Foto: Israel Start-Up Nation / Israel Cycling Academy

Zawodnicy UAE Team Emirates, którzy podczas UAE Tour zakazili się koronawirusem nadal przebywają w szpitalu w Abu Dhabi.

Według informacji podawanych przez francuski dziennik L’Equipe osiem osób, które poruszało się w kolumnie wyścigu UAE Tour pozostaje poddanych kwarantannie w szpitalu w Abu Dhabi. Oprócz wspomnianych kolarzy jest tam, również dwójka członków obsługi zespołu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Pozostałe cztery osoby to członkowie ekipy Gazprom – Rusvelo. Są nimi: zawodnik Dmitry Strakhov, jeszcze jeden kolarz, którego tożsamość nie jest potwierdzona oraz dwaj członkowie obsługi rosyjskiej drużyny.

W ostatnich dniach o stanie zdrowia Fernando Gavirii wypowiedział się menedżer ekipy UAE Emirates Joxean Fernández. Popularny „Matxin” w wywiadzie dla kolumbijskiej stacji radiowej Caracol Radio opisał stan zdrowia Gavirii, jako bardzo dobry. W najbliższych dniach wybitny sprinter powinien powrócić do swojej ojczyzny. Stan zdrowia jego kompana Maximiliano Richeze, również się poprawia. Natomiast nie ma informacji o członkach zespołu Gazprom – Rusvelo.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments