fot. Giro d'Italia

Caleb Ewan zwycięzcą 5. etapu Giro d’Italia. Zdecydowanie gorzej dzisiejszy dzień wspominać będzie Mikel Landa, który stracił szansę na wysokie miejsce w generalce.

Trasa 5. etapu prowadziła z Modeny do Cattoliki i była płaska na stół. Po dwóch poprzednich dniach, zdominowanych przez uciekinierów, dzisiejsze 177-kilometrowe ściganie miało być zakończone walką sprinterów.

Z podobnego założenia zdawali się wychodzić także harcownicy, tak bardzo aktywni na poprzednich etapach, w związku z czym walka o znalezienie się w ucieczce nie była zbyt zaciekła. Ostatecznie od głównej grupy oderwała się włoska dwójka: Umberto Marengo (Bardiani) oraz Filippo Tagliani (Androni). Obaj zawodnicy szybko wywalczyli sobie dużą przewagę, dochodzącą nawet do sześciu minut. Mimo to dość szybko zostali doścignięci przez główną grupę

Stało się to tuż po tym, jak obaj Włosi przejechali linię lotnej premii w Imoli (107 km przed metą). Mocno rywalizowali o to, by zakończyć swoją przygodę z przodu mocnym uderzeniem i ostatecznie z walki tej zwycięsko wyszedł Tagliani. Na kolejnych kilometrach głównymi bohaterami stali się inni kolarze, choć jadący w takich samych strojach. Od głównej grupy oderwali się bowiem Simone Pellaud (Androni), a także Davide Gabburo (Bardiani).

Choć ich przewaga przez większość czasu nie przekraczała dwóch minut, to im również udało się przejechać z przodu kilkadziesiąt kilometrów i zgarnąć bonifikatę w Savigniano del Rubicone. Na 20 kilometrów przed metą ich skład osobowy powiększył się o Alexisa Gougearda. Wydawało się, że Francuz nie nacieszy się zbyt długo udziałem w odjeździe, ponieważ jego przewaga nad peletonem wynosiła już zaledwie kilkanaście sekund.

Jednak ostateczne skasowanie ucieczki szło bardzo opornie, na co wpływ miały kraksy. Najpierw bolesny upadek zaliczył Pavel Sivakov – 22. kolarz klasyfikacji generalnej. Niestety stało się to przed strefą ochronną, przez co Rosjanin, który mimo pomocy Jhonatana Narvaeza nie był w stanie dogonić peletonu, musiał liczyć się z kolejnymi stratami. Do kolejnych kraks doszło na 10 i 5 kilometrów przed metą – w tej drugiej ucierpieli m.in. Joe Dombrowski i Mikel Landa. Zdecydowanie mocniej ucierpiał Hiszpan, który w wyniku doznanych obrażeń musiał wycofać się z wyścigu.

W związku z tym zamieszaniem, ucieczka została doścignięta dopiero na 3 kilometry przed metą. Nie mieliśmy więc tradycyjnych długich pociągów, a finisz był nieco bardziej chaotyczny niż zwykle. Jako pierwszy swój finisz rozpoczął Elia Viviani, ale szybko okazało się, że zrobił to nieco zbyt wcześnie. Później na prowadzenie wysunął się Giacomo Nizzolo. Gdy wydawało się, że to właśnie on sięgnie po zwycięstwo, zza pleców wyszedł mu Caleb Ewan i to właśnie on okazał się dzisiejszym bohaterem.

