fot. Mazowsze Serce Polski

Multimedalistka igrzysk paraolimpijskich, mistrzostw świata oraz mistrzostw Polski Anna Harkowska dołączyła do drużyny Mazowsze Serce Polski. Nowe barwy będzie reprezentowała przynajmniej do końca 2021 roku. 

Anna Harkowska jest pierwszą kobietą, która będzie reprezentowała nowy zespół Dariusza Banaszka. Zgodnie z tym, co drużyna napisała na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, trwa proces szukania kolejnych kolarek – tak, aby w przyszłości móc stworzyć kobiecą drużynę kolarską, która otrzyma licencję Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI).

Jednocześnie przypominamy, że główny menadżer drużyny Mazowsze Serce Polski Dariusz Banaszek będzie naszym gościem już jutro, tj. w niedzielę 7 czerwca o godzinie 20:00 na naszym Facebookowym profilu. Podczas rozmowy na pewno nie zabraknie pytania o budowanie kobiecej ekipy kolarskiej. Zapraszamy!

Poprzedni artykułOliver Naesen:”Wyścigi bez udziału publiczności to nie koniec świata”
Następny artykuł(Nie)zapomniane wyścigi: A Travers Lausanne
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments