fot. Volta ao Algarve

Sam Bennett (Deceuninck – Quick Step) triumfował na pierwszym etapie Volta ao Algarve i tym samym został pierwszym liderem wyścigu. Czwarte miejsce zajął Stanisław Aniołkowski (Bingoal Pauwels Sauces WB).

Wyścig Volta ao Algarve otworzył lekko pofałdowany etap z Lagos do Portimao. Na trasie zlokalizowano trzy lotne i jedną górską premię – Picota (3 km; 5,7%).

fot. procyclingstats.com

Kilka kilometrów po starcie uformowała się pięcioosobowa ucieczka, którą stworzyli Carlos Canal (Burgos-BH), Hugo Nunes (Radio Popular Boavista), Jon Irisarri (Caja Rural – Seguros RGA), Gustavo Cesar Veloso (Atum General / Tavira / Maria Nova Hotel) i Cesar Nicolas Paredes (Louletano – Loule Concelho). Po chwili, z powodu kraksy, odpadł od niej jednak ostatni z wymienionych kolarzy.

Peleton, w którym tempo dyktowały drużyny BORA-hansgrohe i Deceuninck – Quick Step), pozwolił ucieczce odjechać tylko na trzy minuty. Harcownicy zdołali jednak wygrać wszystkie premie zlokalizowane na dzisiejszym etapie. Na pierwszej lotnej i górskiej premii triumfował Jon Irisarri, dzięki czemu do jutrzejszego etapu przystąpi w koszulce lidera klasyfikacji górskiej. Dwa kolejne lotne finisze padły łupem Hugo Nunesa.

Przewaga ucieczki stale malała i na 30 kilometrów do mety wynosiła niespełna kilkadziesiąt sekund. W głównej grupie doszło wtedy do dwóch kraks, w których ucierpieli między innymi Marcelo Salvador (L.A. Aluminios / L.A. Sport), Davide Ballerini (Deceuninck – Quick Step), Raul Garcia Pierna i Vojtech Repa (obaj Equipo Kern Pharma).

Na 20 kilometrów przed finiszem na czoło peletonu wysunęła się ekipa DELKO, której praca spowodowała doścignięcie uciekinierów. Przez kolejne kilkanaście kilometrów tempo było bardzo wysokie. Dziewięć kilometrów przed metą z peletonu zaatakował Peio Goikoetxea z drużyny Euskaltel – Euskadi), jednak dość szybko został złapany.

Pięć kilometrów przed kreską kilku zawodników przestrzeliło zakręt, co doprowadziło do chwilowego porwania się peletonu. Wszystko jednak chwilę później się zjechała.

O zwycięstwie zadecydował sprinterski finisz, w którym najszybszy był Sam Bennett z Deceuninck – Quick Step. Podium uzupełnili Danny van Poppel (Intermarche-Wanty-Gobert Materiaux) i Jon Aberasturi (Caja Rural – Seguros RGA). Czwarte miejsce zajął Stanisław Aniołkowski (Bingoal Pauwels Sauces WB).

Wyniki pierwszego etapu Volta ao Algarve 2021:

1 BENNETT Sam Deceuninck – Quick Step 4:37:41
2 VAN POPPEL Danny Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
3 ABERASTURI Jon Caja Rural – Seguros RGA ,,
4 ANIOŁKOWSKI Stanisław Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
5 LEITAO Iuri Tavfer-Measindot-Mortágua ,,
6 MØRKØV Michael Deceuninck – Quick Step ,,
7 DRIZNERS Jarrad Hagens Berman Axeon ,,
8 OLIVEIRA Rui UAE-Team Emirates ,,
9 HAYTER Ethan INEOS Grenadiers ,,
10 ARISTI Mikel Euskaltel – Euskadi ,,
11 SCHWARZMANN Michael BORA – hansgrohe ,,
12 MENTEN Milan Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
13 BOUDAT Thomas Team Arkéa Samsic ,,
14 OLIVEIRA Ivo UAE-Team Emirates ,,
15 EZQUERRA Jesús Burgos-BH ,,
16 SARREAU Marc AG2R Citroën Team ,,
17 FREITAS Daniel Radio Popular Boavista ,,
18 SANZ Enrique Equipo Kern Pharma ,,
19 GESBERT Élie Team Arkéa Samsic ,,
20 CALDEIRA Samuel José W52 / FC Porto ,,
21 RODRIGUES João W52 / FC Porto ,,
22 FERNANDES Luis Radio Popular Boavista ,,
23 LASTRA Jonathan Caja Rural – Seguros RGA ,,
24 GIBBONS Ryan UAE-Team Emirates ,,
25 PRODHOMME Nicolas AG2R Citroën Team ,,
26 MORENO Javier Efapel ,,
27 LAENGEN Vegard Stake UAE-Team Emirates ,,
28 GOMES Luis Kelly / Simoldes / UDO ,,
29 ZIMMERMANN Georg Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
30 SOSA Iván Ramiro INEOS Grenadiers ,,
31 FEDELI Alessandro DELKO ,,
32 COSTA Rui UAE-Team Emirates ,,
33 FONTE César Kelly / Simoldes / UDO ,,
34 GARCÍA DE MATEOS Vicente Antarte – Feirense ,,
35 SILVA Rafael Antarte – Feirense ,,
36 MANNION Gavin Rally Cycling ,,
37 ROSA Diego Team Arkéa Samsic ,,
38 QUINN Sean Hagens Berman Axeon ,,
39 TROIA Oliviero UAE-Team Emirates ,,
40 GENIETS Kevin Groupama – FDJ ,,
41 KÄMNA Lennard BORA – hansgrohe ,,
42 MARQUE Alejandro Manuel Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel ,,
43 ANTUNES Amaro W52 / FC Porto ,,
44 EIKING Odd Christian Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
45 JULLIEN Anthony AG2R Citroën Team ,,
46 AMADO Gonçalo Antarte – Feirense ,,
47 BOL Jetse Burgos-BH ,,
48 MARQUEZ Marti Equipo Kern Pharma ,,
49 RODRIGUEZ Carlos INEOS Grenadiers ,,
50 LE GAC Olivier Groupama – FDJ ,,
51 NAESEN Oliver AG2R Citroën Team ,,
52 GUERNALEC Thibault Team Arkéa Samsic ,,
53 MESTRE Daniel W52 / FC Porto ,,
54 FERNÁNDEZ Delio DELKO ,,
55 BRANDÃO Joni W52 / FC Porto ,,
56 LINAREZ Leangel Tavfer-Measindot-Mortágua ,,
57 NUNES Hugo Radio Popular Boavista ,,
58 ACKERMANN Pascal BORA – hansgrohe ,,
59 VAN DEN BERG Marijn Groupama – FDJ ,,
60 POLITT Nils BORA – hansgrohe ,,
61 LOPEZ Diego Equipo Kern Pharma ,,
62 BENTA João Radio Popular Boavista ,,
63 BOUET Maxime Team Arkéa Samsic ,,
64 BAGÜES Aritz Caja Rural – Seguros RGA ,,
65 TOUZÉ Damien AG2R Citroën Team ,,
66 FINETTO Mauro DELKO ,,
67 BALLERINI Davide Deceuninck – Quick Step ,,
68 SILVA Joaquim Tavfer-Measindot-Mortágua ,,
69 GARRISON Michael Hagens Berman Axeon ,,
70 DÍAZ José Manuel DELKO ,,
71 MARTINGIL Cesar Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel ,,
72 HENAO Sebastián INEOS Grenadiers ,,
73 SMIT Willie Burgos-BH ,,
74 VAN HOECKE Gijs AG2R Citroën Team ,,
75 GRIGORYEV Alexander Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel ,,
76 NAVARRO Daniel Burgos-BH ,,
77 GONCALVES Gaspar Tavfer-Measindot-Mortágua ,,
78 IRIZAR Julen Euskaltel – Euskadi ,,
79 BASSO Leonardo INEOS Grenadiers ,,
80 MACEDO João L.A. Aluminios / L.A. Sport ,,
81 LOURENÇO Rafael Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel ,,
82 ASGREEN Kasper Deceuninck – Quick Step 0:39
83 LAVERICK Joseph Hagens Berman Axeon ,,
84 ROSSKOPF Joey Rally Cycling ,,
85 DUARTE Emanuel Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel ,,
86 BOU Joan Euskaltel – Euskadi ,,
87 MARTÍN Sergio Roman Caja Rural – Seguros RGA ,,
88 LOPES Pedro Miguel Kelly / Simoldes / UDO ,,
89 BARBOSA Diogo Hagens Berman Axeon ,,
90 SALGUEIRO Carlos L.A. Aluminios / L.A. Sport ,,
91 OLIVEIRA Fabio Marcelo Pinto Antarte – Feirense ,,
92 GALLEGO Alberto Radio Popular Boavista ,,
93 TRUEBA Alvaro Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel ,,
94 PAREDES César Nicolás Louletano – Loulé Concelho ,,
95 VAN DER TUUK Danny Equipo Kern Pharma ,,
96 RICCITELLO Matthew Hagens Berman Axeon ,,
97 SILVA Pedro Radio Popular Boavista ,,
98 MORENO Ivan Equipo Kern Pharma ,,
99 CASIMIRO Henrique Kelly / Simoldes / UDO ,,
100 LAMMERTINK Maurits Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
101 VANENDERT Jelle Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
102 MEIRELES Nuno Louletano – Loulé Concelho ,,
103 JOYCE Colin Rally Cycling ,,
104 ANDRADE Pedro Hagens Berman Axeon ,,
105 PEYSKENS Dimitri Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
106 SILVA Afonso Radio Popular Boavista ,,
107 SOUSA FERREIRA Antonio Manuel Antarte – Feirense ,,
108 SWIRBUL Keegan Rally Cycling ,,
109 MERTZ Rémy Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
110 PAASSCHENS Mathijs Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
111 ARDILA Andrés Camilo UAE-Team Emirates ,,
112 CARISEY Clément DELKO ,,
113 SÁEZ Héctor Caja Rural – Seguros RGA ,,
114 NEVES FERNANDES José Carlos Prates W52 / FC Porto ,,
115 SOUSA José Kelly / Simoldes / UDO ,,
116 ORONTE Emerson Rally Cycling ,,
117 SILVA Bruno Antarte – Feirense ,,
118 BROWN Nathan Rally Cycling 0:51
119 MURPHY Kyle Rally Cycling ,,
120 GONZÁLEZ David Caja Rural – Seguros RGA ,,
121 LAAS Martin BORA – hansgrohe 0:57
122 FIGUEIREDO Frederico Efapel 1:01
123 LOUVEL Matis Team Arkéa Samsic 1:03
124 MESTRE Ricardo W52 / FC Porto ,,
125 PINTO Pedro Tavfer-Measindot-Mortágua ,,
126 WURF Cameron INEOS Grenadiers ,,
127 REIS Rafael Efapel ,,
128 RAMALHO André L.A. Aluminios / L.A. Sport ,,
129 MEDEIROS João L.A. Aluminios / L.A. Sport ,,
130 RIVERA Brandon Smith INEOS Grenadiers ,,
131 GROSU Eduard-Michael DELKO 1:08
132 THOMAS Benjamin Groupama – FDJ 1:20
133 HNÍK Karel Efapel 1:25
134 FERNANDES Venceslau Antarte – Feirense ,,
135 SCHEULEN Marvin L.A. Aluminios / L.A. Sport 1:35
136 SALVADOR Marcelo L.A. Aluminios / L.A. Sport 1:55
137 GONÇALVES Hélder Kelly / Simoldes / UDO ,,
138 FERNANDES Fábio Efapel 2:23
139 BONNET William Groupama – FDJ ,,
140 DAVY Clément Groupama – FDJ ,,
141 PLANCKAERT Baptiste Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
142 ŠIŠKEVIČIUS Evaldas DELKO ,,
143 CÉSAR VELOSO Gustavo Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel ,,
144 CANAL Carlos Burgos-BH ,,
145 ALONSO Mikel Euskaltel – Euskadi 2:32
146 AZPARREN Xabier Mikel Euskaltel – Euskadi 2:42
147 CONTTE Tomas Louletano – Loulé Concelho 3:14
148 DE LA FUENTE David Louletano – Loulé Concelho 3:39
149 COSTA Fábio Efapel 3:43
150 VAN POPPEL Boy Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 3:59
151 MOLLY Kenny Bingoal Pauwels Sauces WB 4:16
152 MULLER Gabriel Burgos-BH 4:17
153 GOIKOETXEA Peio Euskaltel – Euskadi 4:31
154 ZHYHUNOU Dzmitry Euskaltel – Euskadi ,,
155 ANTUNES Tiago Tavfer-Measindot-Mortágua ,,
156 DUVAL Julien AG2R Citroën Team ,,
157 PAULINHO Pedro Tavfer-Measindot-Mortágua ,,
158 NOPPE Christophe Team Arkéa Samsic ,,
159 SELIG Rüdiger BORA – hansgrohe 4:39
160 KOCH Jonas Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
161 ARCHBOLD Shane Deceuninck – Quick Step 4:56
162 JAKOBSEN Fabio Deceuninck – Quick Step ,,
163 SCHILLINGER Andreas BORA – hansgrohe 5:53
164 VAN LERBERGHE Bert Deceuninck – Quick Step ,,
165 SALGADO João Kelly / Simoldes / UDO ,,
166 OYARZÚN Carlos Iván Louletano – Loulé Concelho ,,
167 IRISARRI Jon Caja Rural – Seguros RGA ,,
168 RODRIGUES Rui Emanuel Louletano – Loulé Concelho ,,
169 BRUNEL Alexys Groupama – FDJ ,,
170 DEL PINO Jesus Louletano – Loulé Concelho 8:56
171 DOMINGUES André Efapel ,,
172 ŘEPA Vojtěch Equipo Kern Pharma 9:02
173 GARCÍA PIERNA Raúl Equipo Kern Pharma ,,
DNF ÁVILA Edwin Burgos-BH
DNF PAULINHO Sérgio Miguel L.A. Aluminios / L.A. Sport

Klasyfikacja generalna Volta ao Algarve 2021 po pierwszym etapie:

1 BENNETT Sam Deceuninck – Quick Step 4:37:41
2 VAN POPPEL Danny Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
3 ABERASTURI Jon Caja Rural – Seguros RGA ,,
4 ANIOŁKOWSKI Stanisław Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
5 LEITAO Iuri Tavfer-Measindot-Mortágua ,,
6 MØRKØV Michael Deceuninck – Quick Step ,,
7 DRIZNERS Jarrad Hagens Berman Axeon ,,
8 OLIVEIRA Rui UAE-Team Emirates ,,
9 HAYTER Ethan INEOS Grenadiers ,,
10 ARISTI Mikel Euskaltel – Euskadi ,,
11 SCHWARZMANN Michael BORA – hansgrohe ,,
12 MENTEN Milan Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
13 BOUDAT Thomas Team Arkéa Samsic ,,
14 OLIVEIRA Ivo UAE-Team Emirates ,,
15 EZQUERRA Jesús Burgos-BH ,,
16 SARREAU Marc AG2R Citroën Team ,,
17 FREITAS Daniel Radio Popular Boavista ,,
18 SANZ Enrique Equipo Kern Pharma ,,
19 GESBERT Élie Team Arkéa Samsic ,,
20 CALDEIRA Samuel José W52 / FC Porto ,,
21 RODRIGUES João W52 / FC Porto ,,
22 FERNANDES Luis Radio Popular Boavista ,,
23 LASTRA Jonathan Caja Rural – Seguros RGA ,,
24 GIBBONS Ryan UAE-Team Emirates ,,
25 PRODHOMME Nicolas AG2R Citroën Team ,,
26 MORENO Javier Efapel ,,
27 LAENGEN Vegard Stake UAE-Team Emirates ,,
28 GOMES Luis Kelly / Simoldes / UDO ,,
29 ZIMMERMANN Georg Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
30 SOSA Iván Ramiro INEOS Grenadiers ,,
31 FEDELI Alessandro DELKO ,,
32 COSTA Rui UAE-Team Emirates ,,
33 FONTE César Kelly / Simoldes / UDO ,,
34 GARCÍA DE MATEOS Vicente Antarte – Feirense ,,
35 SILVA Rafael Antarte – Feirense ,,
36 MANNION Gavin Rally Cycling ,,
37 ROSA Diego Team Arkéa Samsic ,,
38 QUINN Sean Hagens Berman Axeon ,,
39 TROIA Oliviero UAE-Team Emirates ,,
40 GENIETS Kevin Groupama – FDJ ,,
41 KÄMNA Lennard BORA – hansgrohe ,,
42 MARQUE Alejandro Manuel Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel ,,
43 ANTUNES Amaro W52 / FC Porto ,,
44 EIKING Odd Christian Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
45 JULLIEN Anthony AG2R Citroën Team ,,
46 AMADO Gonçalo Antarte – Feirense ,,
47 BOL Jetse Burgos-BH ,,
48 MARQUEZ Marti Equipo Kern Pharma ,,
49 RODRIGUEZ Carlos INEOS Grenadiers ,,
50 LE GAC Olivier Groupama – FDJ ,,
51 NAESEN Oliver AG2R Citroën Team ,,
52 GUERNALEC Thibault Team Arkéa Samsic ,,
53 MESTRE Daniel W52 / FC Porto ,,
54 FERNÁNDEZ Delio DELKO ,,
55 BRANDÃO Joni W52 / FC Porto ,,
56 LINAREZ Leangel Tavfer-Measindot-Mortágua ,,
57 NUNES Hugo Radio Popular Boavista ,,
58 ACKERMANN Pascal BORA – hansgrohe ,,
59 VAN DEN BERG Marijn Groupama – FDJ ,,
60 POLITT Nils BORA – hansgrohe ,,
61 LOPEZ Diego Equipo Kern Pharma ,,
62 BENTA João Radio Popular Boavista ,,
63 BOUET Maxime Team Arkéa Samsic ,,
64 BAGÜES Aritz Caja Rural – Seguros RGA ,,
65 TOUZÉ Damien AG2R Citroën Team ,,
66 FINETTO Mauro DELKO ,,
67 BALLERINI Davide Deceuninck – Quick Step ,,
68 SILVA Joaquim Tavfer-Measindot-Mortágua ,,
69 GARRISON Michael Hagens Berman Axeon ,,
70 DÍAZ José Manuel DELKO ,,
71 MARTINGIL Cesar Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel ,,
72 HENAO Sebastián INEOS Grenadiers ,,
73 SMIT Willie Burgos-BH ,,
74 VAN HOECKE Gijs AG2R Citroën Team ,,
75 GRIGORYEV Alexander Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel ,,
76 NAVARRO Daniel Burgos-BH ,,
77 GONCALVES Gaspar Tavfer-Measindot-Mortágua ,,
78 IRIZAR Julen Euskaltel – Euskadi ,,
79 BASSO Leonardo INEOS Grenadiers ,,
80 MACEDO João L.A. Aluminios / L.A. Sport ,,
81 LOURENÇO Rafael Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel ,,
82 ASGREEN Kasper Deceuninck – Quick Step 0:39
83 LAVERICK Joseph Hagens Berman Axeon ,,
84 ROSSKOPF Joey Rally Cycling ,,
85 DUARTE Emanuel Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel ,,
86 BOU Joan Euskaltel – Euskadi ,,
87 MARTÍN Sergio Roman Caja Rural – Seguros RGA ,,
88 LOPES Pedro Miguel Kelly / Simoldes / UDO ,,
89 BARBOSA Diogo Hagens Berman Axeon ,,
90 SALGUEIRO Carlos L.A. Aluminios / L.A. Sport ,,
91 OLIVEIRA Fabio Marcelo Pinto Antarte – Feirense ,,
92 GALLEGO Alberto Radio Popular Boavista ,,
93 TRUEBA Alvaro Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel ,,
94 PAREDES César Nicolás Louletano – Loulé Concelho ,,
95 VAN DER TUUK Danny Equipo Kern Pharma ,,
96 RICCITELLO Matthew Hagens Berman Axeon ,,
97 SILVA Pedro Radio Popular Boavista ,,
98 MORENO Ivan Equipo Kern Pharma ,,
99 CASIMIRO Henrique Kelly / Simoldes / UDO ,,
100 LAMMERTINK Maurits Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
101 VANENDERT Jelle Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
102 MEIRELES Nuno Louletano – Loulé Concelho ,,
103 JOYCE Colin Rally Cycling ,,
104 ANDRADE Pedro Hagens Berman Axeon ,,
105 PEYSKENS Dimitri Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
106 SILVA Afonso Radio Popular Boavista ,,
107 SOUSA FERREIRA Antonio Manuel Antarte – Feirense ,,
108 SWIRBUL Keegan Rally Cycling ,,
109 MERTZ Rémy Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
110 PAASSCHENS Mathijs Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
111 ARDILA Andrés Camilo UAE-Team Emirates ,,
112 CARISEY Clément DELKO ,,
113 SÁEZ Héctor Caja Rural – Seguros RGA ,,
114 NEVES FERNANDES José Carlos Prates W52 / FC Porto ,,
115 SOUSA José Kelly / Simoldes / UDO ,,
116 ORONTE Emerson Rally Cycling ,,
117 SILVA Bruno Antarte – Feirense ,,
118 BROWN Nathan Rally Cycling 0:51
119 MURPHY Kyle Rally Cycling ,,
120 GONZÁLEZ David Caja Rural – Seguros RGA ,,
121 LAAS Martin BORA – hansgrohe 0:57
122 FIGUEIREDO Frederico Efapel 1:01
123 LOUVEL Matis Team Arkéa Samsic 1:03
124 MESTRE Ricardo W52 / FC Porto ,,
125 PINTO Pedro Tavfer-Measindot-Mortágua ,,
126 WURF Cameron INEOS Grenadiers ,,
127 REIS Rafael Efapel ,,
128 RAMALHO André L.A. Aluminios / L.A. Sport ,,
129 MEDEIROS João L.A. Aluminios / L.A. Sport ,,
130 RIVERA Brandon Smith INEOS Grenadiers ,,
131 GROSU Eduard-Michael DELKO 1:08
132 THOMAS Benjamin Groupama – FDJ 1:20
133 HNÍK Karel Efapel 1:25
134 FERNANDES Venceslau Antarte – Feirense ,,
135 SCHEULEN Marvin L.A. Aluminios / L.A. Sport 1:35
136 SALVADOR Marcelo L.A. Aluminios / L.A. Sport 1:55
137 GONÇALVES Hélder Kelly / Simoldes / UDO ,,
138 FERNANDES Fábio Efapel 2:23
139 BONNET William Groupama – FDJ ,,
140 DAVY Clément Groupama – FDJ ,,
141 PLANCKAERT Baptiste Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
142 ŠIŠKEVIČIUS Evaldas DELKO ,,
143 CÉSAR VELOSO Gustavo Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel ,,
144 CANAL Carlos Burgos-BH ,,
145 ALONSO Mikel Euskaltel – Euskadi 2:32
146 AZPARREN Xabier Mikel Euskaltel – Euskadi 2:42
147 CONTTE Tomas Louletano – Loulé Concelho 3:14
148 DE LA FUENTE David Louletano – Loulé Concelho 3:39
149 COSTA Fábio Efapel 3:43
150 VAN POPPEL Boy Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 3:59
151 MOLLY Kenny Bingoal Pauwels Sauces WB 4:16
152 MULLER Gabriel Burgos-BH 4:17
153 GOIKOETXEA Peio Euskaltel – Euskadi 4:31
154 ZHYHUNOU Dzmitry Euskaltel – Euskadi ,,
155 ANTUNES Tiago Tavfer-Measindot-Mortágua ,,
156 DUVAL Julien AG2R Citroën Team ,,
157 PAULINHO Pedro Tavfer-Measindot-Mortágua ,,
158 NOPPE Christophe Team Arkéa Samsic ,,
159 SELIG Rüdiger BORA – hansgrohe 4:39
160 KOCH Jonas Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,,
161 ARCHBOLD Shane Deceuninck – Quick Step 4:56
162 JAKOBSEN Fabio Deceuninck – Quick Step ,,
163 SCHILLINGER Andreas BORA – hansgrohe 5:53
164 VAN LERBERGHE Bert Deceuninck – Quick Step ,,
165 SALGADO João Kelly / Simoldes / UDO ,,
166 OYARZÚN Carlos Iván Louletano – Loulé Concelho ,,
167 IRISARRI Jon Caja Rural – Seguros RGA ,,
168 RODRIGUES Rui Emanuel Louletano – Loulé Concelho ,,
169 BRUNEL Alexys Groupama – FDJ ,,
170 DEL PINO Jesus Louletano – Loulé Concelho 8:56
171 DOMINGUES André Efapel ,,
172 ŘEPA Vojtěch Equipo Kern Pharma 9:02
173 GARCÍA PIERNA Raúl Equipo Kern Pharma ,,

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments