fot. ZTPL.cc

Już w niedzielę 7 marca o godzinie 18:00 na platformie Zwift odbędą się Mistrzostwa ZTPL.CC.

Mistrzostwa na platformie Zwift będą oczywiście organizowane i prowadzone przez ZTPL. Trasa mistrzostw będzie liczyć sobie 69,5 kilometra oraz około 1555 metrów przewyższenia. Link do trasy na platformie Strava jest dostępny tutaj.

Trasa wyścigu prowadzi po pełnym jednym okrążeniu aż do mety, która jest usytuowana na podjeździe kończącym się na drugim wjeździe na Radio Tower. Warto zaznaczyć, że wyścig ma formułę OPEN (E) bez podziału na kategorie.

Zweryfikowani zwycięzcy otrzymają tytuł Mistrzyni i Mistrza ZTPL.CC i dostaną od organizatorów oraz MARTOMBIKE koszulki mistrzowskie. Na najlepszych czekają, jeszcze inne gratyfikacje.

Aby jednak mieć szansę na otrzymanie nagród, trzeba spełnić pewne wymagania, które są szczegółowo opisane w regulaminie wydarzenia. Należy, między innymi umieścić na swoim profilu ZwiftPower film z ważenia wykonany 6 lub 7 marca (sobota lub niedziela) przed wyścigiem do godziny 16:00. Waga z ważenia musi odpowiadać wadze na Zwifcie.

Profil trasy na platformie Strava:

Film pokazujący linię mety:

Link do zapisów do Mistrzostw ZTPL.CC dostępny jest pod tym linkiem.

Regulamin oraz szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia dostępne są, również tutaj.

Poprzedni artykułGreg Van Avermaet i Oliver Naesen wystartują w Omloop Het Nieuwsblad i w Kuurne-Bruksela-Kuurne
Następny artykuł17-letni Giuseppe Milone ginie w wypadku na treningu
Kolarstwem interesuje się od ponad 6 lat. Obecny student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Amatorsko jeździ na rowerze szosowym. Od 2014 roku nie wyobraża sobie wakacji spędzonych gdzieś indziej niż przy trasie Tour de Pologne.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments