Cesare Benedetti zostaje w BORA-hansgrohe. Oprócz niego kontrakty z niemieckim zespołem przedłużyli także Lukas Postlberger i Maximillian Schachmann.

Mieszkaniec Gliwic już od dekady jeździ w Borze (wcześniej NetApp) i jest jednym z trzech , obok Andreasa Schillingera i Michaela Schwarzmanna, kolarzy, którzy jeżdzą w ekipie od początku jej istnienia. Wszystko wskazuje na to, że jego przygoda z nią potrwa jeszcze do 2022, bo to właśnie do tego roku została przedłużona jego umowa. 

Po podpisaniu odpowiednich dokumentów kolarz wrzucił na swoje media społecznościowe nagranie, w którym o wszystkim poinformował swoich fanów. Zrobił to w czterech językach: po włosku, niemiecku, polsku i angielsku.

Siema, cieszę się, mogąc już powiedzieć, że w nowym sezonie dalej będę się ścigać w drużynie BORA-hansgrohe. Do zobaczenia!

– mówił po polsku.

Kontrakt z niemiecką ekipą przedłużyli także Lukas Postlberger i Maximillian Schachmann. Umowa austriackiego pomocnika również będzie obowiązywać do 2022 roku, natomiast ta parafowana przez zwycięzcę ostatniego Paryż-Nicea utraci swą ważność dopiero za cztery lata.

Poprzedni artykułFelix Grossschartner: „zwietrzyłem swoją szansę kilometr przed metą”
Następny artykułPatrick Konrad wystąpi w Tour de Pologne 2020
Trenował kolarstwo w Krakusie Swoszowice i biegi średnie w Wawelu Kraków, ale ulubionego sportowego wspomnienia dorobił się startując na 60 metrów w Brzeszczach. W 2017 roku na oczach biegnącej chwilę wcześniej Ewy Swobody wystartował sekundę po wystrzale startera, gdy rywale byli daleko z przodu. W pisaniu refleks również nie jest jego mocną stroną, ale stara się nadrabiać jakością.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments