi na to zaatakować postanowił Vanmarcke, któremu na koło usiedli Craddock oraz Cuadros. 5 kilometrów przed metą mieli około minuty przewagi nad peletonem.
4200 metrów przed metą z powrotem dołączyli Serrano i Bizkarra, tymczasem doścignięty został zdecydowanie najgorszy góral z tego grona, czyli Marcus Burghardt. Kilkaset metrów później tzw. „poprawki” spróbował Serrano, ale także bezskutecznie. Tymczasem przewaga ucieczki coraz bardziej się zmniejszała i chwilę później została zlikwidowana.
Z peletonu kontratakował Mark Padun, co spowodowało szarpane i naprawdę bardzo szybkie tempo w peletonie. W rezultacie 2200 metrów przed metą zły moment zaczął przeżywać lider wyścigu Romain Bardet, który na domiar złego nie miał żadnych kolegów do pomocy. Dla Francuza oznaczało to de facto pożegnania z koszulką lidera klasyfikacji generalnej.
Ukrainiec, który wygrał dwa etapy w tegorocznej edycji wyścigu Criterium du Dauphine, został doścignięty w momencie, gdy rozpoczął się ostatni kilometr. Czołówkę stanowili Egan Bernal, Einer Rubio, lider klasyfikacji młodzieżowej Santiago Buitrago oraz Hugh Carthy. I to właśnie Brytyjczyk okazał się ostatecznie najsilniejszym kolarzem ostatniego etapu. Zaatakował kilkaset metrów przed metą i już żaden z rywali nie był w stanie na ten ruch odpowiedzieć.
W obliczu słabości Romaina Bardeta, do której ewidentnie przyczyniła się praca Mikela Landy i spółki, to właśnie Bask został triumfatorem klasyfikacji generalnej. Jest to jego pierwsze zwycięstwo po bardzo pechowym wyścigu Giro d’Italia, z którego wyeliminowała go kraksa.
Wyniki ostatniego etapu:
1 | Hugh Carthy (GBr) EF Education-Nippo | 3:23:53 |
2 | Einer Rubio Reyes (Col) Movistar Team | 0:00:05 |
3 | Simon Yates (GBr) Team BikeExchange | 0:00:07 |
4 | Egan Bernal Gomez (Col) Ineos Grenadiers | 0:00:13 |
5 | Jay Vine (Aus) Alpecin-Fenix | 0:00:14 |
6 | Mikel Landa Meana (Spa) Bahrain Victorious | 0:00:16 |
7 | Santiago Buitrago Sanchez (Col) Bahrain Victorious | 0:00:29 |
8 | Fabio Aru (Ita) Qhubeka NextHash | 0:00:37 |
9 | Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious | 0:00:39 |
10 | Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:00:43 |
11 | Adam Yates (GBr) Ineos Grenadiers | |
12 | Pavel Sivakov (Rus) Ineos Grenadiers | |
14 | Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ | 0:00:46 |
15 | Carlos Rodriguez Cano (Spa) Ineos Grenadiers | 0:00:48 |
16 | David de la Cruz (Spa) UAE Team Emirates | 0:00:52 |
17 | Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team | 0:01:04 |
18 | Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech | 0:01:05 |
19 | Mikel Nieve Iturralde (Spa) Team BikeExchange | 0:01:10 |
20 | Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious | 0:01:14 |
21 | Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team | |
22 | Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education-Nippo | 0:01:17 |
23 | Finn Fisher-Black (NZl) UAE Team Emirates | 0:01:23 |
24 | Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates | 0:01:35 |
25 | Jon Agirre Egaña (Spa) Equipo Kern Pharma | 0:01:37 |
26 | Victor de la Parte (Spa) TotalEnergies | |
27 | Gino Mäder (Swi) Bahrain Victorious | |
28 | Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana-Premier Tech | |
29 | Joan Bou Company (Spa) Euskaltel-Euskadi | |
30 | Harold Tejada Canacue (Col) Astana-Premier Tech | 0:01:44 |
31 | Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Team Arkea-Samsic | 0:01:46 |
32 | Alvaro Cuadros Morata (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:01:50 |
33 | Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation | |
34 | Angel Madrazo Ruiz (Spa) Burgos-BH | 0:01:54 |
35 | Romain Bardet (Fra) Team DSM | |
36 | James Piccoli (Can) Israel Start-up Nation | |
37 | Andrey Zeits (Kaz) Team BikeExchange | 0:01:58 |
38 | Sep Vanmarcke (Bel) Israel Start-up Nation | 0:02:04 |
39 | Lars van den Berg (Ned) Groupama-FDJ | 0:02:10 |
40 | Roger Adria Oliveras (Spa) Equipo Kern Pharma | |
41 | Julen Amezqueta Moreno (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:02:12 |
42 | Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates | 0:02:22 |
43 | Matis Louvel (Fra) Team Arkea-Samsic | |
44 | Oscar Cabedo Carda (Spa) Burgos-BH | 0:02:24 |
45 | Sergio Roman Martin Galan (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:02:32 |
46 | Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team | |
47 | Mikaël Cherel (Fra) AG2R Citroën Team | 0:02:38 |
48 | Mikel Iturria Segurola (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:02:46 |
49 | Cristian Camilo Muñoz Lancheros (Col) UAE Team Emirates | 0:02:52 |
50 | Urko Berrade Fernandez (Spa) Equipo Kern Pharma | 0:02:59 |
51 | Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana-Premier Tech | |
52 | Reuben Thompson (NZL) Groupama-FDJ | 0:03:05 |
53 | Lilian Calmejane (Fra) AG2R Citroën Team | 0:03:07 |
54 | Jetse Bol (Ned) Burgos-BH | |
55 | Luis Angel Mate Mardones (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:03:16 |
56 | José Rojas (Spa) Movistar Team | |
57 | Lawson Craddock (USA) EF Education-Nippo | 0:03:18 |
58 | Marlon Gaillard (Fra) TotalEnergies | 0:03:30 |
59 | Tobias Bayer (Aut) Alpecin-Fenix | |
60 | Christopher Hamilton (Aus) Team DSM | |
61 | Ben Zwiehoff (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:03:35 |
62 | Gotzon Martin Sanz (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:03:45 |
63 | Yuriy Natarov (Kaz) Astana-Premier Tech | 0:03:54 |
64 | Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Movistar Team | 0:04:11 |
65 | William Barta (USA) EF Education-Nippo | 0:04:15 |
66 | François Bidard (Fra) AG2R Citroën Team | |
67 | Carlos Garcia Pierna (Spa) Equipo Kern Pharma | 0:04:21 |
68 | Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:04:38 |
69 | Martijn Tusveld (Ned) Team DSM | 0:04:43 |
70 | Thymen Arensman (Ned) Team DSM | 0:04:44 |
71 | Unai Cuadrado Ruiz De Gauna (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:05:01 |
72 | Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:05:10 |
73 | Patrick Gamper (Aut) Bora-Hansgrohe | 0:05:16 |
74 | Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech | 0:05:23 |
75 | Jhonatan Narvaez Prado (Ecu) Ineos Grenadiers | |
76 | Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation | 0:05:27 |
77 | Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech | 0:05:34 |
78 | Jens Keukeleire (Bel) EF Education-Nippo | 0:05:41 |
79 | Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ | 0:05:44 |
80 | Jokin Murguialday (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:06:07 |
81 | Matteo Trentin (Ita) UAE Team Emirates | 0:06:22 |
82 | Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos-BH | |
83 | Floris De Tier (Bel) Alpecin-Fenix | 0:06:24 |
84 | Alexander Cataford (Can) Israel Start-up Nation | 0:06:31 |
85 | Chad Haga (USA) Team DSM | 0:06:46 |
86 | Winner Anacona (Col) Team Arkea-Samsic | 0:06:52 |
87 | Lukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic | 0:06:56 |
88 | Johan Jacobs (Swi) Movistar Team | 0:06:58 |
89 | Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team | 0:07:01 |
90 | Hideto Nakane (Jpn) EF Education-Nippo | 0:07:07 |
91 | Kevin Ledanois (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:07:11 |
92 | Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Qhubeka NextHash | 0:07:21 |
93 | Simon Carr (GBr) EF Education-Nippo | 0:07:36 |
94 | Florian Maitre (Fra) TotalEnergies | 0:08:16 |
95 | Mario Aparicio Muñoz (Spa) Burgos-BH | 0:08:19 |
96 | Stephen Williams (GBr) Bahrain Victorious | 0:08:48 |
97 | Scott Thwaites (GBr) Alpecin-Fenix | 0:09:06 |
98 | Damien Touze (Fra) AG2R Citroën Team | 0:09:20 |
99 | Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ | 0:10:11 |
100 | Bert-Jan Lindeman (Ned) Qhubeka NextHash | 0:10:30 |
101 | Dylan Sunderland (Aus) Qhubeka NextHash | |
102 | Jon Aberasturi Izaga (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:10:51 |
103 | Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe | 0:12:55 |
104 | Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers | |
105 | Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ | |
106 | Alexys Brunel (Fra) Groupama-FDJ | |
107 | Sergio Garcia Gonzalez (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team | |
108 | Alejandro Ropero Molina (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team | |
109 | Alex Jaime Fernandez (Spa) Equipo Kern Pharma | |
110 | Márton Dina (Hun) Eolo-Kometa Cycling Team | |
111 | Carlos Canal Blanco (Spa) Burgos-BH | |
112 | Raul Garcia Pierna (Spa) Equipo Kern Pharma | |
113 | Francisco Galvan Fernandez (Spa) Equipo Kern Pharma | |
114 | Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious | |
115 | Sacha Modolo (Ita) Alpecin-Fenix | 0:13:17 |
116 | Edward Planckaert (Bel) Alpecin-Fenix | 0:13:29 |
117 | Damien Howson (Aus) Team BikeExchange | 0:14:07 |
118 | Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates | 0:14:47 |
119 | Oier Lazkano Lopez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | |
120 | Thomas Boudat (Fra) Team Arkea-Samsic | |
121 | Jordi Meeus (Bel) Bora-Hansgrohe | 0:15:04 |
122 | Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe | |
123 | Robert Stannard (Aus) Team BikeExchange | 0:15:25 |
124 | Christopher Lawless (GBr) TotalEnergies | |
125 | Diego Pablo Sevilla Lopez (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team | 0:17:00 |
126 | Mikel Alonso Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:17:04 |
127 | Itamar Einhorn (Isr) Israel Start-up Nation | 0:19:29 |
DNS | Gregor Mühlberger (Aut) Movistar Team | |
DNS | Nelson Oliveira (Por) Movistar Team | |
DNS | Sander Armée (Bel) Qhubeka NextHash | |
DNS | Domenico Pozzovivo (Ita) Qhubeka NextHash | |
DNS | Jaakko Hänninen (Fin) AG2R Citroën Team | |
DNF | Marc Sarreau (Fra) AG2R Citroën Team | |
DNF | Alberto Dainese (Ita) Team DSM | |
DNF | Nico Denz (Ger) Team DSM | |
DNF | Damien Gaudin (Fra) TotalEnergies | |
DNF | Adrien Petit (Fra) TotalEnergies |
Ostateczna klasyfikacja generalna:
1 | Mikel Landa Meana (Spa) Bahrain Victorious | 18:30:00 |
2 | Fabio Aru (Ita) Qhubeka NextHash | 0:00:36 |
3 | Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious | 0:00:43 |
4 | Pavel Sivakov (Rus) Ineos Grenadiers | 0:00:49 |
5 | David de la Cruz (Spa) UAE Team Emirates | 0:00:51 |
6 | Romain Bardet (Fra) Team DSM | 0:00:53 |
7 | Einer Rubio Reyes (Col) Movistar Team | 0:00:58 |
8 | Santiago Buitrago Sanchez (Col) Bahrain Victorious | 0:01:09 |
9 | Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team | 0:01:21 |
10 | Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ | 0:01:39 |
11 | Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates | 0:02:42 |
12 | Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Team Arkea-Samsic | 0:03:24 |
13 | Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious | 0:03:56 |
14 | Tobias Bayer (Aut) Alpecin-Fenix | 0:04:40 |
15 | Roger Adria Oliveras (Spa) Equipo Kern Pharma | |
16 | Urko Berrade Fernandez (Spa) Equipo Kern Pharma | 0:04:58 |
17 | Jetse Bol (Ned) Burgos-BH | 0:05:01 |
18 | James Piccoli (Can) Israel Start-up Nation | 0:05:07 |
19 | Ben Zwiehoff (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:05:10 |
20 | Angel Madrazo Ruiz (Spa) Burgos-BH | 0:05:22 |
21 | Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana-Premier Tech | 0:05:41 |
22 | Mikel Iturria Segurola (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:06:22 |
23 | Thymen Arensman (Ned) Team DSM | 0:06:28 |
24 | Martijn Tusveld (Ned) Team DSM | 0:06:35 |
25 | Victor de la Parte (Spa) TotalEnergies | 0:06:41 |
26 | Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:06:48 |
27 | Lilian Calmejane (Fra) AG2R Citroën Team | 0:07:07 |
28 | Mikaël Cherel (Fra) AG2R Citroën Team | 0:07:32 |
29 | Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation | 0:08:51 |
30 | Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech | 0:09:13 |
31 | Joan Bou Company (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:09:14 |
32 | Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team | 0:09:26 |
33 | Simon Yates (GBr) Team BikeExchange | 0:09:34 |
34 | Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech | 0:09:56 |
35 | Yuriy Natarov (Kaz) Astana-Premier Tech | |
36 | Lars van den Berg (Ned) Groupama-FDJ | 0:10:01 |
37 | Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech | 0:10:04 |
38 | Egan Bernal Gomez (Col) Ineos Grenadiers | 0:10:10 |
39 | Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ | 0:10:11 |
40 | Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Movistar Team | 0:10:18 |
41 | Hugh Carthy (GBr) EF Education-Nippo | 0:10:47 |
42 | Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana-Premier Tech | 0:10:51 |
43 | Andrey Zeits (Kaz) Team BikeExchange | 0:10:58 |
44 | José Rojas (Spa) Movistar Team | 0:11:01 |
45 | Winner Anacona (Col) Team Arkea-Samsic | 0:11:07 |
46 | Unai Cuadrado Ruiz De Gauna (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:11:25 |
47 | Jokin Murguialday (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:11:35 |
48 | François Bidard (Fra) AG2R Citroën Team | 0:11:54 |
49 | Floris De Tier (Bel) Alpecin-Fenix | 0:12:12 |
50 | Carlos Garcia Pierna (Spa) Equipo Kern Pharma | 0:12:44 |
51 | Patrick Gamper (Aut) Bora-Hansgrohe | 0:12:53 |
52 | Mikel Nieve Iturralde (Spa) Team BikeExchange | 0:13:01 |
53 | Gotzon Martin Sanz (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:13:05 |
54 | Matis Louvel (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:14:01 |
55 | Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team | 0:14:23 |
56 | Kevin Ledanois (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:14:30 |
57 | Jens Keukeleire (Bel) EF Education-Nippo | 0:14:59 |
58 | Damien Touze (Fra) AG2R Citroën Team | 0:16:15 |
59 | Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:16:23 |
60 | Gino Mäder (Swi) Bahrain Victorious | 0:16:27 |
61 | Chad Haga (USA) Team DSM | 0:16:32 |
62 | Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team | 0:16:51 |
63 | Jon Agirre Egaña (Spa) Equipo Kern Pharma | 0:17:00 |
64 | Marlon Gaillard (Fra) TotalEnergies | 0:17:32 |
65 | Harold Tejada Canacue (Col) Astana-Premier Tech | 0:17:44 |
66 | Sep Vanmarcke (Bel) Israel Start-up Nation | 0:17:59 |
67 | Sergio Roman Martin Galan (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:18:02 |
68 | Luis Angel Mate Mardones (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:18:56 |
69 | Cristian Camilo Muñoz Lancheros (Col) UAE Team Emirates | 0:18:57 |
70 | Robert Stannard (Aus) Team BikeExchange | 0:19:21 |
71 | Lukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic | 0:19:24 |
72 | Johan Jacobs (Swi) Movistar Team | 0:20:02 |
73 | Julen Amezqueta Moreno (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:20:05 |
74 | William Barta (USA) EF Education-Nippo | 0:20:10 |
75 | Lawson Craddock (USA) EF Education-Nippo | 0:20:13 |
76 | Finn Fisher-Black (NZl) UAE Team Emirates | 0:20:24 |
77 | Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education-Nippo | 0:20:28 |
78 | Alvaro Cuadros Morata (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:20:49 |
79 | Sergio Garcia Gonzalez (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team | 0:21:23 |
80 | Oscar Cabedo Carda (Spa) Burgos-BH | 0:21:42 |
81 | Matteo Trentin (Ita) UAE Team Emirates | 0:21:43 |
82 | Christopher Hamilton (Aus) Team DSM | 0:22:58 |
83 | Reuben Thompson (NZL) Groupama-FDJ | 0:23:14 |
84 | Alexander Cataford (Can) Israel Start-up Nation | 0:23:31 |
85 | Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Qhubeka NextHash | 0:24:32 |
86 | Francisco Galvan Fernandez (Spa) Equipo Kern Pharma | 0:24:48 |
87 | Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe | 0:25:12 |
88 | Edward Planckaert (Bel) Alpecin-Fenix | 0:25:51 |
89 | Alejandro Ropero Molina (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team | 0:25:58 |
90 | Jhonatan Narvaez Prado (Ecu) Ineos Grenadiers | 0:26:03 |
91 | Oier Lazkano Lopez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:27:01 |
92 | Alexys Brunel (Fra) Groupama-FDJ | 0:27:11 |
93 | Simon Carr (GBr) EF Education-Nippo | 0:27:16 |
94 | Carlos Rodriguez Cano (Spa) Ineos Grenadiers | 0:27:18 |
95 | Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos-BH | 0:27:24 |
96 | Adam Yates (GBr) Ineos Grenadiers | 0:27:42 |
97 | Scott Thwaites (GBr) Alpecin-Fenix | 0:28:39 |
98 | Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious | 0:29:18 |
99 | Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ | 0:29:41 |
100 | Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates | |
101 | Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:30:11 |
102 | Mario Aparicio Muñoz (Spa) Burgos-BH | 0:30:22 |
103 | Florian Maitre (Fra) TotalEnergies | 0:30:24 |
104 | Hideto Nakane (Jpn) EF Education-Nippo | 0:30:34 |
105 | Jay Vine (Aus) Alpecin-Fenix | 0:30:52 |
106 | Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers | 0:32:35 |
107 | Jon Aberasturi Izaga (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:33:14 |
108 | Bert-Jan Lindeman (Ned) Qhubeka NextHash | 0:33:26 |
109 | Alex Jaime Fernandez (Spa) Equipo Kern Pharma | 0:33:40 |
110 | Márton Dina (Hun) Eolo-Kometa Cycling Team | 0:33:43 |
111 | Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates | 0:35:01 |
112 | Jordi Meeus (Bel) Bora-Hansgrohe | 0:35:08 |
113 | Carlos Canal Blanco (Spa) Burgos-BH | 0:35:18 |
114 | Stephen Williams (GBr) Bahrain Victorious | 0:35:43 |
115 | Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ | 0:36:00 |
116 | Damien Howson (Aus) Team BikeExchange | 0:36:19 |
117 | Dylan Sunderland (Aus) Qhubeka NextHash | 0:36:58 |
118 | Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation | 0:37:16 |
119 | Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe | 0:37:18 |
120 | Christopher Lawless (GBr) TotalEnergies | 0:37:35 |
121 | Thomas Boudat (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:38:23 |
122 | Sacha Modolo (Ita) Alpecin-Fenix | 0:39:20 |
123 | Itamar Einhorn (Isr) Israel Start-up Nation | 0:42:06 |
124 | Raul Garcia Pierna (Spa) Equipo Kern Pharma | 0:42:58 |
125 | Mikel Alonso Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:46:40 |
126 | Diego Pablo Sevilla Lopez (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team | 0:48:03 |