fot. Wibatech Merx Wrocław, Facebook

Dwójka zawodników zdecydowała się przedłużyć swoje kontrakty o rok z drużyną, którą kieruje Wiesław Ciasnocha.

22-letni Bogusławski od dwóch lat ściga się we wrocławskiej ekipie. W przeszłości skupiał się on głównie na kolarstwie górskim oraz przełajowym. W minionym sezonie odniósł on jedno zwycięstwo na prologu w Lublinie podczas Karpackiego Wyścigu Kurierów. Oprócz tego zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski w cyclocrossie. 

Natomiast 24-letni Ukrainiec swój pierwszy sezon w polskiej drużynie z pewnością może zaliczyć do udanych. Jego najlepszym występem był bez wątpienia Małopolski Wyścig Górski. Zwyciężył na nim podczas pierwszego etapu oraz w klasyfikacji górskiej. W „generalce” musiał uznać wyższość tylko Adama Stachowiaka (Voster ATS Team).

Obaj zawodnicy będą ważnymi członkami ekipy Wibatechu. Jak dowiedzieliśmy się w ostatnim czasie kilku ważnych zawodników, takich jak Marek Rutkiewicz, Michał Podlaski i Paweł Cieślik opuściło wrocławski zespół. Jednak dzięki wiadomościom z mediów społecznościowych drużyny wiemy, że kolejne informacje na temat wyglądu przyszłorocznego składu mają się ukazać w nadchodzących dniach.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments