Fot. Młoda Photography / naszosie.pl

W niedzielę, 23 sierpnia, punktualnie o 11:30 na starcie Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym stanie elita mężczyzn i orlicy. Do rywalizacji przystąpi 126 kolarzy.

Z numerem jeden pojedzie zawodnik CCC Team, ubiegłoroczny zwycięzca z Ostródy Michał Paluta. Kolarze z drużyny world tourowej stawią się w komplecie. Do pomocy będą mieli dziesięciu zawodników z ekipy CCC Development Team.

Drugą najbardziej liczną drużyną w niedzielnym wyścigu o mistrzostwo Polski będzie Mazowsze Serce Polski. Kolarze, którzy mają najwięcej zwycięstw w wyścigach z kalendarza UCI, na pewno będą liczyli się w walce o medale.

Na starcie nie pojawią się Rafał Majka (BORA-hansgrohe), który obecnie przebywa na zgrupowaniu w Livignio, a także Michał Kwiatkowski (Team Ineos), który szykuje się na rozpoczynające się za tydzień Tour de France. Będą za to Łukasz Owisian (Team Arkea Samsic) oraz Michał Gołaś (Team Ineos).

Najmłodszym zawodnikiem będzie Jakub Rutkowski (KLTC Konic), zaś tym najbardziej doświadczonym Adam Żuber (Mazowsze Serce Polski).

Z wyścigu elity mężczyzn przeprowadzimy tekstową relację na żywo, od startu do mety. Zapraszamy od 11:30 na www.naszosie.pl

Pełna lista startowa > TUTAJ

 

 

 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments