Bardzo ciekawy, wstępny skład w 78. edycji Tour de Pologne zaprezentowała drużyna Bahrain-Victorious. Liderami ekipy z Bahrajnu mają być Matej Mohorič oraz Sonny Colbrelli.

Już 9 sierpnia rozpocznie się rywalizacja w tegorocznym wyścigu Tour de Pologne. Ze startem w Polsce bardzo dobre wspomnienia ma Matej Mohorič. Słoweniec przed dwoma laty w wielkim stylu wygrał etap kończący się w Bukowinie Tatrzańskiej. Ostatnio 26-letni zawodnik, również prezentuje świetną formę, co przełożyło się na dwa zwycięstwa etapowe w Tour de France. Z całą pewnością stać Mohoriča na walkę o triumf na jednym z odcinków podczas wyścigu odbywającego się w naszym kraju.

Także o zwycięstwo etapowe będzie walczyć Sonny Colbrelli. Włoski kolarz bardzo dobrze spisywał się podczas “Wielkiej Pętli” i będzie jednym z faworytów podczas pagórkowatych etapów Tour de Pologne. Na zupełnie płaskich finiszach ekipa Bahrain-Victorious będzie natomiast liczyć na Phila Bauhausa. Niemieckiego sprintera powinien rozprowadzać Austriak Marco Haller. Kadrę ekipy z Bahrajnu uzupełnią niezwykle doświadczeni: Eros Capecchi, Heinrich Haussler oraz Marcel Sieberg.

Wstępny skład zespołu Bahrain-Victorious w 78. edycji wyścigu Tour de Pologne:

Phil Bauhaus (Niemcy), Eros Capecchi, Sonny Colbrelli (obaj Włochy), Marco Haller (Austria), Heinrich Haussler (Australia), Matej Mohorič (Słowenia) oraz Marcel Sieberg (Niemcy).

Ostateczny skład poznamy na 72h przed startem wyścigu. Jeśli nie pamiętacie trasy to pisaliśmy o niej TUTAJ. Relacje i transmisje tekstowe na żywo z każdego etapu 78. Tour de Pologne znajdą Państwo w naszym serwisie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments