Foto: Équipe cycliste Groupama–FDJ / Sirotti

Alexys Brunel (Groupama-FDJ) po pięknym ataku wygrał po raz pierwszy w profesjonalnej karierze i został liderem francuskiego wyścigu. 

50. edycja Etoile de Bessèges rozpoczęła się dzisiaj w Bellegarde. Na rundach wokół tego miasta kolarze mieli do przejechania ponad 141 kilometrów. Na każdym okrążeniu musieli pokonać krótki podjazd.

W pierwszą ucieczkę zabrali się: Ibon Ruiz (Equipo Kern Pharma), Lindsay de Vylder (Sport Vlaanderen-Baloise) i Samy Aurignac (Cambodia Cycling Academy). Ich maksymalna przewaga wyniosła niespełna cztery minuty. Jednak już 95 kilometrów przed metą duża grupa doścignęła harcowników.

Mocne tempo peletonu spowodowało, że podzielił się on na kilka grupek. Dwie górskie premie wygrał Georg Zimmermann i to kolarz CCC Team będzie pierwszym liderem tej klasyfikacji.

40 kilometrów przed metą pierwsza miała nad drugą ponad minutę przewagi. Kilka razy ataków próbował Lilian Calmejane (Total Direct Energie), ale zawodnicy w czołówce jechali bardzo czujnie.

4000 metrów przed metą przez kolejne ataki czołówka się rozpadła. Pierwszym śmiałkiem okazał się Alexys Brunel (Groupama-FDJ). Młody Francuz ambitnie kręcił i dość nieoczekiwanie nie dał się doścignąć do samej kreski! To pierwsze profesjonalne zwycięstwo 21- letniego kolarza.

Mocno naciskał go Benoît Cosnefroy (AG2R La Mondiale), ale musiał uznać wyższość młodszego konkurenta. Trzeci był Edward Planckaert (Sport Vlaanderen – Baloise).

Wyniki pierwszego etapu:

1 BRUNEL Alexys (FRA) GROUPAMA – FDJ 3:20:43
2 COSNEFROY Benoit (FRA) AG2R LA MONDIALE 0:00:01
3 PLANCKAERT Edward (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:00:03
4 KIRSCH Alex (LUX) TREK – SEGAFREDO 0:00:05
5 THWAITES Scott (GBR) ALPECIN – FENIX 0:00:08
6 GENIETS Kévin (LUX) GROUPAMA – FDJ 0:00:08
7 VAN HOECKE Gijs (BEL) CCC TEAM 0:00:08
8 CALMEJANE Lilian (FRA) TOTAL DIRECT ENERGIE 0:00:08
9 VICHOT Arthur (FRA) B&B HOTELS – VITAL CONCEPT 0:00:08
10 MAURELET Flavien (FRA) ST MICHEL – AUBER 93 0:00:13
11 THOMAS Benjamin (FRA) GROUPAMA – FDJ 0:00:23
12 BOUDAT Thomas (FRA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:00:23
13 LANGEVELD Sebastian (NED) EF PRO CYCLING 0:00:29
14 VENTURINI Clement (FRA) AG2R LA MONDIALE 0:00:31
15 VAN DEN BERG Julius (NED) EF PRO CYCLING 0:00:33
16 LEVASSEUR Jordan (FRA) NATURA4EVER – ROUBAIX – LILLE METROPOLE 0:00:33
17 BETTIOL Alberto (ITA) EF PRO CYCLING 0:00:35
18 VAN POPPEL Danny (NED) CIRCUS – WANTY GOBERT 0:00:37
19 BARTHE Cyril (FRA) B&B HOTELS – VITAL CONCEPT 0:00:41
20 GOGL Michael (AUT) NTT PRO CYCLING TEAM 0:00:41
21 VAN ROOY Kenneth (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:00:41
22 KRIEGER Alexander (GER) ALPECIN – FENIX 0:00:47
23 PALUTA Michał (POL) CCC TEAM 0:00:50
24 TOUZE Damien (FRA) COFIDIS 0:00:54
25 MOSCHETTI Matteo (ITA) TREK – SEGAFREDO 0:00:59
26 BURGAUDEAU Mathieu (FRA) TOTAL DIRECT ENERGIE 0:01:03
27 MADOUAS Valentin (FRA) GROUPAMA – FDJ 0:01:03
28 JANS Roy (BEL) ALPECIN – FENIX 0:01:03
29 MAŁECKI Kamil (POL) CCC TEAM 0:01:03
30 CLARKE Simon (AUS) EF PRO CYCLING 0:01:03
31 DE GENDT Aime (BEL) CIRCUS – WANTY GOBERT 0:01:03
32 SCHÖNBERGER Sebastian (AUT) B&B HOTELS – VITAL CONCEPT 0:01:03
33 WILLEMS Thimo (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:01:03
34 MAIKIN Roman (RUS) CAMBODIA CYCLING ACADEMY 0:01:03
35 TURGIS Anthony (FRA) TOTAL DIRECT ENERGIE 0:01:03
36 HUNDAHL Michael Valgren (DEN) NTT PRO CYCLING TEAM 0:01:03
37 HARDY Romain (FRA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:01:03
38 PARET PEINTRE Aurélien (FRA) AG2R LA MONDIALE 0:01:08
39 MENDEZ NOREÑA Daniel Alejandro (COL) EQUIPO KERN PHARMA 0:01:13
40 HUYS Laurens (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:01:13
41 MULLEN Ryan (IRL) TREK – SEGAFREDO 0:01:13
42 BIDARD François (FRA) AG2R LA MONDIALE 0:01:13
43 VAN NIEKERK Morné (RSA) ST MICHEL – AUBER 93 0:01:13
44 RIOU Alan (FRA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:01:13
45 JANSSENS Jimmy (BEL) ALPECIN – FENIX 0:01:13
46 RUIZ SEDANO Ibon (ESP) EQUIPO KERN PHARMA 0:01:13
47 KOCH Jonas (GER) CCC TEAM 0:01:13
48 BARONCINI Filippo (ITA) BELTRAMI TSA MARCHIOL 0:01:13
49 LATOUR Pierre (FRA) AG2R LA MONDIALE 0:01:13
50 PEREZ Anthony (FRA) COFIDIS 0:01:13
51 LEROUX Samuel (FRA) NATURA4EVER – ROUBAIX – LILLE METROPOLE 0:01:18
52 DE VYLDER Lindsay (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:01:18
53 MEURISSE Xandro (BEL) CIRCUS – WANTY GOBERT 0:01:18
54 HAGEN Edvald Boasson (NOR) NTT PRO CYCLING TEAM 0:01:18
55 ZIMMERMANN Georg (GER) CCC TEAM 0:01:18
56 HERRADA Jose (ESP) COFIDIS 0:01:21
57 SIMMONS Quinn (USA) TREK – SEGAFREDO 0:01:21
58 GUERNALEC Thibault (FRA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:01:21
59 LEVEAU Jérémy (FRA) NATURA4EVER – ROUBAIX – LILLE METROPOLE 0:01:21
60 LEYSEN Senne (BEL) ALPECIN – FENIX 0:01:21
61 LE GAC Olivier (FRA) GROUPAMA – FDJ 0:01:21
62 FINETTO Mauro (ITA) NIPPO DELKO PROVENCE 0:01:21
63 MARECZKO Jakub (ITA) CCC TEAM 0:01:24
64 GHYS Robbe (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:01:28
65 SIX Franklin (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:01:28
66 HAILU Biniam (ERI) NIPPO DELKO PROVENCE 0:01:28
67 VERMOTE Julien (BEL) COFIDIS 0:01:33
68 OURSELIN Paul (FRA) TOTAL DIRECT ENERGIE 0:01:36
69 VAN POPPEL Boy (NED) CIRCUS – WANTY GOBERT 0:01:40
70 CAM Maxime (FRA) B&B HOTELS – VITAL CONCEPT 0:01:45
71 GOUGEARD Alexis (FRA) AG2R LA MONDIALE 0:01:51
72 FEDELI Alessandro (ITA) NIPPO DELKO PROVENCE 0:01:56
73 RUSSO Clément (FRA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:02:21
74 BARBIER Pierre (FRA) NIPPO DELKO PROVENCE 0:02:21
75 BENNETT Sean (USA) EF PRO CYCLING 0:02:26
76 MOZZATO Luca (ITA) B&B HOTELS – VITAL CONCEPT 0:02:53
77 COUSIN Jerome (FRA) TOTAL DIRECT ENERGIE 0:02:53
78 DE DECKER Alfdan (BEL) CIRCUS – WANTY GOBERT 0:02:55
79 DE BONDT Dries (BEL) ALPECIN – FENIX 0:04:37
80 THOMSON Jay Robert (RSA) NTT PRO CYCLING TEAM 0:04:37
81 CLAEYS Dimitri (BEL) COFIDIS 0:04:37
82 NIELSEN Andreas (DEN) NTT PRO CYCLING TEAM 0:04:42
83 GRADEK Kamil (POL) CCC TEAM 0:04:42
84 MORIN Emmanuel (FRA) COFIDIS 0:04:42
85 MARQUEZ ROMAN Marti (ESP) EQUIPO KERN PHARMA 0:04:42
86 NIELSEN Magnus Cort (DEN) EF PRO CYCLING 0:04:53
87 HUREL Tony (FRA) ST MICHEL – AUBER 93 0:04:53
88 GUGLIELMI Simon (FRA) GROUPAMA – FDJ 0:04:53
89 GONÇALVES José (POR) NIPPO DELKO PROVENCE 0:04:53
90 COURTEILLE Arnaud (FRA) B&B HOTELS – VITAL CONCEPT 0:04:53
91 BOECKMANS Kris (BEL) B&B HOTELS – VITAL CONCEPT 0:04:53
92 LE ROUX Romain (FRA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:06:58
93 ROSA Diego (ITA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:06:58
94 O’CONNOR Ben (AUS) NTT PRO CYCLING TEAM 0:06:58
95 AURIGNAC Samy (FRA) CAMBODIA CYCLING ACADEMY 0:06:58
96 MOSCA Jacopo (ITA) TREK – SEGAFREDO 0:06:58
97 EDET Nicolas (FRA) COFIDIS 0:07:01
98 JAUREGUI Quentin (FRA) AG2R LA MONDIALE 0:07:05
99 ŠTOČEK Matúš (SVK) BELTRAMI TSA MARCHIOL 0:07:07
100 DUMOURIER Florian (FRA) CAMBODIA CYCLING ACADEMY 0:07:07
101 QUARTERMAN Charles (GBR) TREK – SEGAFREDO 0:07:07
102 ADRIA OLIVERAS Roger (ESP) EQUIPO KERN PHARMA 0:07:10
103 HIVERT Jonathan (FRA) TOTAL DIRECT ENERGIE 0:07:10
104 WEEMAES Sasha (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:07:10
105 BLEIER Baptiste (FRA) ST MICHEL – AUBER 93 0:07:10
106 PARISINI Nicolo’ (ITA) BELTRAMI TSA MARCHIOL 0:07:10
107 ORLANDI Massimo (ITA) BELTRAMI TSA MARCHIOL 0:07:10
108 MALDONADO Anthony (FRA) ST MICHEL – AUBER 93 0:07:16
109 GUILLONNET Adrien (FRA) ST MICHEL – AUBER 93 0:07:16
110 FERRI Gregorio (ITA) BELTRAMI TSA MARCHIOL 0:07:16
111 OKA Atsushi (JPN) NIPPO DELKO PROVENCE 0:07:16
112 DERNIES Tom (BEL) NATURA4EVER – ROUBAIX – LILLE METROPOLE 0:07:22
113 WIRTGEN Luc (LUX) WALLONIE BRUXELLES 0:07:22
114 BEPPU Fumiyuki (JPN) NIPPO DELKO PROVENCE 0:07:22
115 RICHARDSON Alexandar (GBR) ALPECIN – FENIX 0:07:25
116 MANZIN Lorrenzo (FRA) TOTAL DIRECT ENERGIE 0:07:25
117 ALAPHILIPPE Bryan (FRA) ST MICHEL – AUBER 93 0:07:25
118 ROBEET Ludovic (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:07:30
119 LIETAER Eliot (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:07:30
120 OWEN Logan (USA) EF PRO CYCLING 0:07:30
121 GALVAN FERNANDEZ Francisco (ESP) EQUIPO KERN PHARMA 0:07:39
122 VERMEULEN Emiel (BEL) NATURA4EVER – ROUBAIX – LILLE METROPOLE 0:07:42
123 LIEPINS Emils (LAT) TREK – SEGAFREDO 0:14:06
124 HUDRY Florian (FRA) CAMBODIA CYCLING ACADEMY 0:14:06
125 DE PLUS Jasper (BEL) CIRCUS – WANTY GOBERT 0:14:06
126 GRENDENE Marco (ITA) BELTRAMI TSA MARCHIOL 0:14:06
127 PESENTI Thomas (ITA) BELTRAMI TSA MARCHIOL 0:14:06
128 BOUZAS REY Martin (ESP) EQUIPO KERN PHARMA 0:14:06
129 DEVRIENDT Tom (BEL) CIRCUS – WANTY GOBERT 0:14:09
130 ANTOMARCHI Julien (FRA) NATURA4EVER – ROUBAIX – LILLE METROPOLE 0:14:09
131 MASSON Christophe (FRA) NATURA4EVER – ROUBAIX – LILLE METROPOLE 0:14:41
132 DE BIE Sean (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:14:43
133 TAMINIAUX Lionel (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:14:49
DNF LADAGNOUS Matthieu (FRA) GROUPAMA – FDJ
DNF WARLOP Jordi (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE
DNF TU Chih Hao (TPE) EQUIPO KERN PHARMA
DNF MULLER Gabriel (FRA) CAMBODIA CYCLING ACADEMY
DNF BERLIN Antoine (MON) CAMBODIA CYCLING ACADEMY
DNF MAMYKIN Matvey (RUS) CAMBODIA CYCLING ACADEMY

Klasyfikacja generalna po pierwszym etapie:

1 BRUNEL Alexys (FRA) GROUPAMA – FDJ 3:20:32
2 COSNEFROY Benoit (FRA) AG2R LA MONDIALE 0:00:03
3 PLANCKAERT Edward (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:00:10
4 KIRSCH Alex (LUX) TREK – SEGAFREDO 0:00:16
5 GENIETS Kévin (LUX) GROUPAMA – FDJ 0:00:17
6 THWAITES Scott (GBR) ALPECIN – FENIX 0:00:19
7 VAN HOECKE Gijs (BEL) CCC TEAM 0:00:19
8 CALMEJANE Lilian (FRA) TOTAL DIRECT ENERGIE 0:00:19
9 VICHOT Arthur (FRA) B&B HOTELS – VITAL CONCEPT 0:00:19
10 MAURELET Flavien (FRA) ST MICHEL – AUBER 93 0:00:24
11 THOMAS Benjamin (FRA) GROUPAMA – FDJ 0:00:34
12 BOUDAT Thomas (FRA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:00:34
13 LANGEVELD Sebastian (NED) EF PRO CYCLING 0:00:40
14 VENTURINI Clement (FRA) AG2R LA MONDIALE 0:00:42
15 VAN DEN BERG Julius (NED) EF PRO CYCLING 0:00:44
16 LEVASSEUR Jordan (FRA) NATURA4EVER – ROUBAIX – LILLE METROPOLE 0:00:44
17 BETTIOL Alberto (ITA) EF PRO CYCLING 0:00:46
18 VAN POPPEL Danny (NED) CIRCUS – WANTY GOBERT 0:00:48
19 BARTHE Cyril (FRA) B&B HOTELS – VITAL CONCEPT 0:00:52
20 GOGL Michael (AUT) NTT PRO CYCLING TEAM 0:00:52
21 VAN ROOY Kenneth (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:00:52
22 KRIEGER Alexander (GER) ALPECIN – FENIX 0:00:58
23 PALUTA Michał (POL) CCC TEAM 0:01:01
24 TOUZE Damien (FRA) COFIDIS 0:01:05
25 MOSCHETTI Matteo (ITA) TREK – SEGAFREDO 0:01:10
26 BURGAUDEAU Mathieu (FRA) TOTAL DIRECT ENERGIE 0:01:14
27 MADOUAS Valentin (FRA) GROUPAMA – FDJ 0:01:14
28 JANS Roy (BEL) ALPECIN – FENIX 0:01:14
29 MAŁECKI Kamil (POL) CCC TEAM 0:01:14
30 CLARKE Simon (AUS) EF PRO CYCLING 0:01:14
31 DE GENDT Aime (BEL) CIRCUS – WANTY GOBERT 0:01:14
32 SCHÖNBERGER Sebastian (AUT) B&B HOTELS – VITAL CONCEPT 0:01:14
33 WILLEMS Thimo (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:01:14
34 MAIKIN Roman (RUS) CAMBODIA CYCLING ACADEMY 0:01:14
35 TURGIS Anthony (FRA) TOTAL DIRECT ENERGIE 0:01:14
36 HUNDAHL Michael Valgren (DEN) NTT PRO CYCLING TEAM 0:01:14
37 HARDY Romain (FRA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:01:14
38 PARET PEINTRE Aurélien (FRA) AG2R LA MONDIALE 0:01:19
39 MENDEZ NOREÑA Daniel Alejandro (COL) EQUIPO KERN PHARMA 0:01:24
40 HUYS Laurens (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:01:24
41 MULLEN Ryan (IRL) TREK – SEGAFREDO 0:01:24
42 BIDARD François (FRA) AG2R LA MONDIALE 0:01:24
43 VAN NIEKERK Morné (RSA) ST MICHEL – AUBER 93 0:01:24
44 RIOU Alan (FRA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:01:24
45 JANSSENS Jimmy (BEL) ALPECIN – FENIX 0:01:24
46 RUIZ SEDANO Ibon (ESP) EQUIPO KERN PHARMA 0:01:24
47 KOCH Jonas (GER) CCC TEAM 0:01:24
48 BARONCINI Filippo (ITA) BELTRAMI TSA MARCHIOL 0:01:24
49 LATOUR Pierre (FRA) AG2R LA MONDIALE 0:01:24
50 PEREZ Anthony (FRA) COFIDIS 0:01:24
51 LEROUX Samuel (FRA) NATURA4EVER – ROUBAIX – LILLE METROPOLE 0:01:29
52 DE VYLDER Lindsay (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:01:29
53 MEURISSE Xandro (BEL) CIRCUS – WANTY GOBERT 0:01:29
54 HAGEN Edvald Boasson (NOR) NTT PRO CYCLING TEAM 0:01:29
55 ZIMMERMANN Georg (GER) CCC TEAM 0:01:29
56 HERRADA Jose (ESP) COFIDIS 0:01:32
57 SIMMONS Quinn (USA) TREK – SEGAFREDO 0:01:32
58 GUERNALEC Thibault (FRA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:01:32
59 LEVEAU Jérémy (FRA) NATURA4EVER – ROUBAIX – LILLE METROPOLE 0:01:32
60 LEYSEN Senne (BEL) ALPECIN – FENIX 0:01:32
61 LE GAC Olivier (FRA) GROUPAMA – FDJ 0:01:32
62 FINETTO Mauro (ITA) NIPPO DELKO PROVENCE 0:01:32
63 MARECZKO Jakub (ITA) CCC TEAM 0:01:35
64 GHYS Robbe (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:01:39
65 SIX Franklin (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:01:39
66 HAILU Biniam (ERI) NIPPO DELKO PROVENCE 0:01:39
67 VERMOTE Julien (BEL) COFIDIS 0:01:44
68 OURSELIN Paul (FRA) TOTAL DIRECT ENERGIE 0:01:47
69 VAN POPPEL Boy (NED) CIRCUS – WANTY GOBERT 0:01:51
70 CAM Maxime (FRA) B&B HOTELS – VITAL CONCEPT 0:01:56
71 GOUGEARD Alexis (FRA) AG2R LA MONDIALE 0:02:02
72 FEDELI Alessandro (ITA) NIPPO DELKO PROVENCE 0:02:07
73 RUSSO Clément (FRA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:02:32
74 BARBIER Pierre (FRA) NIPPO DELKO PROVENCE 0:02:32
75 BENNETT Sean (USA) EF PRO CYCLING 0:02:37
76 MOZZATO Luca (ITA) B&B HOTELS – VITAL CONCEPT 0:03:04
77 COUSIN Jerome (FRA) TOTAL DIRECT ENERGIE 0:03:04
78 DE DECKER Alfdan (BEL) CIRCUS – WANTY GOBERT 0:03:06
79 DE BONDT Dries (BEL) ALPECIN – FENIX 0:04:48
80 THOMSON Jay Robert (RSA) NTT PRO CYCLING TEAM 0:04:48
81 CLAEYS Dimitri (BEL) COFIDIS 0:04:48
82 NIELSEN Andreas (DEN) NTT PRO CYCLING TEAM 0:04:53
83 GRADEK Kamil (POL) CCC TEAM 0:04:53
84 MORIN Emmanuel (FRA) COFIDIS 0:04:53
85 MARQUEZ ROMAN Marti (ESP) EQUIPO KERN PHARMA 0:04:53
86 NIELSEN Magnus Cort (DEN) EF PRO CYCLING 0:05:04
87 HUREL Tony (FRA) ST MICHEL – AUBER 93 0:05:04
88 GUGLIELMI Simon (FRA) GROUPAMA – FDJ 0:05:04
89 GONÇALVES José (POR) NIPPO DELKO PROVENCE 0:05:04
90 COURTEILLE Arnaud (FRA) B&B HOTELS – VITAL CONCEPT 0:05:04
91 BOECKMANS Kris (BEL) B&B HOTELS – VITAL CONCEPT 0:05:04
92 LE ROUX Romain (FRA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:07:09
93 ROSA Diego (ITA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:07:09
94 O’CONNOR Ben (AUS) NTT PRO CYCLING TEAM 0:07:09
95 AURIGNAC Samy (FRA) CAMBODIA CYCLING ACADEMY 0:07:09
96 MOSCA Jacopo (ITA) TREK – SEGAFREDO 0:07:09
97 EDET Nicolas (FRA) COFIDIS 0:07:12
98 JAUREGUI Quentin (FRA) AG2R LA MONDIALE 0:07:16
99 ŠTOČEK Matúš (SVK) BELTRAMI TSA MARCHIOL 0:07:18
100 DUMOURIER Florian (FRA) CAMBODIA CYCLING ACADEMY 0:07:18
101 QUARTERMAN Charles (GBR) TREK – SEGAFREDO 0:07:18
102 ADRIA OLIVERAS Roger (ESP) EQUIPO KERN PHARMA 0:07:21
103 HIVERT Jonathan (FRA) TOTAL DIRECT ENERGIE 0:07:21
104 WEEMAES Sasha (BEL) SPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:07:21
105 BLEIER Baptiste (FRA) ST MICHEL – AUBER 93 0:07:21
106 PARISINI Nicolo’ (ITA) BELTRAMI TSA MARCHIOL 0:07:21
107 ORLANDI Massimo (ITA) BELTRAMI TSA MARCHIOL 0:07:21
108 MALDONADO Anthony (FRA) ST MICHEL – AUBER 93 0:07:27
109 GUILLONNET Adrien (FRA) ST MICHEL – AUBER 93 0:07:27
110 FERRI Gregorio (ITA) BELTRAMI TSA MARCHIOL 0:07:27
111 OKA Atsushi (JPN) NIPPO DELKO PROVENCE 0:07:27
112 DERNIES Tom (BEL) NATURA4EVER – ROUBAIX – LILLE METROPOLE 0:07:33
113 WIRTGEN Luc (LUX) WALLONIE BRUXELLES 0:07:33
114 BEPPU Fumiyuki (JPN) NIPPO DELKO PROVENCE 0:07:33
115 RICHARDSON Alexandar (GBR) ALPECIN – FENIX 0:07:36
116 MANZIN Lorrenzo (FRA) TOTAL DIRECT ENERGIE 0:07:36
117 ALAPHILIPPE Bryan (FRA) ST MICHEL – AUBER 93 0:07:36
118 ROBEET Ludovic (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:07:41
119 LIETAER Eliot (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:07:41
120 OWEN Logan (USA) EF PRO CYCLING 0:07:41
121 GALVAN FERNANDEZ Francisco (ESP) EQUIPO KERN PHARMA 0:07:50
122 VERMEULEN Emiel (BEL) NATURA4EVER – ROUBAIX – LILLE METROPOLE 0:07:53
123 LIEPINS Emils (LAT) TREK – SEGAFREDO 0:14:17
124 HUDRY Florian (FRA) CAMBODIA CYCLING ACADEMY 0:14:17
125 DE PLUS Jasper (BEL) CIRCUS – WANTY GOBERT 0:14:17
126 GRENDENE Marco (ITA) BELTRAMI TSA MARCHIOL 0:14:17
127 PESENTI Thomas (ITA) BELTRAMI TSA MARCHIOL 0:14:17
128 BOUZAS REY Martin (ESP) EQUIPO KERN PHARMA 0:14:17
129 DEVRIENDT Tom (BEL) CIRCUS – WANTY GOBERT 0:14:20
130 ANTOMARCHI Julien (FRA) NATURA4EVER – ROUBAIX – LILLE METROPOLE 0:14:20
131 MASSON Christophe (FRA) NATURA4EVER – ROUBAIX – LILLE METROPOLE 0:14:52
132 DE BIE Sean (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:14:54
133 TAMINIAUX Lionel (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:15:00