Fot. Movistar Team

Mimo zbliżającej się końcówki listopada nadal wielu świetnych kolarzy nie ujawniło swoich planów na przyszły rok. Jednym z takich zawodników jest Kolumbijczyk Miguel Ángel López, który po sześciu latach opuszcza zespół Astany.

W ostatnich tygodniach i miesiącach na temat szóstego kolarza tegorocznego wyścigu Tour de France pojawiało się wiele plotek. López łączony był już z zespołami AG2R Citroën Team oraz BORA – hansgrohe. Wszystko wskazuje na to, że na „pole position” do pozyskania Kolumbijczyka ustawił się Movistar Team. Generalny menedżer hiszpańskiego zespołu Eusebio Unzué w rozmowie dla portalu Bici.PRO potwierdził bardzo wyraźne zainteresowanie usługami 26-latka.

Mogę jedynie powiedzieć, że bardzo interesuje nas Miguel Ángel López. Szanse na jego transfer oceniam na 50%. Więcej dowiemy się już za tydzień

– mówił Hiszpan.

Na ten moment zespół Movistar Team pozyskał na sezon 2021 czterech nowych kolarzy, którymi są: Austriak Gregor Mühlberger (z BORA – hansgrohe), dwaj Hiszpanie Iván García Cortina (Bahrain – McLaren) i Gonzalo Serrano (z Caja Rural – Seguros RGA) oraz Portorykanin Abner González.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments