fot. A.S.O./Bernard Papon

Brytyjski sprinter Mark Cavendish (Deceuninck-Quick-Step) odniósł dziś swój 32. triumf w karierze na etapach wyścigu Tour de France. Liderem klasyfikacji generalnej “Wielkiej Pętli” pozostał Holender Mathieu van der Poel (Alpecin-Fenix).

Trasa szóstego etapu Wielkiej Pętli była niemalże całkowicie płaska. Między Tours a Chateauroux organizatorzy zaplanowali po jednej premii górskiej – na Côte de Saint-Aignan (4. kat.; 2,1 km; 2,9%) – i lotnej (w Lucay-Le-Male).

Finisz tym razem nie był bardzo skomplikowany – etap kończył się na ponad półtorakilometrowej prostej.

Na początku dzisiejszej rywalizacji kliku kolarzy próbowało zabrać się w odjazd. Ostatecznie pierwszym z harcowników, który na dobre oderwał się od peletonu był mistrz olimpijski w Rio de Janeiro – Greg Van Avermaet (AG2R Citroën Team). Po pewnym czasie do Belga dołączył Niemiec Roger Kluge (Lotto Soudal). 60-kilometrów przed finiszem dwójka harcowników miała już tylko minutę przewagi nad peletonem prowadzonym przez ekipy zainteresowane masowym sprintem na mecie w Chateauroux.

Przez kolejne kilometry na czele grupy zasadniczej mogliśmy oglądać głównie Tima Declercqa (Deceuninck-Quick-Step) oraz zawodników zespołu Alpecin-Fenix. Van Avermaet i Kluge nie mogli mieć żadnych złudzeń, że ich dzisiejsza akcja może zakończyć się sukcesem. 30-kilometrów Belg z Niemcem mieli tylko około 25 sekund przewagi nad peletonem.

12-kilometrów przed metą różnica między grupą zasadniczą, a uciekającą dwójką wzrosła do ponad 40 sekund. Mimo tego peleton w pełni kontrolował harcowników. Ostatecznie Greg Van Avermaet i Roger Kluge zostali doścignięci 2500 metrów przed metą. Zgodnie z oczekiwaniami o losach zwycięstwa etapowego miał zadecydować masowy sprint z peletonu.

Najlepiej na ostatnim kilometrze w kwestii rozprowadzenia swojego sprintera wyglądały ekipy Deceuninck-Quick-Step i Alpecin-Fenix. Finalnie na mecie pierwszy pojawił się pochodzący z Wyspy Man – sprinter “Watahy”. Drugie zwycięstwo etapowe w tegorocznym wyścigu Tour de France odniósł Mark Cavendish (Deceuninck-Quick-Step). Za Brytyjczykiem zafiniszował drugi Jasper Philipsen (Alpecin-Fenix). Natomiast na trzeciej lokacie etap zakończył Francuz Nacer Bouhanni (Arkéa-Samsic).

Liderem klasyfikacji generalnej wyścigu Tour de France pozostał Holender Mathieu van der Poel (Alpecin-Fenix).

Wyniki szóstego etapu Tour de France 2021:

1 Mark Cavendish (GBr) Deceuninck-QuickStep 3:17:36
2 Jasper Philipsen (Bel) Alpecin-Fenix
3 Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkea-Samsic
4 Arnaud Demare (Fra) Groupama-FDJ
5 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
6 Cees Bol (Ned) Team DSM
7 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix
8 Wout Van Aert (Bel) Jumbo-Visma
9 Michael Matthews (Aus) Team BikeExchange
10 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo
11 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Victorious
12 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
13 Maximilian Walscheid (Ger) Qhubeka-NextHash
14 Rick Zabel (Ger) Israel Start-up Nation
15 Mike Teunissen (Ned) Jumbo-Visma
16 Bryan Coquard (Fra) B&B Hotels p/b KTM
17 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
18 Danny van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
19 Anthony Turgis (Fra) TotalEnergies
20 Ivan Garcia Cortina (Spa) Movistar Team
21 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck-QuickStep
22 Christophe Laporte (Fra) Cofidis
23 André Greipel (Ger) Israel Start-up Nation
24 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Victorious
25 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates
26 Luka Mezgec (Slo) Team BikeExchange
27 Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels p/b KTM
28 Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix
29 Nils Eekhoff (Ned) Team DSM
30 Benoit Cosnefroy (Fra) AG2R Citroën Team
31 Richard Carapaz (Ecu) Ineos Grenadiers
32 Enric Mas Nicolau (Spa) Movistar Team
33 Joris Nieuwenhuis (Ned) Team DSM
34 Mathieu van der Poel (Ned) Alpecin-Fenix
35 Wilco Kelderman (Ned) Bora-Hansgrohe
36 Victor Campenaerts (Bel) Qhubeka-NextHash
37 Silvan Dillier (Swi) Alpecin-Fenix
38 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
39 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team BikeExchange
40 Harry Sweeny (Aus) Lotto Soudal
41 Nans Peters (Fra) AG2R Citroën Team
42 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck-QuickStep
43 Edvald Boasson Hagen (Nor) TotalEnergies
44 Søren Kragh Andersen (Den) Team DSM
45 Daniel McLay (GBr) Team Arkea-Samsic
46 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers
47 Julien Simon (Fra) TotalEnergies
48 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ
49 Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo
50 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana-Premier Tech
51 Guillaume Boivin (Can) Israel Start-up Nation
52 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
53 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team
54 Dorian Godon (Fra) AG2R Citroën Team
55 Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates
56 Greg Van Avermaet (Bel) AG2R Citroën Team
57 Pierre Latour (Fra) TotalEnergies
58 Fabien Doubey (Fra) TotalEnergies
59 Lucas Hamilton (Aus) Team BikeExchange
60 Ben O’Connor (Aus) AG2R Citroën Team
61 Jakob Fuglsang (Den) Astana-Premier Tech
62 Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic
63 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates
64 Carlos Barbero (Spa) Qhubeka-NextHash
65 Sergio Henao Montoya (Col) Qhubeka-NextHash
66 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep
67 Guillaume Martin (Fra) Cofidis
68 Luke Durbridge (Aus) Team BikeExchange
69 Aurélien Paret Peintre (Fra) AG2R Citroën Team
70 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal
71 Franck Bonnamour (Fra) B&B Hotels p/b KTM
72 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe
73 Miles Scotson (Aus) Groupama-FDJ
74 Primoz Roglic (Slo) Jumbo-Visma
75 Nils Politt (Ger) Bora-Hansgrohe
76 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep
77 Warren Barguil (Fra) Team Arkea-Samsic
78 Michael Valgren (Den) EF Education-Nippo
79 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Movistar Team
80 Jonas Vingegaard (Den) Jumbo-Visma
81 Casper Pedersen (Den) Team DSM
82 Stefan Bissegger (Swi) EF Education-Nippo
83 Rigoberto Uran (Col) EF Education-Nippo
84 Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
85 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious
86 Jonas Rutsch (Ger) EF Education-Nippo
87 Magnus Cort (Den) EF Education-Nippo
88 Jan Bakelants (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
89 Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma
90 Wout Poels (Ned) Bahrain Victorious
91 Esteban Chaves Rubio (Col) Team BikeExchange
92 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo
93 Tiesj Benoot (Bel) Team DSM
94 Hugo Houle (Can) Astana-Premier Tech
95 Maxime Chevalier (Fra) B&B Hotels p/b KTM
96 Richie Porte (Aus) Ineos Grenadiers
97 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
98 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
99 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal
100 Ruben Guerreiro (Por) EF Education-Nippo
101 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels p/b KTM
102 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Victorious
103 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ
104 Michael Woods (Can) Israel Start-up Nation
105 Michael Schär (Swi) AG2R Citroën Team
106 Boy van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
107 Kenny Elissonde (Fra) Trek-Segafredo
108 Omer Goldstein (Isr) Israel Start-up Nation
109 Mattia Cattaneo (Ita) Deceuninck-QuickStep
110 Cristian Rodriguez Martin (Spa) TotalEnergies
111 Ruben Fernandez (Spa) Cofidis
112 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
113 Sergio Higuita Garcia (Col) EF Education-Nippo
114 Nicholas Dlamini (RSA) Qhubeka-NextHash
115 Stefan De Bod (RSA) Astana-Premier Tech
116 Connor Swift (GBr) Team Arkea-Samsic
117 Victor de la Parte (Spa) TotalEnergies
118 Pierre Rolland (Fra) B&B Hotels p/b KTM
119 Daniel Martin (Irl) Israel Start-up Nation
120 Oliver Naesen (Bel) AG2R Citroën Team
121 Tony Martin (Ger) Jumbo-Visma
122 Sepp Kuss (USA) Jumbo-Visma
123 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic
124 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:00:22
125 Clément Russo (Fra) Team Arkea-Samsic 0:00:24
126 Elie Gesbert (Fra) Team Arkea-Samsic
127 Jonas Koch (Ger) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:00:40
128 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates 0:00:46
129 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo 0:00:52
130 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana-Premier Tech
131 Chris Froome (GBr) Israel Start-up Nation
132 Fred Wright (GBr) Bahrain Victorious 0:01:03
133 Simon Geschke (Ger) Cofidis 0:01:06
134 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:01:07
135 Neilson Powless (USA) EF Education-Nippo
136 Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix
137 Luke Rowe (GBr) Ineos Grenadiers
138 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal
139 Dylan van Baarle (Ned) Ineos Grenadiers
140 Mark Donovan (GBr) Team DSM
141 Reto Hollenstein (Swi) Israel Start-up Nation
142 Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ
143 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team
144 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe 0:01:13
145 Michał Kwiatkowski (Pol) Ineos Grenadiers 0:01:51
146 Georg Zimmermann (Ger) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
147 Michael Gogl (Aut) Qhubeka-NextHash
148 Lorenzo Rota (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
149 Loïc Vliegen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
150 Jelle Wallays (Bel) Cofidis
151 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers
152 Jesus Herrada (Spa) Cofidis
153 Tao Geoghegan Hart (GBr) Ineos Grenadiers
154 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange
155 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates
156 Simon Clarke (Aus) Qhubeka-NextHash
157 Xandro Meurisse (Bel) Alpecin-Fenix
158 Rafał Majka (Pol) UAE Team Emirates
159 Petr Vakoc (Cze) Alpecin-Fenix
160 Alex Aranburu Deba (Spa) Astana-Premier Tech
161 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Movistar Team
162 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech
163 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis
164 Omar Fraile Matarranz (Spa) Astana-Premier Tech
165 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ
166 Marc Hirschi (Swi) UAE Team Emirates
167 Sean Bennett (USA) Qhubeka-NextHash
168 Tim Declercq (Bel) Deceuninck-QuickStep
169 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck-QuickStep
170 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe
171 Ide Schelling (Ned) Bora-Hansgrohe
172 Jeremy Cabot (Fra) TotalEnergies
173 Christopher Juul-Jensen (Den) Team BikeExchange 0:01:56
174 Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates 0:02:13
175 Marco Haller (Aut) Bahrain Victorious 0:02:30
176 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama-FDJ 0:03:42
177 Anthony Perez (Fra) Cofidis 0:04:24

Klasyfikacja generalna:

1 Mathieu van der Poel (Ned) Alpecin-Fenix 20:09:17
2 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 0:00:08
3 Wout Van Aert (Bel) Jumbo-Visma 0:00:30
4 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep 0:00:48
5 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana-Premier Tech 0:01:21
6 Pierre Latour (Fra) TotalEnergies 0:01:28
7 Rigoberto Uran (Col) EF Education-Nippo 0:01:29
8 Jonas Vingegaard (Den) Jumbo-Visma 0:01:43
9 Richard Carapaz (Ecu) Ineos Grenadiers 0:01:44
10 Primoz Roglic (Slo) Jumbo-Visma 0:01:48
11 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep 0:01:49
12 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers 0:01:54
13 Wilco Kelderman (Ned) Bora-Hansgrohe 0:01:56
14 Enric Mas Nicolau (Spa) Movistar Team 0:01:58
15 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo 0:02:08
16 Jakob Fuglsang (Den) Astana-Premier Tech 0:02:16
17 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ 0:02:35
18 Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic 0:02:45
19 Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo 0:02:55
20 Sergio Higuita Garcia (Col) EF Education-Nippo 0:03:06
21 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious 0:03:24
22 Esteban Chaves Rubio (Col) Team BikeExchange
23 Søren Kragh Andersen (Den) Team DSM 0:03:38
24 Sergio Henao Montoya (Col) Qhubeka-NextHash 0:03:55
25 Richie Porte (Aus) Ineos Grenadiers 0:03:58
26 Lucas Hamilton (Aus) Team BikeExchange 0:03:59
27 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Victorious 0:04:23
28 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo 0:04:29
29 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe 0:04:31
30 Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma 0:04:39
31 Ruben Guerreiro (Por) EF Education-Nippo 0:04:47
32 Ben O’Connor (Aus) AG2R Citroën Team 0:04:56
33 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Victorious 0:04:59
34 Guillaume Martin (Fra) Cofidis 0:05:17
35 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Movistar Team 0:05:20
36 Aurélien Paret Peintre (Fra) AG2R Citroën Team 0:05:22
37 Anthony Turgis (Fra) TotalEnergies 0:05:24
38 Wout Poels (Ned) Bahrain Victorious 0:05:25
39 Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:05:40
40 Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ 0:05:46
41 Michael Matthews (Aus) Team BikeExchange 0:06:28
42 Tiesj Benoot (Bel) Team DSM 0:06:33
43 Greg Van Avermaet (Bel) AG2R Citroën Team
44 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:06:35
45 Mattia Cattaneo (Ita) Deceuninck-QuickStep 0:06:37
46 Jan Bakelants (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:07:17
47 Stefan De Bod (RSA) Astana-Premier Tech 0:07:21
48 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Victorious 0:07:25
49 Michael Valgren (Den) EF Education-Nippo 0:07:57
50 Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates 0:08:07
51 Neilson Powless (USA) EF Education-Nippo 0:08:17
52 Pierre Rolland (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:08:42
53 Xandro Meurisse (Bel) Alpecin-Fenix 0:08:53
54 Alex Aranburu Deba (Spa) Astana-Premier Tech 0:09:00
55 Guillaume Boivin (Can) Israel Start-up Nation 0:09:32
56 Mark Donovan (GBr) Team DSM 0:10:07
57 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team 0:10:13
58 Ivan Garcia Cortina (Spa) Movistar Team 0:10:21
59 Elie Gesbert (Fra) Team Arkea-Samsic 0:10:32
60 Franck Bonnamour (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:10:39
61 Joris Nieuwenhuis (Ned) Team DSM 0:11:07
62 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic 0:11:24
63 Magnus Cort (Den) EF Education-Nippo 0:11:34
64 Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix
65 Fabien Doubey (Fra) TotalEnergies 0:11:47
66 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 0:11:49
67 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo 0:11:52
68 Daniel Martin (Irl) Israel Start-up Nation 0:12:01
69 Hugo Houle (Can) Astana-Premier Tech 0:12:30
70 Luka Mezgec (Slo) Team BikeExchange 0:12:38
71 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange 0:12:40
72 Simon Geschke (Ger) Cofidis 0:12:46
73 Stefan Bissegger (Swi) EF Education-Nippo 0:12:53
74 Oliver Naesen (Bel) AG2R Citroën Team 0:12:54
75 Boy van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:13:00
76 Kenny Elissonde (Fra) Trek-Segafredo 0:13:10
77 Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:13:27
78 Victor de la Parte (Spa) TotalEnergies
79 Connor Swift (GBr) Team Arkea-Samsic 0:13:30
80 Julien Simon (Fra) TotalEnergies 0:13:33
81 Nils Eekhoff (Ned) Team DSM 0:14:04
82 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal 0:14:11
83 Michael Gogl (Aut) Qhubeka-NextHash 0:14:18
84 Ruben Fernandez (Spa) Cofidis 0:14:28
85 Edvald Boasson Hagen (Nor) TotalEnergies 0:14:38
86 Michael Woods (Can) Israel Start-up Nation 0:14:53
87 Dylan van Baarle (Ned) Ineos Grenadiers 0:15:40
88 Dorian Godon (Fra) AG2R Citroën Team 0:15:47
89 Omar Fraile Matarranz (Spa) Astana-Premier Tech
90 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:15:52
91 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ 0:16:04
92 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:16:05
93 Silvan Dillier (Swi) Alpecin-Fenix 0:16:26
94 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:16:32
95 Christophe Laporte (Fra) Cofidis 0:16:34
96 Cristian Rodriguez Martin (Spa) TotalEnergies 0:16:44
97 Michał Kwiatkowski (Pol) Ineos Grenadiers 0:17:10
98 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:17:12
99 Rafał Majka (Pol) UAE Team Emirates 0:17:18
100 Warren Barguil (Fra) Team Arkea-Samsic 0:17:37
101 Nans Peters (Fra) AG2R Citroën Team 0:18:06
102 Victor Campenaerts (Bel) Qhubeka-NextHash 0:18:13
103 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo 0:18:24
104 Jonas Rutsch (Ger) EF Education-Nippo 0:18:32
105 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe 0:18:34
106 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 0:18:51
107 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates 0:18:58
108 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech 0:19:15
109 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team 0:19:27
110 Michael Schär (Swi) AG2R Citroën Team 0:19:38
111 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers 0:19:51
112 Loïc Vliegen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:19:58
113 Benoit Cosnefroy (Fra) AG2R Citroën Team 0:20:12
114 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Movistar Team 0:20:17
115 Tao Geoghegan Hart (GBr) Ineos Grenadiers 0:20:20
116 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck-QuickStep 0:20:35
117 Maximilian Walscheid (Ger) Qhubeka-NextHash
118 Fred Wright (GBr) Bahrain Victorious 0:21:07
119 Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix 0:21:51
120 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ 0:22:20
121 Jasper Philipsen (Bel) Alpecin-Fenix 0:22:27
122 Miles Scotson (Aus) Groupama-FDJ 0:22:42
123 Carlos Barbero (Spa) Qhubeka-NextHash 0:22:43
124 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:22:47
125 Maxime Chevalier (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:23:01
126 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck-QuickStep 0:23:22
127 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe 0:23:42
128 Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkea-Samsic 0:23:55
129 Luke Rowe (GBr) Ineos Grenadiers 0:23:58
130 Lorenzo Rota (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:24:03
131 Sean Bennett (USA) Qhubeka-NextHash 0:24:06
132 Jonas Koch (Ger) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:24:10
133 Danny van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:24:39
134 Luke Durbridge (Aus) Team BikeExchange 0:24:52
135 Nicholas Dlamini (RSA) Qhubeka-NextHash 0:25:20
136 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:25:58
137 Nils Politt (Ger) Bora-Hansgrohe 0:26:07
138 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana-Premier Tech 0:26:28
139 Jelle Wallays (Bel) Cofidis 0:26:30
140 Jesus Herrada (Spa) Cofidis 0:26:38
141 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team 0:26:44
142 Anthony Perez (Fra) Cofidis 0:26:45
143 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix 0:26:46
144 Petr Vakoc (Cze) Alpecin-Fenix 0:26:53
145 Simon Clarke (Aus) Qhubeka-NextHash 0:26:55
146 Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates 0:27:01
147 Mark Cavendish (GBr) Deceuninck-QuickStep 0:27:13
148 Harry Sweeny (Aus) Lotto Soudal 0:27:19
149 Arnaud Demare (Fra) Groupama-FDJ 0:27:22
150 Cees Bol (Ned) Team DSM 0:27:35
151 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama-FDJ 0:27:57
152 Sepp Kuss (USA) Jumbo-Visma 0:28:22
153 Christopher Juul-Jensen (Den) Team BikeExchange 0:28:56
154 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe 0:29:12
155 Tim Declercq (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:29:22
156 Jeremy Cabot (Fra) TotalEnergies 0:29:30
157 Casper Pedersen (Den) Team DSM 0:29:40
158 André Greipel (Ger) Israel Start-up Nation 0:29:54
159 Mike Teunissen (Ned) Jumbo-Visma 0:29:57
160 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis 0:30:30
161 Omer Goldstein (Isr) Israel Start-up Nation 0:30:31
162 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 0:32:21
163 Georg Zimmermann (Ger) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:32:59
164 Bryan Coquard (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:33:05
165 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo 0:33:18
166 Rick Zabel (Ger) Israel Start-up Nation 0:33:38
167 Chris Froome (GBr) Israel Start-up Nation 0:33:41
168 Tony Martin (Ger) Jumbo-Visma 0:35:02
169 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo 0:35:19
170 Marc Hirschi (Swi) UAE Team Emirates 0:37:20
171 Reto Hollenstein (Swi) Israel Start-up Nation 0:37:49
172 Marco Haller (Aut) Bahrain Victorious 0:38:15
173 Clément Russo (Fra) Team Arkea-Samsic 0:39:06
174 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal 0:39:36
175 Daniel McLay (GBr) Team Arkea-Samsic 0:39:58
176 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team BikeExchange 0:40:26
177 Ide Schelling (Ned) Bora-Hansgrohe 0:41:17
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments