Kolarz zespołu Team BikeExchange Simon Yates triumfował na trasie drugiego odcinka wyścigu Tour of the Alps. Ponadto Brytyjczyk został nowym liderem całej imprezy, która odbywa się na austriackich i włoskich drogach.
Drugi etap wyścigu „dookoła Alp” był pierwszym odcinkiem tegorocznego wyścigu, którego finisz był umieszczony na podjeździe. W sumie etap z Innsbrucka do Feichten im Kaunertal liczył sobie 121,5-kilometra. Na jego trasie znalazły się dwa kategoryzowane podjazdy: Gachenblick – Piller Sattel (8,1 km, 6,3%) i Kaunergat – Piller Satel (6,5 km, 9,4%) oraz samo wzniesienie prowadzące na linię mety. To wszystko złożyło się na około 2600 metrów przewyższenia, z którymi musieli zmierzyć się dziś kolarze.
Tuż po starcie etapu na czele uformował się odjazd dnia, którego skład stworzyli: Reuben Thompson (Groupama-FDJ), Reinardt Janse van Rensburg (
Mathias Vacek ( Davide Bais ( Morten Hulgaard ( Felix Engelhardt (U podnóża podjazdu pod Gachenblick – Piller Sattel różnica między grupą zasadniczą, a czołową szóstką wynosiła już ponad trzy minuty. Tempo w peletonie nadawali kolarze grupy INEOS Grenadiers, w której jeździ lider wyścigu Gianni Moscon. 46-kilometrów przed metą na przyspieszenie w ucieczce zdecydował się zaledwie 20-letni Reuben Thompson. Chwilę później do Nowozelandczyka dołączył Włoch Davide Bais.
Ta dwójka wspólnie pokonywała zjazd ze wzniesienia Gachenblick – Piller Sattel (8,1 km, 6,3%). 33-kilometry przed metą do Thompsona i Basia reszta uciekinierów traciła 30 sekund. Natomiast peleton w tym momencie miał stratę do czołowej dwójki wynoszącą nieco ponad dwie minuty. U podnóża podjazdu Kaunergat – Piller Satel (6,5 km, 9,4%) do mocnej pracy zabrała się ekipa Arkéa-Samsic, która chciała przygotować grunt do ataku Nairo Quintany.
Zaraz potem przewaga uciekinierów zaczęła drastycznie spadać. Reuben Thompson oraz Davide Bais zostali doścignięci na 26,5-kilometra przed metą. Zaraz potem atak starał się przeprowadzić Nairo Quintana. Wraz z Kolumbijczykiem starało się odjechać kilkunastu najmocniejszych zawodników. Po chwili przestoju na odjazd zdecydował się kolejny Kolumbijczyk Daniel Felipe Martinez. Za kolarzem ekipy INEOS Grenadiers czołówkę dociągnął Simon Yates (Team BikeExchange), w której nie było już Gianniego Moscona.
Chwilę później na czele, dzięki mocnej pracy Brytyjczyka została czteroosobowa czołówka, w której byli Hugh Carthy (EF Education Nippo), Pavel Sivakov (INEOS Grenadiers), Quintana oraz właśnie Yates. Zaraz potem kolarz ekipy BikeExchange ponownie przyspieszył i odjechał wraz z Rosjaninem zostawiając w tyle swojego rodaka i Kolumbijczyka.
Problemy moment później miał, także Sivakov, który musiał od tej pory współpracować z Hugh Carthy’m i Nairo Quintaną. Natomiast 28-letni Yates jechał samotnie w stronę mety. Brytyjczyk sukcesywnie powiększał przewagę nad swoimi rywalami i na 12-kilometrów przed metą miał on 40 sekund przewagi nad pościgiem, w którym byli: Carthy, Sivakov i Quintana. Chwilę potem do wspomnianej trójki dołączyła grupa kilkunastu kolarzy.
Mimo tego współpraca w pościgu nie układała się zbyt dobrze. Wiele ataków i skoków nie było w stanie zniwelować przewagi Simona Yatesa. Następnie w grupie pościgowej doszło do kilku przetasowań. 5-kilometrów przed metą w samotny rajd ruszył Pavel Sivakov. Mimo tego, że Rosjanin zdecydowanie odskoczył od swoich rywali, to nie był on w stanie dogonić jadącego dziś w innej lidze Yatesa.
Kolarz ekipy BikeExchange niezagrożony minął linię mety i został nowym liderem wyścigu Tour of the Alps. Na drugim miejscu ze stratą 41 sekund zafiniszował Pavel Sivakov, a trzeci był Irlandczyk Daniel Martin (Israel Start-Up Nation), który stracił niemal minutę.
Wyniki drugiego etapu:
1 | Simon Yates (GBr) Team BikeExchange | 3:17:42 |
2 | Pavel Sivakov (Rus) Ineos Grenadiers | 0:00:41 |
3 | Daniel Martin (Irl) Israel Start-up Nation | 0:00:58 |
4 | Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech | |
5 | Jefferson Cepeda (Ecu) Androni Giocattoli-Sidermec | |
6 | Jai Hindley (Aus) Team DSM | 0:01:17 |
7 | Hugh Carthy (GBr) EF Education-Nippo | |
8 | Nicholas Schultz (Aus) Team BikeExchange | 0:01:42 |
9 | Romain Bardet (Fra) Team DSM | |
10 | Ruben Guerreiro (Por) EF Education-Nippo | |
11 | Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious | |
12 | Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Ineos Grenadiers | |
13 | Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic | |
14 | Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team | 0:01:59 |
15 | Daniel Martinez Poveda (Col) Ineos Grenadiers | 0:02:08 |
16 | Tobias Halland Johannessen (Nor) Uno-X Pro Cycling Team | |
17 | Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo | 0:02:49 |
18 | Alejandro Osorio Carvajal (Col) Caja Rural-Seguros RGA | |
19 | Amanuel Gebreigzabhier (Eri) Trek-Segafredo | |
20 | Mikel Nieve Iturralde (Spa) Team BikeExchange | |
21 | Antonio Nibali (Ita) Trek-Segafredo | 0:02:51 |
22 | Mattias Skjelmose Jensen (Den) Trek-Segafredo | 0:03:11 |
23 | Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
24 | Edward Ravasi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team | |
25 | Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team | |
26 | Erik Fetter (Hun) Eolo-Kometa Cycling Team | |
27 | Michel Ries (Lux) Trek-Segafredo | |
28 | Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe | |
29 | Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain Victorious | |
30 | Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe | |
31 | Gianni Moscon (Ita) Ineos Grenadiers | |
32 | Nicolas Roche (Irl) Team DSM | |
33 | Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka Assos | |
34 | Florian Lipowitz (Ger) Tirol KTM Cycling Team | |
35 | Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates | |
36 | Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech | |
37 | Tony Gallopin (Fra) AG2R Citroën Team | |
38 | Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates | 0:05:18 |
39 | Harold Tejada Canacue (Col) Astana-Premier Tech | |
40 | Santiago Umba Lopez (Col) Androni Giocattoli-Sidermec | 0:05:57 |
41 | Luca Chirico (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec | 0:06:01 |
42 | Ben Zwiehoff (Ger) Bora-Hansgrohe | |
43 | Anton Palzer (Ger) Bora-Hansgrohe | |
44 | Jaakko Hänninen (Fin) AG2R Citroën Team | |
45 | Sebastian Henao Gomez (Col) Ineos Grenadiers | |
46 | Reuben Thompson (NZl) Groupama-FDJ | |
47 | Daniel Savini (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
48 | Winner Anacona (Col) Team Arkea-Samsic | |
49 | Cristian Camilo Muñoz Lancheros (Col) UAE Team Emirates | |
50 | Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation | |
51 | Larry Warbasse (USA) AG2R Citroën Team | |
52 | Kevin Colleoni (Ita) Team BikeExchange | |
53 | Nicolas Prodhomme (Fra) AG2R Citroën Team | |
54 | Attila Valter (Hun) Groupama-FDJ | |
55 | Vadim Pronskiy (Kaz) Astana-Premier Tech | |
56 | Matteo Sobrero (Ita) Astana-Premier Tech | |
57 | Fabio Felline (Ita) Astana-Premier Tech | |
58 | Tanel Kangert (Est) Team BikeExchange | |
59 | Torstein Træen (Nor) Uno-X Pro Cycling Team | |
60 | François Bidard (Fra) AG2R Citroën Team | |
61 | Tejay van Garderen (USA) EF Education-Nippo | |
62 | Sindre Kulset (Nor) Uno-X Pro Cycling Team | 0:06:09 |
63 | Ilnur Zakarin (Rus) Gazprom-RusVelo | 0:07:16 |
64 | Alexander Cataford (Can) Israel Start-up Nation | |
65 | Georg Steinhauser (Ger) Tirol KTM Cycling Team | 0:07:37 |
66 | Cristian Scaroni (Ita) Gazprom-RusVelo | 0:07:53 |
67 | Logan McLain (USA) Tirol KTM Cycling Team | |
68 | Rafael Valls Ferri (Spa) Bahrain Victorious | |
69 | Kilian Frankiny (Swi) Team Qhubeka Assos | |
70 | Pavel Kochetkov (Rus) Gazprom-RusVelo | |
71 | Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec | 0:09:54 |
72 | Johnatan Cañaveral Vargas (Col) Bardiani CSF Faizane’ | |
73 | Davide Gabburo (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
74 | Omer Goldstein (Isr) Israel Start-up Nation | |
75 | Luca Covili (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
76 | Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
77 | Ben Hermans (Bel) Israel Start-up Nation | |
78 | Julen Amezqueta Moreno (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | |
79 | Torjus Sleen (Nor) Uno-X Pro Cycling Team | |
80 | Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic | |
81 | Simone Ravanelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec | |
82 | Antonio Tiberi (Ita) Trek-Segafredo | |
83 | Jonas Wilsly (Den) Astana-Premier Tech | |
84 | Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli-Sidermec | |
85 | Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-up Nation | 0:09:58 |
86 | Lars van den Berg (Ned) Groupama-FDJ | 0:12:11 |
87 | Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ | |
88 | Sergio Roman Martin Galan (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | |
89 | Nikolay Cherkasov (Rus) Gazprom-RusVelo | |
90 | Felix Engelhardt (Ger) Tirol KTM Cycling Team | |
91 | Alejandro Ropero Molina (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team | |
92 | Márton Dina (Hun) Eolo-Kometa Cycling Team | |
93 | Nicholas Dlamini (RSA) Team Qhubeka Assos | |
94 | Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ | |
95 | Simon Guglielmi (Fra) Groupama-FDJ | |
96 | Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious | |
97 | Davide Bais (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team | |
98 | Lachlan Morton (Aus) EF Education-Nippo | |
99 | Alessandro Fancellu (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team | 0:14:19 |
100 | Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates | |
101 | Jon Barrenetxea Golzarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | |
102 | Maxime Bouet (Fra) Team Arkea-Samsic | |
103 | Emanuel Zangerle (Aut) Tirol KTM Cycling Team | |
104 | Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
105 | Connor Brown (NZl) Team Qhubeka Assos | |
106 | Chris Froome (GBr) Israel Start-up Nation | |
107 | Morten Hulgaard (Den) Uno-X Pro Cycling Team | |
108 | Alvaro Cuadros Morata (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | |
109 | Cameron Meyer (Aus) Team BikeExchange | |
110 | Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team | |
111 | Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious | |
112 | Dayer Quintana (Col) Team Arkea-Samsic | |
113 | Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ | 0:17:56 |
114 | Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe | |
115 | Domen Novak (Slo) Bahrain Victorious | |
116 | Henri Vandenabeele (Bel) Team DSM | |
117 | Frederik Wandahl (Den) Bora-Hansgrohe | |
118 | Idar Andersen (Nor) Uno-X Pro Cycling Team | |
119 | Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates | 0:19:44 |
120 | Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers | |
121 | Romain Combaud (Fra) Team DSM | |
122 | Anton Kuzmin (Kaz) Gazprom-RusVelo | |
123 | Michael Storer (Aus) Team DSM | |
124 | Lars Saugstad (Nor) Uno-X Pro Cycling Team | |
125 | Denis Nekrasov (Rus) Gazprom-RusVelo | |
126 | Mathias Vacek (Cze) Gazprom-RusVelo | |
127 | William Barta (USA) EF Education-Nippo | |
128 | Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange | 0:20:08 |
129 | Lasse Norman Hansen (Den) Team Qhubeka Assos | 0:22:14 |
130 | Karel Vacek (Cze) Team Qhubeka Assos | |
131 | Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe | |
132 | Matevz Govekar (Slo) Tirol KTM Cycling Team | |
133 | Leonardo Basso (Ita) Ineos Grenadiers | |
134 | Leon Heinschke (Ger) Team DSM | |
135 | Romain Hardy (Fra) Team Arkea-Samsic | |
136 | Julius van den Berg (Ned) EF Education-Nippo | |
137 | Markus Pajur (Est) Team Arkea-Samsic | |
138 | Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Qhubeka Assos | |
139 | Kevin Pezzo Rosola (Ita) Tirol KTM Cycling Team | |
140 | Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates | |
OTL | Chun Kai Feng (Tpe) Bahrain Victorious | 0:33:23 |
DNF | Daniel Muñoz Giraldo (Col) Androni Giocattoli-Sidermec | |
DNF | Juan Fernando Calle Hurtado (Col) Caja Rural-Seguros RGA |
Klasyfikacja generalna po drugim etapie:
1 | Simon Yates (GBr) Team BikeExchange | 6:46:56 |
2 | Pavel Sivakov (Rus) Ineos Grenadiers | 0:00:45 |
3 | Daniel Martin (Irl) Israel Start-up Nation | 0:01:04 |
4 | Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech | 0:01:08 |
5 | Jefferson Cepeda (Ecu) Androni Giocattoli-Sidermec | |
6 | Jai Hindley (Aus) Team DSM | 0:01:27 |
7 | Hugh Carthy (GBr) EF Education-Nippo | |
8 | Nicholas Schultz (Aus) Team BikeExchange | 0:01:52 |
9 | Ruben Guerreiro (Por) EF Education-Nippo | |
10 | Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious | |
11 | Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic | |
12 | Romain Bardet (Fra) Team DSM | |
13 | Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Ineos Grenadiers | |
14 | Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team | 0:02:09 |
15 | Tobias Halland Johannessen (Nor) Uno-X Pro Cycling Team | 0:02:18 |
16 | Daniel Martinez Poveda (Col) Ineos Grenadiers | |
17 | Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo | 0:02:59 |
18 | Amanuel Gebreigzabhier (Eri) Trek-Segafredo | |
19 | Alejandro Osorio Carvajal (Col) Caja Rural-Seguros RGA | |
20 | Mikel Nieve Iturralde (Spa) Team BikeExchange | |
21 | Antonio Nibali (Ita) Trek-Segafredo | 0:03:01 |
22 | Gianni Moscon (Ita) Ineos Grenadiers | 0:03:11 |
23 | Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech | 0:03:21 |
24 | Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe | |
25 | Nicolas Roche (Irl) Team DSM | |
26 | Michel Ries (Lux) Trek-Segafredo | |
27 | Edward Ravasi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team | |
28 | Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe | |
29 | Mattias Skjelmose Jensen (Den) Trek-Segafredo | |
30 | Erik Fetter (Hun) Eolo-Kometa Cycling Team | |
31 | Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates | |
32 | Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
33 | Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team | |
34 | Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka Assos | |
35 | Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain Victorious | |
36 | Tony Gallopin (Fra) AG2R Citroën Team | |
37 | Florian Lipowitz (Ger) Tirol KTM Cycling Team | 0:03:46 |
38 | Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates | 0:05:28 |
39 | Santiago Umba Lopez (Col) Androni Giocattoli-Sidermec | 0:06:07 |
40 | Luca Chirico (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec | 0:06:11 |
41 | Daniel Savini (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
42 | Fabio Felline (Ita) Astana-Premier Tech | |
43 | Larry Warbasse (USA) AG2R Citroën Team | |
44 | Ben Zwiehoff (Ger) Bora-Hansgrohe | |
45 | Cristian Camilo Muñoz Lancheros (Col) UAE Team Emirates | |
46 | François Bidard (Fra) AG2R Citroën Team | |
47 | Vadim Pronskiy (Kaz) Astana-Premier Tech | |
48 | Nicolas Prodhomme (Fra) AG2R Citroën Team | |
49 | Sebastian Henao Gomez (Col) Ineos Grenadiers | |
50 | Winner Anacona (Col) Team Arkea-Samsic | |
51 | Jaakko Hänninen (Fin) AG2R Citroën Team | |
52 | Tanel Kangert (Est) Team BikeExchange | |
53 | Attila Valter (Hun) Groupama-FDJ | |
54 | Tejay van Garderen (USA) EF Education-Nippo | |
55 | Torstein Træen (Nor) Uno-X Pro Cycling Team | |
56 | Anton Palzer (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:06:36 |
57 | Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation | |
58 | Kevin Colleoni (Ita) Team BikeExchange | |
59 | Alexander Cataford (Can) Israel Start-up Nation | 0:07:26 |
60 | Ilnur Zakarin (Rus) Gazprom-RusVelo | |
61 | Georg Steinhauser (Ger) Tirol KTM Cycling Team | 0:07:47 |
62 | Cristian Scaroni (Ita) Gazprom-RusVelo | 0:08:03 |
63 | Kilian Frankiny (Swi) Team Qhubeka Assos | |
64 | Rafael Valls Ferri (Spa) Bahrain Victorious | |
65 | Pavel Kochetkov (Rus) Gazprom-RusVelo | |
66 | Omer Goldstein (Isr) Israel Start-up Nation | 0:10:04 |
67 | Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli-Sidermec | |
68 | Davide Gabburo (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
69 | Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic | |
70 | Torjus Sleen (Nor) Uno-X Pro Cycling Team | |
71 | Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec | |
72 | Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
73 | Julen Amezqueta Moreno (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | |
74 | Luca Covili (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
75 | Ben Hermans (Bel) Israel Start-up Nation | |
76 | Simone Ravanelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec | |
77 | Antonio Tiberi (Ita) Trek-Segafredo | 0:10:29 |
78 | Harold Tejada Canacue (Col) Astana-Premier Tech | 0:10:41 |
79 | Reuben Thompson (NZl) Groupama-FDJ | 0:11:24 |
80 | Sindre Kulset (Nor) Uno-X Pro Cycling Team | 0:11:32 |
81 | Lars van den Berg (Ned) Groupama-FDJ | 0:12:21 |
82 | Davide Bais (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team | |
83 | Alejandro Ropero Molina (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team | |
84 | Simon Guglielmi (Fra) Groupama-FDJ | |
85 | Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ | |
86 | Logan McLain (USA) Tirol KTM Cycling Team | 0:13:16 |
87 | Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-up Nation | 0:13:35 |
88 | Matteo Sobrero (Ita) Astana-Premier Tech | 0:13:47 |
89 | Sergio Roman Martin Galan (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:14:09 |
90 | Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | 0:14:29 |
91 | Jon Barrenetxea Golzarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | |
92 | Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates | |
93 | Cameron Meyer (Aus) Team BikeExchange | |
94 | Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious | 0:14:54 |
95 | Johnatan Cañaveral Vargas (Col) Bardiani CSF Faizane’ | 0:15:17 |
96 | Jonas Wilsly (Den) Astana-Premier Tech | |
97 | Nikolay Cherkasov (Rus) Gazprom-RusVelo | 0:17:34 |
98 | Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ | |
99 | Nicholas Dlamini (RSA) Team Qhubeka Assos | |
100 | Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious | |
101 | Idar Andersen (Nor) Uno-X Pro Cycling Team | 0:18:00 |
102 | Lachlan Morton (Aus) EF Education-Nippo | 0:19:28 |
103 | Connor Brown (NZl) Team Qhubeka Assos | 0:19:42 |
104 | Dayer Quintana (Col) Team Arkea-Samsic | |
105 | Alessandro Fancellu (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team | |
106 | Chris Froome (GBr) Israel Start-up Nation | |
107 | Alvaro Cuadros Morata (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | |
108 | Morten Hulgaard (Den) Uno-X Pro Cycling Team | |
109 | Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team | |
110 | Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates | 0:19:50 |
111 | Romain Combaud (Fra) Team DSM | 0:19:54 |
112 | Denis Nekrasov (Rus) Gazprom-RusVelo | |
113 | Felix Engelhardt (Ger) Tirol KTM Cycling Team | 0:19:57 |
114 | Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange | 0:20:18 |
115 | Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers | 0:20:19 |
116 | Maxime Bouet (Fra) Team Arkea-Samsic | 0:22:05 |
117 | Emanuel Zangerle (Aut) Tirol KTM Cycling Team | |
118 | Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Qhubeka Assos | 0:22:24 |
119 | Leonardo Basso (Ita) Ineos Grenadiers | 0:22:53 |
120 | Márton Dina (Hun) Eolo-Kometa Cycling Team | 0:22:54 |
121 | Frederik Wandahl (Den) Bora-Hansgrohe | 0:23:19 |
122 | Michael Storer (Aus) Team DSM | 0:24:50 |
123 | Anton Kuzmin (Kaz) Gazprom-RusVelo | 0:25:07 |
124 | Mathias Vacek (Cze) Gazprom-RusVelo | |
125 | Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ | 0:25:42 |
126 | Domen Novak (Slo) Bahrain Victorious | |
127 | Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe | |
128 | Henri Vandenabeele (Bel) Team DSM | |
129 | Lars Saugstad (Nor) Uno-X Pro Cycling Team | 0:27:30 |
130 | William Barta (USA) EF Education-Nippo | |
131 | Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:27:37 |
132 | Matevz Govekar (Slo) Tirol KTM Cycling Team | |
133 | Romain Hardy (Fra) Team Arkea-Samsic | |
134 | Karel Vacek (Cze) Team Qhubeka Assos | |
135 | Lasse Norman Hansen (Den) Team Qhubeka Assos | 0:30:00 |
136 | Julius van den Berg (Ned) EF Education-Nippo | |
137 | Leon Heinschke (Ger) Team DSM | |
138 | Kevin Pezzo Rosola (Ita) Tirol KTM Cycling Team | |
139 | Markus Pajur (Est) Team Arkea-Samsic | 0:36:02 |
140 | Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates |