fot. Jumbo-Visma

Początek grudnia wiąże się dla Tony’ego Martina z dwoma wydarzeniami – wznowieniem treningów i rozpoczęciem corocznej akcji charytatywnej.

Niemiec, który kilka tygodni temu przedłużył kontrakt z Jumbo-Visma do końca 2022, co roku o tej porze rozpoczyna akcję charytatywną. Zawodnik zorganizował aukcję, z której dochód w całości przeznaczony zostanie na dzieci z ubogich rodzin w Erfurcie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tony Martin (@tonymartin_procyclist)

Można wylicytować w niej wiele klubowych przedmiotów Jumbo-Visma. Do najciekawszych z nich należą: numer Tony’ego Martina z ostatniego Tour de France, koszulka holenderskiej ekipy, z podpisami wszystkich jej zawodników, zielona koszulka Criterium du Dauphine podpisana przez Wouta Van Aerta, a także żółta koszulka „Delfinatu” z autografem zwycięzcy tego wyścigu – Primoża Roglicia.

Do końca aukcji, która prowadzona jest na tej stronie zostało jeszcze trochę czasu – pierwszy z przedmiotów, a więc spodenki zespołu, zostanie sprzedany dopiero w piątek, natomiast większość licytacji zakończy się dopiero w środę 9 grudnia.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments