fot. INEOS Grenadiers

Rohan Dennis z INEOS Grenadiers zwyciężył w indywidualnej jeździe na czas w Volta a Catalunya. Jest to pierwszy triumf Australijczyka w tej specjalności od mistrzostw świata w Yorkshire w 2019 roku.

Drugiego dnia rywalizacji w setnej edycji Volta a Catalunya zawodnicy walczyli z czasem na 18-kilometrowej trasie wokół Banyoles. Pierwsze 5 kilometrów czasówki było pagórkowate, a kolejne kilkanaście prowadziło po relatywnie płaskim terenie. W końcówce kolarze musieli pokonać wiele zakrętów i podjazd Puig d’en Colomer (0,5 km; 5,6%). Na trasie umiejscowiony został jeden pomiar czasu – na dziewiątym kilometrze.

O 13.42z rampy startowej ruszył Karel Vacek (Team Qhubeka ASSOS) i to on z czasem 25:33 został pierwszym liderem. Na „gorącym krześle” nie siedział jednak długo, ponieważ już chwilę później lepszy wynik (24:15) uzyskał jego kolega z zespołu – Connor Brown. Nowozelandczyk również krótko cieszył się z prowadzenia. Po kilku minutach objął je Tony Gallopin (AG2R Citroen Team), który przejechał 18 kilometrów w czasie 23:55.

Jego wynik o 50 sekund szybko poprawił bardzo dobry czasowiec, Josef Cerny z Deceuninck – Quick Step. Na prowadzeniu po chwili zmienił go jego kolega z zespołu – Remi Cavagna, który osiągnął rewelacyjny wynik, 22:32. Bardzo dobrze pojechał też Tejay van Garderen uzyskując czas o 21 sekund gorszy od Cavagni.

Dwóch zawodników ekipy Patricka Lefevere’a zdołał dopiero wyprzedzić Rohan Dennis (INEOS Grenadiers). Były mistrz świata w tej konkurencji uzyskał czas o 5 sekund lepszy od najszybszego do tej pory Francuza.

W międzyczasie na metę zaczęli dojeżdżać kolarze mogący liczyć się w klasyfikacji generalnej wyścigu – Marc Soler (23:34; Movistar Team), George Bennett (23:47), Sepp Kuss (23:51; obaj Team Jumbo-Visma), Rigoberto Uran (23:34) czy dwaj zawodnicy Team BikeExchange – Simon Yates (23:37) i Lucas Hamilton (23:51). Pomimo że coraz więcej kolarzy dojeżdżało do mety, czołowa trójka wciąż pozostawała taka sama.

Zmieniła się dopiero za sprawą Richiego Porte’a (INEOS Grenadiers), który z czasem 23:02 wskoczył na trzecie miejsce. Dobry wynik uzyskał też Stefan De Bod (23:06; Astana – Premier Tech), dzięki któremu plasował się tuż za Josefem Cernym.

Po chwili bardzo dobre czasówki skończyli Brandon McNulty (UAE-Team Emirates), Adam Yates (INEOS Grenadiers), Fausto Masnada (Deceuninck – Quick Step) i Wilco Kelderman, którzy uzyskali czasy kolejno 22:56 (McNulty), 23:02 (Yates), 23:16 (Masnada) i 23:20 (Kelderman).

Wygląd czołowej dziesiątki zmienili po chwili Joao Almeida (22:55; Deceuninck – Quick Step), Steven Kruiswijk (23:00; Team Jumbo-Visma) i Geraint Thomas (23:14; INEOS Grenadiers). Do wymienionych wyżej górali kilkadziesiąt sekund stracili Richard Carapaz (23:47; INEOS Grenadiers), Enric Mas (23:46; Movistar Team) i Nairo Quintana (24:02; Team Arkea Samsic).

Kolejni zawodnicy nie zdołali uzyskać czasu pozwalającego na zajęcie czasu w czołowej dziesiątce. Zwycięzcą został Rohan Dennis, przed Remim Cavagną i Joao Almeidą. Dotychczasowy lider – Andreas Kron (Lotto Soudal) – przejechał 18,5 kilometra z czasem 24:28, przez co stracił prowadzenie w generalce na rzecz Joao Almeidy.

Wyniki drugiego etapu Volta a Catalunya 2021:

1 DENNIS Rohan INEOS Grenadiers 0:22:27 49.443
2 CAVAGNA Rémi Deceuninck – Quick Step 0:05 49.260
3 ALMEIDA João Deceuninck – Quick Step 0:28 48.436
4 MCNULTY Brandon UAE-Team Emirates ,, 48.436
5 KRUIJSWIJK Steven Team Jumbo-Visma 0:33 48.261
6 PORTE Richie INEOS Grenadiers 0:34 48.226
7 YATES Adam INEOS Grenadiers 0:35 48.191
8 ČERNÝ Josef Deceuninck – Quick Step 0:38 48.087
9 DE BOD Stefan Astana – Premier Tech ,, 48.087
10 THOMAS Geraint INEOS Grenadiers 0:47 47.776
11 MASNADA Fausto Deceuninck – Quick Step 0:48 47.742
12 KELDERMAN Wilco BORA – hansgrohe 0:52 47.605
13 SÁNCHEZ Luis León Astana – Premier Tech 0:53 47.571
14 VAN GARDEREN Tejay EF Education – Nippo 0:54 47.537
15 CASTROVIEJO Jonathan INEOS Grenadiers 0:55 47.504
16 ARENSMAN Thymen Team DSM 0:58 47.402
17 BOUWMAN Koen Team Jumbo-Visma 0:59 47.368
18 DE GENDT Thomas Lotto Soudal 1:01 47.301
19 DEVENYNS Dries Deceuninck – Quick Step 1:02 47.268
20 GESINK Robert Team Jumbo-Visma 1:05 47.167
21 URÁN Rigoberto EF Education – Nippo ,, 47.167
22 KÄMNA Lennard BORA – hansgrohe ,, 47.167
23 BERRADE Urko Equipo Kern Pharma 1:06 47.134
24 SOLER Marc Movistar Team 1:07 47.100
25 CARTHY Hugh EF Education – Nippo 1:08 47.067
26 KNOX James Deceuninck – Quick Step 1:09 47.034
27 YATES Simon Team BikeExchange 1:10 47.001
28 IMPEY Daryl Israel Start-Up Nation 1:11 46.968
29 MOHORIČ Matej Bahrain – Victorious 1:12 46.934
30 VALVERDE Alejandro Movistar Team 1:14 46.868
31 VALGREN Michael EF Education – Nippo ,, 46.868
32 SCOTSON Callum Team BikeExchange 1:15 46.835
33 VALTER Attila Groupama – FDJ 1:16 46.803
34 TEJADA Harold Astana – Premier Tech 1:17 46.770
35 BELLICAUD Jeremy Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 1:18 46.737
36 MAS Enric Movistar Team 1:19 46.704
37 DE LA CRUZ David UAE-Team Emirates ,, 46.704
38 BENNETT George Team Jumbo-Visma ,, 46.704
39 CARAPAZ Richard INEOS Grenadiers 1:20 46.671
40 DELAPLACE Anthony Team Arkéa Samsic ,, 46.671
41 GUERREIRO Ruben EF Education – Nippo 1:21 46.639
42 JUNGELS Bob AG2R Citroën Team 1:22 46.606
43 KUSS Sepp Team Jumbo-Visma 1:23 46.573
44 HAMILTON Lucas Team BikeExchange 1:24 46.541
45 VANHOUCKE Harm Lotto Soudal ,, 46.541
46 HAGA Chad Team DSM 1:25 46.508
47 HARPER Chris Team Jumbo-Visma 1:27 46.444
48 GALLOPIN Tony AG2R Citroën Team 1:28 46.411
49 CRAS Steff Lotto Soudal ,, 46.411
50 HIRSCHI Marc UAE-Team Emirates ,, 46.411
51 GALVÁN Francisco Equipo Kern Pharma 1:30 46.347
52 MARTIN Dan Israel Start-Up Nation ,, 46.347
53 HAMILTON Chris Team DSM ,, 46.347
54 CHAMPOUSSIN Clément AG2R Citroën Team 1:31 46.314
55 CASTRILLO Jaime Equipo Kern Pharma 1:33 46.250
56 QUINTANA Nairo Team Arkéa Samsic 1:35 46.186
57 ADRIÀ Roger Equipo Kern Pharma 1:36 46.154
58 SMITH Dion Team BikeExchange 1:38 46.090
59 RODRÍGUEZ Óscar Astana – Premier Tech ,, 46.090
60 CHAVES Esteban Team BikeExchange 1:39 46.058
61 BUITRAGO Santiago Bahrain – Victorious 1:40 46.026
62 HOLLENSTEIN Reto Israel Start-Up Nation ,, 46.026
63 POELS Wout Bahrain – Victorious ,, 46.026
64 KANGERT Tanel Team BikeExchange 1:42 45.963
65 WOODS Michael Israel Start-Up Nation 1:43 45.931
66 LÓPEZ Juan Pedro Trek – Segafredo 1:44 45.899
67 BROWN Connor Team Qhubeka ASSOS 1:48 45.773
68 SKJELMOSE JENSEN Mattias Trek – Segafredo ,, 45.773
69 REICHENBACH Sébastien Groupama – FDJ ,, 45.773
70 PICHON Laurent Team Arkéa Samsic 1:49 45.742
71 EDET Nicolas Cofidis, Solutions Crédits 1:50 45.710
72 STORER Michael Team DSM ,, 45.710
73 HINDLEY Jai Team DSM 1:52 45.648
74 GASTAUER Ben AG2R Citroën Team 1:53 45.616
75 FERNÁNDEZ Rubén Cofidis, Solutions Crédits ,, 45.616
76 CICCONE Giulio Trek – Segafredo 1:56 45.523
77 RIOU Alan Team Arkéa Samsic 1:57 45.492
78 ZAKARIN Ilnur Gazprom – RusVelo 1:58 45.461
79 MONIQUET Sylvain Lotto Soudal 2:01 45.368
80 KRON Andreas Lotto Soudal ,, 45.368
81 ZWIEHOFF Ben BORA – hansgrohe ,, 45.368
82 FRANKINY Kilian Team Qhubeka ASSOS ,, 45.368
83 LOUVEL Matis Team Arkéa Samsic 2:02 45.337
84 DOMBROWSKI Joe UAE-Team Emirates ,, 45.337
85 CAICEDO Jonathan Klever EF Education – Nippo ,, 45.337
86 CAMARGO Diego Andrés EF Education – Nippo 2:03 45.306
87 BENNETT Sean Team Qhubeka ASSOS 2:04 45.275
88 ROCHAS Rémy Cofidis, Solutions Crédits ,, 45.275
89 MARCZYŃSKI Tomasz Lotto Soudal 2:05 45.245
90 FROOME Chris Israel Start-Up Nation ,, 45.245
91 MENDEZ Daniel Alejandro Equipo Kern Pharma 2:06 45.214
92 BRAMBILLA Gianluca Trek – Segafredo 2:07 45.183
93 BOOKWALTER Brent Team BikeExchange 2:08 45.153
94 KANTER Max Team DSM 2:09 45.122
95 GREGAARD Jonas Astana – Premier Tech 2:10 45.091
96 MANNION Gavin Rally Cycling ,, 45.091
97 ARMÉE Sander Team Qhubeka ASSOS 2:11 45.061
98 ROSSKOPF Joey Rally Cycling 2:13 45.000
99 JANSE VAN RENSBURG Reinardt Team Qhubeka ASSOS 2:15 44.939
100 MARQUEZ Marti Equipo Kern Pharma 2:16 44.909
101 GOLDSTEIN Omer Israel Start-Up Nation 2:17 44.879
102 TOLHOEK Antwan Team Jumbo-Visma ,, 44.879
103 GUGLIELMI Simon Groupama – FDJ ,, 44.879
104 PERNSTEINER Hermann Bahrain – Victorious 2:18 44.848
105 HERRADA José Cofidis, Solutions Crédits 2:19 44.818
106 ZUKOWSKY Nickolas Rally Cycling ,, 44.818
107 PETILLI Simone Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,, 44.818
108 NOVIKOV Savva Equipo Kern Pharma 2:20 44.788
109 STRAKHOV Dmitry Gazprom – RusVelo ,, 44.788
110 ARDILA Andrés Camilo UAE-Team Emirates 2:21 44.758
111 SOTO Antonio Jesus Euskaltel – Euskadi ,, 44.758
112 CATALDO Dario Movistar Team 2:23 44.698
113 KAMP Alexander Trek – Segafredo 2:25 44.638
114 BRITTON Rob Rally Cycling 2:26 44.608
115 NYCH Artem Gazprom – RusVelo ,, 44.608
116 POWER Robert Team Qhubeka ASSOS 2:27 44.578
117 RIES Michel Trek – Segafredo 2:29 44.519
118 CATAFORD Alexander Israel Start-Up Nation 2:31 44.459
119 BADILATTI Matteo Groupama – FDJ 2:32 44.430
120 OWSIAN Łukasz Team Arkéa Samsic ,, 44.430
121 KUDUS Merhawi Astana – Premier Tech 2:37 44.282
122 BIZKARRA Mikel Euskaltel – Euskadi 2:39 44.223
123 CHERNETSKI Sergei Gazprom – RusVelo ,, 44.223
124 LADAGNOUS Matthieu Groupama – FDJ 2:40 44.194
125 VAN GILS Maxim Lotto Soudal 2:41 44.164
126 NEKRASOV Denis Gazprom – RusVelo 2:42 44.135
127 SAGAN Peter BORA – hansgrohe 2:45 44.048
128 DUCHESNE Antoine Groupama – FDJ 2:48 43.960
129 MOLANO Juan Sebastián UAE-Team Emirates 2:49 43.931
130 MATÉ Luis Ángel Euskaltel – Euskadi ,, 43.931
131 WILLIAMS Stephen Bahrain – Victorious 2:50 43.902
132 KING Ben Rally Cycling ,, 43.902
133 SAMITIER Sergio Movistar Team ,, 43.902
134 BIDARD François AG2R Citroën Team ,, 43.902
135 TAARAMÄE Rein Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 2:53 43.816
136 BONNET William Groupama – FDJ ,, 43.816
137 BROWN Nathan Rally Cycling ,, 43.816
138 VENTURINI Clément AG2R Citroën Team 2:54 43.787
139 MARTÍN Gotzon Euskaltel – Euskadi ,, 43.787
140 MEEUS Jordi BORA – hansgrohe 2:58 43.672
141 GESBERT Élie Team Arkéa Samsic 3:00 43.615
142 LOBATO Juan José Euskaltel – Euskadi 3:03 43.529
143 HÄNNINEN Jaakko AG2R Citroën Team 3:04 43.501
144 SCHELLING Ide BORA – hansgrohe 3:05 43.473
145 VACEK Karel Team Qhubeka ASSOS ,, 43.473
146 CHAMPION Thomas Cofidis, Solutions Crédits 3:06 43.444
147 ELISSONDE Kenny Trek – Segafredo 3:11 43.303
148 HIRT Jan Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 3:12 43.275
149 ITURRIA Mikel Euskaltel – Euskadi 3:13 43.247
150 PEDRERO Antonio Movistar Team 3:15 43.191
151 MEINTJES Louis Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux ,, 43.191
152 PRONSKIY Vadim Astana – Premier Tech 3:19 43.079
153 BARCELÓ Fernando Cofidis, Solutions Crédits 3:21 43.023
154 KOCHETKOV Pavel Gazprom – RusVelo ,, 43.023
155 VERONA Carlos Movistar Team 3:22 42.995
156 KREUZIGER Roman Gazprom – RusVelo 3:23 42.968
157 BOU Joan Euskaltel – Euskadi 3:25 42.912
158 BERHANE Natnael Cofidis, Solutions Crédits 3:29 42.802
159 NOVAK Domen Bahrain – Victorious 3:36 42.610
160 WANDAHL Frederik BORA – hansgrohe 3:38 42.556
161 ROWE Luke INEOS Grenadiers 3:57 42.045
162 EVANS Alexander Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 4:38 40.985
163 JOYCE Colin Rally Cycling 5:05 40.315
DNS ROCHE Nicolas Team DSM
DNS BAKELANTS Jan Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux

Klasyfikacja generalna Volta a Catalunya 2021 po drugim etapie:

01 Joao Almeida Deceuninck-Quick Step 04:43:26
02 Brandon McNulty UAE Team Emirates + 00
03 Luis León Sánchez Astana-Premier Tech + 03
04 Steven Kruijswijk Jumbo-Visma + 05
05 Richie Porte INEOS Grenadiers + 06
06 Adam Yates INEOS Grenadiers + 07
07 Stefan de Bod Astana-Premier Tech + 10
08 Geraint Thomas INEOS Grenadiers + 19
09 Fausto Masnada Deceuninck-Quick Step + 19
10 Lennard Kämna BORA-hansgrohe + 21
11 Wilco Kelderman BORA-hansgrohe + 24
12 Jonathan Castroviejo INEOS Grenadiers + 27
13 Koen Bouwman Jumbo-Visma + 31
14 Robert Gesink Jumbo-Visma + 37
15 Rigoberto Uran EF Education-NIPPO + 37
16 Marc Soler Movistar Team + 39
17 Hugh Carthy EF Education-NIPPO + 40
18 James Knox Deceuninck-Quick Step + 41
19 Simon Yates Team BikeExchange + 42
20 Daryl Impey Israel Start-Up Nation + 43
21 Matej Mohoric Bahrain Victorious + 44
22 Alejandro Valverde Movistar Team + 46
23 Michael Valgren EF Education-NIPPO + 46
24 Callum Scotson Team BikeExchange + 47
25 Harold Tejada Astana-Premier Tech + 49
26 Enric Mas Movistar Team + 51
27 David De La Cruz UAE Team Emirates + 51
28 George Bennett Jumbo-Visma + 51
29 Richard Carapaz INEOS Grenadiers + 52
30 Anthony Delaplace Arkéa-Samsic + 52
31 Ruben Guerreiro EF Education-NIPPO + 53
32 Sepp Kuss Jumbo-Visma + 55
33 Lucas Hamilton Team BikeExchange + 55
34 Harm Vanhoucke Lotto Soudal + 56
35 Chad Haga Team DSM + 56
36 Chris Harper Jumbo-Visma + 59
37 Steff Cras Lotto Soudal + 59
38 Marc Hirschi UAE Team Emirates + 01:00
39 Francisco Galván Kern Pharma + 01:02
40 Daniel Martin Israel Start-Up Nation + 01:02
41 Chris Hamilton Team DSM + 01:02
42 Clément Champoussin AG2R Citroën Team + 01:03
43 Jaime Castrillo Kern Pharma + 01:05
44 Andreas Kron Lotto Soudal + 01:07
45 Nairo Quintana Arkéa-Samsic + 01:07
46 Roger Adriá Kern Pharma + 01:08
47 Dion Smith Team BikeExchange + 01:10
48 Óscar Rodríguez Astana-Premier Tech + 01:10
49 Esteban Chaves Team BikeExchange + 01:11
50 Santiago Buitrago Bahrain Victorious + 01:12
51 Tanel Kangert Team BikeExchange + 01:14
52 Michael Woods Israel Start-Up Nation + 01:15
53 Juan Pedro Lopez Trek-Segafredo + 01:16
54 Rémy Rochas Cofidis + 01:16
55 Mattias Skjelmose Jensen Trek-Segafredo + 01:20
56 Sebastien Reichenbach Groupama-FDJ + 01:20
57 Nicolas Edet Cofidis + 01:22
58 Michael Storer Team DSM + 01:22
59 Jai Hindley Team DSM + 01:24
60 Ruben Fernandez Cofidis + 01:25
61 Giulio Ciccone Trek-Segafredo + 01:28
62 Ilnur Zakarin Gazprom-RusVelo + 01:30
63 Rohan Dennis INEOS Grenadiers + 01:32
64 Jonathan Caicedo EF Education-NIPPO + 01:34
65 Daniel Alejandro Mendez Kern Pharma + 01:38
66 Gianluca Brambilla Trek-Segafredo + 01:39
67 Antwan Tolhoek Jumbo-Visma + 01:49
68 Jose Herrada Cofidis + 01:51
69 Simone Petilli Intermarché-Wanty-Gobert + 01:51
70 Alexander Kamp Trek-Segafredo + 01:57
71 Robert Power Qhubeka ASSOS + 01:59
72 Mikel Bizkarra Euskaltel-Euskadi + 02:11
73 Maxim Van Gils Lotto Soudal + 02:13
74 Brent Bookwalter Team BikeExchange + 02:28
75 Elie Gesbert Arkéa-Samsic + 02:32
76 Ide Schelling BORA-hansgrohe + 02:37
77 Stephen Williams Bahrain Victorious + 02:40
78 Kenny Elissonde Trek-Segafredo + 02:43
79 Mikel Iturria Euskaltel-Euskadi + 02:45
80 Carlos Verona Movistar Team + 02:54
81 Roman Kreuziger Gazprom-RusVelo + 02:55
82 Joan Bou Euskaltel-Euskadi + 02:57
83 Urko Berrade Kern Pharma + 03:13
84 Thomas De Gendt Lotto Soudal + 05:52
85 Rob Britton Rally Cycling + 07:17
86 Tejay Van Garderen EF Education-NIPPO + 08:40
87 Dries Devenyns Deceuninck-Quick Step + 08:48
88 Attila Valter Groupama-FDJ + 09:02
89 Jérémy Bellicaud Intermarché-Wanty-Gobert + 09:04
90 Bob Jungels AG2R Citroën Team + 09:08
91 Matis Louvel Arkéa-Samsic + 09:47
92 Ben Zwiehoff BORA-hansgrohe + 09:47
93 Joe Dombrowski UAE Team Emirates + 09:48
94 Sean Bennett Qhubeka ASSOS + 09:50
95 Chris Froome Israel Start-Up Nation + 09:51
96 Gavin Mannion Rally Cycling + 09:56
97 Joey Rosskopf Rally Cycling + 09:59
98 Martí Márquez Kern Pharma + 10:02
99 Simon Guglielmi Groupama-FDJ + 10:03
100 Hermann Pernsteiner Bahrain Victorious + 10:04
101 Andres Ardila UAE Team Emirates + 10:07
102 Dario Cataldo Movistar Team + 10:09
103 Łukasz Owsian Arkéa-Samsic + 10:18
104 Merhawi Kudus Astana-Premier Tech + 10:23
105 Peter Sagan BORA-hansgrohe + 10:31
106 Sebastian Molano UAE Team Emirates + 10:35
107 François Bidard AG2R Citroën Team + 10:36
108 Rein Taaramäe Intermarché-Wanty-Gobert + 10:37
109 Nathan Brown Rally Cycling + 10:39
110 Clément Venturini AG2R Citroën Team + 10:40
111 Thomas Champion Cofidis + 10:52
112 Antonio Pedrero Movistar Team + 11:00
113 Louis Meintjes Intermarché-Wanty-Gobert + 11:01
114 Domen Novak Bahrain Victorious + 11:22
115 Reto Hollenstein Israel Start-Up Nation + 12:04
116 Sylvain Moniquet Lotto Soudal + 12:18
117 Remi Cavagna Deceuninck-Quick Step + 12:25
118 Reinardt Janse Van Rensburg Qhubeka ASSOS + 12:38
119 Savva Novikov Kern Pharma + 12:44
120 Antonio Soto Euskaltel-Euskadi + 12:45
121 Colin Joyce Rally Cycling + 12:51
122 Michel Ries Trek-Segafredo + 12:53
123 Alexander Cataford Israel Start-Up Nation + 12:55
124 Matteo Badilatti Groupama-FDJ + 12:56
125 Luis Angel Mate Euskaltel-Euskadi + 13:13
126 Sergio Samitier Movistar Team + 13:14
127 Thymen Arensman Team DSM + 13:18
128 Juan Jose Lobato Euskaltel-Euskadi + 13:27
129 Natnael Berhane Cofidis + 13:44
130 Tomasz Marczyński Lotto Soudal + 14:25
131 Josef Cerný Deceuninck-Quick Step + 14:28
132 Max Kanter Team DSM + 14:29
133 Omer Goldstein Israel Start-Up Nation + 14:37
134 Denis Nekrasov Gazprom-RusVelo + 15:02
135 Gotzon Martin Euskaltel-Euskadi + 15:13
136 Tony Gallopin AG2R Citroën Team + 15:17
137 Wout Poels Bahrain Victorious + 15:30
138 Laurent Pichon Arkéa-Samsic + 15:39
139 Ben Gastauer AG2R Citroën Team + 15:43
140 Kilian Frankiny Qhubeka ASSOS + 15:51
141 Diego Camargo EF Education-NIPPO + 15:53
142 Jonas Gregaard Astana-Premier Tech + 16:00
143 Sander Armee Qhubeka ASSOS + 16:01
144 Nickolas Zukowsky Rally Cycling + 16:09
145 Dmitriy Strakhov Gazprom-RusVelo + 16:10
146 Artem Nych Gazprom-RusVelo + 16:16
147 Sergey Chernetskiy Gazprom-RusVelo + 16:29
148 Matthieu Ladagnous Groupama-FDJ + 16:30
149 Antoine Duchesne Groupama-FDJ + 16:38
150 Benjamin King Rally Cycling + 16:40
151 William Bonnet Groupama-FDJ + 16:43
152 Jordi Meeus BORA-hansgrohe + 16:48
153 Jaakko Hänninen AG2R Citroën Team + 16:54
154 Vadim Pronskiy Astana-Premier Tech + 17:09
155 Fernando Barceló Cofidis + 17:11
156 Pavel Kochetkov Gazprom-RusVelo + 17:11
157 Luke Rowe INEOS Grenadiers + 17:46
158 Alan Riou Arkéa-Samsic + 20:55
159 Connor Brown Qhubeka ASSOS + 21:21
160 Frederik Wandahl BORA-hansgrohe + 22:36
161 Jan Hirt Intermarché-Wanty-Gobert + 23:30
162 Alexander Evans Intermarché-Wanty-Gobert + 24:56
163 Karel Vacek Qhubeka ASSOS + 25:38

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments