Kolarze do lat 23 rozpoczną rywalizację w kolejnym dniu MŚ w Yorkshire. Orlicy będą walczyć o medale w jeździe indywidualnej na czas.
Orlicy zmierzą się na trasie liczącej 32 kilometry. Pierwszych 12 km jest raczej płaskich, ale trudności rozpoczynają się później. Do rywalizacji przystąpi 61 zawodników, a jako pierwszy na rampie startowej pojawi się Morten Hulgaard (Dania). Jedynym Polakiem w stawce jest Filip Maciejuk, który wystartuje o 12:05.
Kolejność startów jazdy indywidualnej na czas orlików MŚ Yorkshire 2019:
Godzina | Numer | Nazwisko i imię | Kraj | Rocznik | ||
1 | 11:20:00 | 61 | HULGAARD Morten | DEN | 1998 | |
2 | 11:21:30 | 60 | MUNTON Byron | RSA | 1998 | |
3 | 11:23:00 | 59 | KATERBERG Ben | CAN | 2000 | |
4 | 11:24:30 | 58 | HENNIS Hasani | AIA | 1997 | |
5 | 11:26:00 | 57 | BALAZSI Lorant | ROU | 1999 | |
6 | 11:27:30 | 56 | MATSUDA Shoi | JPN | 1999 | |
7 | 11:29:00 | 55 | CARVALHO Andre | POR | 1997 | |
8 | 11:30:30 | 54 | ELOSEGUI MOMENE Inigo | ESP | 1998 | |
9 | 11:32:00 | 53 | VERNON Ethan | GBR | 2000 | |
10 | 11:33:30 | 52 | HOLLMANN Juri | GER | 1999 | |
11 | 11:35:00 | 51 | BRUNEL Alexys | FRA | 1998 | |
12 | 11:36:30 | 50 | HABTEMICHAEL Daniel | ERI | 1997 | |
13 | 11:38:00 | 49 | HEALY Ben | IRL | 2000 | |
14 | 11:39:30 | 48 | PEAK Barnabas | HUN | 1998 | |
15 | 11:41:00 | 47 | EEKHOFF Nils | NED | 1998 | |
16 | 11:42:30 | 46 | WILDAUER Markus | AUT | 1998 | |
17 | 11:44:00 | 45 | PUPPIO Antonio | ITA | 1999 | |
18 | 11:45:30 | 44 | GARRISON Ian | USA | 1998 | |
19 | 11:47:00 | 43 | COLE Tyler | TTO | 1999 | |
20 | 11:48:30 | 42 | PRONSKIY Vadim | KAZ | 1998 | |
21 | 11:50:00 | 41 | VAN WILDER Ilan | BEL | 2000 | |
22 | 11:51:30 | 40 | TU Chih Hao | TPE | 1997 | |
23 | 11:53:00 | 39 | MAIDANA ORTIZ David Alexander | PAR | 2000 | |
24 | 11:54:30 | 38 | OOSTHUIZEN Jason | RSA | 1999 | |
25 | 11:56:00 | 37 | SOLTASIUK Vladyslav | UKR | 1997 | |
26 | 11:57:30 | 36 | RAYES Mohamed | SYR | 2000 | |
27 | 11:59:00 | 35 | OROS Samuel | SVK | 1998 | |
28 | 12:00:30 | 34 | ILIC Ognjen | SRB | 1998 | |
29 | 12:02:00 | 33 | SHPAKOUSKI Yahor | BLR | 1997 | |
30 | 12:03:30 | 32 | ZUKOWSKY Nickolas | CAN | 1998 | |
31 | 12:05:00 | 31 | MACIEJUK Filip | POL | 1999 | |
32 | 12:06:30 | 30 | RIKUNOV Petr | RUS | 1997 | |
33 | 12:08:00 | 29 | PRIMOZIC Jaka | SLO | 1998 | |
34 | 12:09:30 | 28 | VALTER Attila | HUN | 1998 | |
35 | 12:11:00 | 27 | DIMA Emil | ROU | 1997 | |
36 | 12:12:30 | 26 | FOUCHE James | NZL | 1998 | |
37 | 12:14:00 | 25 | IMAMURA Shunsuke | JPN | 1998 | |
38 | 12:15:30 | 24 | ALMEIDA Joao | POR | 1998 | |
39 | 12:17:00 | 23 | AZPARREN IRURZUN Xabier Mikel | ESP | 1999 | |
40 | 12:18:30 | 22 | QUARTERMAN Charles | GBR | 1998 | |
41 | 12:20:00 | 21 | HEIDEMANN Miguel | GER | 1998 | |
42 | 12:21:30 | 20 | JORGENSEN Mathias Norsgaard | DEN | 1997 | |
43 | 12:23:00 | 19 | FEDOROV Yevgeniy | KAZ | 2000 | |
44 | 12:24:30 | 18 | GAMPER Patrick | AUT | 1997 | |
45 | 12:26:00 | 17 | FERREYRA GELDREZ Diego Agustin | CHI | 1997 | |
46 | 12:27:30 | 16 | GUERNALEC Thibault | FRA | 1997 | |
47 | 12:29:00 | 15 | MAGENNIS Liam | AUS | 1997 | |
48 | 12:30:30 | 14 | GIRMAY HAILU Biniam | ERI | 2000 | |
49 | 12:32:00 | 13 | KNOTTEN Iver Johan | NOR | 1998 | |
50 | 12:33:30 | 12 | O’LOUGHLIN Michael | IRL | 1997 | |
51 | 12:35:00 | 11 | GENIETS Kevin | LUX | 1997 | |
52 | 12:36:30 | 10 | PRICE-PEJTERSEN Johan | DEN | 1999 | |
53 | 12:38:00 | 9 | HOOLE Daan | NED | 1999 | |
54 | 12:39:30 | 8 | OTRUBA Jakub | CZE | 1998 | |
55 | 12:41:00 | 7 | SOBRERO Matteo | ITA | 1997 | |
56 | 12:42:30 | 6 | MCNULTY Brandon | USA | 1998 | |
57 | 12:44:00 | 5 | BISSEGGER Stefan | SUI | 1998 | |
58 | 12:45:30 | 4 | FOSS Tobias S. | NOR | 1997 | |
59 | 12:47:00 | 3 | HIRSCHI Marc | SUI | 1998 | |
60 | 12:48:30 | 2 | VAN MOER Brent | BEL | 1998 | |
61 | 12:50:00 | 1 | BJERG Mikkel | DEN | 1998 |