fot. Mazowsze Serce Polski

Dariusz Banaszek, menadżer polskiej kontynentalnej drużyny kolarskiej Mazowsze Serce Polski Team, były prezes Polskiego Związku Kolarskiego, były kolarz i pasjonat kolarstwa będzie gościem kolejnego wywiadu „na żywo” na naszym Facebookowym profilu. Spotykamy się już w najbliższą niedzielę o godzinie 20:00. 

Kontynuujemy nasz cykl wywiadów „na żywo” na Facebooku, który zainaugurowaliśmy na początku epidemii koronawirusa w Polsce. Pomimo że życie powoli wraca do nowej normalności, to uznajemy, że obszerne wywiady video, prowadzone w swobodnej atmosferze są nadal atrakcyjne, a fanom kolarstwa pozwalają trzymać rękę na pulsie bieżących wydarzeń.

Dariusza Banaszka nie mogło zabraknąć pośród naszych gości. Jego kolarska przeszłość i to, co teraz robi, sprawia, że musimy przepytać go na temat bieżących spraw i planów na przyszłość. Jesteśmy pewni, że Państwo również będą mieli wiele pytań, do których zadawania zapraszamy i zachęcamy.

Dariusz Banaszek będzie już piętnastym gościem w naszym nowym cyklu wywiadów „na żywo”. Do tej pory naszymi gośćmi byli: Daria Abramowicz (psycholog sportowy), Piotr Wadecki (dyrektor generalny drużyny CCC Team, selekcjoner kolarskiej reprezentacji polski), Anna Plichta (Trek-Segafredo), Łukasz Wiśniowski (CCC Team), Paweł Poljański (BORA-hansgrohe), Paweł Bernas (Mazowsze Serce Polski Team), Gosia Jasińska (Casa Dorada), Michał Paluta (CCC Team, mistrz Polski), Kasia Niewiadoma (Canyon-SRAM), Mariusz Witecki (dyrektor sportowy w drużynie Voster ATS Team), Tomasz Marczyński (Lotto-Soudal), Michał Gołaś (Team Ineos), Pavel Sivakov (Team Ineos) oraz Bartosz Huzarski (były kolarz, Huzar Bike Academy). Wszystkie wywiady można obejrzeć na naszym oficjalnym profilu na Facebooku. Polecamy!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments