fot. Team DSM

Firma Sunweb działająca w branży turystycznej ze względu na kryzys gospodarczy wywołany pandemią COVID-19 nie będzie już sponsorem tytularnym ekipy na poziomie World Tour. Od 1 stycznia drużyna kierowana przez Iwana Spekenbrinka będzie znana jako Team DSM.

Rewelacja minionego sezonu niespodziewanie zmienia sponsora tytularnego na przyszły rok. Przedsiębiorstwo Sunweb nie kończy, jednak całkowicie współpracy z ekipą, w której ścigają się Marc Hirschi, Jak Hindley, Søren Kragh Andersen i inni. Dalej holenderska firma będzie wspierać, zarówno drużyny kobiet, jak i mężczyzn, ale oczywiście na znacznie mniejszą skalę.

Nowym sponsorem tytularnym będzie natomiast holenderska firma Royal DSM. Zespół Iwana Spekenbrinka już od kilku lat współpracuje z tą korporacją transnarodową. Zmiany dotyczyć będą oczywiście, również strojów. Białe koszulki z czarnymi i czerwonymi elementami zostaną zastąpione przez dominujący ciemny kolor z podwójnymi, niebieskimi pasami i wyeksponowanym logiem nowego sponsora.

Poprzedni artykułRod Ellingworth opuszcza zespół Bahrain-McLaren
Następny artykułPascal Ackermann celuje w Tour de France 2021
Kolarstwem interesuje się od ponad 6 lat. Obecny student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Amatorsko jeździ na rowerze szosowym. Od 2014 roku nie wyobraża sobie wakacji spędzonych gdzieś indziej niż przy trasie Tour de Pologne.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments