Foto: Tirreno-Adriatico

Wout van Aert (Jumbo-Visma) wygrał po finiszu z peletonu pierwszy etap i został liderem Tirreno-Adriatico.

“Wyścig dwóch mórz” rozpoczął się dzisiaj w położonym nad Morzem Tyrreńskim toskańskim kurorcie Lido di Camaiore. Kolarze mieli do pokonania na pierwszym etapie 156 kilometrów, a po drodze czekały na nich trzy łatwe, oznaczone podjazdy.

W wyścigu wystartowało pięciu Polaków: Michał Kwiatkowski (INEOS Grenadiers), Rafał Majka (UAE Team Emirates), Łukasz Owsian (Arkea-Samsic), Maciej Bodnar (BORA-hansgrohe) i Łukasz Wiśniowski (Team Qhubeka ASSOS).

Tuż po starcie utworzył się sześcioosobowy odjazd w składzie: Guy Niv (Israel Start-Up Nation), Mattia Bais (Androni-Sidermec), Vincenzo Albanese i Samuele Rivi (obaj Eolo-Kometa), Simone Velasco (Gazprom-RusVelo) oraz Jan Bakelants (Intermarché-Wanty-Gobert).

Na dwóch pierwszych górskich premiach łącznie po osiem punktów zdobyli Albanese i Bakelants. Walka o koszulkę rozegrała się na ostatnim podjeździe. Tam sprytniejszy okazał się Włoch i to ekipa EOLO-Kometa będzie po etapie świętować prowadzenie w tej klasyfikacji. Belg postanowił natomiast poczekać na peleton.

Przewaga harcowników cały czas oscylowała wokół dwóch minut. Peleton zdawał się doskonale kontrolować sytuację. Jedyną dziś lotną premię i trzy bonusowe sekundy zgarnął Simone Velasco (Gazprom-RusVelo). Włoch na 42 kilometry przed metą wrócił do peletonu, a na czele zostało już tylko czterech kolarzy.

30 kilometrów przed metą dystans wynosił jeszcze minutę. Najdłużej na czele utrzymali się Bais i Rivi, ale ich akcja zakończyła się na 11 kilometrów przed metą. Zgodnie z oczekiwaniami o zwycięstwie zadecydował finisz z peletonu.

Świetnie w pięknej walce sprinterskich pociągów odnalazł się Wout van Aert (Jumbo-Visma). Belg pokonał Caleba Ewana (Lotto Soudal). Trzeci był Fernando Gaviria (UAE Team Emirates).

Na trzynastym miejscu finiszował Łukasz Wiśniowski (Team Qhubeka Assos).

Wyniki pierwszego etapu:

1 Wout Van Aert (Bel) Jumbo-Visma 3:36:17
2 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal
3 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates
4 Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team
5 Luka Mezgec (Slo) Team BikeExchange
6 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix
7 Alvaro Hodeg Chagui (Col) Deceuninck-QuickStep
8 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck-QuickStep
9 Ivan Garcia Cortina (Spa) Movistar Team
10 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-up Nation
11 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
12 Max Kanter (Ger) Team DSM
13 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Qhubeka Assos
14 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
15 Fred Wright (GBr) Bahrain Victorious
16 Thomas Boudat (Fra) Team Arkea-Samsic
17 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie
18 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie
19 Manuel Belletti (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
20 Elia Viviani (Ita) Cofidis
21 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
22 Robert Stannard (Aus) Team BikeExchange
23 Michał Kwiatkowski (Pol) Ineos Grenadiers
24 João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep
25 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo
26 Davide Martinelli (Ita) Astana-Premier Tech
27 Pavel Sivakov (Rus) Ineos Grenadiers
28 Nans Peters (Fra) AG2R Citroën Team
29 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates
30 Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates
31 Jack Bauer (NZl) Team BikeExchange
32 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
33 Marco Canola (Ita) Gazprom-RusVelo
34 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
35 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck-QuickStep
36 Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates
37 Sergio Higuita Garcia (Col) EF Education-Nippo
38 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin-Fenix
39 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ
40 Alex Aranburu Deba (Spa) Astana-Premier Tech
41 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
42 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers
43 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis
44 Lilian Calmejane (Fra) AG2R Citroën Team
45 Tobias Foss (Nor) Jumbo-Visma
46 Larry Warbasse (USA) AG2R Citroën Team
47 Simon Pellaud (Swi) Androni Giocattoli-Sidermec
48 Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers
49 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech
50 Egan Bernal Gomez (Col) Ineos Grenadiers
51 Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli-Sidermec
52 Ivan Rovny (Rus) Gazprom-RusVelo
53 Fabio Felline (Ita) Astana-Premier Tech
54 Hugo Houle (Can) Astana-Premier Tech
55 Jan Bakelants (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
56 Michael Schär (Swi) AG2R Citroën Team
57 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie
58 Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic
59 Simone Velasco (Ita) Gazprom-RusVelo
60 Mikel Landa Meana (Spa) Bahrain Victorious
61 Alberto Bettiol (Ita) EF Education-Nippo
62 Guillaume Boivin (Can) Israel Start-up Nation
63 Ilnur Zakarin (Rus) Gazprom-RusVelo
64 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ
65 Petr Vakoc (Cze) Alpecin-Fenix
66 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team
67 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious
68 Victor de la Parte (Spa) Total Direct Energie
69 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates
70 Łukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic
71 Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direct Energie
72 Diego Rosa (Ita) Team Arkea-Samsic
73 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal
74 Ivo Oliveira (Por) UAE Team Emirates
75 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe
76 Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious
77 Mathieu van der Poel (Ned) Alpecin-Fenix
78 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo
79 Nikias Arndt (Ger) Team DSM
80 Simon Clarke (Aus) Team Qhubeka Assos
81 Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka Assos
82 Joris Nieuwenhuis (Ned) Team DSM
83 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious
84 Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo
85 Marc Soler (Spa) Movistar Team
86 Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix
87 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Victorious
88 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo
89 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
90 Davide Villella (Ita) Movistar Team
91 Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo
92 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli-Sidermec
93 Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ
94 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team
95 Timo Roosen (Ned) Jumbo-Visma
96 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
97 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-up Nation
98 Roman Kreuziger (Cze) Gazprom-RusVelo
99 Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ
100 Denis Nekrasov (Rus) Gazprom-RusVelo
101 Nico Denz (Ger) Team DSM
102 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Movistar Team
103 Pavel Kochetkov (Rus) Gazprom-RusVelo
104 Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-up Nation
105 Emil Vinjebo (Den) Team Qhubeka Assos
106 Emils Liepins (Lat) Trek-Segafredo
107 Loïc Vliegen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
108 Jakob Fuglsang (Den) Astana-Premier Tech
109 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
110 Giovanni Aleotti (Ita) Bora-Hansgrohe
111 Romain Bardet (Fra) Team DSM
112 Greg Van Avermaet (Bel) AG2R Citroën Team
113 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ
114 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange
115 Quinn Simmons (USA) Trek-Segafredo
116 Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe
117 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe
118 Andrey Zeits (Kaz) Team BikeExchange
119 Daniel Muñoz Giraldo (Col) Androni Giocattoli-Sidermec
120 Alejandro Ropero Molina (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team
121 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Total Direct Energie
122 Lorenzo Rota (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
123 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation
124 Rafał Majka (Pol) UAE Team Emirates
125 Mattia Bais (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
126 Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team
127 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers
128 Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ
129 John Archibald (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team
130 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM
131 Simon Carr (GBr) EF Education-Nippo
132 Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic
133 Eros Capecchi (Ita) Bahrain Victorious
134 Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
135 Michael Gogl (Aut) Team Qhubeka Assos
136 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Qhubeka Assos
137 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep
138 Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma
139 Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ
140 Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
141 Christopher Juul-Jensen (Den) Team BikeExchange
142 Kevin Ledanois (Fra) Team Arkea-Samsic
143 Manuele Boaro (Ita) Astana-Premier Tech
144 Dimitri Claeys (Bel) Team Qhubeka Assos
145 Michael Hepburn (Aus) Team BikeExchange
146 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep
147 Zdenek Stybar (Cze) Deceuninck-QuickStep
148 Aimé De Gendt (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
149 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis 0:00:18
150 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:00:21
151 Nathan Van Hooydonck (Bel) Jumbo-Visma 0:00:39
152 Martijn Tusveld (Ned) Team DSM
153 Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-up Nation 0:00:52
154 Xandro Meurisse (Bel) Alpecin-Fenix 0:00:59
155 Paul Martens (Ger) Jumbo-Visma
156 Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation
157 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
158 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education-Nippo
159 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie
160 Alex Howes (USA) EF Education-Nippo
161 Lawson Craddock (USA) EF Education-Nippo
162 Attilio Viviani (Ita) Cofidis 0:01:02
163 Edoardo Affini (Ita) Jumbo-Visma
164 Otto Vergaerde (Bel) Alpecin-Fenix 0:01:20
165 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:01:25
166 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:01:28
167 Thibault Guernalec (Fra) Team Arkea-Samsic 0:01:42
168 Davide Bais (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:01:48
169 Jean-Pierre Drucker (Lux) Cofidis 0:02:01
170 Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team 0:02:06
171 Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers 0:02:07
172 Tom Scully (NZl) EF Education-Nippo 0:02:43
173 Tom Bohli (Swi) Cofidis 0:03:15
174 Nathan Haas (Aus) Cofidis
175 Samuele Rivi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:04:32

 

Klasyfikacja generalna po pierwszym etapie:

1 Wout Van Aert (Bel) Jumbo-Visma 3:36:07
2 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 0:00:04
3 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:00:06
4 Simone Velasco (Ita) Gazprom-RusVelo 0:00:07
5 Mattia Bais (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:00:08
6 Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team 0:00:10
7 Luka Mezgec (Slo) Team BikeExchange
8 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix
9 Alvaro Hodeg Chagui (Col) Deceuninck-QuickStep
10 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck-QuickStep
11 Ivan Garcia Cortina (Spa) Movistar Team
12 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-up Nation
13 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
14 Max Kanter (Ger) Team DSM
15 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Qhubeka Assos
16 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
17 Fred Wright (GBr) Bahrain Victorious
18 Thomas Boudat (Fra) Team Arkea-Samsic
19 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie
20 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie
21 Manuel Belletti (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
22 Elia Viviani (Ita) Cofidis
23 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
24 Robert Stannard (Aus) Team BikeExchange
25 Michał Kwiatkowski (Pol) Ineos Grenadiers
26 João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep
27 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo
28 Davide Martinelli (Ita) Astana-Premier Tech
29 Pavel Sivakov (Rus) Ineos Grenadiers
30 Nans Peters (Fra) AG2R Citroën Team
31 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates
32 Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates
33 Jack Bauer (NZl) Team BikeExchange
34 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
35 Marco Canola (Ita) Gazprom-RusVelo
36 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
37 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck-QuickStep
38 Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates
39 Sergio Higuita Garcia (Col) EF Education-Nippo
40 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin-Fenix
41 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ
42 Alex Aranburu Deba (Spa) Astana-Premier Tech
43 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
44 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers
45 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis
46 Lilian Calmejane (Fra) AG2R Citroën Team
47 Tobias Foss (Nor) Jumbo-Visma
48 Larry Warbasse (USA) AG2R Citroën Team
49 Simon Pellaud (Swi) Androni Giocattoli-Sidermec
50 Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers
51 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech
52 Egan Bernal Gomez (Col) Ineos Grenadiers
53 Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli-Sidermec
54 Ivan Rovny (Rus) Gazprom-RusVelo
55 Fabio Felline (Ita) Astana-Premier Tech
56 Hugo Houle (Can) Astana-Premier Tech
57 Jan Bakelants (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
58 Michael Schär (Swi) AG2R Citroën Team
59 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie
60 Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic
61 Mikel Landa Meana (Spa) Bahrain Victorious
62 Alberto Bettiol (Ita) EF Education-Nippo
63 Guillaume Boivin (Can) Israel Start-up Nation
64 Ilnur Zakarin (Rus) Gazprom-RusVelo
65 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ
66 Petr Vakoc (Cze) Alpecin-Fenix
67 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team
68 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious
69 Victor de la Parte (Spa) Total Direct Energie
70 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates
71 Łukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic
72 Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direct Energie
73 Diego Rosa (Ita) Team Arkea-Samsic
74 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal
75 Ivo Oliveira (Por) UAE Team Emirates
76 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe
77 Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious
78 Mathieu van der Poel (Ned) Alpecin-Fenix
79 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo
80 Nikias Arndt (Ger) Team DSM
81 Simon Clarke (Aus) Team Qhubeka Assos
82 Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka Assos
83 Joris Nieuwenhuis (Ned) Team DSM
84 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious
85 Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo
86 Marc Soler (Spa) Movistar Team
87 Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix
88 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Victorious
89 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo
90 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
91 Davide Villella (Ita) Movistar Team
92 Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo
93 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli-Sidermec
94 Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ
95 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team
96 Timo Roosen (Ned) Jumbo-Visma
97 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
98 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-up Nation
99 Roman Kreuziger (Cze) Gazprom-RusVelo
100 Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ
101 Denis Nekrasov (Rus) Gazprom-RusVelo
102 Nico Denz (Ger) Team DSM
103 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Movistar Team
104 Pavel Kochetkov (Rus) Gazprom-RusVelo
105 Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-up Nation
106 Emil Vinjebo (Den) Team Qhubeka Assos
107 Emils Liepins (Lat) Trek-Segafredo
108 Loïc Vliegen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
109 Jakob Fuglsang (Den) Astana-Premier Tech
110 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
111 Giovanni Aleotti (Ita) Bora-Hansgrohe
112 Romain Bardet (Fra) Team DSM
113 Greg Van Avermaet (Bel) AG2R Citroën Team
114 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ
115 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange
116 Quinn Simmons (USA) Trek-Segafredo
117 Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe
118 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe
119 Andrey Zeits (Kaz) Team BikeExchange
120 Daniel Muñoz Giraldo (Col) Androni Giocattoli-Sidermec
121 Alejandro Ropero Molina (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team
122 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Total Direct Energie
123 Lorenzo Rota (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
124 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation
125 Rafał Majka (Pol) UAE Team Emirates
126 Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team
127 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers
128 Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ
129 John Archibald (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team
130 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM
131 Simon Carr (GBr) EF Education-Nippo
132 Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic
133 Eros Capecchi (Ita) Bahrain Victorious
134 Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
135 Michael Gogl (Aut) Team Qhubeka Assos
136 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Qhubeka Assos
137 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep
138 Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma
139 Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ
140 Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
141 Christopher Juul-Jensen (Den) Team BikeExchange
142 Kevin Ledanois (Fra) Team Arkea-Samsic
143 Manuele Boaro (Ita) Astana-Premier Tech
144 Dimitri Claeys (Bel) Team Qhubeka Assos
145 Michael Hepburn (Aus) Team BikeExchange
146 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep
147 Zdenek Stybar (Cze) Deceuninck-QuickStep
148 Aimé De Gendt (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
149 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis 0:00:28
150 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:00:31
151 Nathan Van Hooydonck (Bel) Jumbo-Visma 0:00:49
152 Martijn Tusveld (Ned) Team DSM
153 Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-up Nation 0:01:02
154 Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation 0:01:08
155 Xandro Meurisse (Bel) Alpecin-Fenix 0:01:09
156 Paul Martens (Ger) Jumbo-Visma
157 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
158 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education-Nippo
159 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie
160 Alex Howes (USA) EF Education-Nippo
161 Lawson Craddock (USA) EF Education-Nippo
162 Attilio Viviani (Ita) Cofidis 0:01:12
163 Edoardo Affini (Ita) Jumbo-Visma
164 Otto Vergaerde (Bel) Alpecin-Fenix 0:01:30
165 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:01:35
166 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:01:38
167 Thibault Guernalec (Fra) Team Arkea-Samsic 0:01:52
168 Davide Bais (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:01:58
169 Jean-Pierre Drucker (Lux) Cofidis 0:02:11
170 Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team 0:02:16
171 Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers 0:02:17
172 Tom Scully (NZl) EF Education-Nippo 0:02:53
173 Tom Bohli (Swi) Cofidis 0:03:25
174 Nathan Haas (Aus) Cofidis
175 Samuele Rivi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:04:42
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments