Foto: Israel Start-Up Nation

Rudy Barbier (Israel Start-Up Nation) wygrał po finiszu ze zdziesiątkowanego peletonu pierwszy etap wyścigu w Argentynie.

38. edycja Vuelta a San Juan Internacional rozpoczęła się odcinkiem wokół San Juan. Kolarze mieli do przejechania ponad 163 kilometry, a po drodze zmierzyć się z trzema oznaczonymi podjazdami.

Na liście startowej mieliśmy dwóch Polaków: Macieja Bodnara i Pawła Poljańskiego (obaj BORA-hansgrohe).

Ucieczkę dnia utworzyli: Daniel Juarez (Agrupacion Virgen De Fatima), Andrea Di Renzo (Vini Zabù – KTM), Vinicius Rangel Costa (Brazylia), Mattia Bais (Androni Giocattoli – Sidermec), Filippo Zaccanti (Bardiani-CSF-Faizanè), Iker Ballarin (Fundación – Orbea) i César Nicolás Paredes (Team Medellin).

Na górskich premiach brylował dziś zdecydowanie Paredes i to kolarze ekipy Medellin został pierwszy liderem tej klasyfikacji. Najdłużej przed peletonem kręcił Bais, ale jego akcja zakończyła się na 35 kilometrów przed metą.

3500 metrów przed metą doszło do sporej kraksy w środku peletonu. Na czele cały czas kręcili kolarze Androni Giocattoli – Sidermec. Dopiero 1500 metrów przed metą zaczęli rządzić zawodnicy BORA-hansgrohe.

Na finiszu najszybszy okazał się Rudy Barbier (Israel Start-Up Nation). Kolejne miejsca zajęli Manuel Belletti (Androni Giocattoli – Sidermec) i Tomas Contte (Equipo Continental Municipalidad de Pocito).

Wyniki pierwszego etapu:

1 BARBIER, Rudy (ISRAEL START – UP NATION) 3:45:14
2 BELLETTI, Manuel (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:00
3 CONTTE, Tomas (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:00:00
4 MOLANO, Juan S. (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
5 HODEG, Alvaro J. (DECEUNINCK – QUICK – STEP) 0:00:00
6 SAGAN, Peter (BORA – HANSGROHE) 0:00:00
7 MAIKIN, Roman (SEL. RUSIA) 0:00:00
8 WACKERMANN, Luca (VINI ZABU’ KTM) 0:00:00
9 GAVIRIA, Fernando (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
10 LEMOINE, Cyril (COFIDIS) 0:00:00
11 FILOSI, Iuri (BARDIANI CSF FAIZANE’) 0:00:00
12 VAHTRA, Norman (ISRAEL START – UP NATION) 0:00:00
13 MORA, Sebastian (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
14 MARTIN, Guillaume (COFIDIS) 0:00:00
15 BARCELO, Fernando (COFIDIS) 0:00:00
16 MCCABE, Travis (ISRAEL START – UP NATION) 0:00:00
17 HOFSTETTER, Hugo (ISRAEL START – UP NATION) 0:00:00
18 ROSAS, Laureano (TRANSP. PUERTAS DE CUYO) 0:00:00
19 BAZAN, Oscar (SEL. ARGENTINA) 0:00:00
20 MARTINGIL, Cesar (TAVIRA MARIA NOVA LOUNGE HO) 0:00:00
21 MCNULTY, Brandon (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
22 TROIA, Oliviero (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
23 VAN LERBERGHE, Bert (DECEUNINCK – QUICK – STEP) 0:00:00
24 TONELLI, Alessandro (BARDIANI CSF FAIZANE’) 0:00:00
25 DOTTI, Juan Pablo (SEP DE SAN JUAN) 0:00:00
26 CASTEL, Amadid (SEL. PANAMA) 0:00:00
27 RAMOS, Ruben (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:00:00
28 EVTUSHENKO, Alexander (SEL. RUSIA) 0:00:00
29 MAESTRI, Mirco (BARDIANI CSF FAIZANE’) 0:00:00
30 GANNA, Filippo (SEL. ITALIA) 0:00:00
31 CUADRADO, Unai (FUNDACION – ORBEA) 0:00:00
32 FRAPPORTI, Mattia (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:00
33 FLOREZ, Miguel E. (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:00
34 BRITO, Felipe (SEL. BRASIL) 0:00:00
35 LUKSEVICS, Viesturs (AMORE E VITA | P:) 0:00:00
36 MATE, Luis A. (COFIDIS) 0:00:00
37 ELOSEGUI, Iñigo (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
38 REYES, Jose Martin (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:00:00
39 RUJANO, Jose Humberto (SEL. VENEZUELA) 0:00:00
40 STYBAR, Zdenek (DECEUNINCK – QUICK – STEP) 0:00:00
41 DALLA JALLE, Nicolas (BARDIANI CSF FAIZANE’) 0:00:00
42 MARTINEZ, Clever J. (SEL. VENEZUELA) 0:00:00
43 ARCHIBOLD, Franklin (SEL. PANAMA) 0:00:00
44 BROWN, Nathan (RALLY CYCLING) 0:00:00
45 FABBRO, Matteo (BORA – HANSGROHE) 0:00:00
46 GAROSIO, Andrea (VINI ZABU’ KTM) 0:00:00
47 IBARRA, Emiliano (TRANSP. PUERTAS DE CUYO) 0:00:00
48 LORENZO, Randish (SEL. PANAMA) 0:00:00
49 PELLAUD, Simon (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:00
50 DURAN, Alejandro (SEP DE SAN JUAN) 0:00:00
51 MESSINEO, Leandro (TRANSP. PUERTAS DE CUYO) 0:00:00
52 OLIVEIRA, Nelson (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
53 BETANCUR, Carlos (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
54 TRUEBA, Alvaro (TAVIRA MARIA NOVA LOUNGE HOTEL) 0:00:00
55 NAVARRO, Royner (SEL. PERU) 0:00:00
56 RICHEZE, Maximiliano A. (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
57 FINKLER, Leonardo (SEL. BRASIL) 0:00:00
58 MAMYKIN, Matvey (SEL. RUSIA) 0:00:00
59 BODNAR, Maciej (BORA – HANSGROHE) 0:00:00
60 GATTO, Oscar (BORA – HANSGROHE) 0:00:11
61 POLJAŃSKI, Paweł (BORA – HANSGROHE) 0:00:11
62 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK – QUICK – STEP) 0:00:14
63 OSS, Daniel (BORA – HANSGROHE) 0:00:21
64 ILCHENKO, Vladimir (SEL. RUSIA) 0:00:21
65 ZULLO, Antonio (AMORE E VITA | P:) 0:00:25
66 SCHELLING, Patrick (ISRAEL START – UP NATION) 0:00:49
67 SANCHEZ, Brayan S. (TEAM MEDELLIN) 0:00:49
68 BAIS, Mattia (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:49
69 RODRIGUEZ, Leonardo F. (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:00:49
70 MARENGO, Umberto (VINI ZABU’ KTM) 0:00:49
71 BECERRA, Eduin (SEL. VENEZUELA) 0:00:49
72 MARCHESINI, Riccardo (AMORE E VITA | P:) 0:00:49
73 PAREDES, Anderson (SEL. VENEZUELA) 0:00:49
74 CAMARGO, Diego (COLOMBIA -GW BICICLETAS) 0:00:49
75 PRADO, Magno (SEP DE SAN JUAN) 0:00:49
76 EVENEPOEL, Remco (DECEUNINCK – QUICK – STEP) 0:01:16
77 SEVILLA, Oscar M. (TEAM MEDELLIN) 0:01:20
78 HERNANDEZ, Jose T. (TEAM MEDELLIN) 0:01:20
79 TIVANI, German N. (AG.V.DE FATIMA-SADDLEDRUNK) 0:01:20
80 VELARDEZ, Leandro J. (AG.V.DE FATIMA-SADDLEDRUNK) 0:01:20
81 NAVARRETE, Maximiliano E. (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:01:20
82 MENDOZA, Omar (COLOMBIA -GW BICICLETAS) 0:01:20
83 DIAZ, Daniel (TRANSP. PUERTAS DE CUYO) 0:01:20
84 MELIVILO, Juan Javier (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:01:20
85 STOJNIC, Veljko (VINI ZABU’ KTM) 0:01:20
86 SCARTEZZINI, Michele (SEL. ITALIA) 0:01:55
87 MILAN, Jonathan (SEL. ITALIA) 0:01:55
88 STASH, Mamyr (SEL. RUSIA) 0:01:55
89 BRAVO, Garikoitz (FUNDACION – ORBEA) 0:01:55
90 LAMON, Francesco (SEL. ITALIA) 0:01:55
91 GOMEZ, Oscar A. (AG.V.DE FATIMA-SADDLEDRUNK) 0:02:11
92 NARANJO, Nicolas J. (AG.V.DE FATIMA-SADDLEDRUNK) 0:02:11
93 RANGEL, Vinicius (SEL. BRASIL) 0:02:11
94 GOHR, Andre (SEL. BRASIL) 0:02:11
95 ESCUELA, Ricardo D. (AG.V.DE FATIMA-SADDLEDRUNK) 0:02:11
96 EINHORN, Itamar (ISRAEL START – UP NATION) 0:02:11
97 PAREDES, Cesar N. (TEAM MEDELLIN) 0:02:11
98 VARGAS, Walter A. (TEAM MEDELLIN) 0:02:11
99 CASALLAS, Jeison (COLOMBIA -GW BICICLETAS) 0:02:30
100 BRITTON, Robert (RALLY CYCLING) 0:03:23
101 CARPENTER, Robin (RALLY CYCLING) 0:03:23
102 MURPHY, Kyle (RALLY CYCLING) 0:03:23
103 MANNION, Gavin (RALLY CYCLING) 0:03:23
104 TIZZA, Marco (AMORE E VITA | P:) 0:03:23
105 RAVANELLI, Simone (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:03:23
106 QUILCI, Jose A. (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:03:23
107 MARQUE, Alejandro (TAVIRA MARIA NOVA LOUNGE HOTEL) 0:03:23
108 BASSO, Leonardo (SEL. ITALIA) 0:03:27
109 SERRY, Pieter (DECEUNINCK – QUICK – STEP) 0:03:27
110 QUIROZ, Oscar (COLOMBIA -GW BICICLETAS) 0:03:27
111 LAPORTE, Christophe (COFIDIS) 0:04:38
112 GADAY, Lucas (SEL. ARGENTINA) 0:04:46
113 CONTRERAS, Emiliano (TRANSP. PUERTAS DE CUYO) 0:04:46
114 JURADO, Christofer (SEL. PANAMA) 0:04:46
115 GRIGOREV, Aleksandr (TAVIRA MARIA NOVA LOUNGE HOTEL) 0:04:46
116 ROLDAN, Weimar A. (TEAM MEDELLIN) 0:04:59
117 BENFATTO, Marco (BARDIANI CSF FAIZANE’) 0:05:07
118 SEPULVEDA, Eduardo (MOVISTAR TEAM) 0:05:11
119 ALONSO, Mikel (FUNDACION – ORBEA) 0:05:17
120 JOYCE, Colin (RALLY CYCLING) 0:05:17
121 BOGDANOVICS, Maris (AMORE E VITA | P:) 0:05:25
122 APPOLLONIO, Davide (AMORE E VITA | P:) 0:05:32
123 FIGUEIREDO, Frederico (TAVIRA MARIA NOVA LOUNGE HOTEL) 0:05:32
124 BUSATO, Matteo (VINI ZABU’ KTM) 0:05:35
125 LIMAYLLA, Alexey (SEL. PERU) 0:05:45
126 RUIZ, Robinson (SEL. PERU) 0:05:45
127 ROSTOVTSEV, Sergey (SEL. RUSIA) 0:06:59
128 PLEBANI, Davide (SEL. ITALIA) 0:06:59
129 OBANDO, Renzo (SEL. ARGENTINA) 0:06:59
130 ROJAS, Maximo (SEL. VENEZUELA) 0:06:59
131 JUAREZ, Daniel (AG.V.DE FATIMA-SADDLEDRUNK) 0:06:59
132 SAMUDIO, Carlos (SEL. PANAMA) 0:06:59
133 BALLARIN, Iker (FUNDACION – ORBEA) 0:06:59
134 ALARCON, Jose (SEL. VENEZUELA) 0:06:59
135 CATTAPAN, Facundo M. (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:06:59
136 FRAYSSE, Agustin (SEL. ARGENTINA) 0:06:59
137 CURUCHET, Juan I. (SEL. ARGENTINA) 0:06:59
138 BOHLI, Tom (UAE TEAM EMIRATES) 0:06:59
139 SOTO, Nelson (COLOMBIA -GW BICICLETAS) 0:06:59
140 MUÑOZ, Willian (COLOMBIA -GW BICICLETAS) 0:06:59
141 ARANBURU, Jokin (FUNDACION – ORBEA) 0:06:59
142 GARATE, Cesar (SEL. PERU) 0:06:59
143 RUIZ, Hugo N. (SEL. PERU) 0:06:59
144 GOIKOETXEA, Peio (FUNDACION – ORBEA) 0:06:59
145 TOLOZA, Efrain (SEP DE SAN JUAN) 0:06:59
146 QUISPE, Alain (SEL. PERU) 0:06:59
147 MAGGIORA, Matias (SEP DE SAN JUAN) 0:06:59
148 AGUIRRE, Seguio J (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:06:59
149 JACOBS, Johan (MOVISTAR TEAM) 0:06:59
150 ALLEGAERT, Piet (COFIDIS) 0:06:59
151 RICHEZE, Mauro (TRANSP. PUERTAS DE CUYO) 0:06:59
152 DIAZ, Dario (TRANSP. PUERTAS DE CUYO) 0:06:59
153 LUCERO, Higinio D. (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:06:59
154 CASTRO, Kevin A. (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:06:59
155 CIANCI, Sebastian (SEL. ARGENTINA) 0:06:59
156 MONTE, Francisco (SEL. ARGENTINA) 0:06:59
157 FERREIRA, Alessandro (SEL. BRASIL) 0:06:59
158 ATENCIO, Gerardo E. (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:06:59
159 LADEWIG, Renan (SEL. BRASIL) 0:06:59
160 COBARRUBIA, Leonardo (SEP DE SAN JUAN) 0:06:59
161 DI RENZO, Andrea (VINI ZABU’ KTM) 0:06:59
162 ZACCANTI, Filippo (BARDIANI CSF FAIZANE’) 0:06:59
163 ESPINOSA, Bolivar (SEL. PANAMA) 0:06:59
164 JUAREZ, Gabriel (AG.V.DE FATIMA-SADDLEDRUNK) 0:09:22
165 LUCERO, Hector M. (SEP DE SAN JUAN) 0:14:39
166 TIVANI, Gerardo M. (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:14:39
167 SIMAO, Ruben (TAVIRA MARIA NOVA LOUNGE HO) 0:20:14
OTL GORDILLO, Pedro M. (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:54:36

Klasyfikacja generalna po pierwszym etapie:

1 BARBIER, Rudy (ISRAEL START – UP NATION) 3:45:04
2 BELLETTI, Manuel (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:04
3 CONTTE, Tomas (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:00:06
4 MOLANO, Juan S. (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:10
5 HODEG, Alvaro J. (DECEUNINCK – QUICK – STEP) 0:00:10
6 SAGAN, Peter (BORA – HANSGROHE) 0:00:10
7 MAIKIN, Roman (SEL. RUSIA) 0:00:10
8 WACKERMANN, Luca (VINI ZABU’ KTM) 0:00:10
9 GAVIRIA, Fernando (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:10
