fot. CCC Team / Cor Vos

Mistrz olimpijski z Rio de Janeiro w ostatnich dniach gościł pięciu swoich kolegów z ekipy CCC podczas mini obozu przygotowawczego do wznowienia sezonu.

Belgowie Serge Pauwels, Guillaume Van Keirsbulck, Nathan Van Hooydonck i Gijs Van Hoecke oraz Szwajcar Michael Schär byli gośćmi Grega Van Avermaeta w tym tygodniu w jego letnim domu w Ardenach. O wspólnych treningach w wywiadzie dla belgijskiej Sporzy opowiedział lider CCC Team.

Minęło sporo czasu, odkąd się widzieliśmy. Pomyślałem, że byłoby miło zaprosić innych Belgów z zespołu oraz Michaela na mocne treningi na kilka dni. Była to mała inicjatywa, ale dobra dla ducha naszej grupy. W sumie było nas tutaj sześciu, wszyscy w moim domu. Było zabawnie

– mówił Belg.

Obóz treningowy z prawdziwego zdarzenia dla kolarzy CCC Team będzie mieć miejsce już niebawem. Greg Van Avermaet w planach ma obóz przygotowawczy w Livigno w dniach 14-30 lipca. Zaraz po nim specjalista od wyścigów klasycznych uda się do Toskanii na start w Strade Bianche planowanego na 1 sierpnia.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments