fot. Darek Krzywański

Kolejnych dwóch zawodników przedłużyło swoje kontrakty z drużyną Mazowsze Serce Polski. W sezonie 2021 barw polskiej ekipy kontynentalnej będą bronić Jakub Kaczmarek oraz Tobiasz Pawlak.

27-letni Kaczmarek był jednym z najbardziej wyróżniających się kolarzy zespołu kierowanego przez Dariusza Banaszka. Urodzony w Kaliszu zawodnik wygrał etap i klasyfikację generalną Tour of Szeklerland (2.2). Po świetnej jeździe w rumuńskim wyścigu Jakub Kaczmarek triumfował, również w Górskich Szosowych Mistrzostwach Polski oraz w „generalce” wyścigu Belgrade Banjaluka (2.1). Sam zainteresowany w rozmowie z biurem prasowym ekipy stwierdził, że miniony rok był świetnym okresem w jego karierze.

Pierwszy sezon w barwach Mazowsze Serce Polski Team był najlepszym w mojej karierze. Ekipa tworzyła zgrany kolektyw, a za tym stały również świetne wyniki. Wierzę w to, że rok 2021 będzie jeszcze bardziej owocny

– mówił Kaczmarek.

Swoją umowę z ekipą Mazowsze Serce Polski przedłużył, także Tobiasz Pawlak. 25-latek był kluczowym elementem polskiego kontynentalnego zespołu, zwłaszcza w walce o pozycję przed finiszem na wielu wyścigach. Swoje imponujące przyśpieszenie Pawlak mógł wykorzystać na odcinkach wyścigu Tour of Bulgaria (2.2), podczas których finiszował na trzeciej i czwartej pozycji. Tobiasz Pawlak przyznał, że jest niezmiernie szczęśliwy z kontynuowania swojej współpracy z drużyną Mazowsze Serce Polski.

Jestem bardzo zadowolony z przedłużenia kontraktu z Mazowsze Serce Polski Team. Cieszę się, że mogę być dalej częścią zespołu, który krok po kroku zbliża się do wielkich celów. Liczę na dalszy rozwój drużyny jak i swój osobisty. Mazowsze Serce Polski Team to już uznana firma

– powiedział Pawlak.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments