Popularny „Maniek” po bardzo dobrym otwarciu sezonu podczas Challenge Mallorca, gdy w Pollença – Andratx był szósty kontynuuje swoje starty w sezonie 2020.

Wyścig Dookoła Walencji, który rozpoczyna się już w najbliższą środę ma w tym roku bardzo ciekawą trasę, o której informowaliśmy już tutaj. Będzie to ważny start dla całej drużyny Lotto Soudal. Debiutować tam będą nowe nabytki zespołu John Degenkolb oraz Philippe Gilbert, którzy mają stanowić o sile belgijskiej drużyny w nadchodzącej wielkimi krokami kampanii wiosennych klasyków. Z pewnością powalczą oni o zwycięstwo etapowe.

W klasyfikacji generalnej wyścigu powinien pokazać się ósmy kolarz hiszpańskiej Vuelty Carl Fredrik Hagen. Pomagać będzie mu z pewnością Marczyński, ale nie jest wykluczone, że dostanie on od swojego zespołu „wolną rękę”. Skład uzupełnią Belgowie: Sander Armee, Brent Van Moer oraz Frederik Frison.

Skład Lotto Soudal w Volta a la Comunitat Valenciana:

John Degenkolb (Niemcy), Philippe Gilbert, Frederik Frison, Sander Armee, Brent Van Moer  (wszyscy Belgia), Tomasz Marczyński (Polska) oraz Carl Fredrik Hagen (Norwegia).

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments