Foto: Israel Start-Up Nation / Israel Cycling Academy

Fernando Gaviria (UAE-Team Emirates) wygrał po finiszu z grupy czwarty etap wyścigu w Argentynie. Liderem pozostał Remco Evenepoel (Deceuninck – Quick Step).

Tuż przed dniem przerwy na Vuelta a San Juan na kolarzy czekał najdłuższy etap w wyścigu. Do przejechania było ponad 185 kilometrów z San José de Jáchal do Villa San Agustín. W połowie dystansu na zawodników czekały trzy podjazdy.

Dopiero po 60 kilometrach utworzyła się ucieczka w składzie: Mattia Bais (Androni Giocattoli – Sidermec), Matteo Busato (Vini Zabù – KTM), Iker Ballarin (Fundación – Orbea), Robin Carpenter (Rally Cycling), Daniel Juarez (Agrupacion Virgen De Fatima), Augustin Fraysse (reprezentacja Argentyny), Vladimir Ilchenko (reprezentacja Rosji), César Enrique Gárate (reprezentacja Peru).

Jednak już na pierwszym podjeździe peleton dogonił harcowników. W kolejną akcję zabrali się: Peio Goikoetxea (Fundación – Orbea) i Robin Carpenter (Rally Cycling). Na 20 kilometrów przed metą prowadząca dwójka miała 30 sekund przewagi nad dużą grupą. W tym momencie zaczął padać bardzo mocny deszcz, ale na szczęście taka sytuacja nie trwała zbyt długo.

3200 metrów przed metą został doścignięty Goikoetxea, a Amerykanin na czele kręcił jeszcze przez 500 metrów. Zgodnie z oczekiwaniami o zwycięstwie zadecydował więc finisz z peletonu.

Najszybszy okazał się Fernando Gaviria (UAE-Team Emirates), dla którego to drugi w tym roku, a siódmy triumf w tym wyścigu. Kolejne miejsca zajęli Rudy Barbier (Israel Start-Up Nation) i Álvaro José Hodeg (Deceuninck – Quick Step).

Wyniki czwartego etapu:

1 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 4:08:03
2 Rudy Barbier (Fra) Israel Start-Up Nation 0:00:00
3 Alvaro José Hodeg Chagui (Col) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
4 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:00:00
5 Piet Allegaert (Bel) Cofidis 0:00:00
6 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
7 Marco Benfatto (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
8 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
9 Nicolas Javier Naranjo Sanchez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:00:00
10 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 0:00:00
11 Travis McCabe (USA) Israel Start-Up Nation 0:00:00
12 Lucas Manuel Gaday Orozco (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
13 Mauro Abel Richeze (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:00:00
14 Davide Appollonio (Ita) Amore & Vita – Prodir|Amore & Vita – Prodir 0:00:00
15 Colin Joyce (USA) Rally Cycling 0:00:00
16 Jonathan Milan (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
17 Nelson Soto Martinez (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:00:00
18 Aleksandr Grigorev (Rus) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:00:00
19 Maris Bogdanovics (Lat) Amore & Vita – Prodir|Amore & Vita – Prodir 0:00:00
20 Mamyr Stash (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
21 Umberto Marengo (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:00
22 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:00:00
23 Nicolas Dalla Valle (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
24 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
25 Tomas Contte (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
26 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates 0:00:00
27 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
28 Itamar Einhorn (Isr) Israel Start-Up Nation 0:00:00
29 Roman Maikin (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
30 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis 0:00:00
31 Rubén Ramos (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
32 Mikel Alonso Flores (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
33 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:00:00
34 Marco Tizza (Ita) Amore & Vita – Prodir|Amore & Vita – Prodir 0:00:00
35 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
36 Alexander Evtushenko (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
37 Filippo Ganna (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
38 Leonardo Basso (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
39 Alejandro Marque Porto (Esp) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:00:00
40 Johan Jacobs (SUI) Movistar Team 0:00:00
41 Laureano Rosas (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:00:00
42 Norman Vahtra (Est) Israel Start-Up Nation 0:00:00
43 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
44 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:00:00
45 Carlos Betancur (Col) Movistar Team 0:00:00
46 Christofer Jurado Lopez (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:00:00
47 Garikoitz Bravo Oiarbide (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
48 Matteo Fabbro (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:00
49 Daniel Diaz (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:00:00
50 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:00:00
51 Davide Plebani (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
52 Alessandro Ferreira Guimarães (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:00
53 Simon Pellaud (SUI) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
54 Simone Ravanelli (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
55 Omar Alberto Mendoza Cardona (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:00:00
56 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
57 Unai Cuadrado Ruiz De Gauna (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
58 Iuri Filosi (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
59 Iker Ballarin Manso (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
60 Mattia Bais (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
61 Frederico Figueiredo (Por) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:00:00
62 Iñigo Elosegui Momeñe (Esp) Movistar Team 0:00:00
63 Weimar Alfonso Roldán Ortiz (Col) Team Medellin 0:00:00
64 Paweł Poljański (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:00
65 Patrick Schelling (SUI) Israel Start-Up Nation 0:00:00
66 Luca Wackermann (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:00
67 Oscar Bazan Claveles (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
68 Oscar Miguel Sevilla Rivera (Esp) Team Medellin 0:00:00
69 Ricardo Escuela (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:00:00
70 Magno Nazaret (Bra) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:00:00
71 Alejandro Antonio Duran (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:00:00
72 Juan Pablo Dotti (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:00:00
73 Michele Scartezzini (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
74 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
75 Viesturs Luksevics (Lat) Amore & Vita – Prodir|Amore & Vita – Prodir 0:00:00
76 Leonardo Franco Rodriguez (Arg) Municipalidad de Rawson 0:00:00
77 Jose Martin Reyes (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
78 Diego Andres Camargo Pineda (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:00:00
79 Maciej Bodnar (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:00
80 Jose Rujano Guillen (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:00:00
81 Jorge Castel Blanco Morales (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:00:00
82 William David Muñoz Perez (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:00:00
83 Juan Javier Melivillo (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
84 Jose Tito Hernandez Jaramillo (Col) Team Medellin 0:00:00
85 César Martingil (Por) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:00:00
86 Vinicius Rangel Costa (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:00
87 Leonardo Franco Cobarrubia Lucero (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:00:00
88 Sebastian Mora Vedri (Esp) Movistar Team 0:00:00
89 Clever Jose Martinez Moros (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:00:00
90 Renzo Obando (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
91 Pieter Serry (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
92 Alvaro Trueba Diego (Esp) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:00:00
93 Riccardo Marchesini (Ita) Amore & Vita – Prodir|Amore & Vita – Prodir 0:00:00
94 Eduin Becerra (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:00:00
95 Gavin Mannion (USA) Rally Cycling 0:00:00
96 Luis Angel Maté Mardones (Esp) Cofidis 0:00:00
97 Robert Britton (Can) Rally Cycling 0:00:00
98 Anderson Paredes (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:00:00
99 Guillaume Martin (Fra) Cofidis 0:00:00
100 Dario Raul Antonio Diaz (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:00:00
101 Cesar Nicolas Paredes Avellaneda (Col) Team Medellin 0:00:00
102 Veljko Stojnic (Srb) Vini Zabù – KTM 0:00:00
103 Brayan Stiven Sanchez Vergara (Col) Team Medellin 0:00:00
104 Matteo Busato (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:00
105 Andrea Garosio (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:00
106 Andrea Di Renzo (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:00
107 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:00
108 Nathan Brown (USA) Rally Cycling 0:00:00
109 Fernando Barceló Aragon (Esp) Cofidis 0:00:00
110 Maximiliano Ezequiel Navarrete (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
111 Robin Carpenter (USA) Rally Cycling 0:00:00
112 Oscar Gatto (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:00
113 Walter Alejandro Vargas Alzate (Col) Team Medellin 0:00:00
114 Leandro Messineo (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:00:00
115 Royner Navarro Calle (Per) Nationalmannschaft Peru 0:00:00
116 José Alarcon (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:00:00
117 Filippo Zaccanti (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
118 Andre Eduardo Gohr (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:00
119 Leonardo Henrique Finkler (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:00
120 Kyle Murphy (USA) Rally Cycling 0:00:00
121 Antonio Zullo (Ita) Amore & Vita – Prodir|Amore & Vita – Prodir 0:00:00
122 Sergio Javier Aguirre Maldonado (Arg) Municipalidad de Rawson 0:00:00
123 Emiliano Contreras (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:00:00
124 Yeisson Ferney Casallas Rincon (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:00:00
125 Francesco Lamon (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
126 Gerardo Matias Tivani (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
127 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-Up Nation 0:00:56
128 Tom Bohli (SUI) UAE Team Emirates 0:01:43
129 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:02:00
130 Peio Goikoetxea Goiogana (Esp) Fundación – Orbea 0:02:00
131 Matvey Mamykin (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:17:38
132 Sebastián Cianci (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:17:38
133 Vladimir Ilchenko (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:17:38
134 Sergey Rostovtsev (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:17:38
135 Máximo Eliecer Rojas Romero (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:17:38
136 Renan Ladewig Quadri (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:17:38
137 Bolivar Espinosa Serrano (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:17:38
138 Jokin Aranburu Arruti (Esp) Fundación – Orbea 0:17:38
139 Carlos Samudio Carrera (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:17:38
140 Franklin Archibold Castillo (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:17:38
141 Rúben Simão (Por) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:17:38
142 Gerardo Exequiel Atencio (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:17:38
143 Efrain Enrique Toloza (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:17:38
144 Emiliano Ibarra (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:17:38
145 Daniel Omar Juárez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:17:38
146 Agustín Fraysse (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:17:38
147 Robinson Steven Ruiz Calle (Per) Nationalmannschaft Peru 0:17:38
148 Facundo Matias Cattapan Carrion (Arg) Municipalidad de Rawson 0:17:38
149 Alejandro Quilci (Arg) Municipalidad de Rawson 0:17:38
150 César Enrique Gárate Guarníz (Per) Nationalmannschaft Peru 0:17:38
151 Alaín Rossbel Quispe Colque (Per) Nationalmannschaft Peru 0:17:38
152 Matias Maggiora (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:17:38
153 Hugo Nestor Emiliano Ruiz Calle (Per) Nationalmannschaft Peru 0:17:38
154 Oscar Alfredo Gomez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:17:38
155 Higiño Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson 0:17:38
156 Francisco Cesar Monte (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:17:49
157 Hector Maximiliano Lucero (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:17:49
158 Gabriel Nicolas Juarez Veron (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:17:49
159 Leandro Javier Velardez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:17:49
160 Juan Ignacio Curuchet (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:17:49
161 Kevin Castro Carbajal (Arg) Municipalidad de Rawson 0:17:38
162 Andy Limaylla Zevallos (Per) Nationalmannschaft Peru 0:37:26
163 Randish Abdul Lorenzo (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:37:26
DNF Oscar Adalberto Quiroz Ayala (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas
DNF Felipe Aparecido Brito Ronzani (Bra) Nationalmannschaft Brasilien

Klasyfikacja generalna po czwartym etapie:

1 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck – Quick Step 11:42:38
2 Filippo Ganna (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:33
3 Oscar Miguel Sevilla Rivera (Esp) Team Medellin 0:01:09
4 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:01:26
5 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates 0:01:27
6 Maciej Bodnar (Pol) Bora – Hansgrohe 0:01:28
7 Alexander Evtushenko (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:01:29
8 Colin Joyce (USA) Rally Cycling 0:01:41
9 Matteo Fabbro (Ita) Bora – Hansgrohe 0:01:42
10 Gavin Mannion (USA) Rally Cycling 0:01:44
11 Juan Pablo Dotti (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:01:54
12 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:01:57
13 Robert Britton (Can) Rally Cycling 0:01:58
14 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:02:05
15 Diego Andres Camargo Pineda (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:02:07
16 Brayan Stiven Sanchez Vergara (Col) Team Medellin 0:02:08
17 Paweł Poljański (Pol) Bora – Hansgrohe 0:02:09
18 Omar Alberto Mendoza Cardona (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:02:11
19 Michele Scartezzini (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:02:11
20 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 0:02:14
21 Simon Pellaud (SUI) Androni Giocattoli – Sidermec 0:02:17
22 Patrick Schelling (SUI) Israel Start-Up Nation 0:02:18
23 Walter Alejandro Vargas Alzate (Col) Team Medellin 0:02:20
24 Magno Nazaret (Bra) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:02:20
25 Daniel Diaz (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:02:21
26 Cesar Nicolas Paredes Avellaneda (Col) Team Medellin 0:02:22
27 Iñigo Elosegui Momeñe (Esp) Movistar Team 0:02:22
28 Leandro Messineo (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:02:22
29 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:02:25
30 Laureano Rosas (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:02:27
31 Guillaume Martin (Fra) Cofidis 0:02:28
32 Kyle Murphy (USA) Rally Cycling 0:02:28
33 Jose Tito Hernandez Jaramillo (Col) Team Medellin 0:02:29
34 Alvaro Trueba Diego (Esp) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:02:30
35 Jose Rujano Guillen (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:02:31
36 Aleksandr Grigorev (Rus) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:02:37
37 Simone Ravanelli (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:02:38
38 Jose Martin Reyes (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:02:39
39 Juan Javier Melivillo (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:02:40
40 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:02:42
41 Rubén Ramos (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:02:46
42 Alejandro Marque Porto (Esp) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:02:47
43 Mattia Bais (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:02:48
44 Vinicius Rangel Costa (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:02:48
45 Pieter Serry (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:02:49
46 Leonardo Basso (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:02:49
47 Alejandro Antonio Duran (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:02:52
48 Marco Tizza (Ita) Amore & Vita – Prodir|Amore & Vita – Prodir 0:02:54
49 Sebastian Mora Vedri (Esp) Movistar Team 0:02:58
50 Luis Angel Maté Mardones (Esp) Cofidis 0:02:59
51 Nathan Brown (USA) Rally Cycling 0:03:01
52 Robin Carpenter (USA) Rally Cycling 0:03:02
53 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:03:05
54 Carlos Betancur (Col) Movistar Team 0:03:06
55 Eduin Becerra (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:03:07
56 Anderson Paredes (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:03:10
57 Clever Jose Martinez Moros (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:03:10
58 Garikoitz Bravo Oiarbide (Esp) Fundación – Orbea 0:03:11
59 Ricardo Escuela (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:03:11
60 Umberto Marengo (Ita) Vini Zabù – KTM 0:03:19
61 Andre Eduardo Gohr (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:03:21
62 Frederico Figueiredo (Por) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:03:24
63 Roman Maikin (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:03:29
64 Unai Cuadrado Ruiz De Gauna (Esp) Fundación – Orbea 0:03:32
65 Andrea Garosio (Ita) Vini Zabù – KTM 0:03:36
66 Norman Vahtra (Est) Israel Start-Up Nation 0:03:36
67 Leonardo Franco Rodriguez (Arg) Municipalidad de Rawson 0:03:37
68 Maximiliano Ezequiel Navarrete (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:03:39
69 Fernando Barceló Aragon (Esp) Cofidis 0:03:42
70 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:03:45
71 Yeisson Ferney Casallas Rincon (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:03:45
72 Oscar Gatto (Ita) Bora – Hansgrohe 0:03:53
73 Riccardo Marchesini (Ita) Amore & Vita – Prodir|Amore & Vita – Prodir 0:03:55
74 Weimar Alfonso Roldán Ortiz (Col) Team Medellin 0:03:56
75 Itamar Einhorn (Isr) Israel Start-Up Nation 0:03:57
76 Jorge Castel Blanco Morales (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:04:00
77 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 0:04:01
78 Oscar Bazan Claveles (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:04:03
79 Matteo Busato (Ita) Vini Zabù – KTM 0:04:04
80 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:04:05
81 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis 0:04:07
82 Leonardo Henrique Finkler (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:04:14
83 Royner Navarro Calle (Per) Nationalmannschaft Peru 0:04:23
84 Antonio Zullo (Ita) Amore & Vita – Prodir|Amore & Vita – Prodir 0:04:24
85 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:04:25
86 Iuri Filosi (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:04:37
87 Alvaro José Hodeg Chagui (Col) Deceuninck – Quick Step 0:04:37
88 Mamyr Stash (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:04:40
89 Mikel Alonso Flores (Esp) Fundación – Orbea 0:04:43
90 Davide Appollonio (Ita) Amore & Vita – Prodir|Amore & Vita – Prodir 0:05:07
91 Christofer Jurado Lopez (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:05:08
92 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:05:09
93 César Martingil (Por) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:05:23
94 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:05:28
95 Travis McCabe (USA) Israel Start-Up Nation 0:05:34
96 Viesturs Luksevics (Lat) Amore & Vita – Prodir|Amore & Vita – Prodir 0:05:45
97 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:05:50
98 Nicolas Javier Naranjo Sanchez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:05:51
99 Rudy Barbier (Fra) Israel Start-Up Nation 0:05:53
100 Tomas Contte (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:05:54
101 Lucas Manuel Gaday Orozco (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:05:55
102 Jonathan Milan (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:06:08
103 Luca Wackermann (Ita) Vini Zabù – KTM 0:06:09
104 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-Up Nation 0:06:30
105 Veljko Stojnic (Srb) Vini Zabù – KTM 0:07:24
106 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:07:30
107 Marco Benfatto (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:08:05
108 Maris Bogdanovics (Lat) Amore & Vita – Prodir|Amore & Vita – Prodir 0:08:19
109 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:08:24
110 Leonardo Franco Cobarrubia Lucero (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:08:53
111 Francesco Lamon (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:09:17
112 Johan Jacobs (SUI) Movistar Team 0:09:34
113 Emiliano Contreras (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:09:58
114 Renzo Obando (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:10:05
115 Nelson Soto Martinez (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:10:09
116 Nicolas Dalla Valle (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:10:19
117 Andrea Di Renzo (Ita) Vini Zabù – KTM 0:10:28
118 Alessandro Ferreira Guimarães (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:10:36
119 Piet Allegaert (Bel) Cofidis 0:10:43
120 José Alarcon (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:10:45
121 Davide Plebani (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:11:18
122 Peio Goikoetxea Goiogana (Esp) Fundación – Orbea 0:11:46
123 Mauro Abel Richeze (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:11:52
124 Dario Raul Antonio Diaz (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:13:59
125 Tom Bohli (SUI) UAE Team Emirates 0:14:32
126 Sergio Javier Aguirre Maldonado (Arg) Municipalidad de Rawson 0:15:58
127 Iker Ballarin Manso (Esp) Fundación – Orbea 0:16:12
128 William David Muñoz Perez (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:16:18
129 Filippo Zaccanti (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:16:28
130 Emiliano Ibarra (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:20:24
131 Franklin Archibold Castillo (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:20:42
132 Vladimir Ilchenko (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:21:46
133 Gerardo Matias Tivani (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:22:40
134 Matvey Mamykin (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:25:27
135 Oscar Alfredo Gomez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:27:20
136 Leandro Javier Velardez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:27:42
137 Jokin Aranburu Arruti (Esp) Fundación – Orbea 0:28:22
138 Robinson Steven Ruiz Calle (Per) Nationalmannschaft Peru 0:28:26
139 Facundo Matias Cattapan Carrion (Arg) Municipalidad de Rawson 0:28:45
140 Francisco Cesar Monte (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:28:53
141 Alaín Rossbel Quispe Colque (Per) Nationalmannschaft Peru 0:28:54
142 Higiño Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson 0:28:59
143 Sebastián Cianci (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:29:02
144 Máximo Eliecer Rojas Romero (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:29:06
145 Kevin Castro Carbajal (Arg) Municipalidad de Rawson 0:29:14
146 Juan Ignacio Curuchet (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:29:18
147 Renan Ladewig Quadri (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:29:25
148 Agustín Fraysse (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:29:27
149 César Enrique Gárate Guarníz (Per) Nationalmannschaft Peru 0:29:48
150 Sergey Rostovtsev (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:29:53
151 Alejandro Quilci (Arg) Municipalidad de Rawson 0:30:58
152 Bolivar Espinosa Serrano (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:32:41
153 Carlos Samudio Carrera (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:33:42
154 Efrain Enrique Toloza (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:34:03
155 Daniel Omar Juárez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:34:07
156 Hugo Nestor Emiliano Ruiz Calle (Per) Nationalmannschaft Peru 0:34:29
157 Gabriel Nicolas Juarez Veron (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:35:10
158 Gerardo Exequiel Atencio (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:35:10
159 Hector Maximiliano Lucero (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:41:38
160 Randish Abdul Lorenzo (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:41:42
161 Matias Maggiora (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:41:49
162 Rúben Simão (Por) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:47:24
163 Andy Limaylla Zevallos (Per) Nationalmannschaft Peru 0:52:08