10 LEMOINE, Cyril (COFIDIS) 0:00:10
11 FILOSI, Iuri (BARDIANI CSF FAIZANE’) 0:00:10
12 VAHTRA, Norman (ISRAEL START – UP NATION) 0:00:10
13 MORA, Sebastian (MOVISTAR TEAM) 0:00:10
14 MARTIN, Guillaume (COFIDIS) 0:00:10
15 BARCELO, Fernando (COFIDIS) 0:00:10
16 MCCABE, Travis (ISRAEL START – UP NATION) 0:00:10
17 HOFSTETTER, Hugo (ISRAEL START – UP NATION) 0:00:10
18 ROSAS, Laureano (TRANSP. PUERTAS DE CUYO) 0:00:10
19 BAZAN, Oscar (SEL. ARGENTINA) 0:00:10
20 MARTINGIL, Cesar (TAVIRA MARIA NOVA LOUNGE HO) 0:00:10
21 MCNULTY, Brandon (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:10
22 TROIA, Oliviero (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:10
23 VAN LERBERGHE, Bert (DECEUNINCK – QUICK – STEP) 0:00:10
24 TONELLI, Alessandro (BARDIANI CSF FAIZANE’) 0:00:10
25 DOTTI, Juan Pablo (SEP DE SAN JUAN) 0:00:10
26 CASTEL, Amadid (SEL. PANAMA) 0:00:10
27 RAMOS, Ruben (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:00:10
28 EVTUSHENKO, Alexander (SEL. RUSIA) 0:00:10
29 MAESTRI, Mirco (BARDIANI CSF FAIZANE’) 0:00:10
30 GANNA, Filippo (SEL. ITALIA) 0:00:10
31 CUADRADO, Unai (FUNDACION – ORBEA) 0:00:10
32 FRAPPORTI, Mattia (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:10
33 FLOREZ, Miguel E. (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:10
34 BRITO, Felipe (SEL. BRASIL) 0:00:10
35 LUKSEVICS, Viesturs (AMORE E VITA | P:) 0:00:10
36 MATE, Luis A. (COFIDIS) 0:00:10
37 ELOSEGUI, Iñigo (MOVISTAR TEAM) 0:00:10
38 REYES, Jose Martin (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:00:10
39 RUJANO, Jose Humberto (SEL. VENEZUELA) 0:00:10
40 STYBAR, Zdenek (DECEUNINCK – QUICK – STEP) 0:00:10
41 DALLA JALLE, Nicolas (BARDIANI CSF FAIZANE’) 0:00:10
42 MARTINEZ, Clever J. (SEL. VENEZUELA) 0:00:10
43 ARCHIBOLD, Franklin (SEL. PANAMA) 0:00:10
44 BROWN, Nathan (RALLY CYCLING) 0:00:10
45 FABBRO, Matteo (BORA – HANSGROHE) 0:00:10
46 GAROSIO, Andrea (VINI ZABU’ KTM) 0:00:10
47 IBARRA, Emiliano (TRANSP. PUERTAS DE CUYO) 0:00:10
48 LORENZO, Randish (SEL. PANAMA) 0:00:10
49 PELLAUD, Simon (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:10
50 DURAN, Alejandro (SEP DE SAN JUAN) 0:00:10
51 MESSINEO, Leandro (TRANSP. PUERTAS DE CUYO) 0:00:10
52 OLIVEIRA, Nelson (MOVISTAR TEAM) 0:00:10
53 BETANCUR, Carlos (MOVISTAR TEAM) 0:00:10
54 TRUEBA, Alvaro (TAVIRA MARIA NOVA LOUNGE HOTEL) 0:00:10
55 NAVARRO, Royner (SEL. PERU) 0:00:10
56 RICHEZE, Maximiliano A. (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:10
57 FINKLER, Leonardo (SEL. BRASIL) 0:00:10
58 MAMYKIN, Matvey (SEL. RUSIA) 0:00:10
59 BODNAR, Maciej (BORA – HANSGROHE) 0:00:10
60 GATTO, Oscar (BORA – HANSGROHE) 0:00:21
61 POLJAŃSKI, Paweł (BORA – HANSGROHE) 0:00:21
62 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK – QUICK – STEP) 0:00:24
63 OSS, Daniel (BORA – HANSGROHE) 0:00:31
64 ILCHENKO, Vladimir (SEL. RUSIA) 0:00:31
65 ZULLO, Antonio (AMORE E VITA | P:) 0:00:35
66 SCHELLING, Patrick (ISRAEL START – UP NATION) 0:00:59
67 SANCHEZ, Brayan S. (TEAM MEDELLIN) 0:00:59
68 BAIS, Mattia (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:00:59
69 RODRIGUEZ, Leonardo F. (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:00:59
70 MARENGO, Umberto (VINI ZABU’ KTM) 0:00:59
71 BECERRA, Eduin (SEL. VENEZUELA) 0:00:59
72 MARCHESINI, Riccardo (AMORE E VITA | P:) 0:00:59
73 PAREDES, Anderson (SEL. VENEZUELA) 0:00:59
74 CAMARGO, Diego (COLOMBIA -GW BICICLETAS) 0:00:59
75 PRADO, Magno (SEP DE SAN JUAN) 0:00:59
76 EVENEPOEL, Remco (DECEUNINCK – QUICK – STEP) 0:01:26
77 SEVILLA, Oscar M. (TEAM MEDELLIN) 0:01:30
78 HERNANDEZ, Jose T. (TEAM MEDELLIN) 0:01:30
79 TIVANI, German N. (AG.V.DE FATIMA-SADDLEDRUNK) 0:01:30
80 VELARDEZ, Leandro J. (AG.V.DE FATIMA-SADDLEDRUNK) 0:01:30
81 NAVARRETE, Maximiliano E. (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:01:30
82 MENDOZA, Omar (COLOMBIA -GW BICICLETAS) 0:01:30
83 DIAZ, Daniel (TRANSP. PUERTAS DE CUYO) 0:01:30
84 MELIVILO, Juan Javier (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:01:30
85 STOJNIC, Veljko (VINI ZABU’ KTM) 0:01:30
86 SCARTEZZINI, Michele (SEL. ITALIA) 0:02:05
87 MILAN, Jonathan (SEL. ITALIA) 0:02:05
88 STASH, Mamyr (SEL. RUSIA) 0:02:05
89 BRAVO, Garikoitz (FUNDACION – ORBEA) 0:02:05
90 LAMON, Francesco (SEL. ITALIA) 0:02:05
91 GOMEZ, Oscar A. (AG.V.DE FATIMA-SADDLEDRUNK) 0:02:21
92 NARANJO, Nicolas J. (AG.V.DE FATIMA-SADDLEDRUNK) 0:02:21
93 RANGEL, Vinicius (SEL. BRASIL) 0:02:21
94 GOHR, Andre (SEL. BRASIL) 0:02:21
95 ESCUELA, Ricardo D. (AG.V.DE FATIMA-SADDLEDRUNK) 0:02:21
96 EINHORN, Itamar (ISRAEL START – UP NATION) 0:02:21
97 PAREDES, Cesar N. (TEAM MEDELLIN) 0:02:21
98 VARGAS, Walter A. (TEAM MEDELLIN) 0:02:21
99 CASALLAS, Jeison (COLOMBIA -GW BICICLETAS) 0:02:40
100 BRITTON, Robert (RALLY CYCLING) 0:03:33
101 CARPENTER, Robin (RALLY CYCLING) 0:03:33
102 MURPHY, Kyle (RALLY CYCLING) 0:03:33
103 MANNION, Gavin (RALLY CYCLING) 0:03:33
104 TIZZA, Marco (AMORE E VITA | P:) 0:03:33
105 RAVANELLI, Simone (ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC) 0:03:33
106 QUILCI, Jose A. (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:03:33
107 MARQUE, Alejandro (TAVIRA MARIA NOVA LOUNGE HOTEL) 0:03:33
108 BASSO, Leonardo (SEL. ITALIA) 0:03:37
109 SERRY, Pieter (DECEUNINCK – QUICK – STEP) 0:03:37
110 QUIROZ, Oscar (COLOMBIA -GW BICICLETAS) 0:03:37
111 LAPORTE, Christophe (COFIDIS) 0:04:48
112 GADAY, Lucas (SEL. ARGENTINA) 0:04:56
113 CONTRERAS, Emiliano (TRANSP. PUERTAS DE CUYO) 0:04:56
114 JURADO, Christofer (SEL. PANAMA) 0:04:56
115 GRIGOREV, Aleksandr (TAVIRA MARIA NOVA LOUNGE HOTEL) 0:04:56
116 ROLDAN, Weimar A. (TEAM MEDELLIN) 0:05:09
117 BENFATTO, Marco (BARDIANI CSF FAIZANE’) 0:05:17
118 SEPULVEDA, Eduardo (MOVISTAR TEAM) 0:05:21
119 ALONSO, Mikel (FUNDACION – ORBEA) 0:05:27
120 JOYCE, Colin (RALLY CYCLING) 0:05:27
121 BOGDANOVICS, Maris (AMORE E VITA | P:) 0:05:35
122 APPOLLONIO, Davide (AMORE E VITA | P:) 0:05:42
123 FIGUEIREDO, Frederico (TAVIRA MARIA NOVA LOUNGE HOTEL) 0:05:42
124 BUSATO, Matteo (VINI ZABU’ KTM) 0:05:45
125 LIMAYLLA, Alexey (SEL. PERU) 0:05:55
126 RUIZ, Robinson (SEL. PERU) 0:05:55
127 JUAREZ, Daniel (AG.V.DE FATIMA-SADDLEDRUNK) 0:07:03
128 FRAYSSE, Agustin (SEL. ARGENTINA) 0:07:06
129 CATTAPAN, Facundo M. (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:07:07
130 ZACCANTI, Filippo (BARDIANI CSF FAIZANE’) 0:07:08
131 ROSTOVTSEV, Sergey (SEL. RUSIA) 0:07:09
132 PLEBANI, Davide (SEL. ITALIA) 0:07:09
133 OBANDO, Renzo (SEL. ARGENTINA) 0:07:09
134 ROJAS, Maximo (SEL. VENEZUELA) 0:07:09
135 SAMUDIO, Carlos (SEL. PANAMA) 0:07:09
136 BALLARIN, Iker (FUNDACION – ORBEA) 0:07:09
137 ALARCON, Jose (SEL. VENEZUELA) 0:07:09
138 CURUCHET, Juan I. (SEL. ARGENTINA) 0:07:09
139 BOHLI, Tom (UAE TEAM EMIRATES) 0:07:09
140 SOTO, Nelson (COLOMBIA -GW BICICLETAS) 0:07:09
141 MUÑOZ, Willian (COLOMBIA -GW BICICLETAS) 0:07:09
142 ARANBURU, Jokin (FUNDACION – ORBEA) 0:07:09
143 GARATE, Cesar (SEL. PERU) 0:07:09
144 RUIZ, Hugo N. (SEL. PERU) 0:07:09
145 GOIKOETXEA, Peio (FUNDACION – ORBEA) 0:07:09
146 TOLOZA, Efrain (SEP DE SAN JUAN) 0:07:09
147 QUISPE, Alain (SEL. PERU) 0:07:09
148 MAGGIORA, Matias (SEP DE SAN JUAN) 0:07:09
149 AGUIRRE, Seguio J (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:07:09
150 JACOBS, Johan (MOVISTAR TEAM) 0:07:09
151 ALLEGAERT, Piet (COFIDIS) 0:07:09
152 RICHEZE, Mauro (TRANSP. PUERTAS DE CUYO) 0:07:09
153 DIAZ, Dario (TRANSP. PUERTAS DE CUYO) 0:07:09
154 LUCERO, Higinio D. (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:07:09
155 CASTRO, Kevin A. (MUNICIPALIDAD DE RAWSON) 0:07:09
156 CIANCI, Sebastian (SEL. ARGENTINA) 0:07:09
157 MONTE, Francisco (SEL. ARGENTINA) 0:07:09
158 FERREIRA, Alessandro (SEL. BRASIL) 0:07:09
159 ATENCIO, Gerardo E. (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:07:09
160 LADEWIG, Renan (SEL. BRASIL) 0:07:09
161 COBARRUBIA, Leonardo (SEP DE SAN JUAN) 0:07:09
162 DI RENZO, Andrea (VINI ZABU’ KTM) 0:07:09
163 ESPINOSA, Bolivar (SEL. PANAMA) 0:07:09
164 JUAREZ, Gabriel (AG.V.DE FATIMA-SADDLEDRUNK) 0:09:32
165 LUCERO, Hector M. (SEP DE SAN JUAN) 0:14:49
166 TIVANI, Gerardo M. (MUNICIPALIDAD DE POCITO) 0:14:49
167 SIMAO, Ruben (TAVIRA MARIA NOVA LOUNGE HO) 0:20:24