Davide Ballerini (Deceuninck-Quick Step) wygrał ostatni sprinterski finisz tegorocznej edycji Tour de Pologne w Krakowie. Triumfatorem całego wyścigu został Remco Evenepoel z tej samej drużyny. Na czwartym miejscu w „generalce” Rafał Majka (BORA-hansgrohe), zaś szósty jest świetny Kamil Małecki (CCC Team).
Piąty i zarazem ostatni etap wyścigu Tour de Pologne rozegrano na trasie z Zakopanego do Krakowa. Kolarze mieli do przejechania 188 km, na których znajdowały się trzy górskie premie: Ząb (II kat.), Krowiarki (I kat.) oraz Góra Makowska (II kat.) – wszystkie w pierwszej części etapu. Po wjeździe do Krakowa kolarze zrobili trzy rundy o charakterze kryterium, z czego każda liczyła po 4 km.
Z uwagi na charakterystykę pierwszej części etapu, od początku miało miejsce wiele ataków. Zaraz po machnięciu flagą przez dyrektora wyścigu Czesława Langa, od peletonu próbowało się odłączyć siedmiu zawodników, ale bezskuteczne.
Następnie próbę podjęło czterech zawodników: Luke Rowe (Ineos), Geoffrey Bouchard (AG2R), Hugo Houle (Astana) oraz James Whelan (EF Pro Cycling). Chwilę później z peletonu kontratakował Przemysław Kasperkiewicz (reprezentacja Polski) i dość długo „wisiał” pomiędzy peletonem a ucieczką, aż wreszcie prowadząca czwórka zdecydowała się poczekać na Polaka. I dobrze dla reprezentanta Polski, ponieważ popularny „Kasper” wygrał zarówno na przełęczy Krowiarki, jak i na Górze św. Anny.
W pierwszej – nazwijmy to – górskiej części trasy peleton nie dawał uciekinierom dużego pola do popisu. Przewaga wahała się w okolicach dwóch minut, a po podjeździe na Górę św. Anny spadła ona do minuty i 40 sekund.
Na około 62 kilometry przed metą po kontrataku z peletonu do prowadzącej piątki dojechali Jos Van Emden (Jumbo-Visma) oraz Alexis Gougeard (AG2R). Dzięki ich świeżości przewaga nad peletonem ponownie wzrosła. 55 km przed metą wynosiła półtorej minuty.
Jako pierwszy z ucieczki odpadł umęczony na górskich premiach Kasperkiewicz. Tymczasem w miarę zbliżania się do rund po ulicach Krakowa, przewaga ucieczki malała. Ostatecznie peleton schwytał uciekinierów 5 km przed metą.
Na finiszu na krakowskich Błoniach pojedynek stoczyli ze sobą najszybsi kolarze w peletonie. Najszybszy okazał się Davide Ballerini z drużyny Deceuninck-Quick Step, zatem „Wataha” może zadedykować kolejne zwycięstwo Fabio Jakobsenowi. Na drugim miejscu przyjechał największy faworyt do etapowego zwycięstwa Pascal Ackermann (BORA-hansgrohe), a trzeci był Alberto Dainese (Team Sunweb).
Zwycięzcą klasyfikacji generalnej został Remco Evenepoel, który przyjechał bezpiecznie w peletonie. Oznacza to, że 20-letni Belg wygrał w tym sezonie wszystkie wyścigi, w których wystartował. Rafał Majka jest najwyżej sklasyfikowanym polskim kolarzem – kończy Tour de Pologne na czwartym miejscu. Na bardzo dobrym szóstym miejscu uplasował się Kamil Małecki z drużyny CCC Team, dla którego jest to pierwszy wyścig etapowy rangi World Tour w karierze.
Wyniki etapu:
1 | BALLERINI Davide | Deceuninck – Quick Step | 50 | 50 | 4:31:22 |
2 | ACKERMANN Pascal | BORA – hansgrohe | 20 | 30 | ,, |
3 | DAINESE Alberto | Team Sunweb | 8 | 18 | ,, |
4 | GIBBONS Ryan | NTT Pro Cycling | 13 | ,, | |
5 | PHILIPSEN Jasper | UAE-Team Emirates | 10 | ,, | |
6 | BARBIER Rudy | Israel Start-Up Nation | 7 | ,, | |
7 | MOLANO Juan Sebastián | UAE-Team Emirates | 4 | ,, | |
8 | BAUHAUS Phil | Bahrain – McLaren | 3 | ,, | |
9 | SAJNOK Szymon | CCC Team | 2 | ,, | |
10 | TORRES Albert | Movistar Team | 1 | ,, | |
11 | LIENHARD Fabian | Groupama – FDJ | ,, | ||
12 | DEGENKOLB John | Lotto Soudal | ,, | ||
13 | ALLEGAERT Piet | Cofidis, Solutions Crédits | ,, | ||
14 | STUYVEN Jasper | Trek – Segafredo | ,, | ||
15 | RUTSCH Jonas | EF Pro Cycling | ,, | ||
16 | MEZGEC Luka | Mitchelton-Scott | ,, | ||
17 | STOSZ Patryk | Poland | ,, | ||
18 | PLANET Charles | Team Novo Nordisk | ,, | ||
19 | SÉNÉCHAL Florian | Deceuninck – Quick Step | ,, | ||
20 | VINGEGAARD Jonas | Team Jumbo-Visma | ,, | ||
21 | PEDERSEN Casper | Team Sunweb | ,, | ||
22 | MAŁECKI Kamil | CCC Team | ,, | ||
23 | MORA Sebastián | Movistar Team | ,, | ||
24 | SCHACHMANN Maximilian | BORA – hansgrohe | ,, | ||
25 | ROVNY Ivan | Gazprom – RusVelo | ,, | ||
26 | SIMMONS Quinn | Trek – Segafredo | ,, | ||
27 | COSTA Rui | UAE-Team Emirates | ,, | ||
28 | ULISSI Diego | UAE-Team Emirates | ,, | ||
29 | KUSZTOR Péter | Team Novo Nordisk | ,, | ||
30 | HOULE Hugo | Astana Pro Team | ,, | ||
31 | SCARONI Cristian | Gazprom – RusVelo | ,, | ||
32 | CHAVES Esteban | Mitchelton-Scott | ,, | ||
33 | ROUX Anthony | Groupama – FDJ | ,, | ||
34 | DE BOD Stefan | NTT Pro Cycling | ,, | ||
35 | PFINGSTEN Christoph | Team Jumbo-Visma | ,, | ||
36 | KELDERMAN Wilco | Team Sunweb | ,, | ||
37 | VAHTRA Norman | Israel Start-Up Nation | ,, | ||
38 | HINDLEY Jai | Team Sunweb | ,, | ||
39 | BEVIN Patrick | CCC Team | ,, | ||
40 | FOSS Tobias | Team Jumbo-Visma | ,, | ||
41 | VALTER Attila | CCC Team | ,, | ||
42 | YATES Simon | Mitchelton-Scott | ,, | ||
43 | CHERNETSKI Sergei | Gazprom – RusVelo | ,, | ||
44 | HANSEN Jesper | Cofidis, Solutions Crédits | ,, | ||
45 | THOMAS Benjamin | Groupama – FDJ | ,, | ||
46 | NIEVE Mikel | Mitchelton-Scott | ,, | ||
47 | WELLENS Tim | Lotto Soudal | ,, | ||
48 | CHERKASOV Nikolay | Gazprom – RusVelo | ,, | ||
49 | ARCAS Jorge | Movistar Team | ,, | ||
50 | MOLARD Rudy | Groupama – FDJ | ,, | ||
51 | BIERMANS Jenthe | Israel Start-Up Nation | ,, | ||
52 | NEKRASOV Denis | Gazprom – RusVelo | ,, | ||
53 | BROŻYNA Piotr | Poland | ,, | ||
54 | STORK Florian | Team Sunweb | ,, | ||
55 | HARPER Chris | Team Jumbo-Visma | ,, | ||
56 | GOŁAŚ Michał | Team INEOS | ,, | ||
57 | ERVITI Imanol | Movistar Team | ,, | ||
58 | HAMILTON Chris | Team Sunweb | ,, | ||
59 | MAJKA Rafał | BORA – hansgrohe | ,, | ||
60 | GIDICH Yevgeniy | Astana Pro Team | ,, | ||
61 | CLAEYS Dimitri | Cofidis, Solutions Crédits | ,, | ||
62 | GESCHKE Simon | CCC Team | ,, | ||
63 | NYCH Artem | Gazprom – RusVelo | ,, | ||
64 | LE GAC Olivier | Groupama – FDJ | ,, | ||
65 | PATERSKI Maciej | Poland | ,, | ||
66 | PADUN Mark | Bahrain – McLaren | ,, | ||
67 | GASTAUER Ben | AG2R La Mondiale | ,, | ||
68 | CRAS Steff | Lotto Soudal | ,, | ||
69 | MAS Lluís | Movistar Team | ,, | ||
70 | GREGAARD Jonas | Astana Pro Team | ,, | ||
71 | THEUNS Edward | Trek – Segafredo | ,, | ||
72 | HERRADA José | Cofidis, Solutions Crédits | ,, | ||
73 | IZAGIRRE Ion | Astana Pro Team | ,, | ||
74 | KING Ben | NTT Pro Cycling | ,, | ||
75 | POWLESS Neilson | EF Pro Cycling | ,, | ||
76 | EVENEPOEL Remco | Deceuninck – Quick Step | ,, | ||
77 | DEVENYNS Dries | Deceuninck – Quick Step | ,, | ||
78 | FUGLSANG Jakob | Astana Pro Team | ,, | ||
79 | ZAKARIN Ilnur | CCC Team | ,, | ||
80 | DOULL Owain | Team INEOS | ,, | ||
81 | DUNBAR Eddie | Team INEOS | ,, | ||
82 | NATAROV Yuriy | Astana Pro Team | ,, | ||
83 | EEKHOFF Nils | Team Sunweb | ,, | ||
84 | BERNAS Paweł | Poland | ,, | ||
85 | LIEPIŅŠ Emīls | Trek – Segafredo | ,, | ||
86 | DOMONT Axel | AG2R La Mondiale | ,, | ||
87 | BOUCHARD Geoffrey | AG2R La Mondiale | 0:15 | ||
88 | SELIG Rüdiger | BORA – hansgrohe | 0:20 | ||
89 | MCNULTY Brandon | UAE-Team Emirates | ,, | ||
90 | HAUSSLER Heinrich | Bahrain – McLaren | ,, | ||
91 | KLUGE Roger | Lotto Soudal | 0:28 | ||
92 | MULLEN Ryan | Trek – Segafredo | 0:32 | ||
93 | PEDERSEN Mads | Trek – Segafredo | 0:39 | ||
94 | LOZANO David | Team Novo Nordisk | ,, | ||
95 | BRAND Sam | Team Novo Nordisk | ,, | ||
96 | TANFIELD Harry | AG2R La Mondiale | ,, | ||
97 | GASPAROTTO Enrico | NTT Pro Cycling | ,, | ||
98 | GOUGEARD Alexis | AG2R La Mondiale | ,, | ||
99 | RENARD Alexis | Israel Start-Up Nation | ,, | ||
100 | GODON Dorian | AG2R La Mondiale | ,, | ||
101 | CAVENDISH Mark | Bahrain – McLaren | ,, | ||
102 | WHELAN James | EF Pro Cycling | ,, | ||
103 | SIEBERG Marcel | Bahrain – McLaren | ,, | ||
104 | VAN DER HOORN Taco | Team Jumbo-Visma | ,, | ||
105 | LANGEVELD Sebastian | EF Pro Cycling | ,, | ||
106 | GRADEK Kamil | CCC Team | ,, | ||
107 | DE GENDT Thomas | Lotto Soudal | 0:56 | ||
108 | POELS Wout | Bahrain – McLaren | ,, | ||
109 | ROWE Luke | Team INEOS | ,, | ||
110 | DENNIS Rohan | Team INEOS | ,, | ||
111 | KIRSCH Alex | Trek – Segafredo | ,, | ||
112 | SCHWARZMANN Michael | BORA – hansgrohe | ,, | ||
113 | BRÄNDLE Matthias | Israel Start-Up Nation | 1:07 | ||
114 | BANASZEK Adrian | Poland | ,, | ||
115 | VERMOTE Julien | Cofidis, Solutions Crédits | 1:17 | ||
116 | MÄDER Gino | NTT Pro Cycling | ,, | ||
117 | SCULLY Tom | EF Pro Cycling | 1:43 | ||
118 | WRIGHT Alfred | Bahrain – McLaren | 1:57 | ||
119 | IMPEY Daryl | Mitchelton-Scott | ,, | ||
120 | BEWLEY Sam | Mitchelton-Scott | 2:00 | ||
121 | PEÁK Barnabás | Mitchelton-Scott | 2:01 | ||
122 | VAN EMDEN Jos | Team Jumbo-Visma | 2:38 | ||
123 | KNOX James | Deceuninck – Quick Step | ,, | ||
124 | DE VREESE Laurens | Astana Pro Team | 2:39 | ||
125 | CATAFORD Alexander | Israel Start-Up Nation | 2:53 | ||
126 | PICCOLI James | Israel Start-Up Nation | ,, | ||
127 | BATTISTELLA Samuele | NTT Pro Cycling | ,, | ||
128 | CATTANEO Mattia | Deceuninck – Quick Step | ,, | ||
129 | BODNAR Maciej | BORA – hansgrohe | 2:54 | ||
130 | SUNDERLAND Dylan | NTT Pro Cycling | ,, | ||
131 | OLIVEIRA Rui | UAE-Team Emirates | ,, | ||
132 | HAAS Nathan | Cofidis, Solutions Crédits | 4:05 | ||
133 | KONRAD Patrick | BORA – hansgrohe | ,, | ||
134 | RIKUNOV Petr | Gazprom – RusVelo | ,, | ||
135 | DIBBEN Jonathan | Lotto Soudal | 4:06 | ||
136 | BANASZEK Alan | Poland | 5:01 | ||
137 | POLI Umberto | Team Novo Nordisk | 9:27 | ||
138 | KASPERKIEWICZ Przemysław | Poland | 9:30 | ||
DNS | OLIVEIRA Ivo | UAE-Team Emirates | – | ||
DNS | CARAPAZ Richard | Team INEOS | , |
Ostateczna klasyfikacja generalna:
1 | EVENEPOEL Remco | Deceuninck – Quick Step | 400 | 250 | 21:29:50 |
2 | FUGLSANG Jakob | Astana Pro Team | 320 | 190 | 1:52 |
3 | YATES Simon | Mitchelton-Scott | 260 | 160 | 2:28 |
4 | MAJKA Rafał | BORA – hansgrohe | 220 | 140 | 2:32 |
5 | ULISSI Diego | UAE-Team Emirates | 180 | 120 | 3:09 |
6 | MAŁECKI Kamil | CCC Team | 140 | 110 | 3:12 |
7 | KELDERMAN Wilco | Team Sunweb | 120 | 100 | 3:15 |
8 | VINGEGAARD Jonas | Team Jumbo-Visma | 100 | 90 | 3:18 |
9 | NIEVE Mikel | Mitchelton-Scott | 80 | 80 | ,, |
10 | COSTA Rui | UAE-Team Emirates | 68 | 70 | 3:19 |
11 | CHAVES Esteban | Mitchelton-Scott | 56 | 60 | ,, |
12 | WELLENS Tim | Lotto Soudal | 48 | 55 | ,, |
13 | SCHACHMANN Maximilian | BORA – hansgrohe | 40 | 50 | ,, |
14 | HINDLEY Jai | Team Sunweb | 32 | 45 | ,, |
15 | MOLARD Rudy | Groupama – FDJ | 28 | 40 | 3:27 |
16 | SIMMONS Quinn | Trek – Segafredo | 24 | 36 | 4:09 |
17 | HAMILTON Chris | Team Sunweb | 24 | 32 | 4:15 |
18 | HANSEN Jesper | Cofidis, Solutions Crédits | 24 | 28 | 4:53 |
19 | FOSS Tobias | Team Jumbo-Visma | 24 | 24 | 6:18 |
20 | IZAGIRRE Ion | Astana Pro Team | 24 | 20 | ,, |
21 | KONRAD Patrick | BORA – hansgrohe | 16 | 18 | 7:24 |
22 | WHELAN James | EF Pro Cycling | 16 | 16 | 7:50 |
23 | GESCHKE Simon | CCC Team | 16 | 14 | 8:23 |
24 | HOULE Hugo | Astana Pro Team | 16 | 12 | 8:52 |
25 | POWLESS Neilson | EF Pro Cycling | 16 | 10 | ,, |
26 | DUNBAR Eddie | Team INEOS | 16 | 9 | ,, |
27 | VALTER Attila | CCC Team | 16 | 8 | 8:54 |
28 | CHERNETSKI Sergei | Gazprom – RusVelo | 16 | 7 | ,, |
29 | PEDERSEN Casper | Team Sunweb | 16 | 6 | ,, |
30 | CRAS Steff | Lotto Soudal | 16 | 5 | ,, |
31 | BROŻYNA Piotr | Poland | 8 | 5 | ,, |
32 | ZAKARIN Ilnur | CCC Team | 8 | 5 | ,, |
33 | HERRADA José | Cofidis, Solutions Crédits | 8 | 5 | 9:02 |
34 | ROUX Anthony | Groupama – FDJ | 8 | 5 | 9:34 |
35 | POELS Wout | Bahrain – McLaren | 8 | 5 | 9:57 |
36 | BOUCHARD Geoffrey | AG2R La Mondiale | 8 | 5 | 10:00 |
37 | ERVITI Imanol | Movistar Team | 8 | 5 | 10:18 |
38 | GASTAUER Ben | AG2R La Mondiale | 8 | 5 | 10:39 |
39 | NATAROV Yuriy | Astana Pro Team | 8 | 5 | 10:53 |
40 | PICCOLI James | Israel Start-Up Nation | 8 | 5 | 13:04 |
41 | BIERMANS Jenthe | Israel Start-Up Nation | 8 | 5 | 13:13 |
42 | CATAFORD Alexander | Israel Start-Up Nation | 8 | 5 | 13:19 |
43 | MAS Lluís | Movistar Team | 8 | 5 | 13:21 |
44 | LE GAC Olivier | Groupama – FDJ | 8 | 5 | 13:36 |
45 | THOMAS Benjamin | Groupama – FDJ | 8 | 5 | 13:38 |
46 | STORK Florian | Team Sunweb | 8 | 5 | 13:41 |
47 | DOULL Owain | Team INEOS | 8 | 5 | 13:57 |
48 | STUYVEN Jasper | Trek – Segafredo | 8 | 5 | 14:16 |
49 | ROVNY Ivan | Gazprom – RusVelo | 8 | 5 | 14:59 |
50 | NYCH Artem | Gazprom – RusVelo | 8 | 5 | 15:08 |
51 | CLAEYS Dimitri | Cofidis, Solutions Crédits | 4 | 5 | 16:20 |
52 | ARCAS Jorge | Movistar Team | 4 | 5 | 16:37 |
53 | MCNULTY Brandon | UAE-Team Emirates | 4 | 5 | 16:44 |
54 | BATTISTELLA Samuele | NTT Pro Cycling | 4 | 5 | 16:46 |
55 | KING Ben | NTT Pro Cycling | 4 | 5 | 17:51 |
56 | MEZGEC Luka | Mitchelton-Scott | 2 | 5 | 19:02 |
57 | HAAS Nathan | Cofidis, Solutions Crédits | 2 | 5 | 19:55 |
58 | HARPER Chris | Team Jumbo-Visma | 2 | 5 | 20:58 |
59 | CHERKASOV Nikolay | Gazprom – RusVelo | 2 | 5 | 21:16 |
60 | GASPAROTTO Enrico | NTT Pro Cycling | 2 | 5 | 21:47 |
61 | PADUN Mark | Bahrain – McLaren | 5 | 22:23 | |
62 | ROWE Luke | Team INEOS | 5 | 22:40 | |
63 | PFINGSTEN Christoph | Team Jumbo-Visma | 5 | 22:41 | |
64 | PHILIPSEN Jasper | UAE-Team Emirates | 5 | 22:57 | |
65 | THEUNS Edward | Trek – Segafredo | 5 | ,, | |
66 | GOUGEARD Alexis | AG2R La Mondiale | 5 | 23:04 | |
67 | BERNAS Paweł | Poland | 5 | 23:33 | |
68 | DEVENYNS Dries | Deceuninck – Quick Step | 5 | 23:52 | |
69 | DOMONT Axel | AG2R La Mondiale | 5 | 24:20 | |
70 | SÉNÉCHAL Florian | Deceuninck – Quick Step | 5 | 24:39 | |
71 | NEKRASOV Denis | Gazprom – RusVelo | 5 | 24:50 | |
72 | BALLERINI Davide | Deceuninck – Quick Step | 5 | 25:32 | |
73 | GODON Dorian | AG2R La Mondiale | 5 | 25:46 | |
74 | LIENHARD Fabian | Groupama – FDJ | 5 | 26:01 | |
75 | VERMOTE Julien | Cofidis, Solutions Crédits | 5 | 26:24 | |
76 | GOŁAŚ Michał | Team INEOS | 5 | 26:32 | |
77 | CATTANEO Mattia | Deceuninck – Quick Step | 5 | 26:45 | |
78 | DENNIS Rohan | Team INEOS | 5 | 26:57 | |
79 | GREGAARD Jonas | Astana Pro Team | 5 | 26:58 | |
80 | VAN DER HOORN Taco | Team Jumbo-Visma | 5 | 27:25 | |
81 | PLANET Charles | Team Novo Nordisk | 5 | 27:55 | |
82 | GIBBONS Ryan | NTT Pro Cycling | 5 | 28:08 | |
83 | RUTSCH Jonas | EF Pro Cycling | 5 | 28:26 | |
84 | STOSZ Patryk | Poland | 5 | 28:35 | |
85 | VAN EMDEN Jos | Team Jumbo-Visma | 5 | ,, | |
86 | ALLEGAERT Piet | Cofidis, Solutions Crédits | 5 | 28:38 | |
87 | KNOX James | Deceuninck – Quick Step | 5 | 29:46 | |
88 | TORRES Albert | Movistar Team | 5 | 30:11 | |
89 | HAUSSLER Heinrich | Bahrain – McLaren | 5 | 30:37 | |
90 | IMPEY Daryl | Mitchelton-Scott | 5 | 30:39 | |
91 | MÄDER Gino | NTT Pro Cycling | 5 | 31:22 | |
92 | BEVIN Patrick | CCC Team | 5 | 31:49 | |
93 | DEGENKOLB John | Lotto Soudal | 5 | 32:15 | |
94 | WRIGHT Alfred | Bahrain – McLaren | 5 | ,, | |
95 | RIKUNOV Petr | Gazprom – RusVelo | 5 | 32:29 | |
96 | GRADEK Kamil | CCC Team | 5 | 33:47 | |
97 | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 5 | ,, | |
98 | BEWLEY Sam | Mitchelton-Scott | 5 | 33:59 | |
99 | KUSZTOR Péter | Team Novo Nordisk | 5 | 34:05 | |
100 | PATERSKI Maciej | Poland | 5 | 34:45 | |
101 | RENARD Alexis | Israel Start-Up Nation | 5 | 35:00 | |
102 | MULLEN Ryan | Trek – Segafredo | 5 | 35:25 | |
103 | DE BOD Stefan | NTT Pro Cycling | 5 | 36:04 | |
104 | ACKERMANN Pascal | BORA – hansgrohe | 5 | 36:27 | |
105 | SCULLY Tom | EF Pro Cycling | 5 | 37:42 | |
106 | MORA Sebastián | Movistar Team | 5 | 37:58 | |
107 | GIDICH Yevgeniy | Astana Pro Team | 5 | 38:16 | |
108 | SCHWARZMANN Michael | BORA – hansgrohe | 5 | 38:59 | |
109 | PEÁK Barnabás | Mitchelton-Scott | 5 | 39:50 | |
110 | BAUHAUS Phil | Bahrain – McLaren | 5 | 40:13 | |
111 | SELIG Rüdiger | BORA – hansgrohe | 5 | 40:15 | |
112 | SAJNOK Szymon | CCC Team | 5 | 40:16 | |
113 | PEDERSEN Mads | Trek – Segafredo | 5 | 40:24 | |
114 | LIEPIŅŠ Emīls | Trek – Segafredo | 5 | 40:29 | |
115 | BRAND Sam | Team Novo Nordisk | 5 | 41:48 | |
116 | SCARONI Cristian | Gazprom – RusVelo | 5 | 43:39 | |
117 | BODNAR Maciej | BORA – hansgrohe | 5 | 44:51 | |
118 | DAINESE Alberto | Team Sunweb | 5 | 45:14 | |
119 | DE GENDT Thomas | Lotto Soudal | 5 | 46:55 | |
120 | SIEBERG Marcel | Bahrain – McLaren | 5 | 47:11 | |
121 | DE VREESE Laurens | Astana Pro Team | 5 | 47:22 | |
122 | OLIVEIRA Rui | UAE-Team Emirates | 5 | 47:37 | |
123 | BARBIER Rudy | Israel Start-Up Nation | 5 | 47:56 | |
124 | KLUGE Roger | Lotto Soudal | 5 | 48:24 | |
125 | BANASZEK Adrian | Poland | 5 | 49:03 | |
126 | EEKHOFF Nils | Team Sunweb | 5 | 49:16 | |
127 | KASPERKIEWICZ Przemysław | Poland | 5 | 49:41 | |
128 | VAHTRA Norman | Israel Start-Up Nation | 5 | 49:47 | |
129 | MOLANO Juan Sebastián | UAE-Team Emirates | 5 | 50:29 | |
130 | SUNDERLAND Dylan | NTT Pro Cycling | 5 | 50:36 | |
131 | KIRSCH Alex | Trek – Segafredo | 5 | 50:37 | |
132 | LANGEVELD Sebastian | EF Pro Cycling | 5 | 51:14 | |
133 | BRÄNDLE Matthias | Israel Start-Up Nation | 5 | 51:23 | |
134 | TANFIELD Harry | AG2R La Mondiale | 5 | 52:43 | |
135 | DIBBEN Jonathan | Lotto Soudal | 5 | 57:32 | |
136 | BANASZEK Alan | Poland | 5 | 58:27 | |
137 | CAVENDISH Mark | Bahrain – McLaren | 5 | 59:27 | |
138 | POLI Umberto | Team Novo Nordisk | 5 | 1:08:34 |