Siedem dni temu, z okazji karnawału, rozpoczął się trzytygodniowy cykl eventów na platformie Zwift. Użytkownicy mieli okazję wzięcia udziału w wyścigach, jazdach grupowych i treningach z Way2Champ.

Za nami pierwszy tydzień zorganizowanego przez ZTPL wydarzenia The Carnival. W ciągu pierwszych siedmiu dni odbyły trzy jazdy grupowe, a także dwa etapy ligi oraz kryterium. W punktowanych wyścigach startowało średnio 800 osób! Dodatkowo przy okazji The Carnival zorganizowane zostały trzy treningi z Way2Champ, które miały na celu rozbudowę progu wydolnościowego (FTP). Cieszyły się one dużym zainteresowaniem, bowiem brało w nich udział średnio ponad 300 osób.

Dodatkowo w niedzielę rano użytkownicy Zwifta mogli wystartować w Challenge Ride na wymagających, natomiast wieczorem odbył się Pro Ride wraz z Dariuszem Baranowskim – trzykrotnym zwycięzcą Tour de Pologne.

Kalendarz na tydzień 15-31 stycznia będzie prawie identyczny, jednak niedzielny Pro Ride zostanie zastąpiony przez jazdę grupową w szczytnym celu. Podczas niej zbierane będą pieniądze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy (za pomocą wirtualnej skarbonki na Facebooku), dlatego tym bardziej zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Kalendarz jazd w ramach drugiego tygodnia #TheCarnivalZTPLCC:

Wtorek, 26.01:

Liga (19.30)

Środa, 27.01:

Trening z Way2Champ (18.30)

Jazda grupowa (20.00)

Czwartek, 28.01:

Kryterium (19.30)

Piątek, 29.01:

Jazda grupowa (18.00)

Sobota, 30.01:

Trening z Way2Champ (9.30)

Liga (18.00)

Niedziela, 31.01:

Challenge Ride (10.00)

Jazda dla WOŚP (18.15)

Poprzedni artykułFabio Aru nie weźmie udziału w mistrzostwach świata w kolarstwie przełajowym
Następny artykułWahoo KICKR Direct Connect, czyli kabel albo psikus
Szukam ciekawych historii w wyścigach, które większość uważa za nieciekawe.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments