fot. Tirreno-Adriatico

Włoch Filippo Ganna (INEOS Grenadiers) wygrał ósmy i finałowy etap 55. edycji Tirreno-Adriatico. Zwycięzcą całego wyścigu został Simon Yates (Mitchelton-Scott). Trzecią lokatę w klasyfikacji generalnej zajął Rafał Majka (BORA – hansgrohe).

Losy zwycięstwa w “wyścigu Dwóch Mórz” tradycyjnie rozstrzygnęły się na etapie jazdy indywidualnej na czas na ulicach San Benedetto del Tronto. Kolarze mieli do przejechania płaską, jak stół trasę liczącą sobie 10,05-kilometra.

Pierwszy na trasie zameldował się niezły specjalista w jeździe indywidualnej na czas Matthias Brändle (Israel Start-Up Nation). Austriak zanotował rezultat wynoszący 11 minut i 30 sekund. Maciej Bodnar (BORA – hansgrohe) trasę w San Benedetto del Tronto pokonał jedynie 4 sekundy wolniej od Matthiasa Brändle’a.

Jednak Austriak niezbyt długo cieszył się z prowadzenia. Z tzw. “gorącego krzesła” wysadził go Filippo Ganna (INEOS Grenadiers). Rekordzista świata w wyścigu na 4 kilometry na torze pokonał trasę w fantastycznym czasie wynoszącym 10 minut i 42 sekundy.

Do rezultatu Włocha starali się nawiązać Victor Campanaerts (NTT Pro Cycling) oraz Rohan Dennis (INEOS Grenadiers). Obaj bezskutecznie. Belg stracił do Ganny 20 sekund, a dwukrotny mistrz świata w w jeździe na czas zanotował rezultat 11:08.

Gdy na trasę zaczęli wyjeżdżać kolarze walczący w klasyfikacji generalnej walka o triumf etapowy wydawała się już przesądzona. Z czołowej “10” generalki bardzo dobry rezultat uzyskał Wilco Kelderman (Team Sunweb), który pokonał trasę w czasie 11:29 i przeskoczył w końcowej klasyfikacji Alexandra Vlasova (Astana Pro Team) i Fausto Masnadę (Deceuninck-Quick-Step).

Świetnie pojechał Geraint Thomas (INEOS Grenadiers). Jego rezultat wyniósł 11 minut i 10 sekund, co dało mu czwarte miejsce na etapie. Stoper z czasem Rafała Majki zatrzymał się na wyniku 11:45. Tym samym Walijczyk z ekipy INEOS Grenadiers przeskoczył w “generalce” Polaka, który zakończył wyścig na trzecim miejscu w końcowej klasyfikacji. Ostatni na mecie zameldował się dotychczasowy lider Simon Yates, który z czasem 11:32 przypieczętował triumf w walce o “Trójząb Posejdona”.

W klasyfikacji punktowej zwycięstwo odniósł kolega Rafała Majki z ekipy BORA – hansgrohe Niemiec Pascal Ackermann. Koszulkę najlepszego “górala” do domu zabrał Hiszpan Héctor Carretero (Movistar Team). Natomiast w klasyfikacji młodzieżowej triumfował piąty w “generalce” Alexandr Vlasov (Astana Pro Team).

Wyniki ostatniego etapu Tirreno-Adriatico 2020:

1 Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers 0:10:42
2 Victor Campenaerts (Bel) NTT Pro Cycling 0:00:18
3 Rohan Dennis (Aus) Ineos Grenadiers 0:00:26
4 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers 0:00:28
5 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ 0:00:33
6 Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ 0:00:34
7 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo-Visma 0:00:39
8 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 0:00:40
9 Jan Tratnik (Slo) Bahrain McLaren
10 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:00:42
11 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ
12 William Barta (USA) CCC Team 0:00:43
13 Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates 0:00:44
14 Mathieu Van der Poel (Ned) Alpecin-Fenix 0:00:46
15 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:00:47
16 Matthias Brändle (Aut) Israel Start-Up Nation 0:00:48
17 Lawson Craddock (USA) EF Pro Cycling 0:00:50
18 Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott
19 Tanel Kangert (Est) EF Pro Cycling 0:00:51
20 Edoardo Affini (Ita) Mitchelton-Scott 0:00:52
21 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb
22 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
22 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton-Scott
24 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:00:53
25 Florian Vermeersch (Bel) Lotto Soudal
26 Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo-Visma 0:00:55
27 Alex Aranburu Deba (Spa) Astana Pro Team 0:00:56
28 Dylan Teuns (Bel) Bahrain McLaren 0:00:57
29 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-Quickstep
30 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana Pro Team 0:00:59
31 Tao Geoghegan Hart (GBr) Ineos Grenadiers 0:01:00
32 Lawrence Warbasse (USA) AG2R la Mondiale 0:01:01
33 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:01:02
34 Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ
35 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe 0:01:03
36 Louis Vervaeke (Bel) Alpecin-Fenix
37 Victor De la Parte (Spa) CCC Team
38 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-Quickstep 0:01:04
39 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team
40 James Knox (GBr) Deceuninck-Quickstep 0:01:05
41 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb 0:01:06
42 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 0:01:07
43 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
44 Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix 0:01:09
45 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 0:01:10
46 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb
47 Cameron Meyer (Aus) Mitchelton-Scott
48 Fausto Masnada (Ita) Deceuninck-Quickstep 0:01:11
49 Alberto Dainese (Ita) Team Sunweb
50 Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team 0:01:12
51 Matthew Holmes (GBr) Lotto Soudal 0:01:13
52 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott
53 Louis Meintjes (RSA) NTT Pro Cycling 0:01:15
54 Christoph Pfingsten (Ger) Team Jumbo-Visma 0:01:16
55 Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo
56 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain McLaren
57 Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers 0:01:17
58 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo 0:01:19
59 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton-Scott 0:01:20
60 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal
61 Silvan Dillier (Swi) AG2R la Mondiale 0:01:21
62 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck-Quickstep
63 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana Pro Team 0:01:22
64 Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe
65 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis
66 Yuriy Natarov (Kaz) Astana Pro Team 0:01:23
67 Benjamin Dyball (Aus) NTT Pro Cycling 0:01:25
68 Andrea Vendrame (Ita) AG2R la Mondiale
69 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe 0:01:27
70 Ruben Guerreiro (Por) EF Pro Cycling 0:01:28
71 Kilian Frankiny (Swi) Groupama-FDJ
72 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo-Visma 0:01:29
73 Mathias Frank (Swi) AG2R la Mondiale
74 Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo-Visma
75 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Pro Cycling 0:01:31
76 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R la Mondiale
77 Stijn Steels (Bel) Deceuninck-Quickstep
78 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates
79 Rick Zabel (Ger) Israel Start-Up Nation 0:01:33
79 Chris Froome (GBr) Ineos Grenadiers
81 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo-Visma
82 Fabio Felline (Ita) Astana Pro Team
83 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo 0:01:34
84 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe 0:01:35
85 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal
86 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain McLaren
87 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal
88 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) UAE Team Emirates 0:01:36
89 Paul Martens (Ger) Team Jumbo-Visma
90 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:01:37
91 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:01:38
92 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:01:39
93 Julien Vermote (Bel) Cofidis
94 Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal 0:01:40
95 Michael Woods (Can) EF Pro Cycling
96 Georg Zimmermann (Ger) CCC Team
97 Simone Velasco (Ita) Gazprom-Rusvelo 0:01:41
98 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates
99 Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie
100 Davide Gabburo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
101 Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ
102 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:01:43
103 Sergio Samitier Samitier (Spa) Movistar Team
104 Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain McLaren
105 Pavel Kochetkov (Rus) CCC Team
106 Otto Vergaerde (Bel) Alpecin-Fenix 0:01:44
107 Denis Nekrasov (Rus) Gazprom-Rusvelo
108 Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direct Energie
109 Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix 0:01:45
110 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 0:01:46
111 Alexander Cataford (Can) Israel Start-Up Nation
112 Ivan Rovny (Rus) Gazprom-Rusvelo 0:01:47
113 Samuele Battistella (Ita) NTT Pro Cycling
114 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizane’
115 Hector Carretero (Spa) Movistar Team 0:01:48
116 Josip Rumac (Cro) Androni Giocattoli-Sidermec
117 Jonathan Hivert (Fra) Total Direct Energie
118 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal
119 Enrico Gasparotto (Swi) NTT Pro Cycling 0:01:50
120 Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix
121 Pieter Weening (Ned) Trek-Segafredo 0:01:51
122 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix
123 Axel Domont (Fra) AG2R la Mondiale 0:01:52
124 Nathan Haas (Aus) Cofidis 0:01:53
125 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie 0:01:56
126 Piet Allegaert (Bel) Cofidis
127 Jaakko Hanninen (Fin) AG2R la Mondiale
128 Guy Sagiv (Isr) Israel Start-Up Nation 0:01:58
129 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis 0:02:01
130 Brent Bookwalter (USA) Mitchelton-Scott
131 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF Faizane’
132 Daniel Navarro Garcia (Spa) Israel Start-Up Nation
133 Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo 0:02:04
134 Amanuel Gebreigzabhier (Eri) NTT Pro Cycling 0:02:07
135 Edoardo Zardini (Ita) Vini Zabu’ KTM
136 Veljko Stojnic (Srb) Vini Zabu’ KTM 0:02:16
137 Fabio Mazzucco (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:02:17
138 Antonio Nibali (Ita) Trek-Segafredo 0:02:18
139 Attilio Viviani (Ita) Cofidis 0:02:19
140 Francesco Romano (Ita) Bardiani CSF Faizane’
141 Carlos Barbero (Spa) NTT Pro Cycling 0:02:22
142 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis 0:02:23
143 Juan Diego Alba Bolivar (Col) Movistar Team
144 Giovanni Lonardi (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:02:25
145 Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo 0:02:26
146 Marco Frapporti (Ita) Vini Zabu’ KTM 0:02:29
147 Simon Pellaud (Swi) Androni Giocattoli-Sidermec 0:02:31
148 Simon Clarke (Aus) EF Pro Cycling 0:02:34
149 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck-Quickstep 0:02:38
150 James Mitri (NZl) Vini Zabu’ KTM 0:02:39
151 Jhonatan Restrepo Valencia (Col) Androni Giocattoli-Sidermec 0:02:40
152 Alex Dowsett (GBr) Israel Start-Up Nation 0:02:47
DNS Szymon Sajnok (Pol) CCC Team
DNS Magnus Cort Nielsen (Den) EF Pro Cycling
DNS Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation
DNS Riccardo Stacchiotti (Ita) Vini Zabu’ KTM
DNS Giovanni Visconti (Ita) Vini Zabu’ KTM

Końcowa klasyfikacja generalna Tirreno-Adriatico 2020:

1 Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott 32:07:34
2 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers 0:00:17
3 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe 0:00:29
4 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:00:56
5 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana Pro Team 0:00:58
6 Fausto Masnada (Ita) Deceuninck-Quickstep 0:01:18
7 James Knox (GBr) Deceuninck-Quickstep 0:01:41
8 Michael Woods (Can) EF Pro Cycling 0:02:12
9 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo 0:03:02
10 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott 0:03:10
11 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 0:03:11
12 Louis Meintjes (RSA) NTT Pro Cycling 0:03:22
13 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb 0:03:45
14 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:03:58
15 Victor De la Parte (Spa) CCC Team 0:04:03
16 Louis Vervaeke (Bel) Alpecin-Fenix 0:04:07
17 Lawrence Warbasse (USA) AG2R la Mondiale 0:05:03
18 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ 0:05:22
19 Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo 0:08:02
20 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain McLaren 0:08:04
21 Denis Nekrasov (Rus) Gazprom-Rusvelo 0:08:28
22 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 0:08:48
23 Jaakko Hanninen (Fin) AG2R la Mondiale 0:09:20
24 Davide Villella (Ita) Movistar Team
25 Tanel Kangert (Est) EF Pro Cycling 0:09:54
26 Daniel Navarro Garcia (Spa) Israel Start-Up Nation 0:10:17
27 Kilian Frankiny (Swi) Groupama-FDJ 0:12:33
28 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:14:10
29 Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe 0:14:31
30 Tao Geoghegan Hart (GBr) Ineos Grenadiers
31 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana Pro Team 0:14:41
32 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton-Scott 0:15:20
33 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe 0:15:25
34 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R la Mondiale 0:16:19
35 Christoph Pfingsten (Ger) Team Jumbo-Visma 0:16:51
36 Pavel Kochetkov (Rus) CCC Team 0:16:55
37 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:19:23
38 Pieter Weening (Ned) Trek-Segafredo 0:20:03
39 Ruben Guerreiro (Por) EF Pro Cycling 0:20:11
40 Andrea Vendrame (Ita) AG2R la Mondiale 0:22:09
41 William Barta (USA) CCC Team 0:22:35
42 Enrico Gasparotto (Swi) NTT Pro Cycling 0:23:10
43 Alex Aranburu Deba (Spa) Astana Pro Team 0:23:25
44 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:23:59
45 Mathieu Van der Poel (Ned) Alpecin-Fenix 0:24:31
46 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team 0:25:02
47 Amanuel Gebreigzabhier (Eri) NTT Pro Cycling 0:25:11
48 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal 0:25:56
49 Dylan Teuns (Bel) Bahrain McLaren 0:26:20
50 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe 0:26:58
51 Sergio Samitier Samitier (Spa) Movistar Team 0:32:40
52 Mathias Frank (Swi) AG2R la Mondiale 0:33:17
53 Davide Gabburo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:33:49
54 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:34:15
55 Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ 0:34:32
56 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 0:35:14
57 Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo-Visma 0:35:43
58 Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ 0:37:12
59 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Pro Cycling 0:38:27
60 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo 0:40:10
61 Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ 0:40:31
62 Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers 0:42:16
63 Matthew Holmes (GBr) Lotto Soudal 0:42:20
64 Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie 0:42:39
65 Paul Martens (Ger) Team Jumbo-Visma 0:44:55
66 Silvan Dillier (Swi) AG2R la Mondiale 0:45:11
67 Brent Bookwalter (USA) Mitchelton-Scott 0:45:50
68 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:46:23
69 Jan Tratnik (Slo) Bahrain McLaren 0:46:30
70 Axel Domont (Fra) AG2R la Mondiale 0:48:23
71 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo-Visma 0:49:10
72 Alexander Cataford (Can) Israel Start-Up Nation 0:50:27
73 Georg Zimmermann (Ger) CCC Team 0:50:56
74 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis 0:51:07
75 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ 0:53:43
76 Antonio Nibali (Ita) Trek-Segafredo 0:53:44
77 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:54:08
78 Hector Carretero (Spa) Movistar Team 0:54:40
79 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck-Quickstep 0:55:08
80 Josip Rumac (Cro) Androni Giocattoli-Sidermec 0:56:05
81 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-Quickstep 0:56:13
82 Simone Velasco (Ita) Gazprom-Rusvelo 0:56:16
83 Julien Vermote (Bel) Cofidis 1:00:38
84 Marco Frapporti (Ita) Vini Zabu’ KTM 1:01:14
85 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 1:01:21
86 Fabio Felline (Ita) Astana Pro Team 1:01:50
87 Rohan Dennis (Aus) Ineos Grenadiers 1:02:13
88 Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo-Visma 1:02:28
89 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo-Visma 1:02:35
90 Nathan Haas (Aus) Cofidis 1:02:41
91 Chris Froome (GBr) Ineos Grenadiers 1:02:52
92 Cameron Meyer (Aus) Mitchelton-Scott 1:03:02
93 Victor Campenaerts (Bel) NTT Pro Cycling 1:03:59
94 Otto Vergaerde (Bel) Alpecin-Fenix 1:04:00
95 Ivan Rovny (Rus) Gazprom-Rusvelo 1:04:55
96 Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix 1:06:21
97 Francesco Romano (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 1:06:59
98 Carlos Barbero (Spa) NTT Pro Cycling 1:08:28
99 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck-Quickstep 1:08:32
100 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal 1:08:59
101 Juan Diego Alba Bolivar (Col) Movistar Team 1:09:05
102 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo-Visma 1:09:53
103 Benjamin Dyball (Aus) NTT Pro Cycling 1:09:58
104 Piet Allegaert (Bel) Cofidis 1:10:41
105 Jonathan Hivert (Fra) Total Direct Energie 1:10:50
106 Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix 1:10:53
107 Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal 1:11:34
108 Simon Clarke (Aus) EF Pro Cycling 1:11:53
109 Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates 1:12:03
110 Samuele Battistella (Ita) NTT Pro Cycling 1:13:11
111 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal 1:14:41
112 Yuriy Natarov (Kaz) Astana Pro Team 1:16:07
113 Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direct Energie 1:16:18
114 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates 1:16:52
115 Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain McLaren 1:17:02
116 Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers 1:17:23
117 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton-Scott 1:20:50
118 Florian Vermeersch (Bel) Lotto Soudal 1:21:13
119 Rick Zabel (Ger) Israel Start-Up Nation 1:21:51
120 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-Quickstep 1:24:39
121 Edoardo Affini (Ita) Mitchelton-Scott 1:26:31
122 Fabio Mazzucco (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 1:26:35
123 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain McLaren 1:26:51
124 Jhonatan Restrepo Valencia (Col) Androni Giocattoli-Sidermec 1:27:30
125 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 1:28:00
126 Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix 1:28:12
127 Veljko Stojnic (Srb) Vini Zabu’ KTM 1:29:26
128 Lawson Craddock (USA) EF Pro Cycling
129 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe 1:29:31
130 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 1:29:48
131 Stijn Steels (Bel) Deceuninck-Quickstep 1:31:21
132 Simon Pellaud (Swi) Androni Giocattoli-Sidermec 1:31:25
133 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe 1:31:33
134 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis 1:32:36
135 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 1:32:52
136 Edoardo Zardini (Ita) Vini Zabu’ KTM 1:33:30
137 James Mitri (NZl) Vini Zabu’ KTM 1:33:35
138 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal 1:34:17
139 Guy Sagiv (Isr) Israel Start-Up Nation 1:34:19
140 Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo 1:34:36
141 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie 1:35:06
142 Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo 1:35:11
143 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis 1:35:29
144 Alex Dowsett (GBr) Israel Start-Up Nation 1:35:33
145 Attilio Viviani (Ita) Cofidis 1:36:41
146 Alberto Dainese (Ita) Team Sunweb 1:38:55
147 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix 1:39:30
148 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) UAE Team Emirates 1:39:39
149 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 1:41:53
150 Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team 1:43:00
151 Giovanni Lonardi (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 1:43:43
152 Matthias Brändle (Aut) Israel Start-Up Nation 1:44:36