Wyniki 5. etapu Giro d’Italia 2021:

1 EWAN Caleb Lotto Soudal 04:07:01
2 NIZZOLO Giacomo Team Qhubeka ASSOS ,,
3 VIVIANI Elia Cofidis, Solutions Crédits ,,
4 SAGAN Peter BORA – hansgrohe ,,
5 GAVIRIA Fernando UAE-Team Emirates ,,
6 MOSCHETTI Matteo Trek – Segafredo ,,
7 PASQUALON Andrea Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
8 GROENEWEGEN Dylan Team Jumbo-Visma ,,
9 BELLETTI Manuel EOLO-Kometa ,,
10 CIMOLAI Davide Israel Start-Up Nation ,,
11 CONSONNI Simone Cofidis, Solutions Crédits ,,
12 MERLIER Tim Alpecin-Fenix ,,
13 TAGLIANI Filippo Androni Giocattoli – Sidermec ,,
14 KANTER Max Team DSM ,,
15 NAESEN Lawrence AG2R Citroën Team ,,
16 MOSCON Gianni INEOS Grenadiers ,,
17 BERNAL Egan INEOS Grenadiers ,,
18 BEVIN Patrick Israel Start-Up Nation ,,
19 OLIVEIRA Nelson Movistar Team ,,
20 RICHEZE Maximiliano UAE-Team Emirates ,,
21 VLASOV Aleksandr Astana – Premier Tech ,,
22 BARDET Romain Team DSM ,,
23 KRIEGER Alexander Alpecin-Fenix ,,
24 ARNDT Nikias Team DSM ,,
25 MINALI Riccardo Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
26 DEKKER David Team Jumbo-Visma ,,
27 SOLER Marc Movistar Team ,,
28 MOLANO Juan Sebastián UAE-Team Emirates ,,
29 VAN EMDEN Jos Team Jumbo-Visma ,,
30 SÁNCHEZ Luis León Astana – Premier Tech ,,
31 VENDRAME Andrea AG2R Citroën Team ,,
32 FELLINE Fabio Astana – Premier Tech ,,
33 MARTIN Dan Israel Start-Up Nation ,,
34 IZAGIRRE Gorka Astana – Premier Tech ,,
35 CAVAGNA Rémi Deceuninck – Quick Step ,,
36 NIBALI Vincenzo Trek – Segafredo ,,
37 VERVAEKE Louis Alpecin-Fenix ,,
38 BENNETT George Team Jumbo-Visma ,,
39 TEJADA Harold Astana – Premier Tech ,,
40 ALMEIDA João Deceuninck – Quick Step ,,
41 SOBRERO Matteo Astana – Premier Tech ,,
42 DE MARCHI Alessandro Israel Start-Up Nation ,,
43 FOSS Tobias Team Jumbo-Visma ,,
44 MOSCA Jacopo Trek – Segafredo ,,
45 HINDLEY Jai Team DSM ,,
46 BUCHMANN Emanuel BORA – hansgrohe ,,
47 BETTIOL Alberto EF Education – Nippo ,,
48 WARBASSE Larry AG2R Citroën Team ,,
49 COVI Alessandro UAE-Team Emirates ,,
50 ULISSI Diego UAE-Team Emirates ,,
51 CARTHY Hugh EF Education – Nippo ,,
52 BILBAO Pello Bahrain – Victorious ,,
53 FORMOLO Davide UAE-Team Emirates ,,
54 CAICEDO Jonathan Klever EF Education – Nippo ,,
55 CARUSO Damiano Bahrain – Victorious ,,
56 YATES Simon Team BikeExchange ,,
57 HEPBURN Michael Team BikeExchange ,,
58 FABBRO Matteo BORA – hansgrohe ,,
59 BATTISTELLA Samuele Astana – Premier Tech ,,
60 EVENEPOEL Remco Deceuninck – Quick Step ,,
61 MARTÍNEZ Daniel Felipe INEOS Grenadiers ,,
62 POZZOVIVO Domenico Team Qhubeka ASSOS ,,
63 CICCONE Giulio Trek – Segafredo ,,
64 VILLELLA Davide Movistar Team ,,
65 CATALDO Dario Movistar Team ,,
66 TAARAMÄE Rein Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
67 MASNADA Fausto Deceuninck – Quick Step ,,
68 MOLARD Rudy Groupama – FDJ ,,
69 ROCHE Nicolas Team DSM ,,
70 BENEDETTI Cesare BORA – hansgrohe ,,
71 GAVAZZI Francesco EOLO-Kometa ,,
72 OSS Daniel BORA – hansgrohe ,,
73 KEISSE Iljo Deceuninck – Quick Step ,,
74 VERMEERSCH Gianni Alpecin-Fenix ,,
75 HONORÉ Mikkel Frølich Deceuninck – Quick Step ,,
76 SCHULTZ Nick Team BikeExchange ,,
77 BATTAGLIN Enrico Bardiani-CSF-Faizanè ,,
78 VALTER Attila Groupama – FDJ ,,
79 MARENGO Umberto Bardiani-CSF-Faizanè ,,
80 SEPÚLVEDA Eduardo Androni Giocattoli – Sidermec ,,
81 PONOMAR Andrii Androni Giocattoli – Sidermec ,,
82 RUBIO Einer Augusto Movistar Team ,,
83 EDET Nicolas Cofidis, Solutions Crédits ,,
84 GROßSCHARTNER Felix BORA – hansgrohe ,,
85 HERMANS Quinten Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
86 ALBANESE Vincenzo EOLO-Kometa ,,
87 FRANKINY Kilian Team Qhubeka ASSOS ,,
88 BERHANE Natnael Cofidis, Solutions Crédits ,,
89 ALEOTTI Giovanni BORA – hansgrohe ,,
90 GUGLIELMI Simon Groupama – FDJ ,,
91 BOUCHARD Geoffrey AG2R Citroën Team ,,
92 LAFAY Victor Cofidis, Solutions Crédits ,,
93 KEUKELEIRE Jens EF Education – Nippo ,,
94 SEIGLE Romain Groupama – FDJ ,,
95 GUERREIRO Ruben EF Education – Nippo ,,
96 VIVIANI Attilio Cofidis, Solutions Crédits ,,
97 DENZ Nico Team DSM ,,
98 PETILLI Simone Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
99 DE BONDT Dries Alpecin-Fenix ,,
100 CAMPENAERTS Victor Team Qhubeka ASSOS ,,
101 KREDER Wesley Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
102 MOLLEMA Bauke Trek – Segafredo ,,
103 BRÄNDLE Matthias Israel Start-Up Nation ,,
104 DOWSETT Alex Israel Start-Up Nation ,,
105 WALSCHEID Max Team Qhubeka ASSOS ,,
106 RAVASI Edward EOLO-Kometa ,,
107 VENCHIARUTTI Nicola Androni Giocattoli – Sidermec ,,
108 CONTI Valerio UAE-Team Emirates ,,
109 DUCHESNE Antoine Groupama – FDJ ,,
110 CARBONI Giovanni Bardiani-CSF-Faizanè ,,
111 RAVANELLI Simone Androni Giocattoli – Sidermec ,,
112 VAN DEN BERG Lars Groupama – FDJ ,,
113 OLDANI Stefano Lotto Soudal ,,
114 GALLOPIN Tony AG2R Citroën Team ,,
115 ROCHAS Rémy Cofidis, Solutions Crédits ,,
116 FORTUNATO Lorenzo EOLO-Kometa ,,
117 SABATINI Fabio Cofidis, Solutions Crédits ,,
118 ZANA Filippo Bardiani-CSF-Faizanè ,,
119 KANGERT Tanel Team BikeExchange ,,
120 BOUWMAN Koen Team Jumbo-Visma ,,
121 VAN DER HOORN Taco Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
122 TORRES Albert Movistar Team ,,
123 LEYSEN Senne Alpecin-Fenix ,,
124 HIRT Jan Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
125 JORGENSON Matteo Movistar Team ,,
126 MARTENS Paul Team Jumbo-Visma ,,
127 PEDRERO Antonio Movistar Team ,,
128 DE KORT Koen Trek – Segafredo ,,
129 PRONSKIY Vadim Astana – Premier Tech ,,
130 WIŚNIOWSKI Łukasz Team Qhubeka ASSOS ,,
131 BODNAR Maciej BORA – hansgrohe ,,
132 KNOX James Deceuninck – Quick Step ,,
133 CHRISTIAN Mark EOLO-Kometa ,,
134 TESFATSION Natnael Androni Giocattoli – Sidermec ,,
135 REICHENBACH Sébastien Groupama – FDJ ,,
136 DINA Márton EOLO-Kometa ,,
137 BADILATTI Matteo Groupama – FDJ ,,
138 SCHMID Mauro Team Qhubeka ASSOS ,,
139 BRAMBILLA Gianluca Trek – Segafredo 00:43
140 VISCONTI Giovanni Bardiani-CSF-Faizanè ,,
141 MÄDER Gino Bahrain – Victorious 01:03
142 CARR Simon EF Education – Nippo ,,
143 NIEVE Mikel Team BikeExchange ,,
144 CHAMPOUSSIN Clément AG2R Citroën Team ,,
145 DE BUYST Jasper Lotto Soudal ,,
146 GHEBREIGZABHIER Amanuel Trek – Segafredo ,,
147 GABBURO Davide Bardiani-CSF-Faizanè ,,
148 JANSSENS Jimmy Alpecin-Fenix ,,
149 VAN DEN BERG Julius EF Education – Nippo 01:17
150 GOUGEARD Alexis AG2R Citroën Team 01:29
151 AFFINI Edoardo Team Jumbo-Visma ,,
152 PUCCIO Salvatore INEOS Grenadiers ,,
153 MARCZYŃSKI Tomasz Lotto Soudal 01:37
154 RIESEBEEK Oscar Alpecin-Fenix ,,
155 CEPEDA Jefferson Alexander Androni Giocattoli – Sidermec 01:44
156 DE GENDT Thomas Lotto Soudal 01:51
157 HAMILTON Chris Team DSM 02:04
158 STORER Michael Team DSM ,,
159 NIV Guy Israel Start-Up Nation ,,
160 RIVI Samuele EOLO-Kometa ,,
161 LINDEMAN Bert-Jan Team Qhubeka ASSOS ,,
162 PELLAUD Simon Androni Giocattoli – Sidermec ,,
163 SCOTSON Callum Team BikeExchange 02:22
164 MEYER Cameron Team BikeExchange ,,
165 JUUL-JENSEN Christopher Team BikeExchange 02:34
166 KLUGE Roger Lotto Soudal 02:49
167 GANNA Filippo INEOS Grenadiers 03:03
168 SERRY Pieter Deceuninck – Quick Step 03:35
169 CASTROVIEJO Jonathan INEOS Grenadiers ,,
170 VAN GARDEREN Tejay EF Education – Nippo 04:00
171 ZOCCARATO Samuele Bardiani-CSF-Faizanè 04:51
172 GOOSSENS Kobe Lotto Soudal 04:56
173 VANHOUCKE Harm Lotto Soudal ,,
174 TRATNIK Jan Bahrain – Victorious 05:05
175 MOHORIČ Matej Bahrain – Victorious ,,
176 VALLS Rafael Bahrain – Victorious ,,
177 ARASHIRO Yukiya Bahrain – Victorious ,,
178 FIORELLI Filippo Bardiani-CSF-Faizanè 07:31
179 BIDARD François AG2R Citroën Team 08:00
180 DOMBROWSKI Joe UAE-Team Emirates 08:15
181 NARVÁEZ Jhonatan INEOS Grenadiers 13:08
182 SIVAKOV Pavel INEOS Grenadiers ,,
DNF LANDA Mikel Bahrain – Victorious

 

Klasyfikacja generalna:

1 DE MARCHI Alessandro Israel Start-Up Nation 17:57:45
2 VERVAEKE Louis Alpecin-Fenix 00:42
3 OLIVEIRA Nelson Movistar Team 00:48
4 VALTER Attila Groupama – FDJ 01:00
5 EDET Nicolas Cofidis, Solutions Crédits 01:15
6 VLASOV Aleksandr Astana – Premier Tech 01:24
7 EVENEPOEL Remco Deceuninck – Quick Step 01:28
8 BETTIOL Alberto EF Education – Nippo 01:37
9 CARTHY Hugh EF Education – Nippo 01:38
10 BERNAL Egan INEOS Grenadiers 01:39
11 CARUSO Damiano Bahrain – Victorious 01:43
12 FORMOLO Davide UAE-Team Emirates 01:44
13 TAARAMÄE Rein Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 01:47
14 YATES Simon Team BikeExchange 01:49
15 MOSCON Gianni INEOS Grenadiers 01:51
16 CICCONE Giulio Trek – Segafredo 01:56
17 BARDET Romain Team DSM 02:03
18 POZZOVIVO Domenico Team Qhubeka ASSOS 02:05
19 MARTIN Dan Israel Start-Up Nation 02:08
20 MARTÍNEZ Daniel Felipe INEOS Grenadiers 02:10
21 BILBAO Pello Bahrain – Victorious 02:12
22 NIBALI Vincenzo Trek – Segafredo 02:15
23 SOLER Marc Movistar Team 02:16
24 HINDLEY Jai Team DSM 02:20
25 VENDRAME Andrea AG2R Citroën Team 02:21
26 BUCHMANN Emanuel BORA – hansgrohe 02:29
27 SCHULTZ Nick Team BikeExchange 02:33
28 FOSS Tobias Team Jumbo-Visma 02:42
29 MASNADA Fausto Deceuninck – Quick Step 02:52
30 BENNETT George Team Jumbo-Visma 03:10
31 GUERREIRO Ruben EF Education – Nippo 03:16
32 ULISSI Diego UAE-Team Emirates 03:23
33 MOSCA Jacopo Trek – Segafredo 03:26
34 TEJADA Harold Astana – Premier Tech 03:56
35 KANGERT Tanel Team BikeExchange 03:58
36 MÄDER Gino Bahrain – Victorious ,,
37 BOUWMAN Koen Team Jumbo-Visma 05:12
38 ALMEIDA João Deceuninck – Quick Step 05:38
39 HIRT Jan Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 05:49
40 MOLARD Rudy Groupama – FDJ 06:01
41 KNOX James Deceuninck – Quick Step 06:23
42 GAVAZZI Francesco EOLO-Kometa 06:36
43 SÁNCHEZ Luis León Astana – Premier Tech 06:58
44 BEVIN Patrick Israel Start-Up Nation 07:06
45 FORTUNATO Lorenzo EOLO-Kometa 07:07
46 NIEVE Mikel Team BikeExchange 07:48
47 STORER Michael Team DSM 08:23
48 DOMBROWSKI Joe UAE-Team Emirates 08:37
49 HONORÉ Mikkel Frølich Deceuninck – Quick Step 08:48
50 SOBRERO Matteo Astana – Premier Tech ,,
51 LAFAY Victor Cofidis, Solutions Crédits 08:51
52 IZAGIRRE Gorka Astana – Premier Tech 08:55
53 CAICEDO Jonathan Klever EF Education – Nippo 09:08
54 BOUCHARD Geoffrey AG2R Citroën Team 09:38
55 BRAMBILLA Gianluca Trek – Segafredo 10:16
56 SCOTSON Callum Team BikeExchange 11:30
57 CASTROVIEJO Jonathan INEOS Grenadiers 12:17
58 ROCHE Nicolas Team DSM 12:39
59 FABBRO Matteo BORA – hansgrohe 12:51
60 VILLELLA Davide Movistar Team 12:53
61 MOHORIČ Matej Bahrain – Victorious 13:02
62 RUBIO Einer Augusto Movistar Team 13:11
63 SERRY Pieter Deceuninck – Quick Step 13:16
64 CAVAGNA Rémi Deceuninck – Quick Step 13:36
65 GROßSCHARTNER Felix BORA – hansgrohe 13:41
66 JUUL-JENSEN Christopher Team BikeExchange 13:48
67 CAMPENAERTS Victor Team Qhubeka ASSOS 13:50
68 MOLLEMA Bauke Trek – Segafredo 13:59
69 GALLOPIN Tony AG2R Citroën Team 14:01
70 FRANKINY Kilian Team Qhubeka ASSOS 14:07
71 COVI Alessandro UAE-Team Emirates 14:08
72 WARBASSE Larry AG2R Citroën Team ,,
73 VERMEERSCH Gianni Alpecin-Fenix 14:19
74 RAVANELLI Simone Androni Giocattoli – Sidermec ,,
75 PASQUALON Andrea Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 14:22
76 PEDRERO Antonio Movistar Team 14:33
77 REICHENBACH Sébastien Groupama – FDJ 14:38
78 RAVASI Edward EOLO-Kometa 14:42
79 TRATNIK Jan Bahrain – Victorious 15:01
80 SIVAKOV Pavel INEOS Grenadiers 15:16
81 HAMILTON Chris Team DSM 16:17
82 CEPEDA Jefferson Alexander Androni Giocattoli – Sidermec 16:30
83 NIV Guy Israel Start-Up Nation 16:56
84 HERMANS Quinten Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 18:20
85 NARVÁEZ Jhonatan INEOS Grenadiers 18:23
86 DINA Márton EOLO-Kometa 18:45
87 BADILATTI Matteo Groupama – FDJ 19:37
88 VAN DEN BERG Lars Groupama – FDJ 20:48
89 CARBONI Giovanni Bardiani-CSF-Faizanè 21:05
90 CATALDO Dario Movistar Team 21:09
91 TESFATSION Natnael Androni Giocattoli – Sidermec 21:18
92 CONTI Valerio UAE-Team Emirates 21:19
93 FIORELLI Filippo Bardiani-CSF-Faizanè 21:42
94 PUCCIO Salvatore INEOS Grenadiers 22:18
95 ALEOTTI Giovanni BORA – hansgrohe 22:22
96 ZANA Filippo Bardiani-CSF-Faizanè 22:27
97 ROCHAS Rémy Cofidis, Solutions Crédits 22:32
98 OSS Daniel BORA – hansgrohe 22:47
99 FELLINE Fabio Astana – Premier Tech 23:00
100 JORGENSON Matteo Movistar Team 23:05
101 SAGAN Peter BORA – hansgrohe 23:06
102 GAVIRIA Fernando UAE-Team Emirates 23:10
103 ARNDT Nikias Team DSM 23:11
104 CHRISTIAN Mark EOLO-Kometa 23:30
105 GANNA Filippo INEOS Grenadiers 23:31
106 SCHMID Mauro Team Qhubeka ASSOS 23:33
107 CIMOLAI Davide Israel Start-Up Nation ,,
108 VAN DER HOORN Taco Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 23:34
109 OLDANI Stefano Lotto Soudal 23:40
110 SEPÚLVEDA Eduardo Androni Giocattoli – Sidermec 23:44
111 VENCHIARUTTI Nicola Androni Giocattoli – Sidermec 23:46
112 PRONSKIY Vadim Astana – Premier Tech 23:49
113 BATTAGLIN Enrico Bardiani-CSF-Faizanè 23:59
114 PETILLI Simone Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 24:00:00
115 GUGLIELMI Simon Groupama – FDJ 24:04:00
116 ALBANESE Vincenzo EOLO-Kometa 24:05:00
117 CHAMPOUSSIN Clément AG2R Citroën Team 24:18:00
118 KEUKELEIRE Jens EF Education – Nippo 24:33:00
119 VAN GARDEREN Tejay EF Education – Nippo 24:38:00
120 GHEBREIGZABHIER Amanuel Trek – Segafredo 24:59:00
121 BERHANE Natnael Cofidis, Solutions Crédits 25:24:00
122 MEYER Cameron Team BikeExchange 25:33:00
123 VANHOUCKE Harm Lotto Soudal 25:40:00
124 PELLAUD Simon Androni Giocattoli – Sidermec 25:49:00
125 SEIGLE Romain Groupama – FDJ 26:58:00
126 BIDARD François AG2R Citroën Team 27:20:00
127 DENZ Nico Team DSM 28:05:00
128 ARASHIRO Yukiya Bahrain – Victorious 28:27:00
129 VALLS Rafael Bahrain – Victorious 30:09:00
130 VIVIANI Elia Cofidis, Solutions Crédits 31:02:00
131 AFFINI Edoardo Team Jumbo-Visma 31:10:00
132 CONSONNI Simone Cofidis, Solutions Crédits 31:17:00
133 ZOCCARATO Samuele Bardiani-CSF-Faizanè 31:21:00
134 VAN EMDEN Jos Team Jumbo-Visma 32:19:00
135 NIZZOLO Giacomo Team Qhubeka ASSOS 32:37:00
136 MOLANO Juan Sebastián UAE-Team Emirates 32:45:00
137 MARTENS Paul Team Jumbo-Visma 32:51:00
138 PONOMAR Andrii Androni Giocattoli – Sidermec 33:03:00
139 KANTER Max Team DSM 33:07:00
140 NAESEN Lawrence AG2R Citroën Team 33:15:00
141 WALSCHEID Max Team Qhubeka ASSOS 33:18:00
142 BENEDETTI Cesare BORA – hansgrohe 33:33:00
143 CARR Simon EF Education – Nippo 33:44:00
144 GOUGEARD Alexis AG2R Citroën Team 33:45:00
145 KEISSE Iljo Deceuninck – Quick Step 33:55:00
146 DE KORT Koen Trek – Segafredo 34:05:00
147 DE BUYST Jasper Lotto Soudal 34:07:00
148 HEPBURN Michael Team BikeExchange 34:35:00
149 KRIEGER Alexander Alpecin-Fenix 34:42:00
150 LINDEMAN Bert-Jan Team Qhubeka ASSOS 35:21:00
151 GABBURO Davide Bardiani-CSF-Faizanè 35:29:00
152 BRÄNDLE Matthias Israel Start-Up Nation 35:52:00
153 DOWSETT Alex Israel Start-Up Nation 35:57:00
154 BATTISTELLA Samuele Astana – Premier Tech 36:03:00
155 WIŚNIOWSKI Łukasz Team Qhubeka ASSOS 36:20:00
156 DUCHESNE Antoine Groupama – FDJ 36:27:00
157 SABATINI Fabio Cofidis, Solutions Crédits 36:39:00
158 BODNAR Maciej BORA – hansgrohe 36:59:00
159 DEKKER David Team Jumbo-Visma 37:03:00
160 TAGLIANI Filippo Androni Giocattoli – Sidermec 37:04:00
161 LEYSEN Senne Alpecin-Fenix 37:14:00
162 MERLIER Tim Alpecin-Fenix 37:19:00
163 VISCONTI Giovanni Bardiani-CSF-Faizanè 37:40:00
164 GROENEWEGEN Dylan Team Jumbo-Visma 37:44:00
165 RIESEBEEK Oscar Alpecin-Fenix 37:49:00
166 KREDER Wesley Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 37:53:00
167 MARENGO Umberto Bardiani-CSF-Faizanè 37:54:00
168 DE BONDT Dries Alpecin-Fenix 38:14:00
169 VAN DEN BERG Julius EF Education – Nippo 38:27:00
170 RICHEZE Maximiliano UAE-Team Emirates 38:30:00
171 JANSSENS Jimmy Alpecin-Fenix 38:32:00
172 MOSCHETTI Matteo Trek – Segafredo 38:54:00
173 RIVI Samuele EOLO-Kometa 39:09:00
174 MARCZYŃSKI Tomasz Lotto Soudal 39:10:00
175 TORRES Albert Movistar Team 39:51:00
176 GOOSSENS Kobe Lotto Soudal 41:16:00
177 MINALI Riccardo Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 41:34:00
178 DE GENDT Thomas Lotto Soudal 41:36:00
179 BELLETTI Manuel EOLO-Kometa 41:50:00
180 EWAN Caleb Lotto Soudal 45:14:00
181 VIVIANI Attilio Cofidis, Solutions Crédits 45:54:00
182 KLUGE Roger Lotto Soudal 47:32:00
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments