Rapha 500 2020

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Okres świąteczno – noworoczny wielu kojarzy się nam ze świętowaniem w domu przy stole zastawionym wieloma potrawami. Możemy, także w tym czasie aktywnie spędzić czas biorąc udział w kolarskim wydarzeniu #Festive500 2020.

Cel wyznaczony przez firmę Rapha, która organizuje to wyzwanie już od dekady wydaje się być prosty. W okresie od 24 do 31 grudnia 2020 roku należy przejechać na swoim rowerze 500 kilometrów. Cały ten dystans w poprzednich latach należało pokonać na świeżym powietrzu i udokumentować te jazdy w aplikacji Strava, która również patronuje temu wyzwaniu.

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa. Ze względu na sytuację związaną z pandemią COVID-19 i obostrzeniami obowiązującymi w różnych krajach organizatorzy zdecydowali, że wspomniany dystans 500 kilometrów można pokonać, zarówno na zewnątrz, jak i w swoim domowym zaciszu na trenażerze. Wszystkim śmiałkom, którzy podejmą się tego wyzwania życzymy powodzenia.

Tak jak w poprzednich latach Rapha gwarantuje najlepszym świetne nagrody. Głównym trofeum do zdobycia w tym wyzwaniu jest gravelowy rower Canyon Grail CF SL 8 eTap. Więcej informacji o #Festive500 2020 dostępne jest pod tym linkiem.