Simon Carr ostatnim tegorocznym transferem amerykańskiej drużyny. Brytyjczyk podpisał z ekipą Jonathana Vaughtersa dwuletni kontrakt.

Poprzednim zespołem Carra było Nippo Delko One Provence, do którego dołączył dopiero w sierpniu, jednak w ciągu dwóch miesięcy we francuskim zespole zdążył osiągnąć kilka dobrych wyników, jak zwycięstwo w klasyfikacji górskiej Volta a Portugal, a także wygrana w Prueba Villafranca-Ordiziako Klasika. Nic dziwnego, że gdy Nippo zadecydowało się przenieść swój sponsoring na worldtourowe EF Education First, zabrało ze sobą utalentowanego, 22-letniego Brytyjczyka.

Wygląda na to, że mój nowy zespół jest idealnym środowiskiem do mojego rozwoju, zarówno jako kolarza, jak i człowieka. Myślę, że będę bardzo pasować do tej multikulturalnej mieszanki, która już jest w zespole

– powiedział zawodnik, który jest już siódmym i ostatnim wzmocnieniem zespołu.

Wcześniej do ekipy Jonathana Vaughtersa dołączyli: Michael Valgren, Diego Camargo, Julien El Fares, Will Barta, Daniel Arroyave, a także dwaj kolejni zawodnicy sprowadzeni dzięki Nippo, Japończycy – Fumiyuki Beppu i Hideto Nakane.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments