Funkcja Strava Local Legends, którą ta popularna wśród miłośników dwóch kółek aplikacja uruchomiła w lipcu ubiegłego roku, jest już dostępna w Polsce. 

Strava uruchomiła funkcję Strava Local Legends w lipcu ubiegłego roku. Daje ona możliwość „zabłyśnięcia” w wirtualnej kolarskiej społeczności nie tylko bijąc czas na KOM-ach czy QOM-ach, ale także pojawiając się na pewnych segmentach dużą liczbę razy. Odznaka „lokalnej legendy” nadawana jest osobie, która w ciągu 90 dni wykona na danym odcinku najwięcej powtórzeń. Należy przy tym pamiętać, że Local Legends można znaleźć tylko na wybranych segmentach.

Początkowa Strava Local Legends działała tylko w takich krajach jak: USA, Francja, Hiszpania, Wielka Brytania, Kanda, Japonia czy Australia. Teraz jest dostępna także w Polsce.

Funkcja ta jest dostępna dla wszystkich użytkowników Stravy, ale ci, którzy mają wykupioną subskrypcję, mają do dyspozycji jeszcze więcej funkcji. TUTAJ można dowiedzieć się o niej nieco więcej.

Poprzedni artykułJulian Alaphilippe: „Nie jestem w takiej formie jak wtedy, gdy wygrywałem Walońską Strzałę”
Następny artykułLa Flèche Wallonne 2021: Alejandro Valverde na czele zespołu Movistar
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments