fot. Bikeshow.cc

Wyścig powraca! Już 27 września kolarz ekipy Lotto – Soudal Tomasz Marczyński zaprasza do Niepołomic na trzecią już edycję swojego wyścigu!

W pełni wyłączona z ruchu trasa w przepięknej Puszczy Niepołomickiej, gładkie asfalty, segment szutrowy rodem ze Strade Bianche – Wyścig Tomasza Marczyńskiego to najbardziej niezwykła szosowa impreza roku. To Ty decydujesz, czy walczysz na mecie Wyścigu, rywalizujesz na odcinkach specjalnych, czy z kumplami walczycie o nagrodę drużynową!

Czas na trzecią edycję! To Wy decydujecie, czym Wyścig będzie dla Was – walką o sportowe laury, czy prawdziwą fiestą na zakończenie sezonu.

Wyścig daje Wam możliwość rywalizacji na trasie poprowadzonej przez urokliwą Puszczę Niepołomicką. Jej przebieg zaplanowany jest tak, aby oprócz gładkich asfaltów można było znaleźć także fragmenty poprowadzone idealnymi szutrami rodem ze Strade Bianche. Wszystko w klimacie Gran Fondo, który pozwoli Wam z jednej strony zmierzyć swój czas na wybranych odcinkach, a z drugiej poczuć klimat kolarskiego święta. Na koniec oddajmy głos naszemu Maniuto:

„Całe swoje doświadczenie łączę w imprezie kolarskiej, jakiej wcześniej nie znaliście. Moje ulubione szosy i szutry Niepołomic, smak rywalizacji na dwóch dystansach w zaskakującej formule, zapach najlepszej włoskiej kawy i klimat kolarskiego święta na mecie – nie ma lepszego sposobu na podsumowanie sezonu. Hasta luego!”

– Tomasz Marczyński.

4 powody, aby być na Wyścigu!

Po pierwsze – Tomasz Marczyński. Pomysłodawca i ambasador Wyścigu – Tomek Marczyński to najbardziej charakterystyczny i charyzmatyczny polski kolarz w zawodowym peletonie. 27 września 2020 już po raz trzeci będzie gospodarzem Wyścigu. Podejmie swoich gości, udzieli kolarskich rad oraz stanie na starcie wraz ze wszystkimi.

Po drugie – Niepołomice. To fantastyczne miejsce dla fanów kolarstwa. Idealny punkt wypadowy do pobliskiej Puszczy Niepołomickiej. Dosłownie kilkanaście minut jazdy samochodem od Krakowa znajdziecie dziesiątki kilometrów doskonałych asfaltów, świetne szutrowe trasy i ogrom zieleni. Tu jest wszystko, żeby się ścigać, lub po prostu przeżywać kolarską przygodę, a po niej zasiąść przy dobrej kawie, lodach i ciastku.

Po trzecie – trasa. Jesienny klasyk na zakończenie sezonu, w którym umieszczamy wszystko co kolarskie tygrysy lubią najbardziej. Start spod Zamku Królewskiego w Niepołomicach dostarczy niezapomnianych wrażeń. Nie będziecie się nudzić, start ostry na progu puszczy, a później „ogień” po asfaltach i szutrach, bo wiadomo, że tempo robi Wyścig. A komu będzie mało, może dołożyć jeszcze watów na dwóch specjalnie przygotowanych segmentach – jeden w sercu puszczy, a drugi na ostatniej prostej. To wszystko gwarantuje Tomasz Marczyński, a on wie co mówi.

Po czwarte – spotkanie. Jak wędkarze o rybach, tak kolarze o rowerach mogą rozmawiać godzinami. Właśnie dlatego organizujemy przed Wyścigiem spotkanie z Tomaszem Marczyńskim. Wszystko odbędzie się w unikalnej scenerii w samym centrum Wieliczki – miasta rodzinnego Tomka. Szczegóły tego spotkania: co, gdzie i jak już wkrótce.

Zapisy dostępne są pod tym linkiem.

Zapraszamy do obserwowania dalszych komunikatów dotyczących wyścigu na Facebooku oraz na Instagramie.

Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie wyścigu.

Serwis naszosie.pl jest oficjalnym patronem medialnym tego wydarzenia.

Poprzedni artykułLeonardo Basso jednak nie miał koronawirusa
Następny artykułRecenzja najnowszej generacji butów – Bontrager XXX
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments