Nowy rok, nowe wyzwania. Naszosie.pl chce zaznaczyć swoją obecność także w serwisie YouTube – rozpoczynamy działalność kanału @naszosietv, na którym będzie można znaleźć rozmaite treści – materiały video o treningu, sprzęcie, a także newsy, publicystykę, wywiady oraz live’y. Zapraszamy!

Miniony rok był dla nas rekordowy pod względem liczby czytelników. Motywuje nas to do działania i rozwijania oferty dla was. W związku z tym postanowiliśmy uruchomić kanał w serwisie YouTube i regularnie publikować na nim zróżnicowane treści. Zawartość video jest bowiem nieodzowną częścią współczesnych mediów. Daje możliwość utrzymywania bliższego kontaktu z odbiorcami, dostarcza rozrywkę, ale także informacje w nieco bardziej atrakcyjnej formie.

Kanał @naszosietv istnieje już dosyć długo, ale – bądźmy szczerzy – do tej pory nie wykorzystywaliśmy w pełni jego potencjału. Co prawda odbywały się tam live’y czy też publikowaliśmy pojedyncze wywiady lub filmiki, jednak na poważnie zacznie działać dopiero teraz. Regularnie będziemy publikować materiały o tematyce treningu, testy sprzętu, a także między innymi podsumowanie najważniejszych newsów tygodnia. Ponadto, kiedy tylko epidemia koronawirusa pozwoli się przemieszczać, będziemy kręcić filmiki na wyścigach czy spotkaniach typu “media day” z kolarzami.

Podczas pierwszego lockdownu w Polsce wyszliśmy z inicjatywą serii wywiadów “na żywo”, które transmitowaliśmy na naszym profilu na Facebooku, zaś podczas sezonu w redakcyjnym gronie podsumowywaliśmy wyścigi. Niejednokrotnie otrzymywaliśmy od Was sygnały, że nasza działalność “na wizji” przypadła do gustu.

Dodatkowo, miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołącza Grzegorz Wer, który będzie odpowiedzialny za nasz kanał. Grzegorza możecie znać z jego kanału “Ćwiczone”.

Mamy zatem nadzieję, że będziecie subskrybować nasz kanał i regularnie nas odwiedzać. Warto zrobić to już teraz –> SUBSKRYBUJ NASZOSIETV. Czeka na Was już pierwszy nowy film, podcast! 🙂