Szef CCC Team na wideokonferencji w ostrych słowach wypowiedział się na temat kryzysu, który panuje w związku z koronawirusem.

Przychody  CCC w pierwszym kwartale były niższe o 9 proc. niż rok wcześniej. Firma zdaje sobie sprawę z kryzysu, ale ma nadzieję na przezwyciężenie tej sytuacji. O tym jak może to wpłynąć na grupy kolarskie związane z CCC wypowiedział się Dariusz Miłek na wideokonferencji:

Nie tniemy kosztów scyzorykiem, raczej używamy siekiery. Dziś, z powodu pandemii, poruszamy się w trudnej do precyzyjnego przewidzenia rzeczywistości. Cały zespół jest jednak zdeterminowany, by wyjść z obecnej sytuacji silniejszym i powrócić na ścieżkę realizacji naszej strategii. To nie pierwszy nasz kryzys i zawsze CCC wychodziło z nich wzmocnione.

Nie wiadomo jak te decyzje wpłyną na CCC Team czy CCC Development Team, ale można się spodziewać niepokojących wieści. Deklaracji nie było, ale między wierszami pojawiła się informacja, że CCC będzie musiało wycofać się ze sponsorowania sportów możliwe jak najmniejszym kosztem.

Pełna treść komunikatu prasowego CCC > TUTAJ

Dziś o 20:00 na naszym profilu na Facebooku m.in. o sytuacji w zespole CCC Team porozmawiamy na żywo z dyrektorem generalnym drużyny Piotrem Wadeckim. Zapraszamy!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments