Fot. Tissot

Sportowe zegarki szwajcarskiej marki Tissot od lat cieszą się ogromną popularnością. O modelach dedykowanych współpracy z Tour de France 2020 pisaliśmy tu i tu . Także wśród jesiennych nowości nie zabrakło zegarków nawiązujących do związków Tissot ze światem sportu.

Kolekcja Tissot PR100 zyskała nową, męską, sportową odsłonę – Tissot PR 100 Sport Gent i Tissot PR Sport Gent Chronograph. To zegarki o wyrazistym, ale wciąż eleganckim charakterze. Do wyboru są modele na bransolecie ze stali szlachetnej z czarną lub niebieską tarczą, na brązowym skórzanym pasku z białą tarczę oraz na czarnym skórzanym pasku z czarną tarczą.

Wszystkie tarcze, niezależnie od barwy, przyciągają uwagę charakterystycznym giloszem oraz doskonale widocznymi także po zmroku luminescencyjnymi indeksami i wskazówkami chronionymi przez szafirowe szkło. Sportowego charakteru dodaje masywny, obracany w jednym kierunku pierścień.

Nowe modele są wyposażone we wstrząsoodporny, niezwykle dokładny mechanizm kwarcowy (±1 sekunda na rok) i posiadają klasę wodoszczelności 10 bar (100 metrów).
Tissot PR 100 Sport Gent i Tissot PR Sport Gent Chronograph to sportowe zegarki stworzone do jak najczęstszego noszenia, doskonałe na każdą okazję.

Aktualnie dostępne modele Tissot PR 100 Sport Gent i Tissot PR Sport Gent Chronograph znajdziecie > tu.

Tissot SuperSport to już sportowa klasyka. Ten chronograf jest kwintesencją nowoczesnego, sportowego stylu. Wzrok przyciąga imponująca koperta o średnicy 45,5 mm wykonana ze stali szlachetnej, a mocnego, męskiego charakteru dodają zegarkowi detale. Kopertę otacza nieruchomy pierścień z wygrawerowaną skalą tachometryczną, która pozwala obliczyć prędkość na danym.

Na tarczy Tissot SuperSport Chrono znajdują się pokryte warstwą Super-Luminova®, dodające głębi indeksy i duże wskazówki ułatwiające odczytanie czasu nawet w ciemnościach. Tarczę chroni odporne na zarysowania szafirowe szkło.

Kolekcja SuperSport wyposażona jest w kwarcowy mechanizm ETA G10.210 Powerdrive produkcji ETA, słynącej z jakości i niezawodności swoich mechanizmów. Godziny i minuty odczytujemy za pomocą wskazówek, a sekundy za pomocą małego licznika na godzinie 6. Oprócz tego mechanizm oferuje funkcję chronografu do 1/10 sekundy z dwoma licznikami na godzinie 10 i 14 oraz datownik. Modele te posiadają klasę wodoszczelności 10 bar (100 metrów).

Tej jesieni kolekcja Tissot SuperSport wzbogaciła się o nowe wersje na stalowej bransolecie z satynowym wykończeniem i stalowej bransolecie z czarną powłoką PVD, doskonale komponującymi się z kopertą.

Tissot Supersport Chrono to męska, dynamiczna i futurystyczna linia oferująca szeroki wybór referencji, wśród których każdy wybierze zegarek idealnie dopasowany do swojego nadgarstka.

Całą kolekcję Tissot SuperSport można znaleźć > tu