Drużyna Deceuninck-Quick Step kończy wyścig Baloise Belgium Tour w znakomitych nastrojach. Mark Cavendish wygrał niesamowity sprint na ostatnim etapie przeciwko najlepszym sprinterom na świecie, zaś Remco Evenepoel przypieczętował zwycięstwo w klasyfikacji generalnej.
Piąty i zarazem ostatni etap wyścigu Baloise Belgium Tour prowadził pomiędzy miejscowościami Turnhout oraz Beringen, a jego łączny dystans wynosił 178,7 km. Na zakończenie kolarze zrobili dwie rundy wokół miasta-mety.
Ucieczka zaczęła się kształtować mniej więcej po przejechaniu pierwszych 24 kilometrów. Jako pierwsi zaatakowali kolarz BEAT Cycling – Piotr Havik oraz Jordy Bouts. Następnie dołączyli do nich: Corne Van Kessel (Intermarche Wanty Gobert), Cyril Lemoine (B&B Hotels) oraz Ryan Kamp (Pauwels Sauzen Biongoal).
Na pierwszych 60 kilometrach tempo było bardzo wysokie (peleton jechał nawet 60 km/h), dlatego też po przejechaniu pierwszych 70 kilometrów przewaga uciekinierów wynosiła tylko minutę.
14 kilometrów przed metą drużyna Deceuninck-Quick Step dogoniła ucieczkę i zaczęła rozkręcać bardzo mocne tempo w peletonie. Swoje pociągi ustawiały także między innymi drużyny Lotto-Soudal czy Jumbo-Visma.
Na 3 kilometry przed metą na czele pojawił się także Łukasz Wiśniowski, który pracował dla Giacomo Nizzolo. Końcówka była bardzo chaotyczna i niebezpieczna z uwagi na zabójcze tempo i mnóstwo elementów infrastruktury drogowej oraz rond. Ekipom trudno było odpowiednio ustawiać pociągi, a nawet tworzyły się między zawodnikami przerwy.
O to, kto będzie pierwszy na kresce znakomitą walkę stoczyli między sobą Mark Cavendish, Caleb Ewan oraz Tim Merlier. Najlepszy okazał się doświadczony Cavendish, który popisał się cierpliwością, a także świetną prędkością. Jest to jego najbardziej prestiżowe zwycięstwo w tym sezonie z uwagi na sprinterską obsadę wyścigu Baloise Belgium Tour.
Wyniki piątego etapu Baloise Belgium Tour 2021 (Top 10):
1 | Mark Cavendish (GBr) Deceuninck-QuickStep | 3:50:31 |
2 | Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix | |
3 | Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe | |
4 | Dylan Groenewegen (Ned) Jumbo-Visma | |
5 | Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkea-Samsic | |
6 | Bryan Coquard (Fra) B&B Hotels p/b KTM | |
7 | Sasha Weemaes (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise | |
8 | Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie | |
9 | Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal | |
10 | Danny van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | |
11 | Jakub Mareczko (Ita) Vini Zabu’ Brado KTM | |
12 | Olav Kooij (Ned) Jumbo-Visma | |
13 | Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix | |
14 | Michael Mørkøv (Den) Deceuninck-QuickStep | |
15 | Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka Assos | |
16 | Filippo Fiorelli (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
17 | Boy van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | |
18 | Daniel McLay (GBr) Team Arkea-Samsic | |
19 | Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin-Fenix | |
20 | Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck-QuickStep | |
21 | Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal | |
22 | Timothy Dupont (Bel) Bingoal Pauwels Sauzen WB | |
23 | Geoffrey Soupe (Fra) Total Direct Energie | |
24 | Loïc Vliegen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | |
25 | Jérémy Lecroq (Fra) B&B Hotels p/b KTM | |
26 | Connor Swift (GBr) Team Arkea-Samsic | |
27 | Giovanni Lonardi (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
28 | Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal | |
29 | Arne Marit (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise | |
30 | Cedric Beullens (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise | |
31 | Milan Menten (Bel) Bingoal Pauwels Sauzen WB | |
32 | Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix | |
33 | Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie | |
34 | Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix | |
35 | Ide Schelling (Ned) Bora-Hansgrohe | |
36 | Emils Liepins (Lat) Trek-Segafredo | |
37 | Tom Wirtgen (Lux) Bingoal Pauwels Sauzen WB | |
38 | Yves Lampaert (Bel) Deceuninck-QuickStep | |
39 | Jules Hesters (Bel) Beat Cycling | |
40 | Christophe Noppe (Bel) Team Arkea-Samsic | |
41 | Umberto Marengo (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
42 | Yoeri Havik (Ned) Beat Cycling | |
43 | Fabio Van Den Bossche (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise | |
44 | Gianni Marchand (Bel) Tarteletto-Isorex | |
45 | Finn Fisher-Black (NZl) Jumbo-Visma | |
46 | Lars van der Haar (Ned) Baloise-Trek Lions | |
47 | Thibau Nys (Bel) Baloise-Trek Lions | |
48 | Toon Aerts (Bel) Baloise-Trek Lions | |
49 | Cyril Lemoine (Fra) B&B Hotels p/b KTM | |
50 | Dimitri Claeys (Bel) Team Qhubeka Assos | |
51 | Davide Ballerini (Ita) Deceuninck-QuickStep | |
52 | Koen Bouwman (Ned) Jumbo-Visma | |
53 | Daniel Savini (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
54 | Roberto González (Pan) Vini Zabu’ Brado KTM | |
55 | Kamil Gradek (Pol) Vini Zabu’ Brado KTM | 0:00:13 |
56 | Casper van Uden (Ned) Team DSM | |
57 | Eli Iserbyt (Bel) Pauwels Sauzen-Bingoal | |
58 | Christopher Lawless (GBr) Total Direct Energie | |
59 | Cees Bol (Ned) Team DSM | |
60 | Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:00:18 |
61 | Emil Vinjebo (Den) Team Qhubeka Assos | 0:00:20 |
62 | Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo | |
63 | Toon Vandebosch (Bel) Pauwels Sauzen-Bingoal | |
64 | Witse Meeussen (Bel) Pauwels Sauzen-Bingoal | |
65 | Nils Eekhoff (Ned) Team DSM | |
66 | Lennert Teugels (Bel) Tarteletto-Isorex | |
67 | Arjen Livyns (Bel) Bingoal Pauwels Sauzen WB | |
68 | Bram Welten (Ned) Team Arkea-Samsic | 0:00:24 |
69 | Ludovic Robeet (Bel) Bingoal Pauwels Sauzen WB | |
70 | Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe | |
71 | Martijn Budding (Ned) Beat Cycling | |
72 | Alfdan De Decker (Bel) Tarteletto-Isorex | |
73 | Laurenz Rex (Bel) Bingoal Pauwels Sauzen WB | |
74 | Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal | |
75 | Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal | |
76 | Casper Pedersen (Den) Team DSM | |
77 | Joris Nieuwenhuis (Ned) Team DSM | 0:00:31 |
78 | Martin Laas (Est) Bora-Hansgrohe | 0:00:33 |
79 | Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo | |
80 | Amaury Capiot (Bel) Team Arkea-Samsic | |
81 | Declan Irvine (Aus) Team Novo Nordisk | 0:00:35 |
82 | Luuc Bugter (Ned) Beat Cycling | 0:00:37 |
83 | Michael Vanthourenhout (Bel) Pauwels Sauzen-Bingoal | 0:00:39 |
84 | Anton Ferdinande (Bel) Pauwels Sauzen-Bingoal | |
85 | Jordi Warlop (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise | |
86 | Laurens Sweeck (Bel) Pauwels Sauzen-Bingoal | |
87 | Pim Ronhaar (Ned) Baloise-Trek Lions | |
88 | Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
89 | Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
90 | Brent Van De Kerkhove (Bel) Tarteletto-Isorex | |
91 | Marco Frapporti (Ita) Vini Zabu’ Brado KTM | |
92 | Matteo Pelucchi (Ita) Team Qhubeka Assos | |
93 | Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo | |
94 | Christopher Hamilton (Aus) Team DSM | |
95 | Mick van Dijke (Ned) Jumbo-Visma | |
96 | Charlie Quarterman (GBr) Trek-Segafredo | |
97 | Aimé De Gendt (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | |
98 | Pascal Eenkhoorn (Ned) Jumbo-Visma | |
99 | Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie | |
100 | Simone Bevilacqua (Ita) Vini Zabu’ Brado KTM | |
101 | Péter Kusztor (Hun) Team Novo Nordisk | |
102 | Taco van der Hoorn (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | |
103 | Lasse Norman Hansen (Den) Team Qhubeka Assos | |
104 | Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-QuickStep | |
105 | Robbe Ghys (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise | |
106 | Juraj Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe | |
107 | Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie | 0:00:47 |
108 | Mattia Bevilacqua (Ita) Vini Zabu’ Brado KTM | |
109 | Riccardo Stacchiotti (Ita) Vini Zabu’ Brado KTM | 0:00:51 |
110 | Harry Sweeny (Aus) Lotto Soudal | 0:00:52 |
111 | Lukasz Wisniowski (Pol) Team Qhubeka Assos | 0:01:00 |
112 | Jakob Egholm (Den) Trek-Segafredo | 0:01:13 |
113 | Sam Brand (GBr) Team Novo Nordisk | 0:01:35 |
114 | Daan Merien (Bel) Baloise-Trek Lions | |
115 | Jonas Koch (Ger) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | |
116 | Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe | |
117 | Enzo Leijnse (Ned) Team DSM | |
118 | Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal | |
119 | Ryan Kamp (Ned) Pauwels Sauzen-Bingoal | |
120 | Damien Gaudin (Fra) Total Direct Energie | |
121 | Jordy Bouts (Bel) Beat Cycling | 0:01:41 |
122 | Piotr Havik (Ned) Beat Cycling | |
123 | Jens Debusschere (Bel) B&B Hotels p/b KTM | |
124 | Thibault Guernalec (Fra) Team Arkea-Samsic | |
125 | Andreas Goeman (Bel) Tarteletto-Isorex | 0:02:36 |
126 | Corne van Kessel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | |
127 | Rune Herregodts (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise | |
128 | David Dekker (Ned) Jumbo-Visma | 0:03:01 |
129 | Logan Lakota Phippen (USA) Team Novo Nordisk | 0:03:06 |
130 | Zdenek Stybar (Cze) Deceuninck-QuickStep | 0:03:17 |
131 | Edward Planckaert (Bel) Alpecin-Fenix | 0:03:26 |
132 | Jonathan Hivert (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:03:34 |
133 | Samuele Zoccarato (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | 0:03:51 |
134 | Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe | |
135 | Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk | |
136 | Thijs Aerts (Bel) Baloise-Trek Lions | 0:04:39 |
137 | Oliver Behringer (Swi) Team Novo Nordisk | 0:08:59 |
DNF | Kevin Reza (Fra) B&B Hotels p/b KTM |
Klasyfikacja generalna:
1 | Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck-QuickStep | 15:41:59 |
2 | Yves Lampaert (Bel) Deceuninck-QuickStep | 0:00:46 |
3 | Gianni Marchand (Bel) Tarteletto-Isorex | 0:00:56 |
4 | Finn Fisher-Black (NZl) Jumbo-Visma | 0:01:04 |
5 | Ide Schelling (Ned) Bora-Hansgrohe | 0:01:08 |
6 | Koen Bouwman (Ned) Jumbo-Visma | |
7 | Connor Swift (GBr) Team Arkea-Samsic | 0:01:12 |
8 | Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin-Fenix | 0:01:13 |
9 | Toon Aerts (Bel) Baloise-Trek Lions | |
10 | Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal | 0:01:18 |
11 | Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal | 0:01:28 |
12 | Loïc Vliegen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 0:01:30 |
13 | Bryan Coquard (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:01:31 |
14 | Dimitri Claeys (Bel) Team Qhubeka Assos | 0:01:38 |
15 | Fabio Van Den Bossche (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise | 0:01:40 |
16 | Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie | 0:01:51 |
17 | Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix | 0:01:59 |
18 | Eli Iserbyt (Bel) Pauwels Sauzen-Bingoal | 0:02:06 |
19 | Filippo Fiorelli (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | 0:02:07 |
20 | Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:02:08 |
21 | Cyril Lemoine (Fra) B&B Hotels p/b KTM | |
22 | Geoffrey Soupe (Fra) Total Direct Energie | 0:02:09 |
23 | Pascal Eenkhoorn (Ned) Jumbo-Visma | 0:02:15 |
24 | Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix | 0:02:29 |
25 | Boy van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 0:02:41 |
26 | Tom Wirtgen (Lux) Bingoal Pauwels Sauzen WB | 0:02:43 |
27 | Laurens Sweeck (Bel) Pauwels Sauzen-Bingoal | 0:02:48 |
28 | Christopher Hamilton (Aus) Team DSM | 0:02:54 |
29 | Jonas Koch (Ger) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 0:03:25 |
30 | Lukasz Wisniowski (Pol) Team Qhubeka Assos | 0:03:40 |
31 | Michael Vanthourenhout (Bel) Pauwels Sauzen-Bingoal | 0:03:46 |
32 | Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix | 0:05:01 |
33 | Aimé De Gendt (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 0:06:18 |
34 | Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal | 0:06:22 |
35 | Daniel McLay (GBr) Team Arkea-Samsic | 0:06:29 |
36 | Davide Ballerini (Ita) Deceuninck-QuickStep | 0:06:57 |
37 | Daniel Savini (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | 0:07:32 |
38 | Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:07:34 |
39 | Lars van der Haar (Ned) Baloise-Trek Lions | 0:07:40 |
40 | Milan Menten (Bel) Bingoal Pauwels Sauzen WB | 0:07:46 |
41 | Thibau Nys (Bel) Baloise-Trek Lions | 0:07:50 |
42 | Casper Pedersen (Den) Team DSM | 0:08:21 |
43 | Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix | 0:08:32 |
44 | Robbe Ghys (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise | 0:08:51 |
45 | Toon Vandebosch (Bel) Pauwels Sauzen-Bingoal | 0:09:14 |
46 | Emil Vinjebo (Den) Team Qhubeka Assos | 0:09:16 |
47 | Harry Sweeny (Aus) Lotto Soudal | 0:09:17 |
48 | Arjen Livyns (Bel) Bingoal Pauwels Sauzen WB | 0:09:22 |
49 | Umberto Marengo (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | 0:09:27 |
50 | Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie | 0:09:34 |
51 | Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie | 0:09:56 |
52 | Laurenz Rex (Bel) Bingoal Pauwels Sauzen WB | 0:09:58 |
53 | Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo | 0:10:13 |
54 | Jordi Warlop (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise | |
55 | Lennert Teugels (Bel) Tarteletto-Isorex | 0:10:27 |
56 | Roberto González (Pan) Vini Zabu’ Brado KTM | 0:10:30 |
57 | Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-QuickStep | 0:10:52 |
58 | Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal | 0:11:07 |
59 | Rune Herregodts (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise | 0:11:49 |
60 | Nils Eekhoff (Ned) Team DSM | 0:12:15 |
61 | Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka Assos | 0:12:28 |
62 | Olav Kooij (Ned) Jumbo-Visma | 0:12:31 |
63 | Casper van Uden (Ned) Team DSM | 0:12:51 |
64 | Kamil Gradek (Pol) Vini Zabu’ Brado KTM | 0:12:53 |
65 | Mick van Dijke (Ned) Jumbo-Visma | 0:13:00 |
66 | Andreas Goeman (Bel) Tarteletto-Isorex | 0:13:13 |
67 | Luuc Bugter (Ned) Beat Cycling | 0:13:14 |
68 | Dylan Groenewegen (Ned) Jumbo-Visma | 0:13:26 |
69 | Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | 0:13:49 |
70 | Danny van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 0:13:50 |
71 | Bram Welten (Ned) Team Arkea-Samsic | 0:13:53 |
72 | Juraj Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe | 0:14:04 |
73 | Péter Kusztor (Hun) Team Novo Nordisk | 0:14:06 |
74 | Jordy Bouts (Bel) Beat Cycling | 0:14:33 |
75 | Witse Meeussen (Bel) Pauwels Sauzen-Bingoal | 0:14:34 |
76 | Emils Liepins (Lat) Trek-Segafredo | 0:14:46 |
77 | Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | 0:14:59 |
78 | Taco van der Hoorn (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 0:15:13 |
79 | Martijn Budding (Ned) Beat Cycling | 0:15:19 |
80 | Joris Nieuwenhuis (Ned) Team DSM | 0:15:36 |
81 | Piotr Havik (Ned) Beat Cycling | 0:15:39 |
82 | Giovanni Lonardi (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | 0:16:18 |
83 | Pim Ronhaar (Ned) Baloise-Trek Lions | 0:17:17 |
84 | Corne van Kessel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 0:17:28 |
85 | Samuele Zoccarato (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | 0:17:35 |
86 | Amaury Capiot (Bel) Team Arkea-Samsic | 0:17:57 |
87 | Cedric Beullens (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise | 0:18:05 |
88 | Mattia Bevilacqua (Ita) Vini Zabu’ Brado KTM | 0:18:14 |
89 | Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo | 0:18:39 |
90 | Mark Cavendish (GBr) Deceuninck-QuickStep | 0:18:59 |
91 | Michael Mørkøv (Den) Deceuninck-QuickStep | 0:19:04 |
92 | Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:19:12 |
93 | Jérémy Lecroq (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:19:13 |
94 | Arne Marit (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise | 0:19:34 |
95 | Lasse Norman Hansen (Den) Team Qhubeka Assos | |
96 | Yoeri Havik (Ned) Beat Cycling | 0:19:45 |
97 | Thibault Guernalec (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:19:50 |
98 | Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie | 0:20:00 |
99 | Timothy Dupont (Bel) Bingoal Pauwels Sauzen WB | 0:20:13 |
100 | Ludovic Robeet (Bel) Bingoal Pauwels Sauzen WB | 0:20:16 |
101 | Christophe Noppe (Bel) Team Arkea-Samsic | 0:20:25 |
102 | Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo | 0:20:33 |
103 | Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal | 0:20:34 |
104 | Ryan Kamp (Ned) Pauwels Sauzen-Bingoal | 0:20:47 |
105 | Charlie Quarterman (GBr) Trek-Segafredo | 0:21:36 |
106 | Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:21:55 |
107 | David Dekker (Ned) Jumbo-Visma | 0:21:56 |
108 | Riccardo Stacchiotti (Ita) Vini Zabu’ Brado KTM | 0:22:31 |
109 | Marco Frapporti (Ita) Vini Zabu’ Brado KTM | 0:22:32 |
110 | Alfdan De Decker (Bel) Tarteletto-Isorex | 0:22:55 |
111 | Sasha Weemaes (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise | 0:23:24 |
112 | Sam Brand (GBr) Team Novo Nordisk | 0:23:25 |
113 | Declan Irvine (Aus) Team Novo Nordisk | 0:24:38 |
114 | Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:24:51 |
115 | Anton Ferdinande (Bel) Pauwels Sauzen-Bingoal | 0:25:03 |
116 | Brent Van De Kerkhove (Bel) Tarteletto-Isorex | 0:25:09 |
117 | Jakub Mareczko (Ita) Vini Zabu’ Brado KTM | 0:25:17 |
118 | Martin Laas (Est) Bora-Hansgrohe | 0:25:23 |
119 | Simone Bevilacqua (Ita) Vini Zabu’ Brado KTM | 0:25:25 |
120 | Enzo Leijnse (Ned) Team DSM | 0:25:41 |
121 | Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal | 0:26:08 |
122 | Jens Debusschere (Bel) B&B Hotels p/b KTM | 0:26:36 |
123 | Jonathan Hivert (Fra) B&B Hotels p/b KTM | 0:26:48 |
124 | Zdenek Stybar (Cze) Deceuninck-QuickStep | 0:27:37 |
125 | Thijs Aerts (Bel) Baloise-Trek Lions | |
126 | Jules Hesters (Bel) Beat Cycling | 0:27:44 |
127 | Christopher Lawless (GBr) Total Direct Energie | 0:28:51 |
128 | Cees Bol (Ned) Team DSM | 0:29:30 |
129 | Matteo Pelucchi (Ita) Team Qhubeka Assos | 0:30:31 |
130 | Jakob Egholm (Den) Trek-Segafredo | 0:32:16 |
131 | Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe | 0:32:28 |
132 | Edward Planckaert (Bel) Alpecin-Fenix | 0:32:53 |
133 | Daan Merien (Bel) Baloise-Trek Lions | 0:34:09 |
134 | Damien Gaudin (Fra) Total Direct Energie | 0:34:31 |
135 | Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk | 0:37:57 |
136 | Logan Lakota Phippen (USA) Team Novo Nordisk | 0:40:19 |
137 | Oliver Behringer (Swi) Team Novo Nordisk | 0:40:39 |